|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
10.1.2011 23:09:44   
Iwana87
sad sam videla,sva sam se najezila.Mam*** im bezobraznu nenormalnu,samo im je jos to falilo

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
10.1.2011 23:18:40   
Anoniman
Uf, bre, baš je tužno user posted image user posted image user posted image , dok oni rešavaju birokratske probleme, jadnu decu ne može niko da zagrli, poljubi user posted image

(odgovor članu Iwana87)
  Direktna veza do poruke: 127
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
10.1.2011 23:28:04   
Brana
Najstrasnije sto su ljudi postali bezosecajni mislim na lekare njima nazalost postaje normalno da ljudi umiru oko njim bez i malo grize savesti dali su oni doprineli tome da neko umre,njih nije briga sto ce njeni andjei i ko zna koliko jos decice koji su na taj nacin izgubili roditelja ostati obelezeni za ceo zivot,bez majcinske ljubavi,paznje,kontakta....user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
11.1.2011 10:01:46   
Anoniman
Uz duzno postovanje cestitim lekarima, u poslednje vreme su se pojavile negativne predrasude na sam pomen reci lekar upravo zbog onih koji svoje ili greske svojih kolega kriju. Gresiti je ljudski, greske lekara imaju katastrofalne posledice,ali ne smeju se prikriti, gde nestade savest??

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 129
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
11.1.2011 10:21:23   
moja ciklama
Meni lično je najstrašnija smrt MLADE žene.
A onda mi je najstrašnije to, što ni jedan medij nije to objavio, 27. dec.
Juče sam, čitala u Novostima, Presu, ali zato što ljudi nisu venčani, pa šta ako nisu. Da vidim tu birokratiju koja će mom mm da (ne daj Bože) zabrani da uzme našu decu.
Pa ova naša zemlja nije normalna, a ni mi u njoj.

Velika sramota i tuga, verujem, najveća.

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
12.1.2011 8:45:39   
Anoniman
Bio je jutros prilog na TV. Tata Rajko je konačno rešio birokratske probleme, priznali su mu očinstvo. Milan i Marta danas izlaze iz bolnice, i konačno će biti medju ljudima koji ih vole.

(odgovor članu moja ciklama)
  Direktna veza do poruke: 131
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
12.1.2011 8:47:25   
NadaR
Napokon user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
12.1.2011 8:52:48   
Crvenkapa85
IZVORNA PORUKA: snek

Bio je jutros prilog na TV. Tata Rajko je konačno rešio birokratske probleme, priznali su mu očinstvo. Milan i Marta danas izlaze iz bolnice, i konačno će biti medju ljudima koji ih vole.
ooooooooo divna novost,tata uzivaj u svojim andjelima

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
12.1.2011 8:54:50   
Kvrkac
Boze dragi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Zasto se desavaju ovakve stvari user posted image zasto?Tako su slatke bebe user posted image
Stvarno ne znam sta reci...kad je sve suvisno!user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
12.1.2011 8:55:43   
Anoniman
Blizanci ce prvo biti s bakom, a zatim ce ziveti s ocem. Nek su zivi i zdravi i radost svom ocu, baki i ujaku.
http://www.rtvzona.com/index.php?section=news&subsection=show_news_details&news_id=4266

(odgovor članu Crvenkapa85)
  Direktna veza do poruke: 135
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
13.1.2011 8:21:21   
Anoniman
Prelepe bebe su stigle svojoj kuci,konacno. Videla sam slike na FB, neka su im zdravi,veseli i najveca radost. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 136
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
13.1.2011 8:32:04   
Trcosava
Gledah i ja slike i zaplakah kad videh Milana sa portiklicom ''mamin mali anđeo'' 

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
13.1.2011 8:43:54   
JMPM
Neverovatno,neka su decica konacno sa najblizima i onima koji ih najvise vole...Trco,gde si videla slicice,volela bih i ja da vidim?

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
13.1.2011 8:53:45   
Anoniman
Na FB, na zidu Bojaninog brata - Lazar Crnjakovic.

(odgovor članu JMPM)
  Direktna veza do poruke: 139
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
13.1.2011 8:58:58   
JMPM
Hvala ti Magi,sad sam videla i ja lepote male user posted image !Uh...neka ih Bog cuva...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
13.1.2011 9:03:01   
Anoniman
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/u_fokusu/story/147287/Blizanci%20kona%0Dno%20kod%20oca.html?message=ok

(odgovor članu JMPM)
  Direktna veza do poruke: 141
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
13.1.2011 9:10:59   
Anoniman
Rasplakah se na slike user posted image Svi u crnini..a puni ljubavi prema malim andjelima ...dusha me boli user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 142
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
13.1.2011 9:14:38   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Rasplakah se na slike user posted image Svi u crnini..a puni ljubavi prema malim andjelima ...dusha me boli user posted image user posted image user posted image


user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
13.1.2011 9:16:01   
NadaR
user posted image user posted image user posted image i meni suze idu ..

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
13.1.2011 9:16:02   
Anoniman
Kakva mi knedla u grlu stoji. Zivot nije fer..Nijeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 145
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
13.1.2011 9:17:44   
Olga75
Dobro , stigle su bebice kuci .
Pre neki dan sam u vecernjim novostima citala komentare gde su bas napljuvali jadnog coveka , totalno ljudima promice sustina , tragedija je sto je mlada zena umrla a ne sto je on ostavio prvu zenu i troje dece


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
13.1.2011 9:31:15   
Kvrkac
Ljudi su bre zli....sram ih bilo.
Velika tuga...ogromna! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
13.1.2011 9:46:57   
Kvrkac
IZVORNA PORUKA: Trcosava

Gledah i ja slike i zaplakah kad videh Milana sa portiklicom ''mamin mali anđeo'' 



Takodje
Ne mogu prestati da placem!  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
13.1.2011 9:47:06   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: olga75

Dobro , stigle su bebice kuci .
Pre neki dan sam u vecernjim novostima citala komentare gde su bas napljuvali jadnog coveka , totalno ljudima promice sustina , tragedija je sto je mlada zena umrla a ne sto je on ostavio prvu zenu i troje dece


Strasno je i to ,ali ipak nisu komentatori prozvani da sude.
Meni je uzasno uzasno zao njene majke. Prvo je izgubila muza,a onda i dete, ne daj Boze nikome. A onda je dobila dva mala zlatna andjela. Kao sto rekose u clanku, i sreca i tuga.

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 149
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
13.1.2011 9:52:34   
Anoniman
I razumem to sto nisu mogli da ih daju ocu,zbog propisa,ali ZASTO nisu mogli da ih daju baki?!?!?!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here