|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nega mlečnih zuba
17.3.2011 15:55:10   
Verus
Od kada ima i 3 zub, peremo svako vece, ovako izgleda cetkica i pasta za zube:

user posted image

Svaki put kazem "hajde, peremo zube" i ona sad vec zna i sama zine.  Stavim mrvicu paste, i operem prvo dva donje, pa jedan gornji i onda desne gore i dole.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Nega mlečnih zuba
17.3.2011 16:20:10   
*Alexx*
A moje dete OPET bojkotuje pranje zuba... user posted image Sam hoće, meni ne da. Naravno da sam ne može da ih opere, samo žvaće onu četkicu.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Nega mlečnih zuba
17.3.2011 16:25:56   
Verus
Alexx, a da izmislis novu "igru" kako ce on tebi da pere zube a ti njemu?  Naravno, ti posle opet operes svojeuser posted image   Mozda ce mu tako biti zanimljivo?

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Nega mlečnih zuba
17.3.2011 16:31:23   
*Alexx*
Ma probala, Verus. Hoće on moje, ali svoje i dalje ne da user posted image Mislim da počinju petice pa mu možda smeta da ja trljam zube, a i kupiću mu novu četkicu, možda će mu biti zanimljivija.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Nega mlečnih zuba
13.4.2011 16:32:25   
JMPM
Mi imamo problem sa pranjem zubica.Pastu nece nikako,odma napravi facu za povracanje.Ali ajde,makar da mi pusti vodom i cetkicom da mu oribacim zube nego neceeee.Nikada nije hteo da pokaze zubice.Kad god ga pitamo gde su lepi zubici,a on stavi prstic u usta i nece da zine user posted image .Samo kad se smeje mu sevaju,svih 14 komada.Kod nas ne prolazi pranje uz kupanje,jer ne voli da se kupa.Tako da ne znam sta ce da nam upali sada.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Nega mlečnih zuba
14.4.2011 3:59:34   
Verus
Jeste da nije nega zuba u pitanju, ali su u pitanju zubi: 

Mom detetu je izasao kutnjak!!  Sa godinu dana??? Jel to normalno?  Jeste izgleda za nju, ali bas bas cudno ne?

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Nega mlečnih zuba
2.5.2011 13:18:15   
Shishica
Ja ne mogu da joj perem zube jer stisne usta i otme mi cetkicu i zvacka....
Moracu da probam neke trikove...

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Nega mlečnih zuba
2.5.2011 14:35:11   
mmms
Moja sestra od tetke je deciji stomatolog specijalista,i po njenim savetima negujem zube cerkici a to je do 3. godine nikako ne koristiti pastu za zube samo cetkicu i to da bude meka da ne bi desne ostetili i toplu vodu.Kad smo napunili 3god poceli smo pastu da koristimo slatka decija na svakoj pise za koji uzrast.Zubici su nam zdravi i beli kao biseri.
Konsultujte se sa bilo kojim stomatologom i reci ce vam isto.




(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Nega mlečnih zuba
12.5.2011 9:22:54   
Anoniman
Kupili smo cetkicu za prst user posted image  

(odgovor članu mmms)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Nega mlečnih zuba
12.5.2011 9:28:35   
minna
Mi smo pre neki dan kupili cetkicu za zube za bebe od 4-24meseca. Bas je mekana. Samo je pokvasim toplom vodom i operemo nasa citava 2 zubauser posted image Za sad vise da to shvati kao neki ritual i stekne naviku da pere zubice, a naravno i da budu zdraviuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Nega mlečnih zuba
12.5.2011 10:03:01   
Anoniman
Ma da , ne ribam ih jos user posted image Mi uzeli onu za prst , providna meka user posted image

(odgovor članu minna)
  Direktna veza do poruke: 61
   [Obrisana poruka]
12.5.2011 10:03:42   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Nega mlečnih zuba
27.9.2011 8:59:34   
*Alexx*
Kada deca nauče da ispljunu pastu za zube? I kako ih naučiti?

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Nega mlečnih zuba
27.9.2011 9:00:49   
New Mom
Negde oko treće godine. Zato su do tada paste bez ili sa jako malo fluora.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Nega mlečnih zuba
27.9.2011 9:19:00   
Anoniman
Naša četkica
user posted image

Naša pasta od prvog rođendana user posted image
user posted image

Doduše kod nas je malo drugačije pakovanje i piše od 0-6 years. Peremo samo uveče i to veličine graška stavim pastu.
A mi smo naučili ovih dana da ispiramo usta user posted image Gledao mene kako perem i pljunem pa počeo da me imitira user posted image Uzme onako vode u usta, mulja je malo i onda lepo zine i sva voda iscuri napolje. I isprana usta user posted image

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Nega mlečnih zuba
27.9.2011 9:52:26   
bebać
Segi pere redovno, i nema nikakvih problema sam trči da ne bih zaboravio, još pogotovo odkako je dm bio u vrtiću pa su dobili paste za zube i neke slatkiše na poklonuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Nega mlečnih zuba
27.9.2011 12:34:34   
Snelle
Da li je rano za pastu sa 16 meseci?Peremo zubiće samo običnom vodom, ali koliko realno to može da održava čistoću i kvalitet zuba?

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Nega mlečnih zuba
27.9.2011 12:35:33   
Anoniman
Snelle pogledaj gore-i verus i ja koristimo paste user posted image

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Nega mlečnih zuba
27.9.2011 12:37:02   
Snelle
Ali vi ste vejiki user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Nega mlečnih zuba
27.9.2011 12:37:58   
Anoniman
Pa ja od prvog rođendana koristim tu pastu user posted image I doktor je rekao da je uredu

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Nega mlečnih zuba
27.9.2011 12:38:28   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Snelle

Da li je rano za pastu sa 16 meseci?Peremo zubiće samo običnom vodom, ali koliko realno to može da održava čistoću i kvalitet zuba?

Nama zubarka rekla najviše one sa oznakom 12+ jer ne znaju da ih ispljunu. I najviše zrna graška veličine. (P.S. Mi smo i na zubarskom bili.user posted image ).

KL se oduševi kad ujutru i uveče uđemo u kupatilo. Jedva čeka da joj dam četkicu u ruke. user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Nega mlečnih zuba
27.9.2011 12:39:29   
Anoniman
Moja zubarka kaže da nema potrebe za pastom, čak ni za četkicom, već da na prst stavim gazu, pokvasim i protrljam ta tri zuba koja imamo. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Nega mlečnih zuba
27.9.2011 12:40:44   
Anoniman
isto , Petra ne koristi pastu , cetkicu da 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Nega mlečnih zuba
27.9.2011 12:41:19   
Anoniman
NM , trudnice ??? Cestitaaam user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Nega mlečnih zuba
27.9.2011 12:41:25   
lanajelena
Kako ja da Dusana ubedim da pere sa svojom cetkicom,njemu se bas svidja Lanina,da mu kupim rozu user posted image (joj dete ce mi imati traume od roze boje)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image
Click Here