|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Solarijum:)
6.5.2010 22:47:19   
eni26

IZVORNA PORUKA: Nana*

user posted image Ksendzi svaka cast. I ja volim, solarijum za podlogu uglavnom Ergo par puta za pigmente i ostalo na sunce.

samo se ti zezaj! user posted image

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Solarijum:)
6.5.2010 22:48:19   
ksenija81
ali moracu malo pred svadbu da ne svetlim u mraku user posted image


(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Solarijum:)
6.5.2010 22:55:03   
Nana*
Ma Eni, covek nikad ne zna sta ce da ga strefi u zivotu. Ja sam za to da covek radi ono sto voli.

Nego ja imam jedno pitanje. Zasto crnkinje idu u Solarijum? user posted image Juce su dok sam cekala, 3 crnkinje izasle user posted image

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Solarijum:)
6.5.2010 22:56:21   
ksenija81
IZVORNA PORUKA: Nana*

Ma Eni, covek nikad ne zna sta ce da ga strefi u zivotu. Ja sam za to da covek radi ono sto voli.

Nego ja imam jedno pitanje. Zasto crnkinje idu u Solarijum? user posted image Juce su dok sam cekala, 3 crnkinje izasle user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nem pojma, verovatno poliranjeuser posted image

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Solarijum:)
6.5.2010 22:57:12   
eni26

IZVORNA PORUKA: Nana*

Ma Eni, covek nikad ne zna sta ce da ga strefi u zivotu. Ja sam za to da covek radi ono sto voli.

Nego ja imam jedno pitanje. Zasto crnkinje idu u Solarijum? user posted image Juce su dok sam cekala, 3 crnkinje izasle user posted image

Kvarcaju P...!!!! user posted image user posted image

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Solarijum:)
6.5.2010 22:58:48   
eni26
Znas ti da i oni pocrvene i izgore na Suncu!user posted image

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Solarijum:)
6.5.2010 23:01:32   
Nana*
user posted image Stvarno user posted image . A kako moze da pocrveni kad je crna ko ugalj user posted image . Pa malo u pocetku nek se mazu i paze na suncu majku mu, sto bacaju pare na Solarijum user posted image

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Solarijum:)
6.5.2010 23:02:29   
eni26

IZVORNA PORUKA: Nana*

user posted image Stvarno user posted image . A kako moze da pocrveni kad je crna ko ugalj user posted image . Pa malo u pocetku nek se mazu i paze na suncu majku mu, sto bacaju pare na Solarijum user posted image

Pa rekoh ti! Kvarcaju P....! user posted image
gore ,gore,tako su mi rekle! user posted image

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Solarijum:)
6.5.2010 23:02:46   
Nana*

IZVORNA PORUKA: ksenija81

IZVORNA PORUKA: Nana*

Ma Eni, covek nikad ne zna sta ce da ga strefi u zivotu. Ja sam za to da covek radi ono sto voli.

Nego ja imam jedno pitanje. Zasto crnkinje idu u Solarijum? user posted image Juce su dok sam cekala, 3 crnkinje izasle user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nem pojma, verovatno poliranjeuser posted image



Poliranje user posted image user posted image

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Solarijum:)
6.5.2010 23:04:24   
Nana*
IZVORNA PORUKA: eni26


Pa rekoh ti! Kvarcaju P....! user posted image



user posted image user posted image Pa ne treba im za to solarijum, jedna Uv lampa je dosta user posted image
Ti si luda skroz... Sve me sramota ja sam fina user posted image

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Solarijum:)
6.5.2010 23:06:02   
eni26

IZVORNA PORUKA: Nana*


user posted image user posted image Pa ne treba im za to solarijum, jedna Uv lampa je dosta user posted image
Ti si luda skroz... Sve me sramota ja sam fina user posted image

Fina k'o da si iz Finske,a ne iz Dojchland! user posted image

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Solarijum:)
6.5.2010 23:08:51   
Nana*
Pa jesam bre user posted image Aj tamo u onu temu za pravopis, da te naucim kako se pise Dojchland user posted image
Ali stvarno mi nije jasno, ne moraju u pocetku da se prze dok im se koza ne navikne... E svasta.

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Solarijum:)
6.5.2010 23:10:08   
eni26
ja sam cula da njima nije ko kod nas P....! user posted image

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Solarijum:)
6.5.2010 23:12:00   
Nana*
Eni zeno sram te bilo, budi i ti malo fina user posted image Ja takve price ne slusam user posted image

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Solarijum:)
6.5.2010 23:13:04   
eni26

IZVORNA PORUKA: Nana*

Eni zeno sram te bilo, budi i ti malo fina user posted image Ja takve price ne slusam user posted image

Nemoj slusati ako neces,nego procitaj! user posted image user posted image

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Solarijum:)
6.5.2010 23:15:56   
Nana*
Ne mislim na tebe user posted image Inace ih ne slusam user posted image Salim seeee

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Solarijum:)
6.5.2010 23:16:32   
eni26
IZVORNA PORUKA: Nana*

Ne mislim na tebe user posted image Inace ih ne slusam user posted image Salim seeee

Ju,ti bas fina...user posted image
Ne znam sta me spopalouser posted image

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Solarijum:)
7.5.2010 9:09:18   
Anoniman
opet niko nista ne kaze za dojenje i solarijum?! auuu, pa ja cu bela biti tokom leta, uzasss!!! e pa ja cu lepo u sorc i gornji deo kupaceg i na terasu, ionako mi je po ceo dan suncana strana na terasi! e bas me briga, ocuuuu bojuuuuuuuuu!!!

(odgovor članu eni26)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: Solarijum:)
7.5.2010 9:37:15   
Lu
Trinny najbolje da se posavjetuješ sa stručnom osobom da ne bi zažalila zbog posljedicauser posted image
Ja stvarno ne znam da li je štetno, da li  utječe ikako na laktacijuuser posted image
Možda samo da prkriješ grudi pri sunčanjuuser posted image
 
 

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Solarijum:)
7.5.2010 9:38:40   
Anoniman
ma, ko ga shisha, idem ja lepo na terasicu moju! sad nemam vesa, pa mogu! user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: Solarijum:)
7.5.2010 11:18:18   
pepino
Trinny moja drugarica koja zivi u Zrenjaninu sad doji maleckog,ima malo vise od mjesec dana,ona je prije par dana pitala zenu koja drzi taj solarijum u koji ona ide da li se smije ici kada se doji,rekla joj je da ne!!!!
Tako da ona nece rizikovati,ta zena nije ljekar,pa ti vidi da pitas nekog kompetentnog!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Solarijum:)
2.4.2011 18:39:09   
bebać
I mene uhvatilo da opet idem...ali živa ne znam dal ću.....na glavi imam mladež koji je počeo rasti(više izgleda kao nekakva čvorugica nego mladež) i promjenio je boju...bila sam kod dermatologa(utripovala ja da je nešto loćudno) i doktorica ustanovila dijagnozu 'iziritirani mladež'...nisam je ni smjela pitat za solarijum....rekla mi je da sve ove mladeže pazim i mažem kad se izlažem suncu(jer ih imam puno)...

a meni se opet ide u solarijum....uh kad pocrnim pa bijelu atlet majicu obučemuser posted image user posted image user posted image

evo sama sebe u ponor navodim user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Solarijum:)
2.4.2011 19:24:59   
Anoniman
Bebać, ti meni kao misli da čitaš, čitav dan razmišljam o solarijumuuser posted image
Ja krećem od nedelje, našla sam neki u blizini. To mi je ostao jedini porokuser posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 98
   RE: Solarijum:)
2.4.2011 19:29:11   
ksenija81
Ne shvatam zasto devojke idu u solarijum i koja je vajda od toga?!?
Razumem da neko ode povremeno pred more ili neki vazan dogadjaj, ali imam drugarica koje redovno idu user posted image i posto toliko forsiraju da budu tamnije, kad ne odu neko vreme upasim se... kad ih vidim...

_____________________________

Bog ne stavlja prepreke za koje nije siguran da možeš da predješ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Solarijum:)
2.4.2011 19:31:47   
Anoniman
Hmmm... ne idem tokom cele godine, iako bih volela da idem (ne idem samo zbog štetnosti). Mnogo lepše izgledam kada imam malo tamniju kožu. A na proleće obavezno odem nekoliko puta, po malo, jer od ovog sunca posle 15 minta šetnje izgorim, da ne pričam o plaži ili sedenju na suncu. Ovo mi dođe kao podloga za letouser posted image

(odgovor članu ksenija81)
  Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kakve sve bakterije donosimo iz šopinga?
Svi volimo šoping! I dok bezbrižno isprobavamo novi bikini, haljinu, šešir ili ruž za usne, presabiramo koliko smo ušted...
Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here