|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nega dečije kosice
17.2.2014 11:30:43   
Didy
Ja sam skroz prešla na ovu Lilly robnu marku za decu i baš sam zadovoljna. Uzimam im i šampon i bubble bath, odlične balončiće pravi, a vrlo je povoljno i često imaju akcije. Deluje mi da je baš blago.

< Poruku je uredio Didy -- 17.2.2014 11:31:26 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Nega dečije kosice
17.2.2014 11:55:32   
Mara1986
Ako ćemo iskreno perut je normalna da se povremeno desi ipak i ta koža na glavi mora malo i da se "promeni" .... šamponi ne smeju biti jaki i treba naći odgovarajući pritom i to povremeno treba promeniti jer se teme navikne na šampon pa nema više efekta, teme MORA da se lepo ispere(koliko god deca plakala) za njih je jedno šamponiranje dovoljno,nema potrebe stavljati dva puta (nemaste im se glavice kao nama) -dok ne dođu u pubertet što je danas ranije nego kad smo mi bili deca (mnogo ranije) ... svako mora imati svoj češljić-koji nije grub i nemešati im češljeve, teme glave mora redovno da se pere posebno kad se deca oznoje a što se tiče balzama ne zanosite se da on loše utiče na decu jer se on NIKADA ne stavlja na teme već isključivo na krajeve tako da nema kontakta sa detetom a i on ako se stavlja na teme može izazivati perut pa neka je i balzam za decu.... šišanje krajeva je jako potrebno mada znam da mnoge majke ne šišaju decu ni po 5 god. da bi im deca imala loknice (!!!) a brinu se dali im balzam smeta za kosu ako ga stave?! ako je detetu genecki nasledno da ima loknice imaće ih pa makar ih šišali mašinicom a ako nije nije ni lepo čuvati im na glavice "mrtvu" kosu tj. bebeću... ovo su neki moji saveti ipak sa kosom radim 10 god. i više ...user posted image

_____________________________

Ko ne zna da ceni vrednost žene,
nikad nije znao da ceni vrednost majke.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Nega dečije kosice
17.2.2014 12:12:51   
Mara1986
A što se tiče odlaska kod frizera evo osnovnih pravila...
Ne menjati frizera.... trebate naći nekog ko mu odgovara kao i za vas (ili mu možda vaš odgovara) koji nije GRUB koji zna sa decom koji ima STRPLJENJA... (to ne moraju biti posebni saloni za decu čak naprotiv to dete neće tamo ići kad bude imao 15god.)
Voditi ga kad god idete i vi ---da vidi da to nije ništa posebno i da se upozna sa frizerom
Poneti neku igračkicu (obećanja za lepo ponašanje takođe pomažu)
Dogovor od kuće kako ćete se ponašati (pripremiti dete gde ga vodite) i gde ćete ići posle ako je mirno
NE PRAVITI SPEKTAKL oko šišanja (babe,dede,tetke,strine....ne treba vam niko ..dete ide "samo" na šišanje ne na klanje) tako da je naj bolje ići sa mamom ili tatom ... (ko ima veći "autoritet") -deca se jadna istraumiraju jer su svi nešto motaju oko njega kao da će sad da bude neznam ni ja šta .... naj bolje je ponašati se kao da ste došli kod rođaka a ne na šišanje i to tako treba da bude od samog početka... treba ih i slikati kada se malo opuste, pa ih pohvaliti ,pa malo nagraditi.... Evo još nekih saveta od mene user posted image verujte mi šišam od beba pa na dalje... naj mlađe dete je imalo 7 meseci a sad ima 5 god. ,šišala sam bolesnu decu koja su pored mene zavoleli mašinicu a pre toga nisu hteli ni da čuju za nju, decu koja su se plašila da ih neko dotakne i povraćala kod drugih u toku šišanja a da kod mene nisu ni suzu pustila... pa probajte user posted image



_____________________________

Ko ne zna da ceni vrednost žene,
nikad nije znao da ceni vrednost majke.

(odgovor članu Mara1986)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Nega dečije kosice
17.2.2014 13:27:54   
Anck Su Nmaun
Maro potpuno se slazem s tvojim postovima, pogotovo ovim prvim. Sve smo tako i radili. Stavljam minimalno sampona na glavicu i uvek lepo isperem , iako je borba kad izpiramo kosu.
To sa perutanjem ili sta je vec bilo, je prestalo kako smo promenili sampon (presli sa Jonsona na Niveu) mada je nama dr rekla da nemoze to biti perut , pre da je neka temenjaca user posted image al ajd dobro smao kad nemaa vise dobro je!

Ja Tari za rascesljavanje koristim isto Nivea -- sprej koji se ne ispira, samo na krajeve , tj od ramena pa nadole jer joj je kosica do guze, i super je!

(odgovor članu Mara1986)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Nega dečije kosice
17.2.2014 13:38:51   
Mara1986
Ako se već u nešto razumem onda je to kosa user posted image

_____________________________

Ko ne zna da ceni vrednost žene,
nikad nije znao da ceni vrednost majke.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Nega dečije kosice
7.3.2015 5:28:00   
mila83
Ja stavljam malo sampona,Mimi malo vise jer ima dugu kosu,posle doooobro isperem.Sad su stariji pa to lakse ide.Dok su bili bebe,isto sam stavljala jako malo sampona,nema potrebe za velikom kolicinom,tesko je isprati jer su nemirni a i nikada njihova kosica ne bude toliko prljava...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mara1986)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Nega dečije kosice
16.7.2015 0:49:01   
Mariya
Mi zasad koristimo sampon i sprej za lakše rascesljavanje. Mada razmišljam da pocnem da joj stavljam balzam,samo ne znam koji,ne bih moj ili bilo. koji za odrasle?

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Nega dečije kosice
16.7.2015 1:08:42   
aleksandrici
Mislim po nekom pom iskustvu da je najbolji Dzonsov sampon a da balzam i nije potreban kad se koristi ivaj sampon.Najbolji su samo ini koji imaju neutralnu ph vrednost.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Nega dečije kosice
16.7.2015 7:56:13   
vikiveki
Ja za decu i negu njihove kose koristim šampone za decu iz Avona,i ćerki za lakše rasčešljavanje isto koristim jedan sprej iz Avona za lakše rasčešljavanje kose,on se pokazao kao super.Koristila sam ja i druge sprejeve za raščešljavanje ,ali nisu se baš nešto pokazali

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Nega dečije kosice
16.7.2015 9:34:52   
mila83
Ja nisam nikad koristila te sprejeve za rascesljavanje,ni licno,ni sa decom. Koristili smo Johnson sampone i Kosili dok su bili mladji,T sada koristi Becolino,zadovoljna sam.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Nega dečije kosice
16.7.2015 12:22:48   
Anarunika
Ja te dodatne proizvode ne volim jer mi se nikad nisu pokazali kao dobri.
Od šampona uglavnom koristimo chico a sada se kupaju sa bebinim šamponom Mixinim. Mada ponekad po svojoj volji uzmu i šampon za odrasle. Najviše volim gelove koji su i za kosu i za telo,all in one user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Nega dečije kosice
16.7.2015 14:05:11   
mila83
Prakticni su ti 2 u 1,klinci moji koriste sada Fa.Sin nekog gusara,a cerka sirenu.Mada dr bas ne preporucuju te proizvode,bas smo pitali dermatologa kada je Mima isla.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Nega dečije kosice
16.7.2015 14:09:46   
Bibilib
Ja za decu koristim kupke Becolino i Kosili,mozda pravim gresku ali im i kosicu perem time,racunam jos su mali za sampon a i par puta sam uzimala neki deciji sampon pise bez suza a ja operem kosu sa njim kad ono peku oci kao da sam sipala kiselinu i od tada im nekupujem sampon....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Nega dečije kosice
16.7.2015 14:46:25   
vikiveki
Moja ćerka ,kao i ja imamo kovrdžavu kosu,pa nikada ne bi uspeli da se raščešljamo da nije tih preparata za lakše raščešljavanje

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Nega dečije kosice
16.7.2015 14:48:17   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Anarunika

Ja te dodatne proizvode ne volim jer mi se nikad nisu pokazali kao dobri.
Od šampona uglavnom koristimo chico a sada se kupaju sa bebinim šamponom Mixinim. Mada ponekad po svojoj volji uzmu i šampon za odrasle. Najviše volim gelove koji su i za kosu i za telo,all in one user posted image

Te gelove 2 u 1 najviše koriste dečaci i mm kod nas,a ja i ćera imamo specijalan tretmanuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Nega dečije kosice
16.7.2015 23:58:15   
veselicaa
A i S stalno menjaju sampone,uvek im kupim nekoliko vrsta pa ih naizmenicno koristimo.Obe imaju dugu i gustu kosu pa bas obracam paznju koji sampon im koristim,a A stavljam regenerator,sad vec onaj koji i ja koristim,samo mnogo manje nego sebi.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Nega dečije kosice
17.7.2015 0:08:13   
Sanjica26 RR
Mi isto menjamo sampone. Koristimo za T i regenerator, posto ima kovrdjavu kosu. Krajevi joj se mrse.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Nega dečije kosice
17.7.2015 0:10:30   
veselicaa
Sanjice jel neki deciji regenerator koristis?

< Poruku je uredio veselica -- 17.7.2015 0:14:00 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Nega dečije kosice
17.7.2015 0:12:24   
Sanjica26 RR
Da, samo deciji jonsonov. Mada kad se setim stavim joj je.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Nega dečije kosice
17.7.2015 0:18:14   
Mariya
Ja ne volim Johnsons proizvode. Ako ih dobijemo na poklon, ja ih prosledim dalje, eventualno zadržim šampon isključivo za pravljenje balončićauser posted image
L. koristim sebamed šampon i pošto je pri kraju, sad sam uzela Hipp da isprobam. Koristili smo i Chicco, ok je ali mi ružno miriše. A sprej za raščešljavanje je isto Avonov, kao što Viki kaže, ti su se pokazali najbolji.
Ja bih joj stavljala nešto na kosu jer su joj krajevi suvi...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Nega dečije kosice
17.7.2015 0:19:59   
Mariya

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Da, samo deciji jonsonov. Mada kad se setim stavim joj je.


Postoji dečiji balzam za kosu? Nisam imala pojma, zato sam i ušla u temu.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Nega dečije kosice
17.7.2015 0:27:00   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Mariya


Ja bih joj stavljala nešto na kosu jer su joj krajevi suvi...

Ne treba joj nista,samo joj osisaj krajeve.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Nega dečije kosice
17.7.2015 0:30:34   
Sanjica26 RR
Mariya ukucaj i izacice ti slika. Kucam sa mobilnog, pa ne mogu da postavim sliku.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Nega dečije kosice
17.7.2015 11:01:08   
Anarunika

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Moja ćerka ,kao i ja imamo kovrdžavu kosu,pa nikada ne bi uspeli da se raščešljamo da nije tih preparata za lakše raščešljavanje


To u porpunosti razumem. mada, ja sam oduvek želela kovrdžavu kosu i uvek sam razmišljala kako se onda ne bih ni češljala da mi kovrdže budu što bolje i što ufrćkanije user posted image . I sada kada hoću da mi kosa bude talasasta,ja je samo operem i pustim da se osuši bez češljanja,bez ičega. A živim u nadi da će Živa imati lokne .

Ni meni se baš ne sviđa ovaj novi Chico miris ali ne znam da li se sećate starog? On mi je bio ubedljivo najbolji!


(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Nega dečije kosice
17.7.2015 11:08:41   
vikiveki
Anarunika ,ja i ćera posle pranja kose očešljamo kosu da bi odstranili dlake koje su opale a još su u kosi,onda joj prskam taj sprej za lakše raščešljavanje na mokru kosu.Kada je rasčešljam onda pustim kosu da joj se osuši po mogućstvu na Suncu i kosa joj bude talasasta i uvijena.Njoj još ništa drugo ne stavljam na kosu, ameni stavljam penu i gel na vlažnu kosu,pa mi posle sušenja kosa bude kao da sam stavljala mini val samo ne baš tako male lokne nego one veće,koje ja zovem federiuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here