|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tupperware
31.3.2011 21:33:47   
Tea2
Dajte nekog ko radi u Bgd-u.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Tupperware
7.4.2011 21:57:04   
Anoniman
Danas mi je mama uvalila njihov katalog, razbolela sam se! user posted image

mama je pre 10 god kupila to za kuvanje (topla voda i zatvoriš), i koristi i dalje. Onda je kanda vredno svake pare kad toliko traje.

(odgovor članu Tea2)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Tupperware
16.4.2011 20:11:37   
kasija
Ja imam dosta tw posuda, posto sam njihov clan odnosno prezentator pa sam dosta kupila a poneku dobila na poklon.Moji favoriti su kraljica-posuda za dizanje testa i posude za ostavu, a i turbo seckalica, ljustilica i jos mnoge. Jeste skupo i kvalitetno posudje, ali zato su tu mesecne akcije kada se moze kupiti po snizenoj ceni, pa je dobro biti u toku sa snizenjima, a jos su pristupacnije kad si uclanjen.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Tupperware
16.4.2011 23:24:18   
moja ciklama

IZVORNA PORUKA: kasija
Moji favoriti su kraljica-posuda za dizanje testa


E aj mi, molim te objasni, zašto i kako ti je ta činija favorit!
Ja je imam godinama, i 100x smo je proveravale sastra i ja, stavimo pola testa u obični čantru, prekrijemo krpom, drugi deo testa u nju, jednu do druge i testo se diže identičnom brzinom..
ako znaš caku po kojoj *radi* molim te, podeli je s nama.



_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu kasija)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Tupperware
17.4.2011 12:43:46   
kasija
Vec par godina koristim samo kraljicu tako da ne znam kako je u obicnim posudama. Ta posuda ima dvostruki zid i tako bolje zadrzava toplotu koja se u nju unese. Da bi se ubrzalo narastanje testa moze se usuti malo vruce vode i nekoliko puta okretati posudu da voda oblije celu posudu i tako se ustvari ubrza njeno zagrevanje, ili moze da se podmetne neka krpa, ja stavim rukavicu za kuhinju, dok se ceka da testo naraste. Ono sto sam ja sama shvatila dobro je i da tecnost koja se stavlja u testo bude sto toplija ali ne vrela jer tako kvasac pre naraste.

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Tupperware
17.4.2011 14:24:44   
Anoniman
Nije tema, ali kvasac se uvek stavlja u mlaku tecnost, bilo da je mljeko ili voda, ja cak stavim i malko secera, prstohvat, a s se stavlja na dno pa preko brasno tako da se prakticno se ne dodiruje sa kvascem vec malko kasnije sa skoro umesenim testom. I testo koje narasta uvek se stavlja tamo gde je toplije

(odgovor članu kasija)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Tupperware
4.6.2011 23:26:07   
Anoniman
Bila sam juče na prezentaciji. Ja bih sve to kupila. user posted image

Uzela sam one posudice što se hermetički zatvaraju, za frižider, ove valjda:

user posted image


Uzela sam onaj Cheesmart, manji:

user posted image


I uzela sam posudu za hleb, manju:

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Tupperware
4.6.2011 23:36:09   
mikica sa
joj Tash, sto mi nisi blize. volim takve kupce user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Tupperware
4.6.2011 23:41:56   
Anoniman
To je sve na sniženju. user posted image

Dobila sam na poklon set posuda za zamrzivač. user posted image

Još čekam sniženje za posude za voće i povrće, ja ih tako zovem, mislim da su classic, one tri duboke.

user posted image

(odgovor članu mikica sa)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Tupperware
4.6.2011 23:48:32   
choopa choops
Strava su mi ove zadnje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Tupperware
4.6.2011 23:52:07   
Anoniman
Navodno lubenica nasečena može da stoji 2 nedelje... Mislim, kod mene ne stoji ni dva dana, ali lepa je to info... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Tupperware
4.6.2011 23:53:26   
isidora88
i tash koliko kosta to zadovoljstvo?
ja ne znam nikog ko radi promocije user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Tupperware
4.6.2011 23:57:27   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Tash

Navodno lubenica nasečena može da stoji 2 nedelje... Mislim, kod mene ne stoji ni dva dana, ali lepa je to info... user posted image user posted image user posted image


user posted image Zovi me da dodjem da probam. Nekakvu prezentaciju lubenica PRIJE i POSLIJE Tupperware-a, da ti ja kazem ima li razlike user posted image

Kad smo kod lubenica, mi danas jeli i fuj su user posted image Sacekacu jos minimum mjesec dana da dodju one prave, a ne ove hibridne user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Tupperware
5.6.2011 0:13:46   
mikica sa
Tash, ove posude mozes upotrijebiti i za nadolazenje tijesta. samo kad zamijesis tijesto, provjeri da ti izadje sav vazduh i kad je tijesto nadoslo cuces kako poklopac pukne i to je to user posted image
inace, u tim posudama za zamrzivac moze da stoji povrce i vvoce svjeze i do 6 sedmica.
a lubenicu i mi danas probali, bljutava skroz user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Tupperware
11.7.2011 10:50:23   
mismis
Da li se tupperware posudje kupuje iskljucivo na prezentacijama ili ne mora tako? Ne zelim da okupljam ljude za prezentaciju, jer znam da vecina nista ne bi kupila, pa mi je na kraju ta situacija mucna kad prezentator ceka da neko nesto poruci. Zelim da sam u toku sa snizenjima i da narucim kad mi nesto treba. Svremena na vreme se pojavljuju posebne akcije pored redovnih pa nije lose biti u kontaktu sa nekim ko se time bavi i ko moze da te informise.

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Tupperware
11.7.2011 12:38:06   
kasija
Moze da se kupuje i bez prezentacije, bar ja tako prodajem. Takođe mogu preko e maila da dostavljam akcije i ostale ponude.

(odgovor članu mismis)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Tupperware
16.7.2011 0:41:46   
Anoniman
Stigao mi je tupperware, fascinirana sam za sada! user posted image

(odgovor članu kasija)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Tupperware
16.7.2011 16:33:13   
Anoniman
Dostavi mi, mislim da imas na mom profilu link za mail

IZVORNA PORUKA: kasija

Moze da se kupuje i bez prezentacije, bar ja tako prodajem. Takođe mogu preko e maila da dostavljam akcije i ostale ponude.

(odgovor članu kasija)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Tupperware
16.7.2011 18:59:24   
Verus
Osim ako je BPA free, ne bih nista kuvala ni u kakvoj plastici.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Tupperware
18.8.2011 22:11:16   
Anoniman
Meni se salama kondenzuje u hermetičkim posudama, sa stranica se sliva kondenz i salama bude mokra.
Isto mi se dešava i u smart-cheese, upravo sam konstatovala da pečenica pluta.
Hleb mi se osuši u onoj kutiji, realno, nema neke razlike između čuvanja u kesi i kutiji, sem što kutija izgleda lepše, i hleb je nasečen pa se ne mlatim svaki put. Kada bih ga nasekla i stavila u kesu ne bi bio sledeći dan kao nasečeni hleb iz ove kutije, ali kada ga ne bih nasekla i ostavila u kesi, bio bi isti kao nasečeni iz kutije.
U čemu je problem sa mojim kutijama? user posted image user posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Tupperware
18.8.2011 22:17:09   
New Mom
Pojma nemam. user posted image Ja imam sve to, ali ništa mi se ne kondezuje.user posted image I hleb mi stvarno bude svež sledeći dan.
Zna da mi se kondezuje neko povrće (ali mislim da je to zato što te posude koristim i za ono za koje piše da ne ide u frižider, a ja ga ipak stavljam).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Tupperware
18.8.2011 22:34:23   
Anoniman
Ni mojoj mami se ne kondenzuje, ni mojoj drugarici, a ni njenim roditeljima. user posted image
Kaže mi drugarica da joj se samo jednom kondenzovalo u hermetičkim ali se tada već salama uslinavila. Meni nije uslinavljena, upravo sam je pojela, ništa joj ne fali, i kondenz se javi odmah. Ako ujutru kupim, već popodne je sve kondenzovano. user posted image
Već sam razmišljala da mi možda namirnice nisu prevruće, a u frižideru prehladno, ali ne bi trebalo, zar ne?
I razmišljala sam dal ima veze sa kvalitetom salame npr, recimo da je salama bila dugo otvorena u Univeru, gde sam je ja kupila na sečenje, ali u cheese mi je recimo bio samo Mladi sir, koji sam izvadila iz kutije u kojoj je bio zapakovan.
Nisam pametna. user posted image

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Tupperware
18.8.2011 22:35:27   
Anoniman
A za hleb... možda ima veze gde se drži kutija. Gde je ti držiš? Moja je u kuhinj, stoji na mikrorerni koja se retko koristi, međutim, iznad je neonka koja radi 24h. Možda se ugreje. user posted image

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Tupperware
18.8.2011 22:37:06   
Anoniman
I sve to iz frižidera se otvaa max 1x dnevno, uveče, kada Luka večera. Kod nas niko ne doručkuje, za ručak to e vadimo, tek za večeru se otvara kad Luka večera, i eventualno još jednom ako mm odluči da večera. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Tupperware
18.8.2011 22:38:57   
New Mom
Na polici u gornjem ormariću kuhinje.
Kuma mi nije ništa specifično rekla (sem što mi je ispričala da treba bar na 7-10 dana da se pere i toga se držim).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here