|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Šta najviše mrzite da radite po kući?
28.11.2008 11:42:31   
Anoniman
Ja mrzim da usisavam! Mnogo zuji usisivač, i večito se sva upetljam sa gajtanom. Sve ostalo mogu da radim i nije mi problem.

A vi?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
28.11.2008 19:45:50   
guppy RR
Hmm...
Nije mi problem da usisam, ali to radi muž, jer smo nekako podelili poslove. I briše prašinu. Ja sam zadužena za pranje i slaganje veša. Kuvanje. On pere suđe. Ja brišem podove i perem prozore, čistim keramiku u kupatilu itd...

Ništa mi baš nije omiljeno, ali nije ni baš da mrzim nešto da radim, jer je to ipak retko da moram. Kućne poslove obično uradimo jedan dan preko vikenda.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
28.11.2008 20:14:29   
andrijana
Mrzim da kuvam... Radicu sve po kuci i na njivu cu da idem,da farbam stolariju,krecim,brisem,perem,peglam,samo da me ne teraju da kuvam jer nisam bas neki ekspert. Ali zato volim da pravim kolace... i torte...user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
29.11.2008 13:10:11   
kumara
Ja mrzim da perem sudove!!! To me izbezumljuje jer sam jaaaako pedantna i onda kod mene to pranje sudova traje 3 sata (dok neki normalni ljudi sve zavrse za 15 min user posted image ). Sve ostalo mi je ok. Imam neku svoju taktiku i sve volim da odradim sama, da mi se niko ne mesa, cak ni muz... user posted image (blago njemu!!!)

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
29.11.2008 14:20:27   
gracija
Ja ne volim da peglam,pa samim tim najvise na svijetu mrzim peglu.

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
29.11.2008 15:02:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lenka

cak ni muz... user posted image (blago njemu!!!)


Kakav srećnik! user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
29.11.2008 15:14:53   
kumara
Pa lakse mi je tako, jer on samo napravi jos veci nered tj. ne zna on to da napravi kao ja, pa me to onda nervira... user posted image Luda zena!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
29.11.2008 15:36:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lenka

Pa lakse mi je tako, jer on samo napravi jos veci nered tj. ne zna on to da napravi kao ja, pa me to onda nervira... user posted image Luda zena!!!


A ja mislila da smo raspravile neke stvari u onoj temi šta ženi ne bi smela da govori muškarcu... user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
29.11.2008 15:39:30   
kumara
Znam, ali ja sam psihopata!!! Mozda se to promeni kad budemo imali bebu, posto mi se cini citajuci vase razgovore, da necu imati puno vremena da sve radim sama... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
29.11.2008 15:49:21   
Anoniman
Ne bih da ti razbijam iluzije, ali zaključila sam da i muž mnooooooooogo radi i da ga retko ima kod kuće, pa... Možda i tvoja beba bude volela da spava uz zvuk usisivača...

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
29.11.2008 15:52:13   
kumara
user posted image user posted image user posted image Mozda!!! Ali verujem da cu se malo smiriti... Pre neki dan sam pravila red po kancelariji i urlala sto niko nista ne vraca tamo gde mu je mesto, pa mi je svekrva rekla "da boze da imate bar cetvoro dece, pa da te onda vidim kako ces da napravis reda!" I umrla mi od smeha... Na sta sam ja rekla da ce da budu kao u vojsci... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
29.11.2008 15:53:57   
guppy RR
Lenka, ja imam sad veći red nego ikada pre u životu...
Sve treba da je na svom mestu, da deca ne dohvate.

A kad smo već kod kućnih poslova... ustanovila sam da UŽIVAM u čišćenju kupatila ... ono... kada, ogledala, umivaonik, wc šolja.. ne znam zašto, ali baš mi je lepo kad posle čišćenja onako lepo sjaje kao novi. MMmmmm!

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
29.11.2008 15:57:01   
kumara
Jao, znam to! Ja sam u stanju da ribam slavinu do besvesti, samo da se lepo sija, da mozes maltene da se ogledas u njoj. I stalno gledam po supermarketima da li ima neko novo "bolje" sredstvo... user posted image Lepo ja kazem da sam luda!!!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
29.11.2008 15:58:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: guppy


A kad smo već kod kućnih poslova... ustanovila sam da UŽIVAM u čišćenju kupatila ... ono... kada, ogledala, umivaonik, wc šolja.. ne znam zašto, ali baš mi je lepo kad posle čišćenja onako lepo sjaje kao novi. MMmmmm!



to i ja volim da radim! user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
29.11.2008 15:58:42   
guppy RR
Emm.... ajd da vidimo koja je luda... Ja uzmem staru četkicu za zube i čistim njom kamenac oko slavine user posted image
A koristim samo Cillit Bang .... predivan je. Brzo i efikasno očisti sve.

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
29.11.2008 16:01:00   
guppy RR
Opet sam kriva da smo promašile temu. user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
29.11.2008 16:02:38   
Anoniman
Meni je od Cilit Benga otpala farba sa tuša... user posted image

Sada koristim Kolpasan, našprica, pređem sunđerom (da ne kažem RAZMAŽEM), ostavim 15min, sperem i sve kao novo. Ni K od kamenca! user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
29.11.2008 16:03:55   
kumara

IZVORNA PORUKA: guppy

A koristim samo Cillit Bang .... predivan je. Brzo i efikasno očisti sve.



Koliko te placaju za reklamu??? user posted image user posted image user posted image
Da, on je super! Masu puta sam skinula gomilu fleka sa lavaboa koje nista drugo nije moglo da skine.

Ja sam nasla neki kao sundjercic kojim se odlicno ciste slavine i tako to. Tvrdji je od obicnog sundjera i kazu da je samo njime dovoljno da cistis, bez ikakvog sredstva. On se kao kruni, tj trosi... ne znam kako bih vam sad to tacno opisala. Ali je super. Ja lepo prvo sve sa njim oribam, pa onda uzmem sredstvo i krpu... Ha, ne znam koja je ludja!!! user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
29.11.2008 16:06:04   
Anoniman
Ti si draga najluđa! user posted image

Nađi nam sunđerčić na www...

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
29.11.2008 16:08:31   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: Lenka
Koliko te placaju za reklamu??? user posted image user posted image user posted image

Dobra ideja user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
29.11.2008 16:11:00   
kumara
Moja profesionalna deformacija! user posted image Mogla bih da nadjem njihov sajt pa da te prijavim za "testemonial"... user posted image
Zamislite novu rekla mu za Cillit, sa guppy!!! Jeeeeeeeeeee! user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
29.11.2008 16:27:49   
guppy RR
Hahhahahahahahahahahah user posted image user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
29.11.2008 16:32:58   
prase
Ja od kućnih poslova mrzim jedino sezonsko premeštanje garderobe. Ovo ostalo, pranje, peglanje, kuvanje, čišćenje - ne smeta, a mozak na ispaši... Uključim muziku i prođe kao za čas. Ali premeštanje garderobe... Otvaranje gornjih delova plakara, vađenje kesa, sortiranje, pa "jao ovo je neoprano otišlo gore user posted image ", pa "ovo bi trebalo baciti, al' gde da sakrijem dok muž ne vidi pa obuče", pa pranje i peglanje stvari koje se odlažu u kese, pa uz merdevine, niz merdevine... Veoma teško se nakanim na ovaj posao, ali se mnogo dobro osećam kada završim. A znam i zašto mrzim to da radim, zato što je kod mene u kući bio danima nered i gomile garderobe na sve strane u "periodu selidbe" (moji mama i brat rade sve natenane, pa radije preskaču garderobu po kući umesto da zapnu dan-dva za redom i sve srede). Uvek se planiralo da se to sredi za jedan vikend i uvek se sređivalo za dva vikenda. A u međuvremenu, skakanje i preskakanje, oni kuliraju a mene drma nervoza... Htela bih sve da sredim i sklonim, ali se inatim i neću da pomažem oko njihovih stvari user posted image ... Čim sam odrasla, sve sam to sama radila i sve vreme bila ljuta na njih što sam opet "nasela" user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
29.11.2008 16:35:58   
kumara
user posted image user posted image user posted image Ali nekad je ipak bolje kad uradis sama, jer ces to brze uraditi nego da cekas da se svi oni smisle...

Jao moram priznati da i ja to ne volim. Sanjam da imam ogrooooman plakar u kome ce mi sve stvari biti slozene i zimske i letnje, i onda vise nece biti tog maltretiranja...

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
29.11.2008 16:36:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: prase

(moji mama i brat rade sve natenane, pa radije preskaču garderobu po kući umesto da zapnu dan-dva za redom i sve srede).


user posted image

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here