|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupaći kostimi
24.6.2016 14:43:50   
vonavoj
Uvek sam imala crne..e reko necu..hocu da drecim!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Kupaći kostimi
25.6.2016 1:14:13   
choopa choops
Jesam,samo jedan, i nije u mom fazonu, ali sam morala jer nemam više si*e, pa uzeh s korpama. user posted image
user posted image

ne mogu da nađem šta mi se sviđa, a da mi lijepo stoji...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Kupaći kostimi
25.6.2016 8:26:05   
vocicana
Von, divno ti stoji kupaci, bas si prava sirena!!!!
Ja sam godinama kupovala kupace kostime, samo seoznski, u jeftinim radnjama, za po maksimalno 350 dinara. Volim tirkiznu boju, roze, plavo, belo, pa uvek nesto pronadjem.
Jedino doduse, pre tri godine, kupila sam Firefly kupaci u Intersportu, za more, fantastican je.
Pokusacu da postavim sliku malo kasnije, ali je pod vodom. Ne znam koliko ce se doobro videti.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Kupaći kostimi
25.6.2016 9:38:29   
Trcosava
Von, daj mi trećinu pa makar i visećih. Moje su se ne izduvle, nego ih skoro i nemam skoro uopšte. Mislim da ću komotno moći da uđem u stare kupaće.

Čupo, ja ospe dobijam od tih što se vežu oko vrata. Iz dva razloga - em nemam sise, pa ako uzmem onaj sa korpama i sagnem se - ona korpa se otvori najstrašnije i ono što nemam ispadne user posted image tj izgleda kao da je veliki. Tako da ja uglavnom uzimam kao i Von, kao brus. Ako uzmem obični bikini - tek onda nemam (.)(.)user posted image

Btw dobar je kupaći.

Ja videh par na onim za dž sajtovima sad ću da ih iskopam.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Kupaći kostimi
25.6.2016 10:12:11   
Ana RR
Ja nisam nikad nosila kupaći sa korpama, samo bikini. Najviše volim one bez bratela jer mrzim kad mi na ramenima ostanu tragovi pa posle nikad da ih osunčam. Ionako dođem na more sa tragovima od majice user posted image Sa bratelama nosim tek kada pocrnim.
Imam trenutno jedan braon iz Calcedonie, jedan šareni sportski i jedan teget beli iz Gap-a (kupila u Kalgariju za smešne pare u outlet-u). Samo Gap-ov je novi, ova dva imam godinama a isto izgledaju kao i kad sam ih kupila.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Kupaći kostimi
25.6.2016 11:02:48   
choopa choops
Trco .a i ja,ali ovo je super push up, pa popuni sve sto nemam.user posted image Imam jedanstari kao traka bikini a push up. E kad bih saf naslatakav odmah bi opet kupila. Ali nema sve nesto bezveze,

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Kupaći kostimi
25.6.2016 12:03:07   
serpica
Ja nema sanse da nadjem kupaci a da sakrijem stomak,tako da sam resila da ove godine idem na more kao trudnica,mojima sam rekla ako neko pita da kazu jeste trudna je jer mi je stomak ko u 6.mesecu,bar cu opusteno da setam a da ne mislim jel mi ispao stomak
user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Kupaći kostimi
25.6.2016 14:09:05   
choopa choops
E i meni je stomak popriličan user posted image Zapravo više mislim da sam u ostatku tijela smršala (uključujući i si*e) user posted image pa je on došao do izražaja. A moj stomak je onako baš trudnički, nije mlohav da neko pomisli da je salo, nego zaobljen i čvrst, kao recimo početak petog mjeseca user posted image Jedan dan sam vodila sestrinu djecu na plažu i moje troje, a stomak debeo. Garant su mislili da je još jedno na putu.

Ja hoću da kupim neki najobičniji, da nije upadljiv da bi sakrila sve neodstatke, ali ne mogu da naem kod nas user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Kupaći kostimi
25.6.2016 14:18:30   
serpica

E Choopa meni je stomak ko pocetak 7.m isto tako okrugao i cvrst,ja sam oduvek kombinovala donji ves za plazu. Zvuci ludo ali evo,ja imam male grudi a siroka ledja,ako kupim dobre korpe bude mi tesno ne mogu da zakopcam ako
kupim da mi na ledjima bude taman korpe prazne,a bikini na dolazi u obzir sta da stavim tu?user posted image
Onda odem kupim dobar brus od satena ili tako nekog materijala u drcavoj boji i donji ves slican materijal koji se brzo susi i tako napravim kupaci i izadje mi cak jeftinije...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Kupaći kostimi
25.6.2016 14:47:01   
choopa choops
Nije ti loša ta ideja! Ja sam gledala neki zagasito sivi kupaći na netu od M&Sa, isto push up, i liči jako na brushalter, ali se nisam usudila da uzmem napamet.

Potražiću ovih dana, valjda naletim i ja na nešto.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Kupaći kostimi
25.6.2016 15:37:59   
vonavoj
Serpice jesi blesava..ako neko pita trudna sam! Ma ja sam stalnonoseca,hahahaa! Bas me briga!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Kupaći kostimi
25.6.2016 21:25:25   
serpica

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Serpice jesi blesava..ako neko pita trudna sam! Ma ja sam stalnonoseca,hahahaa! Bas me briga!




user posted image pa da jedino tako mogu normalno da setam plazom a da ne uvlacim stomak

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Kupaći kostimi
26.6.2016 7:53:56   
Trcosava
Ja ću danas da poručim ovaj. Tačnije moram dva (jedan S gornji deo, drugi xl ili možda l donji deo user posted image ) i oba će me izaći oko 8-9 eura user posted image

user posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Kupaći kostimi
26.6.2016 10:07:51   
wivern
Von super ti stoje user posted image

Trco ovaj tvoj mi je extra.

Ja isto nemam (.) ali me bas briga, kupujem samo trouglice. Kome se ne svidja neka trazi Von user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Kupaći kostimi
26.6.2016 10:14:07   
Trcosava
E spazila sam ga još prošle godine, ali kasno.

Sad još samo mesec dana da ga dočekam user posted image i ubodem slobodan dan kad ne pada kiša, pa da ga oprobam user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Kupaći kostimi
26.6.2016 10:26:44   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: wivern RR

Von super ti stoje user posted image

Trco ovaj tvoj mi je extra.

Ja isto nemam (.) ali me bas briga, kupujem samo trouglice. Kome se ne svidja neka trazi Von user posted image

user posted image user posted image ja bih rado moju jednu celu dala.i drugu rasporedila!user posted image muke sa velikim dudama..ej.ali ima jos vecih .jadne devojke!
Trco.super je kupaci!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Kupaći kostimi
26.6.2016 11:09:26   
emicaa
Von tvoja mi se oba svidjaju,Trćo tvoj kad stigne hoćemo sliku u istom user posted image
Ma Wiv kako nemaš,jednom si negdje stavila sliku u kupaćem(možda čak i ovde) a one stoje kao silikonske user posted image


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Kupaći kostimi
26.6.2016 11:39:49   
Ana RR
Trco, baš je lep ovaj na slici. Ja sam nekad nosila te tako plitke, maltene na samoj granici user posted image ali prošlo to vreme user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Kupaći kostimi
26.6.2016 12:04:47   
Trcosava
Ma Anči, ne mora da znači da je toliko plitak. Nismo svi iste građe. PRobaću kad dođe. Plus - kažem, meni donji deo treba XL (jbg za kineze sam debela ahahahah) a gornji S. Meni bitno samo da donji deo nije polu tanga hahahahahaha
A prvo sam se nervirala oko opuštene kože i strija i ne znam ni ja - e sad me bole doope baš user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Kupaći kostimi
26.6.2016 12:08:56   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: emicaa

Von tvoja mi se oba svidjaju,Trćo tvoj kad stigne hoćemo sliku u istom user posted image




Naravno, samo će s načekaš user posted image za jedno mesec dana mislim da će da stigne

A za Wiki i sojke - ako mislimo na istu sliku - tad je dojila :)

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Kupaći kostimi
26.6.2016 12:15:37   
veselicaa
Von super su ti kupaci.Trco tvoj mi se bas bas svidja skroz je po mom ukusu.I sam ravna jedino da iskoristim ovo stanje i prosetam bujno poprsjeuser posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Kupaći kostimi
26.6.2016 12:41:49   
emicaa
Pa Trćo majku mu moje nikad ne izgledaju tako fino dojila ne dojila user posted image
Jel ti naručuješ preko one wish aplikacije ili imaš neku drugu?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Kupaći kostimi
26.6.2016 15:05:51   
Maraj
Trco kupaci je extra. Ja jednom narucila preko e bay-a. Stigao mi kupaci sa etiketom Victoria Secret-a. Al mi ne odgovara nikako
gde ti naručujes

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Kupaći kostimi
28.6.2016 0:43:29   
choopa choops
A bre, ja kad bih imala ovakve (.) (.) ne bih ni nosila gornji dio user posted image

Kupaći je ekstra!!!! user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Kupaći kostimi
28.6.2016 5:04:13   
Trcosava
Emice, moje su bile super dok sam dojila. Lepe, velike ogromne user posted image
Sad kao izduvani baloni. Grozne. Svi oni brusevi koje sam uzela posle porođaja su mi ogromni

Naručila preko e-baya. I prošli sam naručila. Ali tada mi je na svim mestima odgovarao xl ahahahahah

Sad sam naručila i s i xl - jbg kad nisam po jusu
Ako mi gaće budu prevelike ili premale, uvek imam donji stari deo crni user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Torbe M&M - unikat u originalnosti
Reč, dve o tome kako nas mašta i kreativnost ispune i donesu satisfakciju... Predstavljamo vam umetničku radionicu Torbe...
Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here