|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tupperware
18.8.2011 22:39:39   
New Mom
Da povisiš T. u frižideru?user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Tupperware
18.8.2011 22:41:53   
Maya21
Tashke ajde mi posaljii sms ako ti nije tesko kod koga i kako kupujes... ne rade mi pp user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Tupperware
18.8.2011 22:46:49   
Lu
IZVORNA PORUKA: New Mom

Pojma nemam. user posted image Ja imam sve to, ali ništa mi se ne kondezuje.user posted image I hleb mi stvarno bude svež sledeći dan.
Zna da mi se kondezuje neko povrće (ali mislim da je to zato što te posude koristim i za ono za koje piše da ne ide u frižider, a ja ga ipak stavljam).

Povrće da, i drži se u onim kutijama sa "očima" koje se otvaraju, treba samo obrisati povremeno poklopce.
Salama, suho meso i sirevi ne bi smjelo, kod mene je to okuser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Tupperware
18.8.2011 22:54:29   
Anoniman
Perem je svaki put kad menjam hleb, što ja na oko 2 dana, jer duže ne može da izdrži, tj postane nejestiv! user posted image

Cuftas, od mogućih 7 stupnjeva u frižideru, meni stoji na 4. Ako povisim temp, počeće da se topi, jako je toplo napolju.

Lu, salama ide u hermetičke, a sirevi i suvo meso u cheese, jel? Meni su tako rekli.

< Poruku je uredio Tash -- 18.8.2011 22:55:00 >

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Tupperware
18.8.2011 22:55:41   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Tash

Cuftas, od mogućih 7 stupnjeva u frižideru, meni stoji na 4. Ako povisim temp, počeće da se topi, jako je toplo napolju.


user posted image Ja sam ti napisala post, ženo!

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Tupperware
18.8.2011 22:56:12   
Anoniman
Maya, nemam br, od neke Olivere. Ima moja mama br. Napraviš prezentaciju, okupiš žene, ona dođe, održi prezentaciju, naručuje se, narudžbine stižu za oko mesec dana kada se vrši i plaćanje. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Tupperware
18.8.2011 22:57:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: New Mom


IZVORNA PORUKA: Tash

Cuftas, od mogućih 7 stupnjeva u frižideru, meni stoji na 4. Ako povisim temp, počeće da se topi, jako je toplo napolju.


user posted image Ja sam ti napisala post, ženo!


Sorry, sve vreme vidim gore da Cuftas čita, i ustvari ne znam ko je to, i razmišljam dal je Cuftas ili Ćuftas... asocira me na Ćufte. user posted image Nemoj da se ljutiš Cuftas.

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Tupperware
18.8.2011 22:58:36   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tash


Lu, salama ide u hermetičke, a sirevi i suvo meso u cheese, jel? Meni su tako rekli.

U mene je sve u frižideru u hermetičkim i nema kondenza, sve osim povrća koje je u onoj sa očima.
Nemam čiz jer mi je to bilo bacanje para iako sam radila u Tupperu, naime on propušta zrak kroz one rupice, ne znam mnei se nije sviđalouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Tupperware
18.8.2011 23:02:05   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Tash

Lu, salama ide u hermetičke, a sirevi i suvo meso u cheese, jel? Meni su tako rekli.

Ja i suvo držim u hermetičkim (pojma nemam zašto, nekako mi jednostavnije), samo sireve u cheese.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Tupperware
18.8.2011 23:14:27   
Cuftas

IZVORNA PORUKA: Tash

Sorry, sve vreme vidim gore da Cuftas čita, i ustvari ne znam ko je to, i razmišljam dal je Cuftas ili Ćuftas... asocira me na Ćufte. user posted image Nemoj da se ljutiš Cuftas.



Pa i jesu cufte u pitanju, ne moras da se izvinjavas. A ja sam cekalica, pa citam dok cekamuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Tupperware
21.8.2011 17:52:06   
kasija
Ja prodajem tupperware a imam i dosta njihovog posudja. Nisu sve posude idealne kao sto se prikaze na prezentaciji i potrebne. Tako je npr sa kutijom za hleb. Na pocetku sam je koristila. Posle sam shvatila kao Tash da hleb ne ostane puno sveziji nego kad se drzi u kesi. Otprilike dva dana. Postalo mi je opterecenje da je stalno perem i sad je vise ne koristim(kesu samo bacim). Kazu da zavisi od vrste hleba. Probala sam razne proizvodjace pa cak stavljala hleb koji i ja pravim pa je opet bilo isto. U pocetku mi se sir budjavio u sheesmart pa sam shvatila da ne valja da bude puno napunjen, odnosno potrebno je da ima dosta prostora oko i iznad sira da moze da cirkulise voda tj kondez. Onda mi se svideo. I meni se stvara kondez kad hermeticki zatvorim salamu. Ali nije strasno,svakako u tim posudama duze traje ali nisu to nedelje da traje svezina. Produzena je svezina na nekoliko dana nego uobicajeno. U TPW ima dosta prakticnih stvari kojih se ne mogu naci po drugim prodavnicama i to mi se u stvari svidja kod TPW.

< Poruku je uredio kasija -- 21.8.2011 17:54:52 >

(odgovor članu Cuftas)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Tupperware
2.6.2012 21:52:13   
Anoniman
Upravo sam se vratila sa prezentacije. Kupila sa samo jednu veliku činiju jer je bila na baš baš dobrom popustu (40%) a ja trenutno u buli sa parama ali svašta bih nešto pokupovala, baš sam se naložila!!! Pošto mama mog najboljeg druga tek počinje sa prodajom tuppera pristala sam da pomognem kako mogu pa za tri nedelje prezentacija kod mene. Sviđa mi se posuda za mešenje i posuda za kuvanje (onaj fazon sa vrelom vodom) i one posude sa ventilima/okcima za frižider i posuda za kuvanje na pari u mikrotalasnoj, i pekači koji mogu i u zamrzivač i u rernu i svašta nešto mi se dopalo i deluje mi skoz dobro. Pa kupovaću jedno po jedno pa ćemo videti.

Ima li neko iskustva sa njihovim noževima?

(odgovor članu kasija)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Tupperware
3.6.2012 9:29:23   
Anoniman
Posuda za kuvanje meni sluzi kao cediljka user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Tupperware
3.6.2012 12:29:27   
nela79

IZVORNA PORUKA: gae_gr

Upravo sam se vratila sa prezentacije. Kupila sa samo jednu veliku činiju jer je bila na baš baš dobrom popustu (40%) a ja trenutno u buli sa parama ali svašta bih nešto pokupovala, baš sam se naložila!!! Pošto mama mog najboljeg druga tek počinje sa prodajom tuppera pristala sam da pomognem kako mogu pa za tri nedelje prezentacija kod mene. Sviđa mi se posuda za mešenje i posuda za kuvanje (onaj fazon sa vrelom vodom) i one posude sa ventilima/okcima za frižider i posuda za kuvanje na pari u mikrotalasnoj, i pekači koji mogu i u zamrzivač i u rernu i svašta nešto mi se dopalo i deluje mi skoz dobro. Pa kupovaću jedno po jedno pa ćemo videti.

Ima li neko iskustva sa njihovim noževima?


Gae moja tetka se odavno bavi tupperware-om. Ima ona i njihove nozeve i tave a o plastici necu ni da pricam. Nozevi su odlicni, samo cu to reci. Ja uvijek kazem da je njihov sjecko odlican. On vrijedi svake ulozene pare. Meni tetka poklonila i jedan mini. Za isjeci luk i mrkvu nabrzaka za rucak, savrsen.
Ostalo je na oko divno i krasno. Onako sareno :) E sad....ja uvijek kazem to je plastika. I plastiku nosim na izlete u prirodu. E sad u prirodi moze da posluzi i nesto jeftinije.
Opet....ja sam vecinu stvari dobila na poklon od tetke. Sve sluzi u jednom trenutku, al ja bas nemam pra da dajem na to.
Anyway....nozevi su odlicni user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Tupperware
3.6.2012 15:25:37   
Ana RR
Dajte neki katalog i cene.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Tupperware
3.6.2012 15:44:00   
nela79
Evo Ana OVO sam nasla
Ni Bosna ni Srbija a ni Hrvatska nemaju online kataloge.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Tupperware
6.8.2014 14:55:51   
Torbica
Ja sam prezadovoljna, kupila sam pola kataloga user posted image user posted image
Zaista se fenomenalno cuva hrana u ovim posudama.
Imam 3 posude Nova Klasika koju koristim za cuvanje sveze narendanog povrca, koje tokom nedelje samo izvadim i zacinim kao salatu. U njima cuvam i skuvanu hranu. Imam onu sto cuva povrce ucelo, VentSmart. Pa hermeticke za lako kvarljivu hranu. Juce stigla oklagija sa modlicama, podloga za razvijanje testa, silikonska podloga za pecenje, Ultra Pro veliki od 5 l. I da, i Cheese smart veliki sam juce uzela, za cuvanje pecenice, slaninice i sireva!
Sledeci ponedeljak stize Kraljica za mesenje, flasice za vodu, jos Nove Klasike!

< Poruku je uredio Torbica -- 6.8.2014 14:58:19 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Tupperware
6.8.2014 15:05:15   
Peace*
user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Tupperware
6.8.2014 16:52:13   
New Mom
user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Tupperware
6.8.2014 17:01:37   
superm
Kraljicu imam vec par godina. Ne znam kako, ali, svako testo koje sam u njoj pravila je bilo fenomenalno. Bukvalno ga mesam varjacom, ne mesim ga rukama, zatvorim poklopac i kada testo dovoljno naraste, poklopac 'pukne'. posle u kraljici cuvam ispeceno testo i zaista se ocuva svezina.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Tupperware
6.8.2014 17:10:52   
vonavoj
i ja imam kraljicu,ali ipak malo mesim rucno,navikla sam!
a ne smem da gledam njihove proizvode,svasta bi kupila,a mm je hteo da me zadavi kad je cuo koliko kosta kraljica,a bila na snizenju,3600!
svidja mi se oklagija,podloga..joj,sta bi dala da imam!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Tupperware
6.8.2014 21:28:35   
Didy
Moja mama ima puno njihovih stvari, stvarno su dobri. Jedino što još uvek nije pekla, boji se, a ja kontam kad mogu one silikonske modle u rernu, sigurno može i ovo.
Kakav je podloga za testo, ja je zovem podloga za kiflice? Je l je neko probao? Meni sve ispadnu nejednake, možda bi me ona spasila da budu makar malo ujednačenije? user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Tupperware
6.8.2014 21:32:56   
Sanjica26 RR
Gledala sam danas njihov katalog i sve mi se svidja posebno oklagija koju je pominjala Torbica. user posted image Jos da nadjem ko prodaje kupicu je sigurno.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Tupperware
6.8.2014 21:35:25   
Torbica
NM, Peace user posted image
Didy, jel mislis na ono sa trouglicima preko cega se razvija testo? Ja imam ovu podlogu klasicnu sto menja povrsinu za razvijanje, iscrtana je sa krsticima, kruzicima, ako zelis da oznacis testo.
Ultra Pro je ekstra, povrce sam kuvala, a silikonska podloga za pecenje je strava, keksice isprobala, pek papir je mala maca za ovo cudo.

https://www.youtube.com/watch?v=2sxitXlErvo

< Poruku je uredio Torbica -- 6.8.2014 21:37:33 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Tupperware
6.8.2014 21:39:30   
Didy
Da, mislila sam na tu s trouglićima, a nisam znala za ovu što ima obeleženo. user posted image
Torbice, pozovi i mene sledeći put kad bude prezentacija. user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here