|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nega dečije kosice
1.5.2011 22:14:34   
sneza24
David je do godinu dana bio skoro celav a i malo kasnije.Tek negde Krajme novembra je pocela da mu raste kosica.Koristili smo Kosili i Becolino a sad koristimo Pega sampon za kosu.Vise mu ne perem kosu svako vece vec jednom u par dana.Jos uvek ga nismo sisali i kosica mu je bas mekana i leprsava a lako se ceslja.
Ne planiram jos uvek da ga sisam ali svi vec dave kad cemo,pa kad cemo.user posted image

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Nega dečije kosice
1.5.2011 23:13:42   
Anoniman
Luku šišamo kod berbera (kod frizera plače), a kosu mu perem jednom do dva puta nedeljno Sebamedovim šamponom. 

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Nega dečije kosice
12.6.2011 9:04:29   
Shishica
Ema ima par duziv dlaka na siskama pa mislim da joj to secnem da joj ne smeta, a ostalo bas i ne bi.. mada nazad zna da se malko ceba kosa pa ne znam kako to da resim..Sta ima novo sa vasim kosama?

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Nega dečije kosice
12.6.2011 9:10:01   
indy_25
Mi nemamo kosu ustvari tek je pocela da raste :)

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Nega dečije kosice
12.6.2011 16:14:27   
LillyT
Ni L nema baš neku kosu, poreste joj 10 dlaka za 2 dana, pa onda mesec dana ništa i tako... A nema ni kovrdže na mene. Kosu joj perem svako veče kada je kupam, ali ne koristim šampon, nego sam onu kupku u kojoj je kupam, dobro operem i to je to. Kako bih volela da ima bar malo više kose...

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Nega dečije kosice
12.6.2011 22:17:41   
isidora88
ja mateji svako vece perem kosu mustela kupkom,tako cu i nastaviti jer mislim da mu ne treba neka posebna nega kose ,ipak je on deckic user posted image

< Poruku je uredio isidora88 -- 12.6.2011 22:19:05 >


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Nega dečije kosice
18.7.2011 13:04:08   
*milica*
meni treba mala pomoc.
Treba da sisam stefana (ima godinu i po dana i jako,jako je nemiran, ne moze da sedni ni na minut)
sisala sam ga u aprilu, tad je imao 15 meseci i bio nesto mirniji pa sam uspela da osisam i to bas lepo. tad ga je bilo lakse obuzdati,dati mu neku igracku ili neku grickalicu. sad ni to ne prolazi.
Uzasne su vrucine, on se preterano znoji...

Sofiju za 3,5 godine nijednom nismo sisali niti mi to pada na pamet.
ima kosu do guze skoro (kad se ispravi jer su joj krajevi u loknama)
voli da se ceslja, da joj pletem, kikice voli dete da bude lepo!!!user posted image

_____________________________

Stefan i Sofija NASA SRCA DVA NAJDRAZA!!!!


(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Nega dečije kosice
18.7.2011 13:13:36   
Anoniman
milice i moj Mihajlo je čigra, i kad sedi i leži stalno se rita user posted image
Ja se nisam sama usudila da ga šišnem, već ga vodila kod moje frizerke. Žena ga je bukvalno jurila po salonu i ošišala ga extra za 10 minuta user posted image Ipak su oni stručnjaci, ali opet proveri ko bi se uhvatio tog posla, jer neće svako da šiša klince

(odgovor članu *milica*)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Nega dečije kosice
18.7.2011 13:16:38   
*milica*
Mi na Ubu imamo vise od 30 frizerskih salona i mislima da bar u 10 sisaju klince. trenutno imam na pameti dve frizerke, obe imaju decu i to decake pa valjda znaju kako ih je najlakse privoleti na sisanje... imam vremena do subote.... u nedelju je krstenje, a sledece nedelje je svadba kod mog brata... treba sin da mi bude leppp

_____________________________

Stefan i Sofija NASA SRCA DVA NAJDRAZA!!!!


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Nega dečije kosice
18.7.2011 13:19:22   
Lu
Ja sam svog (dok je bio mali) držala na krilu dok nije zavolio svoju frizerku, tako da već odavno sjedi sam kao velikiuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu *milica*)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Nega dečije kosice
18.7.2011 13:22:34   
NadaR
Deca i frizer >>> KLIK

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu *milica*)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Nega dečije kosice
18.7.2011 13:25:51   
*milica*
Hvala Nado procitala sam sve postove sa te teme!!!!
nista vodim ga kod frizera!!!

_____________________________

Stefan i Sofija NASA SRCA DVA NAJDRAZA!!!!


(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Nega dečije kosice
18.7.2011 13:26:40   
NadaR
Sretno user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu *milica*)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Nega dečije kosice
18.7.2011 13:33:09   
*milica*
HVALA, HVALA... BICE NAM POTREBNA SRECA!!!!!!!!!user posted image user posted image

_____________________________

Stefan i Sofija NASA SRCA DVA NAJDRAZA!!!!


(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Nega dečije kosice
14.10.2011 16:39:00   
Shishica
E da vas pitam ja lepo..

Emi nikako da naraste kosa lepo, sve nesto samo nazad i siske, a usput je i tanka i retka..

Smem li ja njoj mazati pre pranja kose (oko sat) ricinusovim uljem posto je ono za rast i jacanje kose..?
Zna li neko jos nesto sto bi mogla da uradim za njenu kosicu? Ne bi jedino da je sisam, plakala bi mesecima..mislim ja user posted image

(odgovor članu *milica*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Nega dečije kosice
14.10.2011 18:55:50   
isidora88
mateji je malo porasla kosica preko usiju,onako je malo loknastauser posted image
stalno ceska usi,ne znam da li ga kosa golica,da li da ga sisamouser posted image
i dalje ima malu celu na potiljku od sopavanja,kada ce mu tu porasti kosa?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Nega dečije kosice
5.3.2013 14:44:52   
Shishica
Ne znam da li sam samo ja zaludjena kosom moje cerke ili vi ne pisete..
Nigde ne mogu da nadjem nikakve informacije o neznoj decijoj kosici i kako je negovati, prati i ostalo..

Cini mi se da je od kozmetike sve agresivno, ako i ima neki sampon da je dobar razmisljam o cesljanju kose i kako to resiti. Svi ti deciji balzami ili samponi deciji 2u1 su mi sumnjivi, ne znam sastav, da li su i oni tako "dobri" kao sto su i ovi za nas?

Gledam ima Jonson's balzam bez ispiranja.. ali danas sta god da prave prave tako da te na kraju upropaste, sve se ulepi u kosi, ne ispere, unisti.

Emi je dosta tanka kosa, za sad samo se malo progustila, malo ojacala, ali i dalje je sva leprsava i tanusna i raste nekako sasavo. Nazad duze nego napred i sa strane. Jos uvek je nisam sisala i nemam srca nikako iako verujem da bi trebalo, bar te krajeve koji su malo suvlji.

I deci ne cveta kosa. Kako to?

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Nega dečije kosice
5.3.2013 14:50:43   
Figaro88
Ja sam Andrei koristila Nivein sampon,sada Avonov,i ja razmisljam vec neko vreme o tom balzamuuser posted image
Prvi put smo je posisali skroz na kratko sa devet meseci,od nekih godinu i po je redovno sisam,svaki put kad idem ja ide i ona da joj skrate krajeve,meni se cini da procvetaju.I njena kosa je nezna i meka,mada dosta gusta i cesljanje je horor,jos joj je bila kovrdzava,sad je talasasta pa je malo lakse.
I dalje koristimo one blage bebi sampone zato sto ne znam kakvi su ovi ostali.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Nega dečije kosice
5.3.2013 15:10:44   
Snelle
Ja za Lanu od rođenja koristim Sebamed šampon. Imala sam jedan "izlet" sa Garnier šamponom za decu, ali sam rekla nikad više i posle nepotrošene bočice opet se vratila na Sebamed.

< Poruku je uredio Snelle -- 5.3.2013 15:11:16 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Nega dečije kosice
5.3.2013 15:26:43   
Shishica
A znate li za Bibken ili kako se cita vec KLIK

Sebamed sam imala za mene gel za int.hig. i imala sam za Emu sapun deciji koji je odlican, ali brzo se nekako smulji, kao pokvari ili sta vec... otopi.. ne znam.. ali onda mislim mozda je bas zato i dobar i nema specija toliko. Jos sam imala kupku deciju Sebamed pa sam mislila kako nije nesto jer je Emi bila suva koza, ali onda sam shvatila da joj je i inace suva koza i da treba nesto drugo preduzeti..

Vec sam mislila o kupki i samponu u jednom od Sebe (ovako mi se zove drug user posted image ) sa pumpicom, bilo ga je u apoteci pre tri godine, ali na netu sad nigde ne nalazim.. videcu u apoteci ovih dana kad stignem. Pa da bude i za bebu i za Emu..

Jesam li sad malo off user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Nega dečije kosice
5.3.2013 15:30:09   
Snelle
Ja imam tu Sebamed sa pumpicom i nju ću koristiti za bebu. Ako bude imala kose kao Lana na rođenju, i kosicu ću joj prati tom kupkom, tako sam i Lani, a Lani koristim samo Sebamed šampon.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Nega dečije kosice
5.3.2013 15:41:07   
Shishica
Koliko kosta otprilike ta velika sa pumpicom?

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Nega dečije kosice
5.3.2013 15:44:55   
Snelle
Hmmm, slagaću te, mislim da je oko 800, 900 din. Ali isplati se, jer traje jako dugo, pošto se malko samo kapne u vodu u kojoj se kupa beba. Inače, meni je u porodilištu pedijatar preporučio Sebamed jer je Lana imala užasno suvu kožu.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Nega dečije kosice
5.3.2013 15:49:21   
Shishica
'Fala Snele user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Nega dečije kosice
13.3.2013 21:21:04   
Shishica
Mirisala sam danas sampon Bubchen od maline.. ljudi moji kako je dobar!!!!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...
Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here