|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
30.4.2011 15:16:01   
AndreaK
eh jelena... da je tako jednostavno... mm i ja se uglavnom lepo razumemo, ali slozicete se da su sinovi ekstra osetljivi kada su njihove majke u pitanju, zato nisam htela da trcim pred rudu, inace bih mu odmah iznela svoj stav.

Ostavila sam malo prostora, da i on razmisli i mozda se predomisli...

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
30.4.2011 15:16:18   
jabudic
IZVORNA PORUKA: AndreaK

sada kad sam se porodila nije ni malo tu da pomogne, dodje dva tri puta godisnje samo na sat dva i poigra se sa klincima...



Mozda ne zeli da se namece, kad ste vec kod tvojih...

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
30.4.2011 15:18:01   
jelena038
nije nametanje ponuditi pomoc.

a u vezi sinova i mama, bolje da ne iznosim svoj stav..


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
30.4.2011 15:18:47   
vukosava
ja sam od mojih toliko daleko da jos nisu ni videli bebu. i nista nam ne fali

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
30.4.2011 15:18:57   
jelena038
i jos nesto, moji zive u drugoj drzavi, isto ne dolaze cesto, ne namecu se, ali mi dete odvedu pet puta godisnje kod sebe, nekad i na po dva meseca. 

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
30.4.2011 15:19:21   
AndreaK
a da..zaboravih da kazem, on se ogradio i rekao mi je da nju nema u vidu sada dok trazi kucu, ali u slucaju TE kuce, koju sam spomenula na pocetku teme ...smatra da bi bilo steta da nam sobe zvrlje prazne dok ona placa kiriju...

meni je ta kuca za sada prvi izbor, bilo bi steta da je ne uzmemo samo zbog toga...a ako nadjemo drugu, manju...ona ostaje tu gde je...


(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
30.4.2011 15:19:37   
Anoniman
Andrea, mi ćemo ti ovde samo napraviti pometnju u glavi. Ti najbolje poznaješ tm i celu situaciju i verujem da ćeš u dogovoru sa njim uraditi onako kako oboje mislite da je neophodno.

(odgovor članu jabudic)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
30.4.2011 15:21:15   
jelena038
IZVORNA PORUKA: AndreaK

a da..zaboravih da kazem, on se ogradio i rekao mi je da nju nema u vidu sada dok trazi kucu, ali u slucaju TE kuce, koju sam spomenula na pocetku teme ...smatra da bi bilo steta da nam sobe zvrlje prazne dok ona placa kiriju...

meni je ta kuca za sada prvi izbor, bilo bi steta da je ne uzmemo samo zbog toga...a ako nadjemo drugu, manju...ona ostaje tu gde je...


samo da ti kazem, velika kuca - MNOOOGOOO ciscenja user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
30.4.2011 15:25:31   
AndreaK
uvek nesto izostavim...

sto se njene finansijske strane tice, ucestvovanja u kreditu... mislim da bi nam mozda dala nesto ustedjevine...ili kupila komad namestaja...ali za sve ostalo, ja mogu da se uzdam samo u moje...

ona nema tih mogucnosti...uskoro ide u penziju tako da ce joj se primanja smanjiti.

Mada mi nije do materijalnog...najvise strahujem od onog sto Jelena rece... da ce uvek pratiti moj korak i ako ne bude nista govorila, pomisao da ce ona misliti kako sam trebala da uradim ovo ili ono mene ubija u pojam.

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
30.4.2011 15:25:55   
iris_m
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Andrea, mi ćemo ti ovde samo napraviti pometnju u glavi. Ti najbolje poznaješ tm i celu situaciju i verujem da ćeš u dogovoru sa njim uraditi onako kako oboje mislite da je neophodno.

pametno recenouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
30.4.2011 15:27:41   
AndreaK
jeste... ali bez te dve sobe gore, koje ne moramo za sada da adaptiramo(gore su na potkrovlju) imamo taman koliko i ovde + jedna decija soba za klince...dok ne odrastu i pozele da imaju odvojene sobe...

a decija soba je upravo ono sto nam fali tu kod mojih...svo cetvoro spavamo u jednoj sobi user posted image

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
30.4.2011 15:30:40   
Anoniman
Pa ona sada nije u problemu, ima dovoljno za sebe. Jos nije u situaciji da mora da dodje kod vas. Mozda kazi tako muzu da bar malo za pocetak budete sami i da u tome uzivate pa cete posle odluciti. Pa ces videti kad ode u penziju da li ce morati ili ne sa vama.

Mada u svakom slucaju, ima tu jos dosta posla dok vi ne proverite sve oko papira, uzmete kredit sredite kucu da mozete da se uselite. Ima vremena. Mozd aje najbolje da zamolis muza da tu odluku malo i odlozite i da se on suzdrzi za sada od takvih predloga tvojoj majci.

Sve je to u fazi kada se jos razmisljate o tome, pa tako i treba da gledate na stvari. Ja sam naravno da se zajednica izbegne kad god je moguce.

Ali Buba je u pravu, samo te mozda zbunjujemo

(odgovor članu iris_m)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
30.4.2011 15:30:53   
jelena038
IZVORNA PORUKA: AndreaK

uvek nesto izostavim...

sto se njene finansijske strane tice, ucestvovanja u kreditu... mislim da bi nam mozda dala nesto ustedjevine...ili kupila komad namestaja...ali za sve ostalo, ja mogu da se uzdam samo u moje...

ona nema tih mogucnosti...uskoro ide u penziju tako da ce joj se primanja smanjiti.

Mada mi nije do materijalnog...najvise strahujem od onog sto Jelena rece... da ce uvek pratiti moj korak i ako ne bude nista govorila, pomisao da ce ona misliti kako sam trebala da uradim ovo ili ono mene ubija u pojam.
ama, andrea, da ti mislis da mozes, ne bi o tome ove pricala.. nek svi misle da sam rospija, al vremena su danas drugacija, brze se zivi, nervozni smo, jurimo na sto strana, imamo svako svoj tempo, mene bi izludelo da moram samo jos jednog ujutru da cekam na red za kupatilo kad zurim na posao, a gde je sto jedno jelo koje ja spremam ovako, a ona dosoli, ili drobi kako treba drugacije, gde je stalno paljenje i gasenje bojlera, ma samo slaganje vesa na drugi nacin ume da iznervira, a da ne pricam o onom nepisanom pravilu da su kuhinjska daska, renda i slicne gluposti, kad god su ti ruke u poslu do lakta, uvek na nekom sedamnaestom mestu. ma bezi bre, moja je najbolja na svetu, al svakog gosta tri dana dosta.


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
30.4.2011 15:33:05   
AndreaK

IZVORNA PORUKA: iris_m

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Andrea, mi ćemo ti ovde samo napraviti pometnju u glavi. Ti najbolje poznaješ tm i celu situaciju i verujem da ćeš u dogovoru sa njim uraditi onako kako oboje mislite da je neophodno.

pametno recenouser posted image


pa nije bas tako, ja i dalje razmisljam svojom glavom, ali mi je drago sto imam sa kim da podelim svoje misli, razmenim iskustva...

to sto se vecina slaze samnom mi puno znaci... Hvala vam na savetimauser posted image

ja znam da cu pre ili kasnije razgovarati na ovu temu sa mm, samo sam htela da vidim ima li nacina da se izbegne svadja user posted image

(odgovor članu iris_m)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
30.4.2011 15:33:08   
nencydrew

IZVORNA PORUKA: jabudic

IZVORNA PORUKA: AndreaK

sada kad sam se porodila nije ni malo tu da pomogne, dodje dva tri puta godisnje samo na sat dva i poigra se sa klincima...



Mozda ne zeli da se namece, kad ste vec kod tvojih...


Ja sam, kao i mm jasno rekli sveki da dolazi,i da nam je potrebna.U početku nije bila rada, bilo je tu sitnih problema, ali sada dolazi, i radi sve, ja sam oduševljena.U mom slučaju je bilo potrebno da se sve poklopi...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
30.4.2011 15:37:08   
AndreaK

IZVORNA PORUKA: MaliMis

Pa ona sada nije u problemu, ima dovoljno za sebe. Jos nije u situaciji da mora da dodje kod vas. Mozda kazi tako muzu da bar malo za pocetak budete sami i da u tome uzivate pa cete posle odluciti. Pa ces videti kad ode u penziju da li ce morati ili ne sa vama.

Mada u svakom slucaju, ima tu jos dosta posla dok vi ne proverite sve oko papira, uzmete kredit sredite kucu da mozete da se uselite. Ima vremena. Mozd aje najbolje da zamolis muza da tu odluku malo i odlozite i da se on suzdrzi za sada od takvih predloga tvojoj majci.

Sve je to u fazi kada se jos razmisljate o tome, pa tako i treba da gledate na stvari. Ja sam naravno da se zajednica izbegne kad god je moguce.

Ali Buba je u pravu, samo te mozda zbunjujemo


e to je diplomatski odgovor...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
30.4.2011 15:38:29   
Olga75
ja sam uvek za fer igru
koliko ja volim moje toliko on voli svoje i to je to
ali kao smo kod mojih godinama i ne placamo kiriju da li je fer prema njima da nama njegova mama ne placa kiriju
sve ovo moze i da se obrne ziveli smo kod njegovih a sad cemo da dovedemo moje
jeste ljudski pomagati ali treba biti fer i pomoci kada je to potrebno a ne kada mislis da je potrebno
da moja cerka tako nesto uradi ja bih se osecala prilicno jadno , da ne kazem kao magarac

< Poruku je uredio Olga RR -- 30.4.2011 15:41:53 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
30.4.2011 15:44:26   
jelena038
ja nikad necu dozvoliti da moje dete ima ovakvu dilemu. iskreno. mm i ja smo se dogovorili, dok ide ide, kad ne ise, idemo, ko ljudi, u dom, da igramo sah i zezamo se sa svojom generacijom, kakva sazaljenja, trpljenja i zivot na grbaci..

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
30.4.2011 15:57:52   
nencydrew
IZVORNA PORUKA: jelena038

IZVORNA PORUKA: AndreaK

a da..zaboravih da kazem, on se ogradio i rekao mi je da nju nema u vidu sada dok trazi kucu, ali u slucaju TE kuce, koju sam spomenula na pocetku teme ...smatra da bi bilo steta da nam sobe zvrlje prazne dok ona placa kiriju...

meni je ta kuca za sada prvi izbor, bilo bi steta da je ne uzmemo samo zbog toga...a ako nadjemo drugu, manju...ona ostaje tu gde je...


samo da ti kazem, velika kuca - MNOOOGOOO ciscenja [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]


user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio nencydrew -- 30.4.2011 15:58:18 >

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
30.4.2011 16:04:11   
AndreaK
nije to tako zalosno ND... samo da je moja pa cisticu je svaki dan user posted image

jedva cekam da pocnem da krecim, biram namestaj...lepim tapete... slatke muke, ako mene pitateuser posted image

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
30.4.2011 16:08:05   
Anoniman
Mi smo tako sredili pola stana pa poludeli i od majstora i od svega, evo tek sad radimo drugi deo.

Imas temu namestanje stana, pa mozda nadjes ili das dobru ideju user posted image

(odgovor članu AndreaK)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
30.4.2011 16:11:20   
Anck Su Nmaun
Zivot u zajednici NE i NE

Nisam nikad zivela, ali ne bih ni pokusavala, Definitivno! Znam kako zive moje prijateljice, i da ja ni sekunde ne bih mogla da gutam necije bockanje, ma i sad se sporeckamo a  ne zivimo zajedno!

Sto bi rekla R.J. Ne nikako!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
30.4.2011 16:11:26   
Modessty
Živela sam sa njegovom mamom. I mogu vam reći da je najbolje od kada smo sami!!! Ko hoće da pomogne oko deteta taj će da pomogne bili u istoj kući ili ne.
A što se tiče novčane i uopšte bilo kakve materijalne pomoći, ja se držim one narodne - u se i u svoje kljuse! Moji nam pomažu uvek i koliko god mogu i nikad nam to nije izašlo na nos. Njegova mama je umela da nabije na nos i rodjendanski poklon koji ti kupi a kamo li nešto više. Takva pomoć mi ne treba.


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
30.4.2011 16:31:01   
nencydrew
IZVORNA PORUKA: AndreaK

nije to tako zalosno ND... samo da je moja pa cisticu je svaki dan user posted image

jedva cekam da pocnem da krecim, biram namestaj...lepim tapete... slatke muke, ako mene pitateuser posted image



Ja to sažaljevam sebeuser posted image

Lepo je zaista živeti u kući, ali samo moji sređuju dvorište i baštu, a fali bar jedan baštovanuser posted image


Ma, kapiram ja tebe-svoja kućica svoja slobodica.Ja ne bih mogla u zajednici-moji žive doduše u istom dvorištu, ali druga kuća

< Poruku je uredio nencydrew -- 30.4.2011 16:35:10 >

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
30.4.2011 16:36:19   
milenatea
moji buduci zvanicni svekr i svekrva sami nisu za to da zivimo zajedno, a slazemo se super...user posted image

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here