|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Brat i sestra u istoj sobi?
9.7.2015 21:43:39   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: mila83

Tebi je Viki bas zanimljivo user posted image
Moji su jos uvek u istoj sobi, i vole bas.

user posted image Ma svaki minut pomislim da je moja kuća ustvari pozorište u kući

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Brat i sestra u istoj sobi?
12.7.2015 9:54:49   
mila83
user posted image ima toga kod svakog,pa to je prirodno. Evo moji su sad u svojoj sobi,igraju se i ne cuju,dok ja uspavljujem T. Vole da su sami,kao da su u svom svetu user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Brat i sestra u istoj sobi?
12.7.2015 17:20:54   
vikiveki
user posted image moji se nekad ne čuju i lepo se igraju,mada u većini slučajeva posle 5 min. počne odma prepirka

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Brat i sestra u istoj sobi?
12.7.2015 17:45:44   
mila83
Najvise ne volim te prepirke,pogotovo kada T spava.Nekad ih lepo sami rese,a nekad se moram ukljuciti .

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Brat i sestra u istoj sobi?
23.7.2015 8:40:30   
jovana jojo
Mi još nismo opremili sobu za J. tako da ona spava sa nama u sobi ali u drugom krevetu a D. u krevecu.Opremićemo sobu pa će tu za jedno vreme biti najverovatnije oboje.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Brat i sestra u istoj sobi?
23.7.2015 11:29:33   
vikiveki
Vama je J. super makar ne traži da spava sa vama.A i ja sam opremila sobu računajući da brat i sestra budu zajedno ,ali srednji sin neće da spava bez mene tu negde u blizini.Problem je što jr njihova soba na spratu,a naša spavaća u prizemlju.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Brat i sestra u istoj sobi?
24.7.2017 12:39:01   
Anck Su Nmaun
Ja i brat smo delili smobu do moje 10 godine njegove 14, posle smo preselili pa svako dobio svoju, meni nije smetalo ne znam za njega user posted image
Moji za sada dele...boze zdravlja pa nece morati uskoro.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Brat i sestra u istoj sobi?
24.7.2017 13:11:53   
emicaa
Po meni je sasvim ok do puberteta da budu u jednoj sobi.A ako nemas mjesta,Boze moj nebi im nista falilo ni tada da budu u jednoj samo sto bi to onda bila ratna zona user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Brat i sestra u istoj sobi?
24.7.2017 14:37:27   
dddaca
I ja mislim da je ok da do puberteta spavaju u istoj sobi. Problem je sto taj pubertet dolazi sve ranije user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Brat i sestra u istoj sobi?
29.10.2017 12:13:11   
Cvetic17
Nazalost, ja sam tako ziveo do svoje 26 godine dok nisam pcoeo da radim i osamostalio se. Nije bilo boljih uslova u porodici...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Brat i sestra u istoj sobi?
30.10.2017 12:15:27   
MamaNecaVo
Do puberteta ok.
Ali u periodu puperteta svako dete bi trebalo da ima svou sobu.
Sto zbog ucenja,drustva itd..
Naravno,shodno mogucnostima!

(odgovor članu Cvetic17)
Direktna veza do poruke: 61
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here