|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parket ili laminat?
29.3.2014 23:02:13   
dunja RR
Šteti još nisam našla a sve je manje vremena user posted image Cena je oko 8 e po m2.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Parket ili laminat?
30.3.2014 0:13:10   
Sanchy
Vidim da se dosta vas zali na laminat a ja nijedan od tih problema nemam,,prvo bitno je da je antistatik,drugo da je u pitanju rezbaren laminat ,nisam strucnjak za laminat pa ne znam kako bih drugacije to objasnila,mozda reljefast ne gladak,trece bitna je klasa laminata i cetvrto bitna je boja ,,Ja imam u kuci dve vrste laminata prve klase antistatik,reljefast,u jednom delu kuce je ja mislim,zaboravila sam vec,americki orah a u drugom delu je belo sivkasti laminat ,ne secam se tacno koja vrsta.Niti se vidi prasina ili bilo kakva prljavstina,sto se toga tice,mogu danima da ga ne brisem,niti se podigao zbog vode ,imali smo manju poplavu nista mu se nije desilo,niti se cak ogrebotine vide a bebac voli da baca igracke ,uhuu..ja sam vukla trosed da bih ispod ocistila i jesam ga izgrebala ali to jedino da se sagnes i bas da se dobro zagledas video bi..eto to je moje iskustvo..Odrasla sam u kuci sa parketom i nemam nista protiv te varijante,jedino to hoblovanje ,ujakov parket je napao zizak recimo pa je morao sve da izvadi i pobaca,pa eto ima i tih situacija,,i sto mora dosta da se pazi jer se stvarno vidi svaki udarac ugrebotina itd,,pa ko je alergican na to za njega nije parket..

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Parket ili laminat?
30.3.2014 5:08:38   
Misha i Ljisha
Ja imam laminat, jako lepo izgleda cak smo ga i prefarbali (iako sam ja mislila da je nemoguce prefarbati laminat) i izgleda kao brodski pod, medjutim jezim se svakog dana, svaka mrvica se vidi (posto je taman), o prasini necu ni da pricam, mogu svaka dva sata da ga briskam kao ludak. Moja mama u celoj kuci ima parket od parenog bagrema, prelep je, visoki sjaj ali se isto tako vidi sve zivo, dok snajka ima isto parket od parenog bagrema ali mat i nista zivo se kod njih ne primeti, ja ne mogu da verujem da oni ribaju samo jednom nedeljno pod, uvek izgleda cisto i cakum pakum. Jednog dana kad bude novaca obaveznom uzimam parket. . Topliji je, lepsi, i eto iz nekog mog iskustva laksi za odrzavanje. Ja imam utisak da moj pod nikad nije dovoljno cist, cesto ga ribam, a bar jednom nedeljno na kolenima sto bi se reklo i ne vredi nista.user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Parket ili laminat?
30.3.2014 10:15:14   
branki*
nama paja parketar uzima 5 e po kvadratu za hoblovanje,ali to je bor,ipak.
meni se dopada i laminat i parket,ali parket ipak malo vise.u ovom stanu je vec bio stari parket u sobama,tako da ga mi sad hoblujemo i lakiramo,a u hodnicima i kuhinji su plocice....u starom stanu smo imali i jedno i drugo,laminat je bio svetlije boje i zaista se videlo mnooogo vise prasine po njemu,nego tamo gde je bio parket.parket sam brisala 1 nedeljno,a laminat svaki dan,nekad i 2 puta dnevno.a,da se pazi mora i jedno i drugo,naravno(voda,udarci).

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Parket ili laminat?
30.3.2014 10:21:30   
dunja RR
E da mi je Paja sada user posted image
Poludeh vuše, neće niko da dođe za 30 kvadrata (jer samo u dve sobe imam parket, u drugoj polovini stana ja laminat) i u centar Beograda (kao zbog parkiranja), ljudi ne vole pare, neće da rade ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Parket ili laminat?
30.3.2014 10:27:59   
branki*

IZVORNA PORUKA: dunja RR


Poludeh vuše, neće niko da dođe za 30 kvadrata

svasta!ovde ljudi dolaze bukvalno i samo za jednu sobu da hobluju.moja mama zivi u jednosobnom stanu i majstor je dosao da radi samo tu jednu dnevnu sobu.mislim,jeste manje novca,ali je i rad i ulozeno vreme manje..nego..nasa posla.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Parket ili laminat?
30.3.2014 10:35:20   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: branki

nama paja parketar uzima 5 e po kvadratu za hoblovanje,ali to je bor,ipak.
meni se dopada i laminat i parket,ali parket ipak malo vise.u ovom stanu je vec bio stari parket u sobama,tako da ga mi sad hoblujemo i lakiramo,a u hodnicima i kuhinji su plocice....u starom stanu smo imali i jedno i drugo,laminat je bio svetlije boje i zaista se videlo mnooogo vise prasine po njemu,nego tamo gde je bio parket.parket sam brisala 1 nedeljno,a laminat svaki dan,nekad i 2 puta dnevno.a,da se pazi mora i jedno i drugo,naravno(voda,udarci).


Pa zar nije fora za laminat da je vodootporan?

Što se tiče paženja, ja sam na njemu probala da ugasim cigaru - znači kao što bi u piksli gasila (probano na ostatku laminata) i nije se ništa videlo.

Ovde je u 2 sobe parket, u kuhinji linoleum. PArket u dnevnoj (a i u spavaćoj) je sada katastrofa jer se greje na peć i oko peći je parket sav sasušen. Škripi na gomili mesta.
Da imam love, svuda bi turila podno grejanje i pločice!

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Parket ili laminat?
30.3.2014 10:41:37   
branki*
ne znam,trco,kakav je,to je stavio jos moj svekar,ali se na par mesta kao nadiglo,na ulazu u hodnik,verovatno jer kad je vlazno,ljudi se tu izuvaju i nanose vodu,sta znam.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Parket ili laminat?
30.3.2014 18:02:29   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


Da imam love, svuda bi turila podno grejanje i pločice!



Mi ovo sledece godine radimo, posto je sada cela kuca nasa, dizemo parkete , renoviranje kompletno, i stavljamo plocice, mermerne, i podno na pelet..

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Parket ili laminat?
30.3.2014 18:32:19   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: branki

ne znam,trco,kakav je,to je stavio jos moj svekar,ali se na par mesta kao nadiglo,na ulazu u hodnik,verovatno jer kad je vlazno,ljudi se tu izuvaju i nanose vodu,sta znam.


Branki, ja sam to sama postavljala sa bivšim. Pitanje kad je postavljen taj laminat.

doduše nikad nisam kapirala zašto ljudi u hodnike stavljaju parket/laminat. Od vode kad je zima se diže. A opet, navedoh i problem kad je peć u pitanju.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Parket ili laminat?
30.3.2014 18:58:04   
Štetica
Dunja 8e samo hoblovanje?
E pa to mi defnitivno otpada sa liste prioriteta,jer imam oko 140m2. user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Parket ili laminat?
30.3.2014 20:24:13   
dunja RR
Štetice, uglavnom se cene u Bg kreću od 6e do 9e za hoblovanje i lakiranje sa njihovim materijalom. Ja danas preko neta nađoh jednog za 6e, dogovorismo se za sredinu aprila pa vam javljam preporuku ako je ok. Ako na nekom mestu parket treba da se zameni (kod mene ima jedan kvadrat) to se dodatno plaća i ako lajsne trebaju da se menjaju, to se takođe dodatno plaća.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Parket ili laminat?
30.3.2014 20:42:14   
branki*
sa njihovim materijalom?kod nas je 5 evra,ali mi kupujemo materijal sami kako nam kaze.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Parket ili laminat?
30.3.2014 20:47:02   
dunja RR
Da, ovaj mi je dao cenu 6e sa njihovim materijalom.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Parket ili laminat?
22.11.2014 16:05:00   
snezap
laminat, kvalitetniji je

_____________________________

Moja sreca je dva puta veca <3 Filip i Mihajlo <3

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Parket ili laminat?
22.11.2014 16:58:58   
Klarita
Kako je bre laminat kvalitetnijiuser posted image
Parket je parket...

(odgovor članu snezap)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Parket ili laminat?
22.11.2014 17:30:21   
Mala Elena
Ja sam za parket ...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Parket ili laminat?
22.11.2014 17:57:57   
veselicaa
Definitivno parket.U dnevnoj i spavacoj imam laminat i rekla sam da vise nikada necu stavlajti nijedan drugi pod osim parketa.Deciju sobu planiramo da pravimo na prolece i laminat sigurno necemo stavljati.Uzasan je za odrzavanje,sakuplja prasinu,vidi se i njamanja mrlja a ribam ga svaki dan,podigao se na dva mesta u dnevnoj sobi.Jos smo stavljali najskuplji user posted image pitam se sta bi tek bilo da smo kupili jeftiniji.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Parket ili laminat?
22.11.2014 18:08:54   
Mariya
Ili brodski pod. Laminat nikako, nikad.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Parket ili laminat?
22.11.2014 19:47:36   
moja ciklama
Parket.

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Parket ili laminat?
22.11.2014 20:04:49   
big mum
Parket

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Parket ili laminat?
22.11.2014 20:12:46   
isidora88
samo parket, laminat ni u ludilu

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Parket ili laminat?
22.11.2014 20:53:00   
Torbica
Parket!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Parket ili laminat?
23.11.2014 9:21:25   
Olga75
ja sam za parket , mi imamo hrastov parket i mislim da ga nikada necemo menjati

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Parket ili laminat?
23.11.2014 9:24:55   
nata11
IZVORNA PORUKA: snezap

laminat, kvalitetniji je


Aha bice malo sutrauser posted image user posted image Kombinacija plastike, folije i stakla koja se nabije u masinu pa doda malo trine cisto da dobije boju. user posted image Mi smo izbacili i onaj Tarket iz dnevne i stavili klasican. Nema lepse.

< Poruku je uredio nata11 -- 23.11.2014 9:25:39 >


_____________________________





(odgovor članu snezap)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here