|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Slika na zidu
25.8.2009 22:11:19   
Anoniman
user posted image

Naslikao dragi zet, Branislav Medakovic

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Slika na zidu
25.8.2009 22:12:32   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Slika na zidu
25.8.2009 22:14:01   
Maya21
Kako je meni samo promakla ova tema... Mm je zavrsio akademiju umetnosti pa tako imam mnogo lepih slika user posted image a kad zelim da promenim imam koga da davim sa svojim prohtevima user posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Slika na zidu
25.8.2009 22:14:43   
Anoniman
Promovisimo ga ovde user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Slika na zidu
25.8.2009 22:17:47   
Maya21
Bas sam htela da kazem da je ta slika koju je Nedja postavila, moja omiljena user posted image srecom ostala je u porodici pa mogu da je gledam kad god pozelim user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Slika na zidu
17.11.2009 20:44:40   
buhla
Drug slikao - Corto Maltese
user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Slika na zidu
10.2.2010 14:02:32   
Mari86
Posto je mm slikar ovu je naslikao nama..mada nemamo mnogo slika..uvek nekom drugom slika...user posted image
Inace zid nam vise nije ovako crven..nikada nisam volela tu boju...user posted image
user posted image



_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Slika na zidu
10.2.2010 17:44:02   
Anoniman
Jao ja sam sew istog momenta stresla jer nisam procitala da su kopije, i miloin misli mi je proslo glavo: JAO BLAGO NJOJ, KAKO IH JE USPJELA DOBITI??? kah, kah  malo sam tupava, ali sta znam user posted image

I svaka cast mm na prosidbi.user posted image user posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Ja u dnevnoj sobi imam impresioniste (Renoir, Boudin, Monet...), 4 velike i 7 malih i stvarno su se dobro uklopile (sve su naravno dobre kopije, kao posteri, uramljene). Takođe, na jednom zidu imam tri velika sata, identična, ali različitih boja, koji pokazuju vreme u New Yorku, Moskvi i Beogradu.
U spavaćoj sobi imam samo 4 grafike iz Rima, koje smo muž i ja doneli, a tamo smo ih kupili jutro nakon što me je zaprosio na Španskom trgu, pa imaju veliku emotivnu vrednost user posted image
U hodniku imam panoramu Beograda - uska slika, a dugačka recimo 1,5m. To nam je kum fotograf poklonio za mladence i savršena je..fotografija odštampana na platnu!
I to je to!

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Slika na zidu
10.2.2010 17:49:58   
Anoniman
Joj sto ja volim slike. kada sam vidjela naziv teme, nisam odmah skontala na koje se slike odnosi, ja to uvijek zovem UMJETNICKE SLIKE. Kad cujem slika na zidu podsjeti me na one sa Facebook-auser posted image user posted image user posted image user posted image .

Da se vratim slikama- moja mama je freak kolekcionar i preslo mi od nje. Trenutno posjedujemo 11 vrijednih umjetnickih slika, poznatih slikara(kaze mm, bolje da smo ih prodali, pa da idemo na tvoje Havajeuser posted image user posted image user posted image ). Naravno, sve smo dobili kada smo se vjencali, jer neke ne bih ni mogla da priustim. slikacu jednu po jednu jednoga dana, uz objasnjenjeuser posted image veliki sam ljubitelj umjetnosti, Verus mi je obecala jednu. A ko za inat nece onaj djavo da se otvori sto je okacila user posted image user posted image user posted image

I blago onome ko umije da slika, ja sam antitalenat, debil- ne umijem ni cvjetic nacrtati.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Slika na zidu
10.2.2010 18:09:53   
indy_25
Evo da se i ja pohvalim sa svojim slikama koje sam ja slikala.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Slika na zidu
10.2.2010 20:45:27   
Anoniman
Indyuser posted image user posted image user posted image user posted image Divim ti se! Prelijepe su slike. Ja bih ovu prvu, hvala user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: indy_25

Evo da se i ja pohvalim sa svojim slikama koje sam ja slikala.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Slika na zidu
10.2.2010 20:46:55   
indy_25
Hvala diabla puno

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Slika na zidu
10.2.2010 20:51:09   
lothroniell
U mojoj dnevnoj sobi nema praznog zida, a to je slucaj sa vecinom zidova kod mene... Jer- moj tata je slikar! Jednom prilikom cu vam okaciti neke! user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Slika na zidu
10.2.2010 20:53:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: indy_25

Evo da se i ja pohvalim sa svojim slikama koje sam ja slikala.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Fenomenalno!Ja imam pun stan slika sto je moj pokojni otac radio i obozavam ih!Volim i ja da slikam,uvek mi je lepo islo,ali nesto vec par godna nista nisam radila...user posted image

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Slika na zidu
10.2.2010 20:58:14   
indy_25
ja imam kod mame slika puno ali ih nisam nosila sa sobom ovo je za sada sto sam napravila od kako sam ovdje i par podjelila prijateljima za rodjendane. A pravila sam i 3D slike sa gipsom na sliku stvaim gips i oblikujem s njim ono sto hocu da napravim to izgleda super. Najvise volim da radim aktove i portrete. ali sada vise necu imati vremena za takve stvariuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Slika na zidu
23.3.2010 17:02:51   
NadaR

IZVORNA PORUKA: indy_25

Evo da se i ja pohvalim sa svojim slikama koje sam ja slikala.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Ne znam kako mi je ovo promaklo ...
Divno Indy, bas si talentovanauser posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Slika na zidu
15.2.2011 23:55:35   
madre
indy, fenomenalnouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Slika na zidu
24.8.2017 13:52:34   
krin 40
Slike obožavam.Imam ih u dnevnom boravku četiri.U spavaćoj sobi dve.Ova mi je posebno draga uspomena na mamu.Njen poklon za moj 18 ti rodjendan.
https://postimg.org/image/w4dzvqstx/

< Poruku je uredio krin 40 -- 24.8.2017 13:54:12 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Slika na zidu
24.8.2017 21:44:50   
Sarav

IZVORNA PORUKA: krin 40

Slike obožavam.Imam ih u dnevnom boravku četiri.U spavaćoj sobi dve.Ova mi je posebno draga uspomena na mamu.Njen poklon za moj 18 ti rodjendan.
https://postimg.org/image/w4dzvqstx/

Ne razumem se u umetnost, ali je slika prelepa❤️ Divan poklon!

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Slika na zidu
24.8.2017 21:53:49   
krin 40
IZVORNA PORUKA: Sarav


IZVORNA PORUKA: krin 40

Slike obožavam.Imam ih u dnevnom boravku četiri.U spavaćoj sobi dve.Ova mi je posebno draga uspomena na mamu.Njen poklon za moj 18 ti rodjendan.
https://postimg.org/image/w4dzvqstx/

Ne razumem se u umetnost, ali je slika prelepa❤️ Divan poklon!



E Sarav..to je dokaz da mame uvek znaju najbolje.Sa 18 nisam razumela poentu takvog poklona.A eto,ova slika putuje samnom kroz život i stanove
24 godine.I sada kada ujutro pijem kafu u svom stanu,gledam je i Daca(mama) je uvek uz meneuser posted image

< Poruku je uredio krin 40 -- 24.8.2017 21:56:06 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Slika na zidu
29.4.2018 8:19:35   
Anck Su Nmaun
Nemam slike al dobra slika vas zna da da car prostoriji!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Slika na zidu
29.4.2018 8:39:47   
mama Jo
Jeste mi imamo u dnevnoj dve i bas su se uklopile super

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Slika na zidu
29.4.2018 8:41:39   
Anck Su Nmaun
Cini mi se da se tl sve manje koriste slike.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Slika na zidu
29.4.2018 8:42:57   
MimaKos
Mi jednu ali veliku bas i skroz nam ulepsala prostor

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 74
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here