|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dete i bazen
12.2.2014 11:46:27   
Torbica
user posted image user posted image ju, ju! Anck, hvala, Didy, ipak Spens!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Dete i bazen
12.2.2014 11:47:53   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Torbica
Ja bih tamo zbog tople vode najvise. Pa bi deca mogla neograniceno.


Mi smo prosle godine sve pretrazivali zbog malenih gde ima topla voda. I na kraju nasli jedino u Vrdnik, ali eto napisala sam kako je bio. Onda smo ove godine culi da je mala komsinica bila na Spensu, i ja sam se mislila zbog vode, jeste da nije vrela kao tamo ali je sasvim solidna! Sat vremena kupanja bez problema.
Da a na Spesnu je termin 2 sata kupanja, mada je meni to puna kapa.

Prvi put kad smo isli mi kao ajde da ne kasnimo... pa na vreme , al nismo izdrzali 2 sata user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Dete i bazen
12.2.2014 21:42:59   
Didy
Pričala sam danas s drugaricom, oni su vodili sinčića i mali je zaradio infekciju, jedva su se rešili, popio je silu antibiotika.user posted image Kažu - Ni slučajno Vrdnik. Glavna zamerka im je što nema odvojeni termin za one koji su na lečenju tu i za ove druge, zdrave.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Dete i bazen
13.2.2014 1:01:35   
Torbica

IZVORNA PORUKA: Didy

Pričala sam danas s drugaricom, oni su vodili sinčića i mali je zaradio infekciju, jedva su se rešili, popio je silu antibiotika.user posted image Kažu - Ni slučajno Vrdnik. Glavna zamerka im je što nema odvojeni termin za one koji su na lečenju tu i za ove druge, zdrave.

Horor! user posted image Dobro da ste rekle, hvala vam do neba!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Dete i bazen
1.9.2014 12:42:58   
Torbica
Evo mojih andjela juce, da se iskoristi suncan dan!

user posted image

Pogled sa prozora, prvi sprat!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Dete i bazen
1.9.2014 12:50:10   
Olga75
mi smo juce smotali bazen uz suze krokodilske
doduse nas je onaj manji samo da posedamo u njega user posted image
ali obozava ga , ne bi izlazila da je ne izbacujem i ucenjujem user posted image
ovo leto je bilo bas smrljavo ali smo cesto imali goste na kupanjcu , Masa je bila posebno odusevljena user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Dete i bazen
1.9.2014 12:58:45   
Torbica
Nadala sam se lepom vremenu ovih dana, ali izgleda nista od toga user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Dete i bazen
1.9.2014 13:22:06   
Sanchy
KLIK...tako da mi ne vodimo M.na bazen,imamo dvoriste bazencic i uzivao je ,sledece godine kupujem veci i to je to

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Dete i bazen
1.9.2014 21:07:06   
superm
Mastam o tome da imam dvoriste i u njemu bazencic za decu... Inace, javne bazene ne posecujemo.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Dete i bazen
1.9.2014 22:15:24   
Torbica
Superm, snovi mogu da postanu stvarnost!
Sezona je definitivno gotova user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Dete i bazen
2.3.2015 20:45:58   
veselicaa
Mi ne idemo na bazene,plasim se da nije dovoljno cisto za njih ali obozavamo ovaj dvorisni na naduvavanje.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Dete i bazen
4.3.2015 14:22:17   
mila83
Mi podjednako volimo i dvorisne i ove gradske da tako kazem,iako sam skepticna po pitanju ovih drugih zbog infekcija.Hvala Bogu,to se jos nije desilo. Vodili smo ih na bazen na sajmu u Ns.Na spensu jos nismo bili. a kupali su se i na Zlatiboru na Olimpu,samo sto je voda tamo hladna.

Najvise nam se svidelo kupanje u banji Dvorovi,republika Srpska.Ima dva bazena,jedan za bebe i jedan za decu, topla voda,bogata mineralima.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Dete i bazen
7.7.2015 19:06:57   
lesica
Ja moram da se pohvalim da je Damjan overio bazen user posted image
A ovu sjajnu stvar babysvimmer moram da pohvalim!!! Vanredno dobra stvar za njih malene.

user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Dete i bazen
7.7.2015 19:18:53   
wivern
Videla sam fotke Les, genijalna stvar taj babyswimmer. A Damjan uziva za sve parice user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Dete i bazen
7.7.2015 19:19:29   
dijana1*
A joooj vidi ga sto je medenuser posted image
Super stvarcicauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Dete i bazen
7.7.2015 19:28:02   
Anoniman
Les super je, Damjan bas uzivauser posted image

Kako mu staljas na glavu, i uopste mu ne smeta?

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Dete i bazen
7.7.2015 19:28:42   
dunja RR

Uživa medenko user posted image


Baby Swimmer je super, i mi ga imamo, fantazija za bebe i malu decu user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Dete i bazen
7.7.2015 19:31:17   
lesica
UM, ima cicak trake iza pomocu kojih podesavas sve, nista se ne navlaci preko glave. Ima i ulegnuce za bradicu. Ma sjajna stvar i za njih malene i za one malo vece. Ja odusevljenauser posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Dete i bazen
7.7.2015 19:33:49   
vikiveki
Ja sad tražim po slikama ali ne mogu da nađem imala sam jednu sliku našeg malog bazena žabice u kome se Stefi iskupao baš super

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Dete i bazen
7.7.2015 19:34:04   
Anoniman
Super stvar! A bas sam se pitala kako se stavlja bebi oko vrata!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Torbica)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Dete i bazen
7.7.2015 19:35:36   
vikiveki
Lesice,tek sad vidim sliku,izgleda baš super taj babyswimeruser posted image idealna stvar za bebce

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Dete i bazen
7.7.2015 19:37:19   
Ana RR
Jaoooo kakav je!!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Dete i bazen
7.7.2015 19:49:28   
vikiveki
Lesice Damjan je pravi mali medenkouser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Dete i bazen
7.7.2015 20:03:48   
choopa choops
user posted image Super stvar, nisam gledala ranije...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Dete i bazen
7.7.2015 21:47:35   
vonavoj
Les,i samo ga pustis? Jel moze i na stomak sa njim?
Dopada mi se,ali mi je malo i skup..
Razmisljam da li je rano za bazen,za Joku..zbog hlora..sledece nedelje najavljuju isto pakao.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...
Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here