|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RAK
17.8.2015 11:18:41   
branki*
Nije dobar nalaz,opet je na vma,ipak je maligni melanom.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: RAK
17.8.2015 11:25:39   
dunja RR
Uh Branki user posted image

Šta sada sledi, šta su vam rekli?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: RAK
17.8.2015 11:30:02   
branki*
Ne znam,u sredu je konzilijum.morace to mesto da ciste,da vide koliko je duboko zahvaceno,pa da krpe.to je sigurno.sad se samo nadam da se nije prosirilo i na druga mesta,jer je to najgore.onda...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: RAK
17.8.2015 11:31:52   
wivern
Jao Branki , sta su vam rekli sta dalje?
Drzi se user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: RAK
17.8.2015 11:38:41   
Anoniman
Brankiuser posted image nadam se da ce sve biti dobrouser posted image a da je tesko, tesko je....

(odgovor članu branki*)
  Direktna veza do poruke: 680
   RE: RAK
17.8.2015 11:51:21   
NadaR
Branki user posted image :-*

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: RAK
17.8.2015 13:57:29   
jess021
Branki, bice dobrouser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: RAK
17.8.2015 14:24:18   
adulence
Branki necu da te lazom melanom je grozan ali isto cu ti reci jednu stvar,mojoj mami je je otkriven i sreca sto jeste jer ce ici cesto na kontrole i cak i ako se vrati na vreme ce se videti..mojoj mami su dr rekli da ljudi umru od melanoma a ni ne znaju da su ga imali,sreca ako ga vec na zalost imaju da ga dr pod kontrolom...i tobje vecita borba ali svaka te samo ojaca i bice u redu...ljubkm te i pozdravljam...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: RAK
17.8.2015 15:46:57   
choopa choops
branki user posted image Nadam se da će sve biti dobro...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: RAK
17.8.2015 18:25:30   
branki*
Hvala,drugarice na brizi i recima utehe!
Tata je kod mene.on je bas nikakav,nema volju ni za cim,cak ne zeli ni da ide na operaciju.
Nadam se da nema udaljenih metastaza jedino.uh...ne znam sta da mislim,mora se dalje.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: RAK
18.8.2015 0:28:03   
wivern
Branki najgore je kad čovek padne psihički, tako je i moj otac. Bilo bi dobro da ga nekako prodrmate da se bori, da ne odustaje.
Baš te sve napalo sada, ženo drži se raspasces se jurcajuci na 100 strana i razmišljajući o svemu. user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: RAK
11.11.2015 15:28:23   
branki*
Zene,jeste li cule da je neko koristio kubanske bube kao pomocno sredstvo u lecenju?moja mama nabavila za tatu.na netu citam da su to stvarno neke bube i da treba da se jeduuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: RAK
11.11.2015 15:30:47   
Ivanka 75
Moj tata je primio kubansku vakcinu nije bube.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: RAK
11.11.2015 17:08:48   
choopa choops
Ja znam za vakcine...ali slaba vajda od njih.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: RAK
14.1.2016 23:04:49   
milicicak
Mama je krajem decembra bila na rutinskoj mamografiji u ponedeljak su je hitno zvali da dodje po rezultate... Uglavnom, ima tumor koji je po morfologiji najverovatnije maligni (dr je vrlo otvoreno rekao ne postoji sansa da nije). Dr je optimistican po pitanju svega, kaze da je rano otkriven i da ce sve biti u redu. Sad smo u fazi prikuljanja dokumentacije za konzilijum. Ona je dobro, optimisticna je i uverena je da ce sve biti u redu, s druge strane cela familja se polako raspada...
Mama nema nikakve simptome, promena ne moze da se napipa, na UZ se ne vidi, najverovarnije ga ne bi ni otkrli dok ne bude prekasno da ona ne ide na redovne godisnje kontrole.
Zamolila bih one koji imaju iskustva sa promenom ishrane da napisu prakticne savete i recepte i podele korisne linkove.
Hvala puno

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: RAK
14.1.2016 23:19:02   
Ana RR
Uh, mrzim ovu temu...

Milicicak, žao mi je, mogu misliti kako vam je svima... znam da se spominje raw ishrana kod obolelih, o tome mislim da isidora88 može nešto više da napiše (ako nisam pogrešila).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: RAK
14.1.2016 23:55:41   
zece
Milica nadam se da je skoro otkrijen i da ce da bude sve u redu ne gubi samo nada moja majka je imala dva benigni tumori na mozgu operisali su je pre 4god i sad je sve u redu nadam se da ce da bude isto i kod vas tvoja majka neka poce da uzima sad kurkuma od ishrana jer ona ima najvece antikancerogeno dejstvo

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: RAK
14.1.2016 23:57:33   
isidora88
Milicak zao mi je, nadam se da ce sve biti dobro.
Ana pomesala si me, ja nemam pojma raw ishrani, nesto mi se cini da je jovicaa pisala pre o tome ali nje nema na forumu neko vreme...

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: RAK
14.1.2016 23:59:09   
Ana RR
E znaš da sam se mislila da je ona ili si ti, skroz sam pobrkala. Izvini molim te.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: RAK
15.1.2016 0:21:10   
milicicak
Hvala, devojke user posted image
Pokupila sam teorijske koncepte oko ishrane, sad mi trebaju prakticni saveti, sta, kako, koliko. I zanima me sta od prirodnih preparata da uzmem ovde sam procitala za ulje crnog kima, konoplje, aloju i zeolit. Jos nesto?
Hvala jos jednom.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: RAK
15.1.2016 5:35:01   
branki*
Jao,milucicakuser posted image ja sve mislila da nije bas to.zao mi je,znam kako ti je saduser posted image
Bzv mi da ti pametujem,ali letos sam sa tatom prolazila kroz to,ceo zivot ti prolazi pred ocima,secanja,uspomene,detinjstvo...
Pozitivno i optimisticno,to mora i dobro da je mama takva,ali i vi morate biti takvi,njena podrska i motivacija,pokretaci.moja komsika pije mesavinu od meda,badema,propolisa i polena,svaki dan.znam da ne bi trebalo da jede crveno meso,preradjevine nikako.za konoplju i zeolit sam cula samo,nemam nikakvo iskustvo.i za te kubanske bube,moj tata poceo da ih jede,ne znam koliko i i da li ima efekta.
Dobro u ovoj bolnoj stvari je sto je dojka i sto je na vreme.druga moja komsika je odstranila pre sedam godina i hvala bogu nista od tad.grlim te jako😘
I cula sam za semenke od kajsije u velikoj kolicini,ali opet nemam nikakvo iskustvo.

< Poruku je uredio branki RR -- 15.1.2016 5:36:12 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: RAK
15.1.2016 6:22:56   
branki*
Raw food
Mili,evo teme koju je jovica otvorila.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: RAK
15.1.2016 7:12:29   
adulence
Mili uzasno mi je zao,pogotovu sto znam iz prve ruke kako je to,nemam neki pametan savet,ali punonpptimizma ,sto se tice semenki kajsija kazu da treba izasno veliki br da se pojede da bi se dobila dovoljna kolicina b17 vit.moja mama pije b17 i kada je u prilici gricka te semenke...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: RAK
15.1.2016 7:12:58   
wivern
Mili mojoj mami je pre 15-ak godina isto otkriven karcinom dojke, u ranj fazi plus sto je ona vec tada imala lupus. I evo je sada kida mi zivce ;) .
Bice to ok, najvaznije je da je na vreme otkriveno a tvojoj mami skidam kapu za redovne kontrole. Nase zene ne shvataju koliko je to vazno.
Saljem velikog grlisu za vas sve, drzite se user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: RAK
15.1.2016 7:13:07   
adulence
Branki kako ti je tata?

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here