|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   zbog dojenja vam otpada kosa
26.11.2008 11:02:12   
krofnica
"Otpadanje kose vise nego sto je uobicajno je normalna pojava koja sledi posle porodjaja i to nema nikakve veze sa dojenjem. Zbog velikog uticaja koji trudnoca ima na nase hormone zivotni vek dlake se produzava tako da jako malo kose otpadne u toku trudnoce. Posle porodjaja hormonski status se ponovo menja i vraca u normalu tako da organizam odbacuje sve dlake kojima je vek pri kraju. Zbog toga sve zene prolaze kroz proces pojacanog otpadanja dlaka. Vasa kosa se vraca u normalu." 
Sta vi mislite o ovome?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: zbog dojenja vam otpada kosa
26.11.2008 11:08:07   
Anoniman
Meni je kosa opadala i u trudnoći, a posebno nakon trudnoće, a opada i sada, pa se pitam, kada će se ti hormoni vratiti u normalu pošto se pribojavam ćelavosti! user posted image

Ali mi naziv teme ne ide uz text. Kakve veze ima dojenje sa tim? Imam ja drugaricu koja nije dojila pa joj je isto opadala kosa kao i meni koja sam dojila. user posted image

(odgovor članu krofnica)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: zbog dojenja vam otpada kosa
26.11.2008 11:10:36   
krofnica
Meni su rekli da mi otpada kosa zato sto dojim bebu, pa me interesuje sta vi mislite o tome, da li je to tacno ili su to samo babske price?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: zbog dojenja vam otpada kosa
26.11.2008 11:13:11   
Anoniman
Kontam da su babske priče, jer ja ne dojim već 2godine pa mi još uvek opada kosa.

(odgovor članu krofnica)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: zbog dojenja vam otpada kosa
26.11.2008 12:10:12   
guppy RR
Ma jok bre, dobro si napisala na početku koji su razlozi za opadanje kose ... i mislim da to nema veze sa dojenjem. Dobar je naziv teme, jer dosta devojaka misli da zbog dojenja opada kosa...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: zbog dojenja vam otpada kosa
26.11.2008 12:14:57   
Anoniman
Zbunila sam se jer u naslovu piše da zbog dojenja opada kosa a u textu da dojenje nije uzrok opadanja kose. No, nije to bila kritika gore, nego samo pitanje, koje mi je krofnica (njam njam) objasnila!

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: zbog dojenja vam otpada kosa
26.11.2008 12:21:12   
guppy RR
hahahahaa, poprimila se ova moja krofnica (njam njam) user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: zbog dojenja vam otpada kosa
26.11.2008 14:18:58   
andrijana
Ja cu postati celava!user posted image Toliko mi opada kosa da to nije normalno!user posted image I ja sam cula da opada zbog dojenja. Glupost!

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here