|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Horoskop
3.3.2010 0:48:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

IZVORNA PORUKA: Jos malo pa mamica

IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

i kod mene nije tacno samo to za oblacenje ...
Mojoj mami je bio termin krajem septembra,25. ili 29. user posted image


Sta?Ne volite lepo da se obucete ? user posted image user posted image user posted image



Citkaj VAGA


user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 251
   RE: Horoskop
3.3.2010 1:35:56   
choopa choops
Ovaj forum bi se slobodno mogao zvati www.ovanringeraja.rs user posted image user posted image

Elem,
ja Riba (podznak Rak, mjesec Skorpija)
mm Riba (podznak Riba)
cerka Djevica (podznak Jarac)
beba na putu Djevica...

Bice to fer borba dva na dva user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Horoskop
3.3.2010 8:35:49   
AtenA
joj ja sam imala ogromnu dilemu sta je ova mala u horoskpskom znaku,posto je rodjena na samoj granici jarca i vodolije 20.01.!navijala sam da je vodolija jer sam i ja vodolija,a muz mi je jarac user posted image (inace su mi i svekar i svekrva jarcevi,bilo bi previseuser posted image )
i na kraju ipak jeste vodolija/vagauser posted image ,a sin mi je vaga/riba

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Horoskop
3.3.2010 11:11:08   
Mari86
On Ovan a ja Lav...slazemo se odlicno..ali on brzo plane a jos brze se smiri,a ja kada pobesnim...nema kraja user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Horoskop
3.3.2010 11:12:27   
minavb
IZVORNA PORUKA: AtenA

joj ja sam imala ogromnu dilemu sta je ova mala u horoskpskom znaku,posto je rodjena na samoj granici jarca i vodolije 20.01.!navijala sam da je vodolija jer sam i ja vodolija,a muz mi je jarac user posted image (inace su mi i svekar i svekrva jarcevi,bilo bi previseuser posted image )
i na kraju ipak jeste vodolija/vagauser posted image ,a sin mi je vaga/riba


Moj slucaj, i ja sam vodolija / vaga. Da sam tri minuta ranije rodjena, bila bi jarac.user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu AtenA)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Horoskop
3.3.2010 11:39:54   
Anoniman
Evo sta kazu ovnovima za vagu

- Vage ce vam se ponuditi i to to ce vam dati dodatni elan. One imaju sve ono sto vi nemate: promisljenost, uravnotezenost, pomalo nesigurnosti nije na podmet u ljubavi. I najzad, Vaga ce vam ponuditi svoje rame ukoliko niste uspeli u svojim poslovnim planovima.

Ovan poseduje ogromnu hrabrost, pozitivnu i optimisticku prirodu i deluje zastitnicki i veoma pokroviteljski na svoju partnerku. A sa druge strane, Vaga poseduje atribute kao sto su ljupkost, sarm, zenstvenost, koketnost, suptilnost i neodoljivost. Uostalom, fizicka privlacnost i neodoljivost Vage je magnetska ili nevidljiva sila koja deluje na musku prirodu Ovna.
U slucaju da Vam je stalo da Vas ljubavni odnos potraje sto duze, Ovan mora da koriguje impulsivnost, surovost i odsustvo stila. Za uzvrat, Vaga mora da koriguje koketnost, leprsavost, nemarnost i pomalo jogunastu prirodu. U svakom slucaju, nemojte zaboraviti da Vasi najosetljiviji problemi proizilaze iz osecaja privrzenosti i ljubomore. Odnosno, kada dodje do ljubavnog brodoloma, problem je sto nekom od Vas dvoje nedostaje privrzenost, a druga strana kipti od nekontrolisane ljubomore.

user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 256
   RE: Horoskop
3.3.2010 12:23:24   
bebironcic
Ja Riba a mm Skorpija...a u podznaku oboje Device i super se slazemo!

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Horoskop
3.3.2010 12:47:58   
AtenA
IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: AtenA

joj ja sam imala ogromnu dilemu sta je ova mala u horoskpskom znaku,posto je rodjena na samoj granici jarca i vodolije 20.01.!navijala sam da je vodolija jer sam i ja vodolija,a muz mi je jarac user posted image (inace su mi i svekar i svekrva jarcevi,bilo bi previseuser posted image )
i na kraju ipak jeste vodolija/vagauser posted image ,a sin mi je vaga/riba


Moj slucaj, i ja sam vodolija / vaga. Da sam tri minuta ranije rodjena, bila bi jarac.user posted image


ha-ha vidis user posted image user posted image user posted image user posted image
ona je rodjena u23:05,ali mislim da se to menja svake godine tj. po tim nekim izracunavanjima kad ulazi u sledeci znak!ne razumem se ja bas mnogo u to ali su mi tako objasnjavali!user posted image
imam druga koji je ceo zivot mislio da je vaga,a ustvari je skorpija isto je tako rodjen na prelazu

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Horoskop
3.3.2010 15:43:50   
Anoniman
Ja sam bik/vodolija, a mm riba/ovan.

Tako da nam se generalno slazu i znak i podznak user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 259
   RE: Horoskop
3.3.2010 15:47:50   
kleopatra*
Ja sam ovan/vodolija ,a i mm isto ovan/vodolijauser posted image

_____________________________

" Sve je tako jednostavno-ILI ce se desiti ILI nece..Treceg nema ;) "

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Horoskop
30.3.2010 22:13:38   
Alexis79
Ja   ovan/lav a mm vodolija/strelac

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu kleopatra*)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Horoskop
31.3.2010 0:44:47   
diamond
KLEO, NEJTIRI pa vi ste moji ljudi....ja sam vodolija/ovan a moj muz rak/rak...da ne verujes...skroz razlicito

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Horoskop
31.3.2010 1:50:23   
paki
ja blizanac,a on devica [+ i -] totalno dva razlicita sveta

_____________________________

Pavle, moja sreca....moje oko plavo

(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Horoskop
31.3.2010 1:54:58   
Maxin
strelac/bik , a on blizanac/strelac

(odgovor članu paki)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Horoskop
31.3.2010 8:58:30   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Mari86

On Ovan a ja Lav...slazemo se odlicno..ali on brzo plane a jos brze se smiri,a ja kada pobesnim...nema kraja user posted image user posted image user posted image


OOOooooooooooo ... tacno znam o cemu pricasuser posted image
I ja sam lav a mm ovan!user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Horoskop
31.3.2010 9:10:27   
Rina
Ovan - Lav je predivna kombinacija user posted image A tek fizika privlacnost uhhhh

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Horoskop
31.3.2010 9:23:41   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Rina

Ovan - Lav je predivna kombinacija user posted image A tek fizika privlacnost uhhhh


MM i ja samo ta kombinacija...ja sam lav a on ovanuser posted image

Sad sam videla da sam vec pisala user posted image user posted image user posted image user posted image jao umrecu od smeha..necu da brisem neka budem smesna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Mari86 -- 31.3.2010 9:24:55 >


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Horoskop
31.3.2010 9:46:22   
pepino
IZVORNA PORUKA: paki

ja blizanac,a on devica [+ i -] totalno dva razlicita sveta


Isto Paki!user posted image

(odgovor članu paki)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Horoskop
31.3.2010 9:47:30   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: eugenija

Tabela za izračunavanje podznaka: klik


Eugi ne valja ti ova tabela, na stranu onaj preskok u vremenu na stranu što se nigde ne unosi grad gde si rođen. Po ovoj tabeli ja sam OVAN u podznaku, a znam da sam BIK u podznaku. Jedna čudna stvar, do neke 23 god ko god mi je računao podrznak- bila sam škorpija. Posle toga su mi izračunavali da sam bik user posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Horoskop
31.3.2010 10:38:28   
lanajelena
Ja Lav on Lav,cerka riba sa podznakom u Lavu (vise lici da je i ona lav)  a mali decko bi trebao da bude Ovan,tako da ce nam biti veselouser posted image
Inace ja i mm smo potpuno isti tako da se u toku dana podzapamo bar deset puta ali to nisu ozbiljne svadje nego svako vuce na svoju vodenicu i nece da popusti posle deset minuta zaboravimo sve i sednemo da pijemo kafu i tako svaki danuser posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Horoskop
1.4.2010 8:14:04   
*Alexx*
Iz teme Astrologija:

IZVORNA PORUKA: anuksunamun

kao sto sam pomenula ko ima mars u skorpiji ima problema sa reproduktivnim organima....ako neko ima komentar ili pitanje neka se javi :):):)

IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Ne znam nista o tome  Jel se to gleda u natalnoj karti ili...

IZVORNA PORUKA: anuksunamun

ovo je tema za razonodu i tumacenje astro aspekata ...ako naravno znate kako vam izgleda natalna karta...ako ne znate...mozete je dobiti na sajtu www.astro.com...pa onda sa rezultatima doci ovde na temu da malo caskamo o tome...isto tako mozemo da pricamo o kombinaciji znakova (bracnih drugova i dece)....tema je slobodna pa mozete pisati i pitati bilo sta sto se ice astrologije



_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Horoskop
1.4.2010 11:46:37   
isidora88
ja sam vaga/skropija a mm je rodjen 21.maja,po nekim horoskopima je bik a ponegde je blizanacuser posted image ne zna u koliko sati je rodjen tako da ne zna ni podznak user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Horoskop
2.4.2010 0:45:51   
Anoniman
Ja bik- podznak rak
mm ovan-podznak rak
kakva kombinacija

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 273
   RE: Horoskop
15.4.2010 19:00:10   
Anoniman
Ja ovan, on devica... user posted image
Podznake ne znam.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 274
   RE: Horoskop
15.4.2010 19:12:20   
lenaa
mm i ja oboje lav-podznak lav

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here