|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
19.4.2019 11:45:38   
Olga75
Zver ostaje sama od kako je moja pokojna mama završila u bolnici. Nesrećnim sticajem okolnosti sam shvatila koliko je moje dete odgovorno i samostalno.
Sad ostaje sama, mi smo u kući pa je tu visoka ograda, kapija, pušten ker. Komšije su okej a preko puta je kafana pa je prometno.
Da nisam morala da je ostavljam tada, nije to bilo dugo možda malo više od sat vremena, ne znam kako bi prošla ta frka. Ja sam sklona paničarenju, ko zna koliko bi se puta čule i šta bi mi kroz glavu prolazilo.

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
11.12.2019 21:11:54   
flamingos
Anđela ostane sama,ali na kratko,dok odem do pijace koja mi je blizu,ali to veoma retko.Uglavnom je sa tatom,ili ja sve ispazarim dok je u školi.Velika je,pametna,ali dete ko dete.


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
11.12.2019 21:13:32   
mama Jo
Skoro sam slusala predavanje nekog naseg psihologa koja je govorila da je kod nas 7 godina procenjeno kao optimalno da dete ostaje samo, a u svetu je to 12 godina.
Skoro kad se desila ona nesreca u Nisa gde je decak od 7 godina pao sa terase, bio je sam kod kuce

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
11.12.2019 21:50:38   
flamingos
Upravo o tome se i radi,deca su ti,očas ze desi ne daj Bože nešto loše.Moramo voxiti računa


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
14.2.2020 21:54:18   
Mirko Svirko
Da li vasa deca ostaju sama?Ili da li samostalno idu do prodavnice tj ako je u blizini?Ja se secam kao mala ostajala sam sama. I to sam bila predskolac i prvi razred. A da sada ostavim sina nekako mi je bas cimanje. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
14.2.2020 22:28:47   
Sanidej
Najstarija cerka je djak prvak i ostane ponekad sama kod kuce, ali to je na kratko.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
31.8.2021 22:25:17   
smoli
Kad mora..nama ce boravak dosta znaciti inace bi ostajala vec sad sama kao prvak.


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
6.9.2021 17:38:18   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: smoli

Kad mora..nama ce boravak dosta znaciti inace bi ostajala vec sad sama kao prvak.




Bas tako..kad mora,kad nema ko,svi radimo. Moje ostaju same,ja radim od 8 do 15.. J je djak prvak,boravak jos nije krenuo..

(odgovor članu smoli)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
6.9.2021 23:06:44   
Ana RR
Odavno nisam čula da neko radi od 8h - 15h, Von. Mislila sam da to radno vreme više ne postoji haha

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
7.9.2021 1:59:02   
dunja RR
Anči, baš sam isto pomislila kada mi je par klijenata reklo da su im pomerili radno vreme na 8-15, a to praktikuju firme koje su sedištem tipa Šimanovci, i sl. A primetila sam se da se dosta firmi tamo seli, van grada.

Ja nikako da se naviknem pa ih često nazovem posle 15h, i kada vidim da se ne javljaju, setim se, o ne opet :D

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
7.9.2021 6:19:20   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Odavno nisam čula da neko radi od 8h - 15h, Von. Mislila sam da to radno vreme više ne postoji haha



Da, i ja sam to pomislila Anci🤣

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
7.9.2021 7:43:21   
milicicak


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Odavno nisam čula da neko radi od 8h - 15h, Von. Mislila sam da to radno vreme više ne postoji haha



Moja omiljena teta iz računovodstva radi od 6-14, trebalo mi je neko vreme da se naviknem da sa njom sve završavam čim dođem na posao. Mm radi od 7:30-15. Ja nemam fiksno radno vreme, što je strava ali i užas istovremeno.

Mini buba ostaje sama kod kuće od prvog razreda. Da nema boravka u školi, mislim da bih odlepila

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
7.9.2021 11:05:05   
Ana RR
To je super, završi se posao u normalno vreme. Ja sam nekad radila od 8h -14h, to je tek bilo extra.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
7.9.2021 11:29:44   
vonavoj
Moje radno vreme je idealno za zenu...zato i ne menjam posao,realno..

Sutra imamo sastanak za boravak,znaci da je upisana.Mili,i tvoja ide u boravak?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
7.9.2021 11:36:10   
milicicak


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Moje radno vreme je idealno za zenu...zato i ne menjam posao,realno..

Sutra imamo sastanak za boravak,znaci da je upisana.Mili,i tvoja ide u boravak?



Ide od prvog razreda i ići će dok god bude mogla 🙂 po ceo dan je u školi, naročito sad kad idu u neku imitaciju dve smene, al šta da joj radim. Nije meni problem da ona ostane sama kod kuće, stvarno je odgovorna što se svega tiče. Problem su gradilišta, ulica i ulazna vrata od zgrade koja ne može da otvori

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
21.9.2021 0:21:06   
Dragica Draga
Ma boravak je odlican... Kod nas ga nema opticaju, pa se snalazimo kako umemo

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
21.9.2021 0:23:48   
flamingos
Kad roditelji procene da može samo da ostane.Oni najbolje poznaju svoje dete.


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
21.9.2021 0:24:53   
Dragica Draga
Mislim da ima i neka zakonska norma, cini mi se 12 godina. Pre toga ne bi smelo, koliko se secam

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
21.9.2021 0:27:31   
flamingos
Ostaju i mlađi,kad moraju.


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
21.9.2021 0:51:39   
Dragica Draga
Pa da, znam, ima dosta ljudi koji moraju da ostave decu same.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
21.9.2021 0:55:43   
flamingos
Ima,,moraju da se snalaze.


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
21.9.2021 0:57:11   
Dragica Draga
Ja ne znam kad cu imati hrabrosti da ih ostavim same. Nije da im ne verujem, ali deca su svasta im moze pasti na pamet

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
8.10.2023 17:03:22   
mama ivane
Da ostavim decu same u stanu , mnogo je uloze o truda i price , objasnjavanja sta je dobro a sta ne, sigurna sam da nece izaci na terasu, otvoriti prozor, otvoriti vrata bilo kome i slicno, jer sam ih mnogo puta testirala ostavim ih na 2 minuta u stanu pa udjem u stan da vidim sta rade pa na 5 minuta i tako sve tako dok nisu stvarno shvatili sta smeju da rade a sta ne, imam poverenja da ih ostavim svo troje zajedno 2 do 3 sata same dok zavrsavam obaveze po gradu.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
10.10.2023 11:08:44   
Kata90
Ostaje samo bez problema,bitno mu da zakljucamo ulazna vrata tako se oseca sigurnije.Puno mi pomaze Ogi,ostane sam sa bratom dok ja trknem do prodavnice.Nemamo problema sto se toga tice.....

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
10.10.2023 11:46:38   
Srecko47E
Mi smo uyeli smart sat,koji ne funkcionise pa moram do A1 na konsultacije.
Plan je bio, da ostaje sam pre poslaska u drugu smenu,ja skoknem sa posla -imam desetak minuta,odvedem ga u skolu i etc.

Medjuti,ali..
Ostaje u skoli po ceo dan i vidim da mu ne prija taj tempo.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here