|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parket ili laminat?
23.11.2014 9:32:46   
vikiveki
Ja sam za parket,kvalitetniji je

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Parket ili laminat?
23.11.2014 11:13:17   
Didy
Mi isto imamao klasičan parket i zadovoljni smo. Mm čak nije hteo ni ovaj tarket da stavi iako radi u firmi gde ga proizvode, odlučio se za klasični. Inače, mm je hteo da imamo pločice i podno grejanje, ali ja nisam najviše zbog dece. Nekako mi je nezamislivo da mi se deca celo leto igraju na hladnim pločicama. Opet je drvo toplije. Našli smo kompromis mm i ja - tamo gde su nam pločice (u kuhinji, u kupatilima i u hodniku) imamo podno grejanje i to je stvarno sjajno, a tamo gde nam je parket, imamo radijatore, a sve je povezano na isti kotao za grejanje.
Moji imaju laminat u kući, ali onaj što liči na brodski pod, dugačke daske i oborene ivice, stvarno izgleda prelepo, ali meni je on dosta hladniji od parketa. Kad deca nisu mala, to ni nije toliko bitno, ali ja sad samo razmišljam o tom momentu - na čemu im je najmanje hladno dok se igraju.

< Poruku je uredio Didy -- 23.11.2014 11:14:26 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Parket ili laminat?
23.11.2014 11:27:03   
Štetica

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Štetice, uglavnom se cene u Bg kreću od 6e do 9e za hoblovanje i lakiranje sa njihovim materijalom. Ja danas preko neta nađoh jednog za 6e, dogovorismo se za sredinu aprila pa vam javljam preporuku ako je ok. Ako na nekom mestu parket treba da se zameni (kod mene ima jedan kvadrat) to se dodatno plaća i ako lajsne trebaju da se menjaju, to se takođe dodatno plaća.

Konacno sam i ovu brigu skinula sa dnevnog reda,hoblovanje+lakiranje je 3e ruke +materijal,a postavljanje novog parketa,hoblovanje i lakiranje je 6e po kvadratu. Materijal mi je izasao negde oko 2,5e po kvadratu.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Parket ili laminat?
27.12.2014 7:49:13   
Maraj
Parket naravno. Mislum da je varijanta laminat samo ako tepih ide od zida do zida. Jako mi je ruzan laminat za stan

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Parket ili laminat?
1.9.2015 14:33:14   
wivern
Parket, nas u stanu je star koliko i zgrada 60 godina user posted image . Naravno da je sredjivan u medjuvremenu vise puta.
Da li neko zna cime mogu da ga premazem, cisto da ga malo osvezim do hoblovanja. Izbegli bi taj trosak ove godine a kad vec krecimo i pomeramo sve rado bih ga osvezila.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Parket ili laminat?
1.9.2015 14:34:53   
Anoniman
Wiw moj je sada izgubio sjaj zato sto su majstori prolaili kroz kucu, mm kupio pronto , i cistio sa krpom bez rastvaranja, odlicno se sjajiuser posted image

(odgovor članu wivern)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Parket ili laminat?
1.9.2015 15:51:24   
wivern
UM ne radi na mom parketu, meni bi trebalo nešto jače ako postoji user posted image
Ili da proba sada mm da ga maže user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Parket ili laminat?
1.9.2015 15:56:17   
Anoniman
e probajuser posted image ja nisam znala dok mi nije dosla ona zena da mi cisti kucu, i plocice i parket je tako divno ocistila jer ne rastavara sredstvo ni za parket ni za plociceuser posted image pa se mm primio i on sada svaki dan to radiuser posted image

(odgovor članu wivern)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Parket ili laminat?
2.9.2015 10:28:14   
nata11
Wiv imas poseban pronto u malim bocicama posebno za glancanje poda. Stavi se na krpu i utrljava.

_____________________________





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Parket ili laminat?
2.9.2015 11:17:51   
branki*
ima nesto sto koristi moja svekrva sa voskom,dobro radi posao,samo sto bude mnogo klizav parket posle.ja imam pronto,ali onako,nista posebno.
set_ih se,ona koristi reflex sa voskom i trlja.bude dobar parket.

< Poruku je uredio branki RR -- 2.9.2015 11:18:44 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Parket ili laminat?
2.9.2015 21:26:03   
wivern
Meni su danas preporucili nesto domace da kupim i ja kreten vec zaboravim kako se zove user posted image
Da kupim taj sa voskom pa da malisi odmah kupim i slicuge za stan user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Parket ili laminat?
10.3.2016 10:37:17   
Sladja 29
Naravno parket ..mada je sada neka pomama za laminatom.Meni se on ne svidja uopste,jeste da se brze postavi ali nije mi uopste izgledan kao parket pa jos kada se isjaji ...ma lepota Bozija....

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Parket ili laminat?
10.3.2016 18:45:15   
aleksandrici
Ne mogu tačno da odgovorim na pitanje jer nikad nisam imala parket.Laminat imam i mislim da se davršeno održava,prebriše mokrom krpom i savršen je.Hoblovanje parketa mu donosi sjaj i finoču ali se sećam nekih parketa koje sam viđala i nisu mi se baš dopali.Ako već moram da izaberem biram laminat,nekako sam navikla i sviđaju mi se boje laminate.Svala prostorija mi je priča za sebe,laminat u boji mu daje neku toplinu,naravno uz sve detalje koje imam.

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Parket ili laminat?
10.3.2016 22:44:29   
vikiveki
Uvek sam za parketuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Parket ili laminat?
10.3.2016 23:03:36   
IvanaSK RR
I meni je lepsi, bolji parket.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Parket ili laminat?
11.3.2016 8:16:41   
nikiteki
Ja imam laminat ali parket je bolji

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Parket ili laminat?
11.3.2016 20:23:22   
nata11

IZVORNA PORUKA: aleksandrici

Ne mogu tačno da odgovorim na pitanje jer nikad nisam imala parket.Laminat imam i mislim da se davršeno održava,prebriše mokrom krpom i savršen je.Hoblovanje parketa mu donosi sjaj i finoču ali se sećam nekih parketa koje sam viđala i nisu mi se baš dopali.Ako već moram da izaberem biram laminat,nekako sam navikla i sviđaju mi se boje laminate.Svala prostorija mi je priča za sebe,laminat u boji mu daje neku toplinu,naravno uz sve detalje koje imam.


Laminat je sve samo ne topao. Pravi se od stakla, plastike i trine. To je samo kod nas pomama za laminatom i keramikom. U normalnim zemljama se gleda sta je zdravo. I posto sam u toj bransi ne mogu da ne primitim jos nesto- dok u Evorpi ljudi traze da izgleda prirodno/ mat, kod nas je moda da se sto vise sija. Kao da imas ogledalo a ne parket da tresti za sve pare user posted image

_____________________________





(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Parket ili laminat?
5.5.2017 13:07:14   
Ana RR
Parket, definitivno. Nema ništa lepše od drvenih podova.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Parket ili laminat?
5.5.2017 16:19:03   
suzi kju
Definitivno parket!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Parket ili laminat?
24.8.2017 10:49:44   
krin 40
Imam laminat jer je tako bilo u stanu (vesela novogradnja) ali definitivno parket.Nisam sada u prilici da i to menjam ali doći će na red

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Parket ili laminat?
24.8.2017 11:10:11   
Sarav
Parket definitivno. Ranije sam se zanosila da se laminat lakše održava, ali kad sam videla koju prašinu navuče za par dana predomislila sam se. Inače ovaj parket kod nas plače za jednim hoblovanjem, ali ok. Jedno po jedno.. user posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Parket ili laminat?
24.8.2017 11:46:47   
MasnaMasnica
Mi smo poskidali parket i upravo stavljamo plocice,izabrali smo neke italijanske 70_x_15. Jer smo stavili podno grejanje janjeke i nista nam drugo preko njega ne ide.

< Poruku je uredio MasnaMasnica -- 24.8.2017 11:48:12 >


_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Parket ili laminat?
24.8.2017 11:55:56   
krin 40
Mašnice podno je zakon.Koliko vas je izašlo?

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Parket ili laminat?
24.8.2017 12:23:46   
MasnaMasnica
To i moj muz kaze. Videcemo. Uzeli smo 2 peci na pelet , jer radimo dva sprata od po 120 kvadrata,pa smo ih odvojili ,ukupno sa instalacijama bez peleta blizu 7000 .

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Parket ili laminat?
24.8.2017 12:34:26   
krin 40
Skupo je ali vredi svaku paru.Moj komšija ima isti duplex kao moj.Donji deo je uradio podno a odatle mu je gore majstor izveo radijatore u svaku sobu.Moji mermerni su isto odlični ali volela bih to podno.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here