|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
28.11.2017 14:30:17   
Peace*
jer se plasim da se ne posvadjaju. Meni kaze prijateljica da se njeni decaci stalno svadjaju i tuku, ali kad su sami ne. Velika je odgovornost kad su sami.


Isto se i ja plašim, i isto mi koleginica kaže da se ne svađaju kad su sami, ona ima mlađe klince od mojih, 10 i 6 godina, celo leto su bili sami dok je ona na poslu.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
28.11.2017 14:49:30   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

uvek mislim zaboravila bi metalnu kasiku il tako nesto.


Ja godinama unazad ostavljam kašiku u šolji ako grejem mleko mm za kafu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
28.11.2017 16:10:13   
Anck Su Nmaun
iiiiii? user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
28.11.2017 16:10:58   
Ana RR
I ništa se nije desilo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
28.11.2017 16:30:44   
Anck Su Nmaun
user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
8.3.2018 5:22:16   
Dora89
Nemam dete tog uzrasta, pa nisam kompetentna da pričam, ali meni je bilo normalno da po povratku iz škole od prvog dana budem malo sama,dok ne dođu roditelji, a danas, koliko vidim, deca u nižim razredima ni slučajno se ne ostavljaju sama.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
7.7.2018 14:16:32   
Anck Su Nmaun
Od septembra pada opasno testiranje pa cemo videti.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
7.7.2018 14:32:54   
Sanjica26 RR
Mi ostajemo sami kod kuce jos pred kraj skolske godine. Mada, desavalo se i u toku godine da obe ostanu kod kuce. Od kako je na raspustu cuva i Sofijy.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
7.7.2018 14:37:59   
Anck Su Nmaun
Po kolikoo sati ih ostavljas?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
7.7.2018 14:43:29   
isidora88
Ja moje ne smem da ostavim same, najstariji ce mozda biti kod mog brata sam na kratko jer mu je njegov stan najblizi skoli, ali videcemo jos. Sa mladjim ne smem da ga ostavim ni 15 minuta, odmah se posvadjaju, potuku, skacu na krevetu na sprat tako da zajedno ih sigirno necu ostavljati jos 3,4 godine.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
7.7.2018 17:25:20   
IvanaSK RR
Sin je ostajao na raspustu izmedju prvog i drugog razreda sam kuci.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
7.7.2018 17:37:16   
Anck Su Nmaun
O kolikom periodu govorite?
Ostaju i moji po dva sata bez problema pitam za duzi period?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
7.7.2018 17:46:37   
IvanaSK RR
Mislim na period od četiri, pet, sest sati... Naravno, ti znas najbolje svoju decu pa mozes oceniti koliko mogu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
7.7.2018 17:50:13   
Sanjica26 RR
Anck, najvise tri sata. Kad odem a one spavaju ceka ih pisamce na stolu, dorucak i mobilni. Kljuc obavezno. Naravno uvece je dogovor da necu da ih budim kad krenem. Nista ne kuvam ujutru iz prostog razloga sto su same.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
7.7.2018 18:57:45   
isidora88
Anck ostavljas i sina sa njih dve?
Ja bih mogla sina samog na sat, dva, ali sa mladjim bas se i ne bih usudila. Mene je strah sta ako se neceg jako uplasi pa od straha recimo ne budd znao da pozove na telefon, da se uspanici, sta ako neko bude kucao i zvonio a on sam (nece naravno otvarati nikom ali mogu ga uplasiti), sta ako se povredi, gomilu pitanja- šta ako

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
7.7.2018 19:22:46   
Anck Su Nmaun
A nee Vuka ne ostavljam on je suvise mali ali njih da. Ostajale su same po 3 sata i zajedno i odvojeno.
Jedan dan je T ostala sa drugaricom celo jutro sama jer nije imao ko da ih cuva.
H od Septembra treba da ostaje par sati sama . Nekad manje nekad vise ali to bi bilo svaki dan po 4-5sati user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 7.7.2018 19:23:30 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
7.7.2018 20:00:57   
IvanaSK RR
Isidora, uvek ce biti "sta ako". I kada budu mnogo stariji...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
7.7.2018 20:19:11   
Anck Su Nmaun
Ne mogu da razmisljam na taj nacin. Ne bih smela ni u wc da odem u tom slucaju a da njih ostavum u drugoj sobi.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
25.2.2019 22:29:24   
Sanidej
Velika pričuva male dok odem do prodavnice, onda je sva važna i čini mi se da uživa u toj ulozi. Silom prilika sam potpuno sama ostajala od pocetka osnovne skole, roditelji su radili do 4, fixni telefon nismo imali u novom naselju tada.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
25.2.2019 22:56:36   
bubulence
Ujutro idem da vadim krv, one ce ostati same sat vremena. Ostajale su par puta na pola sata same, Ema je ostajala 2x po celo pre podne, ali generalno ne volim da ostaju bez nas... 


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
26.2.2019 7:09:49   
mirana1
Ne razmisljam jos uvek o tome
Ali nekako me strah.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
18.4.2019 13:02:00   
mama ivane
Ja takodje imam strah da ostavim dete samo skoro ce napuniti 6 god. Sta mislite sa koliko godina je dete spremo i svesno da treba da ostane samo u kuci? Cerkica inace trazi da ostane sama kada idemu prodavnicu .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
18.4.2019 13:28:18   
bubulence
Mama ivane, neko dete je mozda spremno i sa 5 god neko nije ni sa 8.

Ja sam prvi put ostavila sa 7,5god i to samo zato što nismo imali izbora. Znala sam da je ona svesna, odgovorna, da nema sanse da uradi bilo sta sto nije dozvoljeno, ali, nikada ne znas ko moze da dodje na vrata. Ok, nece ih ona otvoriti ali ako taj neko zna da je sama... Uvek me je bilo strah. Onda smo uveli interfon i kameru u zgradi i opustila sam se. Onda sam par puta i cerku od tada 3,5 god ostavila sa njom ali na kratko (15 min). Sada vec ostanu same nekad i sat vremena ali se pravila strogo postuju i nema problema

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
19.4.2019 8:45:43   
Peace*
Za odlazak u prodavnicu ostavljam klince same već prilično dugo, sigurno od Lukine 7-me i Markove 3-će (otprilike). Imaju telefon - pa neka zovu...
Inace, mlađeg ne volim da ostavljam samog, iako to nije realno, ima 8,5 godina.
Recimo, pre neki dan je napravio dve krucijalne greške, sva sreća pa je stariji (12,5) već stigao kući: Otišla sam na trening, neko je zvonio, mlađi je pitao ko je, nije čuo odgovor već samo čuo muški glas, i mislio da je tata; otvorio vrata, pa onda još i saopštio da nema da donira za ne-znam-šta jer niko od odraslih nije kod kuće. Sreća pa je stariji bio tu, zatvorio čoveku vrata pred nosom i zaključao.
Stariji je u poslednjih godinu dana često sam. Primetila sam da mu prija, valjda su to te godine. Letos čak nije hteo ni da ide sa nama na neki celodnevni izlet, nego je otišao sa drugarima na fudbal, pa su posle ručali giros, bauljali po gradu, posle je došao kući, mi smo stigli tek uveče.
Uglavnom, mislim da su to mnogo više naši strahovi nego što deca nisu spremna da ostanu sama.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
19.4.2019 8:55:33   
Sanjica26 RR
Moje od prosle godine ostaju same. T je imala 7, a Sofi cetiri. Ove godine T ostaje duže. Sad ce polako i u skolu samu. S možemo da ostavimo samo pola sata samu.


Vise se bojim da ne otvore vrata nepoznatim ljudima vrata. Do sada smo imali situaciju da ja zvonim ali ne oglasavam se. One iza vrata cute. 😂Htela sam da ih testiram. Mobilni imaju, pa ih mm i ja pozovemo pre nego sto stignemo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here