|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parket ili laminat?
28.4.2018 13:28:05   
Anck Su Nmaun
Super izgleda jos vi imate.podno grejanje pa odlicno.

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Parket ili laminat?
28.4.2018 13:47:30   
MimaKos

IZVORNA PORUKA: MasnaMasnica

Ja moje plocice ne bih vise ni za sta menjala.
user posted image

Ovo su plocicice ? A gde, u sobama i dnevnoj? Prvi put vidim, lwpw su bas, a i guzaaa :)

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Parket ili laminat?
28.4.2018 16:00:07   
Anck Su Nmaun
Da ima divnih plocica kao kopija drveta to super izgleda.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Parket ili laminat?
28.4.2018 16:21:30   
MimaKos
Nisam ovo videla nigde, nisam ni znala da postoji, a izgleda kao da je drvo!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Parket ili laminat?
28.4.2018 21:53:57   
MasnaMasnica
Da da plocice ima raznih ,nama su u celoj kuci,podno grejanje na pelet... A guza je tu bila mala.🤗

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Parket ili laminat?
8.8.2019 6:54:38   
Ocajna domacica
Ljudi,pomagajte,ocajna sam!Ima li Neko iskustva sa laminatom sa visokim sjajem,onim skupim sto je sedam puta lakiran da bi se dobio takav sjaj,garancija 30 godina,najbolja klasa,(kvalitet),Kosta oko 2000din/m2 I jako lici na brodski pod ,sto mi se mnogo svidja.Slucajno Sam u prilici da ga dobijem Al ne znam dal je pametno da ga stavim,posto ne znam nikog ko ga vec ima pa da cujem iz iskustva kakav je za odrzavanje?Ili je pametnije brodski pod staviti?Ako toliko sjaji,hoce li morati da se triput dnevno cisti?Molim za brzi odgovor someone,somewhere...help!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Parket ili laminat?
8.8.2019 6:56:42   
Duškić

IZVORNA PORUKA: MasnaMasnica

Da da plocice ima raznih ,nama su u celoj kuci,podno grejanje na pelet... A guza je tu bila mala.🤗




Guza mala je preslatka , i plocice.

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Parket ili laminat?
8.8.2019 6:59:24   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Ocajna domacica

Ljudi,pomagajte,ocajna sam!Ima li Neko iskustva sa laminatom sa visokim sjajem,onim skupim sto je sedam puta lakiran da bi se dobio takav sjaj,garancija 30 godina,najbolja klasa,(kvalitet),Kosta oko 2000din/m2 I jako lici na brodski pod ,sto mi se mnogo svidja.Slucajno Sam u prilici da ga dobijem Al ne znam dal je pametno da ga stavim,posto ne znam nikog ko ga vec ima pa da cujem iz iskustva kakav je za odrzavanje?Ili je pametnije brodski pod staviti?Ako toliko sjaji,hoce li morati da se triput dnevno cisti?Molim za brzi odgovor someone,somewhere...help!



Ja da sam na tvom mestu bez razmisljanja bih uzela. Imas sad sredstva za ciscenje svakakva, pa nece biti sigurno preterane potrebe da stalno brises.
A garancija mi deluje bas ok.

(odgovor članu Ocajna domacica)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Parket ili laminat?
8.8.2019 9:18:49   
MimaKos
Ne, kao i tri puta lakiran parket koji se slija kao ogledalo, bas mu ne treba neko specijalno odrzavanje, bukvalno brisnes i sija


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Parket ili laminat?
9.8.2019 11:58:58   
gagana83
Mi smo pre neki dan izbijali prozor u Uninoj sobi jer joj je suvise mracna, samo prozor vrata su bila. Zastitili namestaj i parket najlonom, medjutim covek uopste nije gledao kad je izbijao, kako je ono padalo, tako se najlon pomerao i sad je parket toliko izgreban da sam skroz flipnula! 



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Parket ili laminat?
9.8.2019 12:44:11   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: MimaKos

Ne, kao i tri puta lakiran parket koji se slija kao ogledalo, bas mu ne treba neko specijalno odrzavanje, bukvalno brisnes i sija




Ja bih flipnula sa takvim parketom, kao i sa kuhinjama sa visokim sjajem. Volim mat parket, mnogo je prirodniji izgled.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Parket ili laminat?
9.8.2019 13:19:14   
MimaKos
Ne volim to ni ja, niti imam u stanu, ali je mojoj kumi sve u medijapanu i visokom sjaju, parket lakiran sto puta hahahha, zato znam. 


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Parket ili laminat?
9.8.2019 16:24:54   
Olga75
I dalje mislim da je stari dobri hrastov parket neprevaziđen. Možeš ga hoblovati, lakirati, po njemu vući orahov ormar i da pretekne.

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Parket ili laminat?
9.8.2019 19:36:42   
MimaKos
Moj je zreo za hoblovanje i lakiranje , mada evo 10 godina star stan, mozda malo vise, a vecih problema nije bilo, jedino sto smo ga bas izgrebali na nekim mestima


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Parket ili laminat?
9.8.2019 22:10:11   
Ocajna domacica
Hvala na odgovoru.Eto,kupili smo danas Taj,sutra ga postavljamo,jedva cekam!!!


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Parket ili laminat?
10.8.2019 7:22:10   
vocicana
Ocajna domacice, ja sam uvek za prirodn varijantu, parket je zakon, ali, nas paarket u stanu je katastrofa, ljudi su ga kupil u izgradnji, pa stavili svoj, gradja nje bvila suva, svuda se razdvojio, da popizdis lepo. U toj slici i situaciji, vise sam za laminat, lakse, lepse, prakticnije i odlicno za odrzavanje.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ocajna domacica)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Parket ili laminat?
10.8.2019 14:01:28   
MimaKos
I meni se to u prethodnom stanu desilo, ali koze da se sanira, jeste malo cimaza kad pocnu da se pomeraju one dascice parketa... 


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Parket ili laminat?
10.8.2019 14:27:22   
Tiziana
Ja mrzim zvuk laminata kad se hodapo njemu. kao da hodas po nekoj plastici.

Parket je parket. 

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Parket ili laminat?
11.8.2019 7:16:16   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Tiziana

Ja mrzim zvuk laminata kad se hodapo njemu. kao da hodas po nekoj plastici.

Parket je parket. 
U pravu si-parket je zakon


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Parket ili laminat?
11.8.2019 15:00:33   
vocicana
Tiziana jeste, ali sta da radis kada krenu sipci, da muziciraju po drvetu kao sto se nama desava, a sank koji pregradjuje kuhinju od trpezarije je od drveta, samo cekam da krenu tamo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Parket ili laminat?
12.8.2019 11:52:21   
Duškić
Voci, gric...samo cujes struganje j grickanje.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Parket ili laminat?
12.8.2019 12:18:34   
MimaKos
Jojjj strasno, kakva je to gamad, nama je u namestaju drvenom bilo


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Parket ili laminat?
12.8.2019 14:30:11   
flamingos
Bogu hvala mi nemamo tih problema


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Parket ili laminat?
12.8.2019 14:44:06   
MimaKos
Mi smo u kuci kod babe i dede imali, to je jezivo. Bilo je u namestaju svom , ne secam se za podove.. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Parket ili laminat?
12.8.2019 18:44:36   
Ivanka 75
Kod nas je u desnom delu kuce parket, bog ga poziveo jos dugo dugo a levo, u spavacim sobama je laminat, dabogda sam odlucio da se digne i ode, toliko ga mrzim, ni za sta nije.
Ne do bog da kapne kap vode ili necega, fleke ostaju. A nije bio od jeftinijih parketa... 
A sto se prasina lepi za njega, pa se sve tutoljci prave, njega moram bar 1 nedeljno da prebrisem. 
Glasam za  parket! 

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here