|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Internet prevare
18.11.2012 16:21:46   
boba 11
e bas me nasmeja,ja sam imala puno prijatelja koje nemam pojma ko su zbog igrica pa sam kontala da i ovaj nesto igra,kad ono prljava igrauser posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Internet prevare
18.11.2012 16:29:21   
boba 11
evo odgovorila sam mu I hope you know i`m a smart womenuser posted image ,sad cekam da vidim sta ce pametnjakovic da skontauser posted image

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Internet prevare
18.11.2012 16:44:49   
boba 11

IZVORNA PORUKA: boba 11

womenuser posted image ]

womanuser posted image

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Internet prevare
18.11.2012 17:14:32   
boba 11
jadan bas se uvredio kad sam mu dala sve sto pise o njemu-na googlu-pa nije on jedini sa tim imenom

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Internet prevare
18.11.2012 17:16:45   
isidora88
pix-slike
mislim da to znaci, cula sam par puta taj izraz.
ja bih ga blokirala za svaki slucaj.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Internet prevare
18.11.2012 18:00:09   
boba 11
blokiran je malo smo se raspravljali jer sam ga jako uvredila i kad je bas poceo da lupeta-I hate you-itd ode u zaborav.Dakle zapamtite KELVIN BROSMAN ali cesto menja ime

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Internet prevare
18.11.2012 18:02:22   
Anck Su Nmaun
Ma sta razmisljas ukloni ga iz prijatelja i cao, ako mislis da je sumnjiv!

Ja sam se davno..negde 2008 dopisivala sa jednim arapinom (tada su mi svi bili prijatelji user posted image ) pa kao svidjam mu se, zaljubio se..i duuugo smo se dopisivali. Poslace mi kartu da dodjem on bi da me zeni i tako bla bla...
Ja mu stalno ponavljala da imam decka i na kraju mu dosadilo i prestao. Posle mi se pohvalio kao prijatelj da je nasao zenu negde iz J.Amerike.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Internet prevare
18.11.2012 18:32:32   
boba 11
mora da je trazio azil negde

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Internet prevare
18.11.2012 18:34:20   
Verolina
Bobo, priznaj da ti se svidja. Kelvin..Khm...Uzavreo kao temperaturna skala. Ha ha ha...A sto se tice imena, bar nije "Ogoleli"user posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Internet prevare
18.11.2012 19:03:25   
boba 11
Ma naravno da mi se svidjao nije ni losu sliku izabrao,vrlo pristojan covek.Samo sad evo stalno pregledam da mi nije jos koju pretecu poslao.A za onog tvog no comentuser posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Internet prevare
21.11.2012 17:14:52   
Figaro88
I meni je stigao zahtev za prijateljstvo od tog lika,bas posto sam citala tvoje postove ovde.Odbila sam zahtev.A muvao me je i neki Turcin,mnogo dobro izgleda na slici,ali i on je odmah izbrisan iz prijatelja.Meni je sve zakljucano da oni sa kojima igram igrice ne mogu da vide,a zakljucala sam posto je neki lik lajkovao jako puno slika,ne svidja mi se to da mi nepoznate osobe gledaju Andreine slike........Ozbiljno razmisljam da izbrisem sve te ljude i prestanem sa igranjem,postala sam paranoicnauser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 36
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here