|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema pomirenja
2.2.2011 12:17:52   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: BubaMira
a inače me u mislima depiliraju rendom user posted image


q q user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Tema pomirenja
2.2.2011 12:18:04   
Snelle
Bubo, ko ti je to rekao, života ti?
I evo ti user posted image user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 202
   [Obrisana poruka]
2.2.2011 12:18:26   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 203
   RE: Tema pomirenja
2.2.2011 12:19:08   
Jeca*
ja onima kojima sam rekla da me nerviraju vise nisu medju nama user posted image  Bogu hvala dobro su (nisu me bas toliko nervirali da im zelim lose user posted image ), ali nisu vise na RR

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 204
   [Obrisana poruka]
2.2.2011 12:19:55   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 205
   RE: Tema pomirenja
2.2.2011 12:20:19   
NadaR
Mene je samo jedna forumasica izludjivala ali nije vise tu!user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 206
   [Obrisana poruka]
2.2.2011 12:20:57   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 207
   RE: Tema pomirenja
2.2.2011 12:22:29   
Anoniman
Snelle , je l' vidiš rende kad zažmuriš , il me grliš iz zbillje ? user posted image

Btw , srdačan pozdrav za našu Branu uz pesmu "vidi šta smo ti uradili od teme , mama" user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 208
   RE: Tema pomirenja
2.2.2011 12:24:02   
Snelle
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Snelle , je l'' vidiš rende kad zažmuriš , il me grliš iz zbillje ? user posted image



Bubo vidim, ali ono veće, za kupus user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Tema pomirenja
2.2.2011 12:24:36   
Jeca*
hahaha.....baš htedog i ja da prokomentarišem nešto slično!
sad će Brana da nas pobije i da napiše da smo je sve iznervirale user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Tema pomirenja
2.2.2011 12:25:02   
Olga75
dobro je dok god nije masina za mlevenje mesa user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Tema pomirenja
2.2.2011 12:30:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Snelle , je l' vidiš rende kad zažmuriš , il me grliš iz zbillje ? user posted image

Btw , srdačan pozdrav za našu Branu uz pesmu "vidi šta smo ti uradili od teme , mama" user posted image


LOL!


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 212
   RE: Tema pomirenja
2.2.2011 12:30:17   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

hahaha.....baš htedog i ja da prokomentarišem nešto slično!




Dozvoli , izvini , ja sam se prva setila user posted image user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 213
   RE: Tema pomirenja
2.2.2011 17:26:14   
minna
Da ne pametujem ja sada kada je vec receno dosta...ali ukratkouser posted image Ako se neko vec posvadjao i ako zeli da se pomiri moze i na drugi nacin, ali mi je ok sto je otvorena tema jer mozda neko bas zeli to da uradi ovako...kako god otvorena je iz najbolje namere.
Ja se inace retko svadjam, tako da sumnjam da bih se ovde posvadjala sa nekim...ali kad bi se to desilo verujem da ne bih otisla sa foruma...ali svako ima svoje razloge. Da sam nekog uvredila i povredila i da shvatim da sam pogresila sigurno bih se izvinila, to mi uopste nije problem...
U svakom slucaju mislim da svako ima prava i treba da kaze sta misli i uprkos svadjama i raspravama (nekad i nisam bas u toku sta se desava) ovo je jedan divan forum, gde pre svega dolazimo da razmenimo iskustva, dobijemo ili damo neki savet, malo se zabavimo...a ko hoce da se svadja mislim da moze da nadje povoda kad god hoce i u kojoj temi hoce (ne mislim ni na koga konkretno)

Eto...a sad da ne bih bila OT izvinite sto sam rekla da cu ukratko pa malo oduzilauser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Tema pomirenja
2.2.2011 17:27:38   
minavb
Ja i dalje cekam pp od Gagiuser posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 215
   [Obrisana poruka]
2.2.2011 18:08:46   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 216
   RE: Tema pomirenja
2.2.2011 18:10:06   
minavb
Zato sto svima izazivam glavobolju.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 217
   [Obrisana poruka]
2.2.2011 18:13:11   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 218
   RE: Tema pomirenja
2.2.2011 18:38:05   
New Mom
IZVORNA PORUKA: Tash

Da rezimiramo sada: Jel ima neko sa kim se na forumu nisam posvađala? user posted image

Nisi ni sa mnom.user posted image

Bubi, eto ti namerno jedan user posted image user posted image

Ja se samo izvinjavam moderatorima što im pravim posla kad nekad otvaram temu koja već postoji (ali pretraživač mi ni na 50 kombinacija ne pokaže da ima).


_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Tema pomirenja
2.2.2011 18:58:59   
aleksandraz
Evo i ja javno da se izvinim ako nekg sam nalutila ili navredila sa mojim i tako retkih postova.obicno dodzem ovde da vas spijuniram i retko pisem.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Tema pomirenja
2.2.2011 20:14:03   
Brana
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

hahaha.....baš htedog i ja da prokomentarišem nešto slično!
sad će Brana da nas pobije i da napiše da smo je sve iznervirale user posted image

pala i javna prozivka od moderatora ok,nisam se iznervirala,sta vise svejedno mi je!user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Tema pomirenja
2.2.2011 20:23:46   
pepeljuga
koliko god vremena da provedem ovde nikako ne uspevam da skontam klanove i slicno user posted image
ja ovo dozivljavam kao razbibrigu i mesto za korisne informacije, nema sanse da bi mogla sa nekim da se posvadjam ili tome slicno, bilo bi mi smesno da se svadjam u virtuelnom svetu, posebno sa mamama oko nege dece, pa naravno da ne misle svi isto, i hvala bogu da je tako, kako bismo razmenjivale misljenja.
izvinite ako sam smorila user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Tema pomirenja
2.2.2011 21:00:12   
Anoniman
Ja sam nova, msm cak medju najnovijim aktivnim clanicama i primetila sam da postoji klan. Klan aktivnih forumasica user posted image . I izvinjavam se sto ponekad posaljem sladunjavi zagrljaj,al sta cu kad mi je taaaako lep smajlic, pa jos kad pruzi one rucice ... sto se foruma tice, odlican je u smislu da je zaista informativan, admini rade svoj posao savrseno, azurne su maksimalno, postoje teme za ,cini mi se,bas sve u vezi s decom user posted image . Sve u svemu, ni ja se ne slazem sa svima i to je normalno. Drago mi je da nema nekulturnih clanica,a to sto se ponekad pokacimo - pa zene smo, to nam je svojstveno. user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
  Direktna veza do poruke: 223
   RE: Tema pomirenja
2.2.2011 21:03:08   
marija32
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

koliko god vremena da provedem ovde nikako ne uspevam da skontam klanove i slicno user posted image
ja ovo dozivljavam kao razbibrigu i mesto za korisne informacije, nema sanse da bi mogla sa nekim da se posvadjam ili tome slicno, bilo bi mi smesno da se svadjam u virtuelnom svetu, posebno sa mamama oko nege dece, pa naravno da ne misle svi isto, i hvala bogu da je tako, kako bismo razmenjivale misljenja.
izvinite ako sam smorila user posted image



Od reci do reci se slazem sa tobom.

Nisam ja primetila nikakve klanove, ali jesam da se pojedinim clanicama odmah odgovara, a da se opet druge ignorisu, ali ne mislim da to iko radi namerno.

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Tema pomirenja
2.2.2011 21:07:38   
Lu
IZVORNA PORUKA: magiNS

 Drago mi je da nema nekulturnih clanica,a to sto se ponekad pokacimo - pa zene smo, to nam je svojstveno. user posted image


Koja pohvala za naš forum user posted image   
Ovo zaslužuje jedan sladunjavi user posted image   Magi user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here