|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 [21] 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dnevni san
12.10.2017 17:52:29   
Dragica Draga
Mame koje imate dvogodisnjake, kako izgleda raspored spavanja, molim vas? 😊

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Dnevni san
12.10.2017 18:53:58   
Mala Elena
Dvogodisnjaci su od 1-2god ili od 2-3? user posted image
Moja kad je u jaslicama spava od 12-13:30, kada je kuci nesto kasnije, otprilike izmedju 13-14 h zaspi i odspava 2-3 sata.
Ali kada su obe kuci i samo ja sa njima, desava se da nemaju dnevno.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Dnevni san
12.10.2017 20:57:19   
Dragica Draga
Pa ja mislim na ove od 2-3 😊
Tako isto i mi, ne idemo u jaslice, pa oko 2-pola 3 zaspi i spava tako sat i po- dva, dva i po... u uvece oko 22h ali zaspi nekad za pola sata nekad za sat, sto dodje 23h... kad vi uvece zaspite? Sve mislim da joj je ro ksno da zaspi

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Dnevni san
12.10.2017 21:13:22   
emicaa
moji idu u 9 na spavanje,nekad pola 10.David spava od 12 do 2.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Dnevni san
12.10.2017 22:04:07   
Dragica Draga
To je super. Ja pokusavam mojoj malenoj da pomerim za ranije, ali tesko mi ide 🤔

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Dnevni san
12.10.2017 23:06:30   
Mala Elena
Dragice onda moras da je budis ujutru ranije ili dnevno spavanje da bude maximum sat ipo ( meni uvek tesko padne kad pomislim da moram da im prekinem san, ali i u vrticu ih bude).
Mi krenemo sa spremanjem za krevet oko 20:30-21h , uspavaju se do 22:30h .

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Dnevni san
12.10.2017 23:26:11   
medamisko
Moja spava u vrticu od 12-14h. A na spavanje 20h do 20h i 30min.
Rano ustaje.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Dnevni san
13.10.2017 13:05:21   
Dragica Draga
Upravo sam pocela to da radim evo par dana... ujutru je budim ranije, isto mi bude zao da je budim, ali prosto moram, jer smo bas poceli kasno uvece da se uspavljujemo, zato je ujutru budim, onda automatski i dnevno spavanje bude ranije... pa i nocno! Za sada evo dva dana je ok

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Dnevni san
12.11.2017 18:05:52   
Anck Su Nmaun
Jedno spavanje oko pola 11 kao u vrticu, sad sa 18 meseci. Ako pomerimo evo nervoze

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Dnevni san
12.11.2017 18:09:15   
Sanjica26 RR
Ne pomerajuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Dnevni san
12.11.2017 18:12:32   
Anck Su Nmaun
Hahah znam, al kad odemo do mojih, pa se zaigra il tako kad je neko takmicenje, posle mucenje . To nije cesto al desava se user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Dnevni san
12.11.2017 18:14:46   
sonyasha
Drage moje, imam pitanjce za vas, da li je neka imala iskustvo da dete od 20 meseci ima potrebu da izbaci dnevni san? U jaslama spava, ali je uveče agonija, bukvalno jedva zaspi oko 10, čak i kasnije, budi se u 7...a vikendom noću spava isto ali lepo uveče zaspi, nema nakanjivanja, ali danju ne spava, i pritom trči, skače, nema krize...jedino ako baš negde duže idemo kolima malo dremne 15 minuta... u stvari je moje pitanje da li da ga gnjavim da spava danju kada je kod kuće, šta mislite!?

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Dnevni san
12.11.2017 18:18:31   
Anck Su Nmaun
A kad ustaje i leze kad nije u jaslicama? aham..sad procitala.
Ja ga ne bih sad bas mucila da mora da spava, ali popodnevni san je dobar i za nas a ne samo za njih male.
Ali ako lepo funkcionise, nije nervozan, a uvece ne moze da spava pa ti probaj da izbacis, ako mu tako odgovara.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 12.11.2017 18:19:11 >

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Dnevni san
12.11.2017 18:47:00   
Mala Elena
Soni, mojoj starijoj se nikako nije spavalo, mislim isto u toj dobi ali ja sam insistirala. a mladja evo danas bas nije spavala , imace 22 m uskoro i bas je umorna, okice joj pospane, tetura se, nervozna je. A ustala je jutros u pola 10 pa nisam imala kada da je uspavam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Dnevni san
13.11.2017 1:17:14   
mama Jo
Mislim da treba sto duze da spavaju preko dana, mislim sto duze sa godinama... i sa 3, 4... pa i kasnije sto da ne....
A ti probaj par dana da je budis ranije ujutru ili preko dana pa onda jedan dan da joj mozda preskocis da ponovo uhvati ritam....
Imam isti problem... uvece nece do ponoci da zaspi ako spava preko dana

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Dnevni san
13.11.2017 7:22:24   
Misha i Ljisha
Da ja sam D gnjavila za dnevno spavanje pa sve skoro do ovog leta. Sad je stvarno velika i nece vise ni u vrticu da spava. Napunice 5 u januaru. Ja sam bila hitler sto se toga tice, nikad nije htela preko dana da spava ali ja sam na tome toliko insistirala eto da smo izgurale 4 i po godine. A po meni ne bi bilo lose i dalje da spava preko dana, ali sad kad zaspi ona odvali dva sata i onda je uvece belaj. A uvece mi je bitno do 9 da je u krevetu tako da je ne silim vise jer ja radim uvece i ne mogu da se bakcem sa njom oko spavanja, tako da mi je lakse da ne spava

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Dnevni san
13.11.2017 8:06:55   
Anck Su Nmaun
T ne spava pa negde od 3,5 godine mozda i cetiri. A H sad po nekad kaze idem da spavam, nema vise spavanja u vrticu a vidim da joj je prijalo.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Dnevni san
13.11.2017 10:56:28   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: sonyasha

Drage moje, imam pitanjce za vas, da li je neka imala iskustvo da dete od 20 meseci ima potrebu da izbaci dnevni san? U jaslama spava, ali je uveče agonija, bukvalno jedva zaspi oko 10, čak i kasnije, budi se u 7...a vikendom noću spava isto ali lepo uveče zaspi, nema nakanjivanja, ali danju ne spava, i pritom trči, skače, nema krize...jedino ako baš negde duže idemo kolima malo dremne 15 minuta... u stvari je moje pitanje da li da ga gnjavim da spava danju kada je kod kuće, šta mislite!?

Moja L. A i I ne spava popodne još od prije ljeta...znači oko 24mj. Ne vrijedi, ako odspavaju popodne, onda mi uveče prave žurku do jedan. Ja nemam vremena da se uveče bakćem sa uspavljivanjem od po dva sata, pa smo izbacili dnevno spavanje. Obično bude frka oko 18h uvece, ali preguramo to nekako i onda mi normalno zaspu uvece.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Dnevni san
13.11.2017 12:35:43   
mama Jo
Mi smo sada u fazonu uspavljivanja po dva sata.... ja dobijam stvarno nervni slom od toga.... bas je iscrpljujuce.... a sve mi zao da ukinem dnevno spavanje, ima 2 god.i 2 meseca....

Danas ne spavamo popodne, videcu ovih dana kako cemo se izorganizovazi

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Dnevni san
13.11.2017 12:42:17   
degu
Meni T sad sa 3 god i 4 meseca nekad odrema, nekad ne, ali je njanjava kad ne odrema, a B 2 puta po 20 min, nemoguc je stvarno.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Dnevni san
12.1.2019 16:59:01   
mama Jo
Mame, koliko puta dnevno vase bebe od godinu dana spavaju? Ili bolje pitanje- kada su vasa deca pocela da spavaju jednom dnevno?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Dnevni san
12.1.2019 18:43:44   
Anck Su Nmaun
Koliko se secam oko 14meseci.

V sad sa 2.5 g. spava uvrticu ali kuci bas ne voli... Bori se. Pa nekad spava nekad ne.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Dnevni san
12.1.2019 18:54:42   
Misha i Ljisha
Mama jo po knjigama kazu da cak od 9tog meseca bebe prelaze na jedno spavanje. A moja D je presla na jedno spavanje sa 12 meseci

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Dnevni san
12.1.2019 18:55:16   
Misha i Ljisha
Nema opcija edit pardon sa 11 meseci

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Dnevni san
12.1.2019 21:02:53   
emicaa
David je nekad sa godinu poceo jednom spavati.Nije sam od sebe nego sam mu ukinula drugo.
Sad sa dvije i po jos spava.Uglavnom oko sat vremena.Ako spava duze onda ne moze navece zaspi

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 20 [21] 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 [21] 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here