|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pogled u ogledalo
19.4.2009 0:57:22   
eugenija
Kada pogledaš u ogledalo, šta vidiš?

Da li si zadovoljna prizorom?

user posted image

Izvor


_____________________________

ŽENA JE STENA!


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Pogled u ogledalo
19.4.2009 1:14:59   
afrodita
Haosuser posted image user posted image user posted image user posted image
Za sad jesam...

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Pogled u ogledalo
19.4.2009 6:40:31   
gracija
Kad pogledam u ogledalo - obavezno vrisnemuser posted image user posted image user posted image .

Kad bih skinula ovaj visak kg,bila bih 100%zadovoljna

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 3
   [Obrisana poruka]
19.4.2009 8:04:38   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu gracija)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Pogled u ogledalo
19.4.2009 13:40:59   
Lu
Nekad da nekad ne, ali ne idem ispred njega dok ne budem zadovoljnauser posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Pogled u ogledalo
19.4.2009 20:00:27   
Sneža

IZVORNA PORUKA: lu

Nekad da nekad ne, ali ne idem ispred njega dok ne budem zadovoljnauser posted image

user posted image user posted image user posted image Lu a kako uspeš napamet biti zadovoljna ako se ne pogledašuser posted image .
Ja nekad kad se pogledam kažem:ju ribetine!Ma ko je ova nova cicauser posted image
user posted image ,a nekad grrrrrrrrrrr,sklanjaj se ženo odatle!

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Pogled u ogledalo
20.4.2009 9:30:08   
Lu
IZVORNA PORUKA: Sneža


IZVORNA PORUKA: lu

Nekad da nekad ne, ali ne idem ispred njega dok ne budem zadovoljnauser posted image

user posted image user posted image user posted image Lu a kako uspeš napamet biti zadovoljna ako se ne pogledašuser posted image .

Htjela sam reći ne odlazim od njega dok se ne dovedem u red da budem zadovoljna pogledom u ogledalouser posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Pogled u ogledalo
20.4.2009 11:15:10   
Sneža
E sad razumemuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Pogled u ogledalo
20.4.2009 21:22:00   
NadaR
 Prije trudnoce i porodjaja sam bila puno zadovoljnija onime sto vidim u ogledalu,onako u fizickom smisluuser posted image
Sad se osjecam ispunjenije i ne zamaram se nesto posebnom ako mi se bas ponekad i ne svidja to sto vidimuser posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Pogled u ogledalo
4.5.2009 21:36:18   
natascha
prije sam bila prezadovoljna kad sam imala 62 kg.. a sad imam 76 kg  jer sam trudna... pa se toliko i ne ogledam da ne bi pala u depresiju user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Pogled u ogledalo
24.2.2010 21:59:12   
Anoniman
Bila sam,sad nisam... Vraticu se valjda u normalu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu natascha)
  Direktna veza do poruke: 11
   [Obrisana poruka]
24.2.2010 22:03:47   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Pogled u ogledalo
24.2.2010 22:04:27   
lothroniell
Pre trudnoce nisam bila... Kada vidim lice tu i tamo sam zadovoljna, odnosno kada sam nasminklana zadovoljna sam, jedino mi nedostaje moja kosa velika koju sam (debil) oshishala... A tela sto se tice nisam bila NI MALO zadovoljna... user posted image Sada sam sama sebi simpaticna nekad ovako sa tibom trudnickom, jos da nema spojlera na ledjima bilo bi super! user posted image

< Poruku je uredio lothroniell -- 24.2.2010 22:05:23 >


_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Pogled u ogledalo
24.2.2010 22:12:49   
kika 80
bila bi zadovoljna kad bi vratila svoju staru kilazu user posted image user posted image u trudnoci dobila samo 9 kga sedam mjeseci posle poroda izgubila12kg...

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Pogled u ogledalo
24.2.2010 23:02:41   
Ellenica
Drage moje mislim da oni koji posećuju Temu za istresanje negativne energije
znaju kako ja vidim sebe posle porođaja.
Ali moram reći da sam svojim licem i izgledom od grudi na gore i više nego zadovoljna.
Uvek sam bila zadovoljna sobom, čak i kada mi je kilaža varirala.

Kod mene ima itekeko napretka na psihološkoj strani, jer sam nedavno svojoj zaovi na komentar da sa novom frizurom izgledam kao lopta, odgovorila
"Dobro je više, SHVATILA SAM. Tebi smeta što sam debela i nesviđa ti se moja frizura.
E PA MENI SE SVIĐA!"

I Iskreno to mislim.
Uvek sam imala drugarice koje su punije i nikada nisam pomislila kako su ružne.
Šta više uvek sam govorila da žena nemora da bude mršava da bi bila lepa i privlačna.
Tako da uživam u ovome šta sada imam, a kad smršam osećaću se još bolje.



_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu kika 80)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Pogled u ogledalo
24.2.2010 23:04:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ellenica

Drage moje mislim da oni koji posećuju Temu za istresanje negativne energije
znaju kako ja vidim sebe posle porođaja.
Ali moram reći da sam svojim licem i izgledom od grudi na gore i više nego zadovoljna.
Uvek sam bila zadovoljna sobom, čak i kada mi je kilaža varirala.

Kod mene ima itekeko napretka na psihološkoj strani, jer sam nedavno svojoj zaovi na komentar da sa novom frizurom izgledam kao lopta, odgovorila
"Dobro je više, SHVATILA SAM. Tebi smeta što sam debela i nesviđa ti se moja frizura.
E PA MENI SE SVIĐA!"

I Iskreno to mislim.
Uvek sam imala drugarice koje su punije i nikada nisam pomislila kako su ružne.
Šta više uvek sam govorila da žena nemora da bude mršava da bi bila lepa i privlačna.
Tako da uživam u ovome šta sada imam, a kad smršam osećaću se još bolje.




tako je!!!
ja sam jedna od tih koja je uvek ljuljala a ne zuljala i uvek sam volela to kod sebe...malo je uvek bilo viska koji sam htela da skinem ali nisam nikad bila opterecena...sasvim sam bila ok...


(odgovor članu Ellenica)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Pogled u ogledalo
24.2.2010 23:07:45   
Dora
Ko kaže da debeljuce po pravilu moraju biti ružneuser posted image
Ima žena koje imaju višak kila a zato mnogo više seksipila i lepote od savršeno građenih. Moja seka od tetke, uvek je bila krupna ali je imala najbolje frajere. Samouverena, lepa, sa stilom i u oblačenju i u ponašanju. Baš je znala svoje kile da nosi. I kao tinejdžerka a posebno sad. Divim joj se i uvek zinem kad je vidim.

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Pogled u ogledalo
24.2.2010 23:09:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

Ko kaže da debeljuce po pravilu moraju biti ružneuser posted image
Ima žena koje imaju višak kila a zato mnogo više seksipila i lepote od savršeno građenih. Moja seka od tetke, uvek je bila krupna ali je imala najbolje frajere. Samouverena, lepa, sa stilom i u oblačenju i u ponašanju. Baš je znala svoje kile da nosi. I kao tinejdžerka a posebno sad. Divim joj se i uvek zinem kad je vidim.



naravno,...samo bitno je i to sto si napisala..da zena bude svesna sta joj stoji a sta ne..
i da zna da nosi..
ja znam da u mini suknju nikad necu uci jer nikad u njoj necu izgledati lepo
ali zato duge suknje i strukirane majice sasvim ok jer sam visoka a imam tanak struk (ne sad naravnouser posted image user posted image user posted image )

ne daj boze da obucem nesto kratko jer imam noge koje...nisu bas za to..
samo je vazno znati nositi.

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Pogled u ogledalo
24.2.2010 23:14:27   
cipiripi
Kad sednem..tj uspravim se..u ogledalu koje mi je naspram mene (americki plakar) vidim shishke koje se nakostreshe ka plafonu user posted image
Kad ustanem...odem u wc..vidim bledog naduvenog akrepa..polunervoznog jer nije spavao koliko voli user posted image
konsatujem da mi treba malo rumenila da bi izasla medju svet...user posted image
Zatim kad izadjem iz kupatila i krecem ka tom istom ormanu vidim medu brundu koji se tetura tek probudjen iz zimskog sna user posted image

E kad se stavi rumenilo, namaze korektor na podocnjake, obuku se neke krpice..vidim sebe zadovoljnu i razbudjenu i mogu da krenem u akciju user posted image user posted image user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Pogled u ogledalo
24.2.2010 23:15:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi

Kad sednem..tj uspravim se..u ogledalu koje mi je naspram mene (americki plakar) vidim shishke koje se nakostreshe ka plafonu user posted image
Kad ustanem...odem u wc..vidim bledog naduvenog akrepa..polunervoznog jer nije spavao koliko voli user posted image
konsatujem da mi treba malo rumenila da bi izasla medju svet...user posted image
Zatim kad izadjem iz kupatila i krecem ka tom istom ormanu vidim medu brundu koji se tetura tek probudjen iz zimskog sna user posted image

E kad se stavi rumenilo, namaze korektor na podocnjake, obuku se neke krpice..vidim sebe zadovoljnu i razbudjenu i mogu da krenem u akciju user posted image user posted image user posted image


ista prica...cesto mi treba tri pokreta rukom da od kretena stvorim podnosljivu zenuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Pogled u ogledalo
24.2.2010 23:17:10   
cipiripi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Pogled u ogledalo
24.2.2010 23:19:55   
lothroniell
Blago vama! Bas bih volela da mogu biti zadovoljna sobom bar trunku jednu... Meni cak mm stalno govori dam sa ja njemu jaaakooo lepa iako imam viska kila i da mu to ne smeta da sam mu najlepsa ali meni to u momentu da samopouzdanja i onda opet nestane... user posted image A on se bas jadan trudi i ske*a se svaki put kada se ja zalim na sebe! user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Pogled u ogledalo
24.2.2010 23:22:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lothroniell

Blago vama! Bas bih volela da mogu biti zadovoljna sobom bar trunku jednu... Meni cak mm stalno govori dam sa ja njemu jaaakooo lepa iako imam viska kila i da mu to ne smeta da sam mu najlepsa ali meni to u momentu da samopouzdanja i onda opet nestane... user posted image A on se bas jadan trudi i ske*a se svaki put kada se ja zalim na sebe! user posted image


opet ti tako..vec sam te cula da si jednom tako pricala...ludo jedna!!!
videla sam slike..predivna si...
meni je dugo trebalo da poverujem da muskarci zaista bre vole kad je malo...znas vec..
ali sad verujem..i ja da sam musko primila bih se na neku bre ..sa oblinama...sa viskom. a ne na neku zgoljavu...

loth, prestani tako da pricas...
sta bi htela? da budes ona isprazna, tanka Britni spirs,. sta li?
odmah da si prestala ili necu vise da se druzim sa tobomuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lothroniell)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Pogled u ogledalo
24.2.2010 23:26:00   
lothroniell
Joj Oti ja tebe obozavam, bas si lik! Sad sam u trudnoci zadovoljna, sama sam sebi slatka user posted image , sem spojlerima na ledjima koji se pojava nekad... A mene ovakvi momenti nekad uhvate, a onda nekad ni ne razmisljam o tome, sad ce to mene uskoro da prodje, mada izgleda mnogo gore kako ja to napisem nego sto se ja zaista osecam, nije bas tako strasno ali fali mi samopouzdanja to je definitibno... Ali moram kada se porodim da nastavim sa vezbanjem pod obavezno! user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Pogled u ogledalo
24.2.2010 23:27:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lothroniell

Joj Oti ja tebe obozavam, bas si lik! Sad sam u trudnoci zadovoljna, sama sam sebi slatka user posted image , sem spojlerima na ledjima koji se pojava nekad... A mene ovakvi momenti nekad uhvate, a onda nekad ni ne razmisljam o tome, sad ce to mene uskoro da prodje, mada izgleda mnogo gore kako ja to napisem nego sto se ja zaista osecam, nije bas tako strasno ali fali mi samopouzdanja to je definitibno... Ali moram kada se porodim da nastavim sa vezbanjem pod obavezno! user posted image


vezbaj ti..dobro je to...
ali stvarno nema razloga tako da pricas...
veruj malo tom tvom coveku i ne kvari mu momenat kad ti da kompliment.

(odgovor članu lothroniell)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here