|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nega dečije kosice
18.3.2013 9:56:46   
lesica
Dajte mi ideju kako da se izborim sa Lenkinom dugom kovrdžavom kosom. Naime potreban mi je savet da li igde kod nas postoji balzam za kosu za dete.
Sad je još i relativno ok raščešljam od kako sam joj uzela plavi nivein šampon,baš joj nekako bude meka i svilenkasta kosa, ali još uvek nije to to (em gusta,em kovrdžava, em duga čitajte do guze duga kosa) pa je mukuicu čupam redovno. A niti ona hoće da se šiša, niti ja želim da je ošišam.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Nega dečije kosice
18.3.2013 9:59:25   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Dajte mi ideju kako da se izborim sa Lenkinom dugom kovrdžavom kosom. Naime potreban mi je savet da li igde kod nas postoji balzam za kosu za dete.
Sad je još i relativno ok raščešljam od kako sam joj uzela plavi nivein šampon,baš joj nekako bude meka i svilenkasta kosa, ali još uvek nije to to (em gusta,em kovrdžava, em duga čitajte do guze duga kosa) pa je mukuicu čupam redovno. A niti ona hoće da se šiša, niti ja želim da je ošišam.

Ana nema baš toliko dugu, kovrdžavu je imala mnogo više pre (i sada će verovatno kad krene lepo vreme i vlažniji vazduh) i to sam rešavala onim džonsonovim ''no more tangels'' i mogu ti reći da se jako lepo raščešljavala posle pranja. E sad već daan dva kasnije... jel ti to pomaže? Jesi već probala taj?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Nega dečije kosice
18.3.2013 10:04:48   
lesica
Ma jesam, radilo posao nekad...zasad smo na ovoj lepoj plavoj nivei i smejaćete mi se ja sam mislila da postoji neki balzam za dečiju kosicu...kad ono jok. Pa sam ja tako smuljala sama nešto (žumance+majonez+maslinovo ulje) e to joj namažem posle prvog šamponiranja,pa isperem,pa opet našamponiram,pa kao uspem da je raščešljam. Ali bih zadnjicu prodala kad bih našla neki dečji balzam,da olakšam i sebi i njoj.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Nega dečije kosice
18.3.2013 10:54:23   
Shishica
Pa ima onaj bez ispiranja, mislim da je Johnson's.. ali ne znam kakav je i ne znam da li je ok da se deci stavlja balzam, ali valjda moze majku mu tako neki deciji, bolje nego da je cupas..

I ja sa Emom imam problema sa suvom kosicom.. kupila sam sad Bubchen od jagode, videcu sta ce da radi..

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Nega dečije kosice
18.3.2013 11:07:24   
Trcosava
Sad guglam ovde, pišu da u DM-u ima neki bez silikona i da je ok. Ima i neki Green people-organic babies/children -nisam sigurna da li to ima kod nas. Raspitaj se malo po onim prodavnicama koje imaju te neke organske preparate, tu verujem da nema nešto mnogo štetno.

A što se tiče balzama za odrasle, neka mama (na netu) pisala da je detetu stavljala na krajeve, dakle možeš jednom da probaš da joj staviš tvoj, samo nemoj u teme da utrljavaš. Probaj ako uspeš da nađeš negde onaj uzorak, da ne bacaš pare pošto pretpostavljam da ti koristiš za farbanu kosu.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Nega dečije kosice
18.3.2013 11:21:30   
Trcosava
Ok, U Srbiji i nema neke ponude organskih proizvoda za decu. Nađoh samo ovo (pa još ima i opcija online poručivanja KLIK)

Ako baš ništa ne nađeš, u krajnjem slučaju ja da poručim ovde pa da ti pošaljem, nadam se da to sme poštom da se šalje?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Nega dečije kosice
18.3.2013 11:23:36   
Olga75
Lesice , ja imam neki sprej za rascesljavanje kosice
od avona
zver ima onako svilenu , tanku , ravnu ali dugacku ( dubaku kaze ona ) kosicu
i to koristim i posle pranja a i svako jutro iako spava sa pletenicom

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Nega dečije kosice
18.3.2013 11:25:53   
lesica
To je meni isto palo napamet,ima nekih bio radnji koje prodaju i kozmetiku,računam da bi tu mogla da nadjem nešto.
A dotle je varijanta da joj sama mućkam. Pa posle i ja ostatak iskoristim user posted image
A za balzame koje mi koristimo sam pitala odavno njenu lekarku sa IMD-a i ona mi je rekla da to ne radim...

Trco,fala user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Nega dečije kosice
18.3.2013 11:26:58   
lesica
Olga,to mi reci user posted image Daklem,ima u avonu user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Nega dečije kosice
18.3.2013 11:29:10   
Trcosava
Ja nisam bila zadovoljna nhijovim proizvodima za kosu. Senke za oči su zakon, ali šamponi meni ništa nisu valjali (još sam i prodavala avon user posted image - nikad nisam nikom ponudila). Ali kose su različite, kao što je i koža i ono što meni ne odgovara, ne mora da znači da neće i tebi.
Probaj eto i to.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Nega dečije kosice
18.3.2013 11:31:34   
lesica
Ma isprobaću sve redom. Koliko volim što ima tako lepu,dugu,kovrdžavu kosu, toliko su muke sa raščešljavanjem i pranjem bez da se mnogo zamrsi,pa čupanje ...ma.


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Nega dečije kosice
18.3.2013 11:32:00   
Olga75
ev oda napisen sta pise na ovom spreju : detanglig spray
avon naturalls kids - amazing apple ( mirisi na jabuku user posted image )
nama radi radnju

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Nega dečije kosice
18.3.2013 11:40:16   
Shishica
Lesice, jos nesto obavezno probaj, a to je da joj pre pranja namazes kosu sa maslinovim uljem i posle normalno peres. Ja tako radim sa mojom i onda bas lako cesljam, ali ne bude masna kosa.. ispraksujes se vec sa kolicinom i svim ostalim..

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Nega dečije kosice
19.3.2013 9:59:19   
Snelle
Lesice, vidi OVO

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Nega dečije kosice
21.5.2013 12:49:13   
Anck Su Nmaun
Moje curica dobila perut user posted image
Od kud joj to..nemam pojma user posted image Mozda jer joj je mm slabio isprao kosu od sampoona?? Koristimo Chico i Jonson kupke.... neznam da li je mala da predjemo na nesto bas za kosu, ona ima 3 god???

I sad kako i cime da joj odklonim perut??

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Nega dečije kosice
21.5.2013 13:11:59   
Bebilina
Mi koristimo detangling organski sampon (ne znam napamet koji je) i Tangle Teezer cetku za rascesljavanje koja izgleda kao one za timarenje konja user posted image ali savrseno radi radnju bez imalo bola user posted image
Evo kako nas cvetic izgleda, samo u drugim bojama: KLIK
Cera se njime sama ceslja, treba nam samo jos jedan za skolu jer trazi za posle plivanja. user posted image

P.S. Nas je cvetic ovakav KLIK

< Poruku je uredio Bebilina -- 21.5.2013 13:16:35 >


_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Nega dečije kosice
21.5.2013 13:37:05   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Moje curica dobila perut user posted image
Od kud joj to..nemam pojma user posted image Mozda jer joj je mm slabio isprao kosu od sampoona?? Koristimo Chico i Jonson kupke.... neznam da li je mala da predjemo na nesto bas za kosu, ona ima 3 god???

I sad kako i cime da joj odklonim perut??

Cind kad joj se pojavila perut? Sad skoro? Jeste zadnjih dvadsetak dana nosili šeširić?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Nega dečije kosice
21.5.2013 13:54:24   
Anck Su Nmaun
Pa primetila sam pre nekih dve nedelje da se jako cesala, sve sam mislila od toplote cak sam i vise puta gledala da nisu vaske user posted image a pre par dana vidim perut user posted image
Nije tako starsno ali ga ima.

Nismo nosili sesiric... al mm se stalno zali da joj peni kosa kad je pokvasi (jer ih on cesce kupa nego ja, to je njegov posao) pa mislim mozda joj nije dobro ispirao sampon.... mozda je od toga??? Ipak je musko pa nezna kako to ide sa dugom kosom... nemam pojma....

Al cime sad to da zaustavim user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Nega dečije kosice
21.5.2013 14:02:27   
Anck Su Nmaun
bebilinaaaa user posted image user posted image ja ladno citam tvoj post pa gledam sliku ( onako na blic) i kontram da si ti promasila temu....pises o casam il neznam cemu user posted image user posted image kad ono....

Ja koristim onaj Nivein sprej za rascesljavanje, pa kontam da moze i deci jer ne ide do koze... na mokru kosu malo prsnem i super rascesljavam!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Nega dečije kosice
11.6.2013 8:21:27   
Shishica
Anck, ja sam u Chico razocarana i nikada vise ga nisam uzimala, susio je kozu Emi, pa mozda je i od njega perut.

Ja sada Emi Bibken od jagode i ne mirisi kosa bas posle, a i mislim da malo kosa bude suvlja od njega na krajevima Emi pa joj stavim bademovog ulja ili pavlovicevu..onako protrljam na ruke pa prodjem kroz kosu..



_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Nega dečije kosice
11.6.2013 10:57:17   
gagana83
Mi imamo problem sa rascesljavanjem kose posto je duga pa se jako mrsi.
Bez onog spreja za rascesljavanje ne znam na sta bi licilo cesljanje.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Nega dečije kosice
1.7.2013 9:00:28   
Anck Su Nmaun
Sad se pojavila perut i Hani user posted image i to onako samo na nekim delovima... neznam koji sampon da koristim, sve razmisljam da posle Jonsona jedino na neke jefttinije da predjem ( Znam da skuplje ne znaci i bolje ali...) Uopste nisam pametna sta smem da im stavim na glavu da to prestane user posted image user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Nega dečije kosice
1.7.2013 9:05:56   
Trcosava
Anck verovatno neću sad otkriti toplu vodu, ali jesi probala sa Sebamed ili onim drugim..Mustela?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Nega dečije kosice
1.7.2013 19:19:11   
branki*
ja cula da taj jonson i nije bas dobar koliko ga reklamiraju,ne znam,nisam ga koristila.u svakom slucaju,promeni sampon.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Nega dečije kosice
17.2.2014 10:42:24   
Anck Su Nmaun
Od ovog problema smo se vratili na deciju Nivea shampoo & bath i sve je super bilo. Sad bi malo promenila pa opem mozgam..mozda bih probala ovo sto je shishi rekla taj Bibken il kako vec user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here