|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko dugo žive spermatozoidi?
19.5.2009 13:13:51   
Anoniman
sad nesto čitam ovo i kontam mozda bi trebalo za vas trudilice da ne mutite svaku noc nego da pustite da se to obnovi da bude spremno za oplodnju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mislim ne znam ne kontam mozda samo gluposti valjam

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Koliko dugo žive spermatozoidi?
19.5.2009 13:17:04   
Anoniman
Ma o tome sam i ja mislila, zato sam i pitala šta znači. I dalje mi nije jasno kako funkcioniše... ali kao ajde ok.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Koliko dugo žive spermatozoidi?
19.5.2009 13:19:47   
Ana RR
Pa kažu da je najbolje mutiti svaki drugi ili treći dan.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Koliko dugo žive spermatozoidi?
19.5.2009 13:20:28   
Anoniman
Pa meni je logichnije da je bolje mutiti svaki dan da stalno dolazi "sveza" sperma....a ne ona ustajala user posted image user posted image user posted image Jer nikad se mushkarac ne isprazni skoroz....i to koliko izadje ejakulacijom je samo jedan mali delic zaliha...pa dok se to potroshi....nova sveza bude spremna.... Da li kontate shta hotju da kazem? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Koliko dugo žive spermatozoidi?
19.5.2009 13:21:21   
Anastazija
user posted image user posted image user posted image user posted image

Kontamo...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Koliko dugo žive spermatozoidi?
19.5.2009 13:23:50   
Anoniman
hahahha.....dobro...malo sam danas zbrkana user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anastazija)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Koliko dugo žive spermatozoidi?
19.5.2009 13:23:52   
Lu
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

sad nesto čitam ovo i kontam mozda bi trebalo za vas trudilice da ne mutite svaku noc nego da pustite da se to obnovi da bude spremno za oplodnju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mislim ne znam ne kontam mozda samo gluposti valjam


Od viška glava ne boli a ono što treba da se uhvati uhvatit će seuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Koliko dugo žive spermatozoidi?
19.5.2009 13:24:07   
Anoniman
Ali vidiš ženo da joj treba 3 meseca da valja. Mora da se čuva malo, da sazri. user posted image

(odgovor članu Anastazija)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Koliko dugo žive spermatozoidi?
19.5.2009 13:24:26   
Modessty
user posted image user posted image user posted image
Smeshkice treba i tvoj muž da preživi to svakodnevno mućkanje a ne samo njegovi spermići!user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Koliko dugo žive spermatozoidi?
19.5.2009 13:26:55   
Anoniman
hahah....ma ovom mom nikad nije dosta user posted image user posted image user posted image Sinotj sam mislila da sam se izvukla jer je bio mrtav umoran....al dzaba user posted image user posted image user posted image user posted image   Njemu izgleda sve brzo sazreva user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Koliko dugo žive spermatozoidi?
19.5.2009 13:27:14   
Anastazija
IZVORNA PORUKA: lu

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

sad nesto čitam ovo i kontam mozda bi trebalo za vas trudilice da ne mutite svaku noc nego da pustite da se to obnovi da bude spremno za oplodnju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mislim ne znam ne kontam mozda samo gluposti valjam


Od viška glava ne boli a ono što treba da se uhvati uhvatit će seuser posted image


tako je lu!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Koliko dugo žive spermatozoidi?
19.5.2009 13:27:15   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Pa meni je logichnije da je bolje mutiti svaki dan da stalno dolazi "sveza" sperma....a ne ona ustajala user posted image user posted image user posted image Jer nikad se mushkarac ne isprazni skoroz....i to koliko izadje ejakulacijom je samo jedan mali delic zaliha...pa dok se to potroshi....nova sveza bude spremna.... Da li kontate shta hotju da kazem? user posted image



Pa nije to baš tako... ali ajde, neka ti bude!


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Koliko dugo žive spermatozoidi?
19.5.2009 13:27:33   
Anoniman
pa obnavljaju se nesto za 2-3 dana pa onda nakon 3 mjeseca
a najbolje je mutiti savki 2-3 dan ili svaki dan


e sad nista ne kontam ...ebo lud zbunjenog

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Koliko dugo žive spermatozoidi?
19.5.2009 13:27:52   
Ana RR
Njemu izgleda sve brzo sazreva



user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Koliko dugo žive spermatozoidi?
19.5.2009 13:28:35   
Ana RR
Lenka, šta te briga, ti imaš decu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Koliko dugo žive spermatozoidi?
19.5.2009 13:28:47   
Anastazija
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Koliko dugo žive spermatozoidi?
19.5.2009 13:29:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana80

Lenka, šta te briga, ti imaš decu user posted image


Ona to da je slučajno ne zadesi sada treće... user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Koliko dugo žive spermatozoidi?
19.5.2009 13:30:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana80

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Pa meni je logichnije da je bolje mutiti svaki dan da stalno dolazi "sveza" sperma....a ne ona ustajala user posted image user posted image user posted image Jer nikad se mushkarac ne isprazni skoroz....i to koliko izadje ejakulacijom je samo jedan mali delic zaliha...pa dok se to potroshi....nova sveza bude spremna.... Da li kontate shta hotju da kazem? user posted image



Pa nije to baš tako... ali ajde, neka ti bude!



Pa kako je....neznam....samo sam iznela svoju teoriju user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Koliko dugo žive spermatozoidi?
19.5.2009 13:30:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana80

Lenka, šta te briga, ti imaš decu user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa moze i tako al se brinem za vas jer vas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Koliko dugo žive spermatozoidi?
19.5.2009 13:30:25   
Lu
Ja nikako ne razumijem ova tri mjeseca ali stvarno,od kad do kad treba čekati 3mjesecauser posted image

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Koliko dugo žive spermatozoidi?
19.5.2009 13:30:54   
Ana RR
i mi tebe draga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Koliko dugo žive spermatozoidi?
19.5.2009 13:30:58   
Anastazija
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Ana80

Lenka, šta te briga, ti imaš decu user posted image


Ona to da je slučajno ne zadesi sada treće... user posted image


ili mozda...... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Koliko dugo žive spermatozoidi?
19.5.2009 13:31:48   
Anoniman
ma da znam racunati za to trece kad to sazrijeva i ti fazoni 

(odgovor članu Anastazija)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Koliko dugo žive spermatozoidi?
19.5.2009 13:32:36   
Anoniman
Ovako mila, u jednom momentu u razvoju dečaka stvori se rezervoar u kom se skuplja sperma, ona sazri za 2-3 meseca, i onda polako počne da se izbacuje. Ejakulacijom se ne izbaci sva, nego samo deo, zato uvek ima zrele spreme. Kako izbaci onaj "prvi red", u rezervoar se ubaci novi red na kraj i on tamo sazreva sledeća tri meseca. user posted image

MA NIŠTA MI NIJE JASNO! user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Koliko dugo žive spermatozoidi?
19.5.2009 13:32:58   
Anoniman
Ma mora da uvek ima sperme...znash kad bi se uklopili zenski plodni dani....i muski....pa bilo bi dece na svetu na prste jedne ruke da nabrojish....

(odgovor članu Anastazija)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Retke bolesti deca češće nasleđuju od oca
Greške u očevoj DNK mogu biti uzročnici retkih bolesti kod dece, jer se upravo od očeva nasleđuje četiri puta više novih...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here