|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Već ima komaraca! :-(((
7.6.2014 18:25:21   
dijana1*
Vuka je ugrizao za bradu. Oko donje vilice mu je sve oteklouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Već ima komaraca! :-(((
7.6.2014 21:16:05   
Torbica
Onda smo mi jos super! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Već ima komaraca! :-(((
7.6.2014 21:48:34   
dijana1*
Ma bas se zali da ga avrbi. Trazio je da mu kupim synopen. Da nije zalosno bilo bi smesno. Prosle godine sam mu mazala i on se seca pa sada odvazno kupi mi synopen da me ne svrbi :-)

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Već ima komaraca! :-(((
7.6.2014 21:57:29   
milicicak
Moje dete je magnet za komarce a kad je ujedu otekne u roku od 30 sekundi. Danas sam kupila neke LMX narukvice protiv komaraca, stavila joj jednu na nogu i za svaki slucaj isprskala malo Mapeza, ceo dan smo bili u sumi, ni jedan komarac joj nije prisao... tacno se vidi kako dolete do nje i samo se okrenu... narukvica kosta oko 150 din, ima je u liliju i traje 4 nedelje...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Već ima komaraca! :-(((
7.6.2014 22:11:14   
vikiveki
Ajde što su mi deca izrešetana,nego što sam ja izgleda dobila neku alergiju na komarce...oko mesta gde su me ujeli počela da se javlja kao urtikarija,počela sam da pijem Presing

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Već ima komaraca! :-(((
7.6.2014 22:28:57   
Torbica
Juce cera, danas ti user posted image


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Već ima komaraca! :-(((
7.6.2014 22:30:35   
anci kv
od mene bežeuser posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Već ima komaraca! :-(((
7.6.2014 22:35:53   
doktorkakristal
kad smo kod komaraca,ako vas izujedaju natopite malo sirceta na vatu i namazite to mesto,brzo prestaje svrab
Mi juce isli da odradimo slikanje sa Dorom u parku (uskoro cu postaviti da vidite kako je ispalo ,radio nam jedan profi fotograf) pa smo naleteli na neki roj ,mene su unistili kad sam dosla kuci to je jezivo izgledalo morala sam da popijem Aerius

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Već ima komaraca! :-(((
7.6.2014 22:38:44   
Sanchy
Bebcu mazem Mapez,nije ga do sada nijedan ujeo,uvece upalim onaj chicco aparatic i isprskam sobu malo lavandom i takodje sve ok..

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Već ima komaraca! :-(((
7.6.2014 22:48:13   
Torbica
Kako mazete taj Mapez? Kao kremicu? Ja isto ukljucim aparatic nocu...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Već ima komaraca! :-(((
7.6.2014 23:08:43   
milicicak
Mapez je sprej, naprska se po otkrivenim delovima tela

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Već ima komaraca! :-(((
7.6.2014 23:34:36   
Sanchy
Pogresno sam se izrazila,prskam pa razmazem dobro po svim otkrivenim delovima tela,to je na biljnoj bazi pa se tesim da je prilicno neskodljiv za razliku od svih ostalih repelenata ..inace je oko 600 din koga zanimauser posted image ...a ovaj sprej od lavande sam kupila u DM ,on je kao za bebin miran san medjutim lavanda sama po sebi tera komarce pa ga koristim u te svrhe i ujedno soba super miriseuser posted image

< Poruku je uredio Sanchy -- 7.6.2014 23:36:40 >


_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Već ima komaraca! :-(((
5.6.2016 20:31:38   
Anarunika
uuuuuuuuuu ovde baš dugo niko nije pisao.
Moja deca su već uveliko izujedana. Aki po nogama , iskona je ujeo baš na sredini guze onako gore pa se raščešao a i na drugim mestima a i Živa ima sigurno 5,6 ujeda.
Kako vaši klinci reaguju na Sinopen, ja izbegavam da ga mažem jer mi se čini da još više buknu od njega i Arun i iskon. Živu nisam ni mazala. Ima jedan ujed na obrazu pa sam je malo mazala Kortinatom.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Već ima komaraca! :-(((
5.6.2016 20:59:56   
Mariya
Moje dobro reaguju na sinopen. Mazem ih i fenistilom, ako nemam nijedan pri ruci onda posluűi i sudocremuser posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Već ima komaraca! :-(((
5.6.2016 21:18:21   
17 joka
Ovde ih ima , vreme im je bas pravo, uzas kad ujedu sve otekne i svrbiuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Već ima komaraca! :-(((
5.6.2016 22:28:02   
Khaleesi
Nas su sinoc izujedali...uzas... bebi je cela rukica otekla od jednog ujeda...user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Već ima komaraca! :-(((
5.6.2016 22:59:18   
Mala Elena
Pre par dana E je imala dva ujeda na ruci koja su otekla a tvrda kao kamen i crvena...moguce da je komarac ujeo..

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Već ima komaraca! :-(((
6.6.2016 1:00:33   
choopa choops
Anarunika ja moje mažem Synopenom poslije ujeda ose, pčele, rijetko kad mažem zbog komaraca. Namažem ih Hiperhama gelom ili onom Chicco olovkom. A sad sam provalila da mama ima Aloju u bašti i isprobala sa kod sestričine, kaže da joj pomaže baš.

Kod nas za sada još nije najezda, jer nikako da zatopli, ali zato kad krenu, biće pakao user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Već ima komaraca! :-(((
6.6.2016 3:35:34   
isidora88
Mrzim ihuser posted image kod nas ih ima, ja koristim sinopen za sina kad ga ujede, njemu pomaze. Najvise me nervira zujanje, i onda pali svetlo i trazi komarcauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Već ima komaraca! :-(((
6.6.2016 11:44:29   
Maraj
Ha sam kupila za L onu chicco zujalicu sto se kaci na kolica. Stvarno ga za sad nije ujeo ni jedan. E sad da li je to slucajnost ili ne ne znam. user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Već ima komaraca! :-(((
6.6.2016 14:52:10   
Khaleesi
Jel sme sinopen za bebce... kao da sam nege procitala nista pre trece godinice...user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Već ima komaraca! :-(((
6.6.2016 19:56:43   
Anarunika
Ne znam da li sme ili ne sme sinopen , ja se ne sećam da sam im mazala baš tako rano doduše. Ali da su dosadni brate,dosadni su!
Živa ima novi ujed na čelu ali ne reaguje preterano što je dobro.

< Poruku je uredio Anarunika -- 6.6.2016 19:57:15 >

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Već ima komaraca! :-(((
7.3.2018 12:26:55   
Dora89
Sme sirup "Aerius" od 6 meseci. Efikasan je i "Sudocrem" na mestu uboda.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Već ima komaraca! :-(((
7.3.2018 12:29:35   
Anck Su Nmaun
Dora ti bi odmah sirup za sve user posted image
Bolje sinopen opet maze se ne pije se.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Već ima komaraca! :-(((
7.3.2018 15:13:43   
mama Jo
Prvi komarci kad krenu vmto se vidi na mojim nogama 😂😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here