|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tupperware
5.11.2014 22:14:18   
Klarita
Navodite me na "greh"user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Tupperware
20.11.2014 10:49:57   
Peace*
Kaže koleginica da Tupperware ima neku posudu za pravljenje pudinga. Bukvalno se sipa topla voda / mleko, puding se razmuti u drugoj posudi, saspe sve u jednu, tu tupperware, meša dva minuta, i puding bude kremast kao kupovni a ne pihtijast kao kad ga ja klasično skuvam.

user posted image

Jel ima neko iskustva?

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Tupperware
20.11.2014 16:52:30   
New Mom
Ja ne pravim pudinge pa ti nisam od pomoci.
Al imam to na slici, a imam i onu od 0.5l koja gore ima onu resetkicu. Moja kuma u tome smucka i smesu za palacinke.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Tupperware
20.11.2014 19:52:42   
Torbica
Ja znam da se u posudi koju zovemo Mixer (ima manji i veci) uredno spremi besamel sos bez kuvanja, po ovom principu - vruce mleko i muckanje. Pisala sam drugarici pa cu videti da li je to to. Imam i veliki i mali mixer i palacinke su perfektne, bez sudova, miksera, direktno se iz tog njihovog sipa u tiganj. Okacicu recept za njihove palacinke, a mixer imam i veliki i mali user posted image

A ovo sto je Peace okacila se zove - Posuda za miksiranje!

< Poruku je uredio Torbica -- 20.11.2014 19:54:13 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Tupperware
21.11.2014 8:43:26   
Peace*
Jel možeš i cenu da mi saznaš?

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Tupperware
21.11.2014 17:11:55   
Torbica
Mogu naravno! Javljam cim se javi.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Tupperware
22.11.2014 15:58:20   
snezap
imam par cinija sa poklopcima i u njima cuvam hranu kada ostane.
imam kutiju za zacine, da sto duze ostanu svezi

_____________________________

Moja sreca je dva puta veca <3 Filip i Mihajlo <3

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Tupperware
23.11.2014 10:53:28   
Torbica
Peace, pise mi drugarica ---- Mislim da je u pitanju mikserica... Ajd pitam pa ti javim, a ta mikserica je inače ludilo, možeš da kuvaš palentu, griz i sve tog tipa za 5 minuta sa samo vrućom vodom, da topiš čokoladu, da praviš kiselo mleko i jogurt...Javiću ti da li služi i za puding, a ako je uzmeš sigurno neće biti promašena investicija.

Pitala sam za cenu, pa javljam kad javi.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu snezap)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Tupperware
23.11.2014 22:36:23   
Torbica
Cena je 2940 din.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Tupperware
23.11.2014 22:48:42   
choopa choops
Ja se inače ne palim na ovo sve, ali sad ste me pokolebale user posted image Ova posuda djeluje baš dobro user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Tupperware
24.11.2014 10:27:09   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Torbica

Peace, pise mi drugarica ---- Mislim da je u pitanju mikserica... Ajd pitam pa ti javim, a ta mikserica je inače ludilo, možeš da kuvaš palentu, griz i sve tog tipa za 5 minuta sa samo vrućom vodom, da topiš čokoladu, da praviš kiselo mleko i jogurt...Javiću ti da li služi i za puding, a ako je uzmeš sigurno neće biti promašena investicija.

Pitala sam za cenu, pa javljam kad javi.


Ja imam ono za kuvanje testa, pirinča... Znaš? Jel veruješ da stoji neraspakovano? user posted image

Choopy, Tupperware je haos. Ali to ne vredi da ti pričamo. Napravi prezentaciju, tada će ti biti kristalno jasno.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Tupperware
24.11.2014 18:12:48   
Torbica
Peace, kod mene sve radi punom parom, a ta posuda sto ti je neraspakovana, grehota.
Ja kuvam na pola snage mikrotalasne, testo 10 minuta, pirinac 15 minuta. To je za u mikro.

A imam i onaj Termo top, njega ne koristim za kuvanje, bolja mi je ova sto kuva u mikro.

< Poruku je uredio Torbica -- 24.11.2014 18:14:48 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Tupperware
24.11.2014 18:57:10   
choopa choops
Tasho ma znam ja. Svekrva mi je zaluđena s tim. Ima Tupperware od kada je valjda prvi put izašao na našem tržištu user posted image Sad nešto nije pri novcima, pa ne kupuje. A ova mi se miks činija baš svidjela, a čini mi se da nema. Možda bih joj mogla kupit za rođendan ako bude bila dobra user posted image user posted image



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Tupperware
24.11.2014 19:04:44   
Torbica
user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Tupperware
12.10.2015 23:04:16   
Torbica
Micro Gourmet i jos sto cuda, tj, sve sto izadje user posted image ...
Ljubav je to, mnogo volem Tupperware!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Tupperware
12.10.2015 23:43:13   
superm
A kakav je Microdelight? Taj mi se sviđa.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Tupperware
13.10.2015 18:58:59   
nata11
Jel mogu da pitam nesto a da ne zamerite? Cemu toliko odusevljenje ovim posudjem, jel se stvarno isplati za jednu plasiku placati po 15 e? Jesu te ciije 3u1 tipa u njoj mesas i gurnes da ispeces u rernu?

_____________________________





(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Tupperware
15.1.2016 22:22:54   
Torbica

IZVORNA PORUKA: superm

A kakav je Microdelight? Taj mi se sviđa.

Ooooodlican! user posted image

IZVORNA PORUKA: nata11

Jel mogu da pitam nesto a da ne zamerite? Cemu toliko odusevljenje ovim posudjem, jel se stvarno isplati za jednu plasiku placati po 15 e? Jesu te ciije 3u1 tipa u njoj mesas i gurnes da ispeces u rernu?


Nato, meni je i vise nego odusevljavajuce da hrana koju spremim tokom vikenda mozemo jesti minimum 7 dana bez ikakve bojazni da se pokvari. Dakle, ne jedemo smrznuto. Ovde spadaju sva jela sa mesom, krompirom, corbice.... Najdalji eksperiment mi je zakuvana pileca supica koju smo jeli 8 dana od zakuvavanja - ona klasicno ako izdrzi tri, plafon... Dalje, svidja mi se sto narendan kupus, mrkva ili bilo sta drugo ne dobija koricu, crnilo.... sve je sveze minimum 7 dana od dana rendanja... Posude u kojima mi prsute i narezani sirevi takodje mogu stojati uvek spremni a da ne razmisljam.. Mogla bih jos nabrajati, ali meni je ovo vise nego odusevljavajuce da kao majka troje dece sa punim/prekovremenim radom imam uvek resenu klopicu, svezu, koja danima stoji i kao u menzi, neki dan dodje na red... Nista se ne pokvari, nista ne baca. Mnogo mi znaci.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Tupperware
31.1.2016 16:58:14   
nata11
To je onda i te kako korisno. Idem da razgledam user posted image

_____________________________





(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Tupperware
3.5.2016 15:25:33   
Ana RR
Devojke, da li neko zna koja je cena Tupperware loptice za ukrašavanje?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Tupperware
3.5.2016 15:53:56   
Maraj
Vidim da je Ana pisala , pa udjoh da vidim o cemu se radi. Prvi put cujem za ovo posudje... gde kupujeto to? Zar je roliko prakticno? Kako sud od plastike moze sam da bari pirinac?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Tupperware
3.5.2016 19:24:06   
Torbica

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Devojke, da li neko zna koja je cena Tupperware loptice za ukrašavanje?


Ana, bude oko 2000.

Maraj, evo.
http://www.twcafe.rs/proizvodi.php?Posuda--za-kuvanje-pirin%C4%8Da-67f8a9

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Tupperware
3.5.2016 20:58:05   
New Mom
Anci, kuma moja pokrenula blog sa receptima u saradnji sa tw, mozda si videla kod mene na fb.
U svakom slucaju, u okviru toga ce uvek biti aktuelan katalog, pa mozes pogledati.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Tupperware
3.5.2016 22:06:19   
Ana RR
NM, je l to ono sa recikliranjem jaja? Tu sam videla lopticu i baš mi dobro deluje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Tupperware
4.5.2016 0:46:30   
New Mom
Jeste, to je taj blog.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here