|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mider gaće i steznik
20.6.2010 17:34:59   
Shishica
Meni rekla dr. sad kad sam isla posle carskog da sad mogu da nosim steznik.. Ne znam da li je to znacilo da do tad nije moglo..

Ja se samo pitam kupim li ga sad da li ce vredeti? Nije kasno??? A?
I gde da nadjem toliko mali steznik da me dobro stisne??

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Mider gaće i steznik
23.6.2010 18:21:38   
Nensi*
Pa uzmi najmanju velicinu S...Ja sam danas pocela da nosim mider gace,proslo je 16 dana od operacije,a patronazna mi je rekla da mogu da se nose cim se skinu konci...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Mider gaće i steznik
25.6.2010 22:44:42   
LillyT
Prvo sam kupila miderke, za moju visinu i tezinu po onoj tabeli sa kutije mi je pasovao samo XL (a i samo je te velicine bilo, ali sam MORALA tada da ih kupim). One su bile ok, ne stezu kao djavo i mogu ih nositi stalno. Ali, kupila sam i taj Pompein steznik, S-M velicinu, usla bez muke u njega i bio mi je super.. par dana. Onda je poceo da se rola po butinama, ne mogu da ga navucem bas visoko. Eto to je moje iskustvo sa steznicima, gacama i tim okovima... odoh ja da vezbam, nema 'leba bez motike user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Mider gaće i steznik
25.6.2010 22:50:13   
Nensi*
Ja ne smem da vezbam zbog cr...I moje mider gace su XL,u manje nisam mogla da udjem,a planiram i pojas da uzmem pa cu oba da nosim istovremeno,od viska glava ne boli user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Mider gaće i steznik
25.6.2010 22:51:34   
LillyT
Upravo sedim u gacama i stezniku i bezveze je, gace preduboke, pa se tacno vidi gde je granica sa steznikom, napravila mi se dva stomaka.

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Mider gaće i steznik
25.6.2010 22:53:20   
Anoniman
A što nosiš i gaće i pojas? user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 156
   RE: Mider gaće i steznik
25.6.2010 22:55:58   
LillyT
Palo mi danas na pamet da u isto vreme stisnem i butke i stomak. Ne pitaj, ludim, polako, ali sigurno, sve hocu da pisem o tome u temi o depresiji, ali kako napisem, obrisem. 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Mider gaće i steznik
25.6.2010 23:02:07   
Anoniman
user posted image Ludačo! POOOLAKOOOO! Ne može odjednom!

Sada kada krenu vrućine, dobro se umotaj, i obuci i u šetnju da se otopiš. user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 158
   RE: Mider gaće i steznik
25.6.2010 23:12:22   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Tashke

A što nosiš i gaće i pojas? user posted image


Od viska glava ne boli user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Mider gaće i steznik
25.6.2010 23:13:58   
LillyT
Od ovog mog viska na bokovima boli user posted image   Ako, morace i to da ode... jednog dana

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Mider gaće i steznik
25.6.2010 23:17:35   
Nensi*
Otici ce i to,samo strpljenja user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Mider gaće i steznik
26.6.2010 9:58:33   
Shishica
Ma ja cu da poludim! Isla sam pre neki dan da nadjem steznik i trazi devojka to sto sam pitala i kaze..ne zna koja ce joj velicina trebati..(sestra je bila samnom) i ja kazem da sam ja porodilja. Ona me prenerazeno pogleda i pita me sta ce meni steznik!

I onda pocne pricu da je njena drugarica imala veci stomak kad je to nosila nego u drugoj trudnoci kad nije i kako ja nemam nista..

E toga sam se naslusala i kad ce neko vec da shvati da je meni stomak sav mljitav!!! Jos mi kaze kako misici naviknu na pojas da ih drzi pa...

I tako..a vreme ide..a vezbe neki kazu ne smem, doktorica kaze smem, cimerka iz porodilista isto kaze da ih je radila i posle prvog carskog.. i tako........oooooooo.....oo.....o....

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Mider gaće i steznik
26.6.2010 10:18:26   
magnetic

IZVORNA PORUKA: nensi27


IZVORNA PORUKA: Tashke

A što nosiš i gaće i pojas? user posted image


Od viska glava ne boli user posted image
Zar su gace i steznik dozvoljene ako je proslo tako malo vremena od porodjaja?
Nama su u skolici rekli da ih koristimo tek posle sest nedelja

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Mider gaće i steznik
26.6.2010 12:08:26   
Nensi*
Meni je patronazna rekla da moze cim se skinu konci...I naravno ako ti osecas da mozes,ako ti nista ne smeta i ako nista ne boli...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Mider gaće i steznik
26.6.2010 15:42:03   
Anoniman
Meni je muz josh dok sam bila u bolnici doneo onaj dugachak gumirani zavoj, shto se namotava na noge ko ima problema sa venama.... i to sam namotavala na stomak, od butina do grudi da me malo utegne...jer me tako manje bolela rana od carskog...tj ne rana...nego nisam imala onaj osetjaj da tje mi creva ispasti user posted image Dakle to sam nosila vetj 3-4 dana posle carskog...a konce su mi skinuli 6-tog dana.... juche....12-ti dan sam konachno kupila mider gace, sa nogavicama....i super su...user posted image

Neznam zashto bash posle 6 nedelja da se sme nositi....pa prvih 6 nedelja je najbitnije...onda ti se vracaju organi i koza....ako se sad sve "otelembesi" bice posle teshko sve utegnuti.... barem meni...verovatno zavisi od osobe do osobe....user posted image


(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 165
   RE: Mider gaće i steznik
26.6.2010 15:47:39   
Zoka81
gde ima da se kupe te gace i steznici? Moram da kazem mami da mi ponese kad dolazi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Mider gaće i steznik
26.6.2010 20:37:05   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Zoka81

gde ima da se kupe te gace i steznici? Moram da kazem mami da mi ponese kad dolazi.



Imas u Lisci ili u nekoj prodavnici donjeg vesa...Jedino je zeznuto da ti ona kupi jer bi trebalo da probas...Ja kad sam kupovala,prodavacica je bila ubedjena da cu uspeti da udjem u L ali nije bilo sanse pa sam uzela XL...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Mider gaće i steznik
26.6.2010 22:53:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Meni je muz josh dok sam bila u bolnici doneo onaj dugachak gumirani zavoj, shto se namotava na noge ko ima problema sa venama.... i to sam namotavala na stomak, od butina do grudi da me malo utegne...jer me tako manje bolela rana od carskog...tj ne rana...nego nisam imala onaj osetjaj da tje mi creva ispasti user posted image Dakle to sam nosila vetj 3-4 dana posle carskog...a konce su mi skinuli 6-tog dana.... juche....12-ti dan sam konachno kupila mider gace, sa nogavicama....i super su...user posted image

Neznam zashto bash posle 6 nedelja da se sme nositi....pa prvih 6 nedelja je najbitnije...onda ti se vracaju organi i koza....ako se sad sve "otelembesi" bice posle teshko sve utegnuti.... barem meni...verovatno zavisi od osobe do osobe....user posted image




Kada se moja mama porodila, pre eto skoro 30 godina, mider gaće su se nosile u porodilištu. Kaže mama da ju je rana od CR mnogo manje bolela kada nosi mider gaće, nego bez njih.

Ja sam nosila čim sam skinula konce (što je bilo 14ti dan). Rečeno mi je da smem i pre, ali ja nisam htela, imala sam traumu od konaca, tripovala sam da ću ih zakačiti.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 168
   RE: Mider gaće i steznik
26.6.2010 22:55:07   
New Mom
IZVORNA PORUKA: Zoka81

gde ima da se kupe te gace i steznici? Moram da kazem mami da mi ponese kad dolazi.


Ima i u apotekama, ja sam tamo uzela.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Mider gaće i steznik
26.6.2010 22:58:09   
Nena81
E kupih i ja taj steznik, i to 2 komada, kad je bal nek je na vodi 

user posted image

tv-shop, imaju radnju na bulevaru, tako da nisam narucivala preko neta, a i prodavacica ima neku tabelu pa prema kg ti kaze velicinu
cena 3000


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Mider gaće i steznik
26.6.2010 23:01:18   
New Mom
Ja uzela pojas, bojala sam se zbog epiziotomije da koristim steznik, pa posle vrućine, ali sad mi je problem, nekako mi se uroluje, podigne, a čini mi se da je već uspeo dosta da se istegli.
Sad se razmišljam da uzmem steznik.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Mider gaće i steznik
26.6.2010 23:07:29   
Nena81
ovo moje cudo mpoze dobrade da stigne ako ga malo razvucem
dole do - beskonacno user posted image
uvuci  se u ovo lelelel
a skida se za sek user posted image


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Mider gaće i steznik
26.6.2010 23:17:01   
Anoniman
Hej, Nena, to je ono što reklamiraju u Top Shop-u? Baš sam razmišljala kako bi to bilo divno imati u svom ormanu, neveznao za kg nakon porođaja. Ja uvek imam hurkice sa strane, mrzim da nosim najlonke ispod haljina, jer mi se ocrtaju sa strane user posted image , pa uvek pičim samodržeće čarape ako nosim haljinu a treba da imam čarape (recimo zimi). Ovo bi moglo rešiti oje probleme. user posted image



(odgovor članu Nena81)
  Direktna veza do poruke: 173
   RE: Mider gaće i steznik
27.6.2010 11:49:03   
LillyT
Was ist "hurkica sa strane"?

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Mider gaće i steznik
27.6.2010 11:52:28   
Anoniman
user posted image salo draga

Mrzim kada mi se useku najlonke, pa imam hurkicu iznad i ispod gume od najlonki. Grozno izgleda ako obučem haljinu na to.


< Poruku je uredio Tashke -- 27.6.2010 11:53:15 >

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here