|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći?
25.7.2013 10:38:25   
Peace*
I Marko od početka piški stojeći, sa Lukom je bio problem, jer ja nisam imala iskustva. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći?
25.7.2013 11:47:45   
dijana1*
Vuk je sam poceo da piski stojeci na moru. Udje u vodu, skine gacice i piski. Interesantno mu je user posted image cak je i kozicu skroz prevukao user posted image


(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći?
2.8.2013 7:52:00   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Vuk je sam poceo da piski stojeci na moru. Udje u vodu, skine gacice i piski. Interesantno mu je user posted image cak je i kozicu skroz prevukao user posted image




Vratili smo se sa mora a on i dalje sam piski stojeciuser posted image
Interesantno mu je pa sada ide u wc i kada treba i kada ne treba user posted image sam skine gacice, piski, pusti vodu, obuce se i opere rukiceuser posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći?
10.9.2014 22:08:30   
New Mom
Ja presrecna sto je Kolja tako lako pokontao oko gacica i nose da mi nije palo na pamet da ga odmah forsiram da to obavlja stojeci. Uostalom i u vrticu ih stavljaju da sede.
Ucimo se napolju, al se cesce spetljamo.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći?
10.9.2014 22:52:31   
Torbica
Bravo za Kolju, mi jos nismo prelomili. Piski kad god ga stavimo na nosu, i u vrticu isto, ali ne trazi, samo prijavi da je obavio.
U kadi uvek kazem - stoj i piski, i piski bez da cucne. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći?
10.9.2014 22:54:42   
New Mom
To u kadi je jedva prelomio, bojao se. Tu eto piski i stoji.
Al isto kontam da bi bio zbunjen da sad krenemo da forsiramo da to radi uvek stojeci.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći?
10.9.2014 22:58:23   
Torbica
A cemu forsiranje? Iskreno mene ne zanima hoce li da stoji ili nece, samo nek obavlja gde treba.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći?
10.9.2014 23:00:05   
New Mom
Nekako mi svi saopstavaju da njihov decak od pocetka piski stojeci. Sve mislim da sam zeznula.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći?
10.9.2014 23:00:42   
Modessty
Danilo je odmah piškio stojeći. Nikad nije hteo na nošu. Čak nije hteo ni da kaki na nošu. Krenulo je iz zezanja - hajde Danilo da ti pokažemo kako piške pravi muškarci. Njemu bilo interesantno da zapiški žbunje (bili smo sa društvom na izletu) i tako je krenulo. U početku je sve koji dođu vodio u wc da im pokaže kako piški stojeći kao "pjavi muskajac"

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći?
10.9.2014 23:19:43   
Torbica

IZVORNA PORUKA: New Mom

Nekako mi svi saopstavaju da njihov decak od pocetka piski stojeci. Sve mislim da sam zeznula.

Ma kakvi zeznula. Samo nek on lepo utvrdi gde se to radi, a stojanje ce doci, ne brini.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći?
10.9.2014 23:30:52   
Modessty
ma nisi zeznula! Smao mu napravi da mu bude interesantno. A i shvatiće sam da mu je lakše da piški stojeći nego da seda na nošu.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći?
10.9.2014 23:35:08   
Ana RR
MM je Marka odmah učio da piški stojeći, tako da niakd nije sedeo na noši zbog piškenja. U vrtiću se uvek bunio kad mu donesu nošu i kažu da sedne, kaže vaspitačica da nema šanse. Jako brzo je prešao na piškanje u šolju. Iskreno, da mm nije odmah krenuo sa tim ne znam šta bih ja radila, meni je bilo zaista svejedno user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći?
11.9.2014 9:47:53   
Peace*

IZVORNA PORUKA: New Mom

Nekako mi svi saopstavaju da njihov decak od pocetka piski stojeci. Sve mislim da sam zeznula.


Nisi zeznula, samo je mnogo jednostavnije kada to rade skoro pa od starta nego da ih posle naučiš.

Luka recimo i dan danas mora da povuče gaće baš baš, jer ako mu guma od gaća nalegne na jajca, onda ne može da piški. user posted image Marko ladno piški stojeći, naleglo mu na jajca ili ne.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći?
11.9.2014 10:05:00   
big mum

IZVORNA PORUKA: Peace*


IZVORNA PORUKA: New Mom

Nekako mi svi saopstavaju da njihov decak od pocetka piski stojeci. Sve mislim da sam zeznula.


Nisi zeznula, samo je mnogo jednostavnije kada to rade skoro pa od starta nego da ih posle naučiš.

Luka recimo i dan danas mora da povuče gaće baš baš, jer ako mu guma od gaća nalegne na jajca, onda ne može da piški. user posted image Marko ladno piški stojeći, naleglo mu na jajca ili ne.



Ovako i moj Strahinja dovoljno je da samo malo skine gaćice.I oduvjek piški stojeći ,nemože sjedećiuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći?
11.9.2014 10:06:30   
Peace*
Marko nije ni voleo da piški sedeći, jer mu pišur izleti iz noše pa se sav popiški. user posted image

Sad je već naučio, kad sedne da kaki, prvo gura pišura u wc.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći?
11.9.2014 10:08:57   
jabudic
To im valjda nekako prirodno dodje da piške stojeći? user posted image
Ja moje nisam ni učila, nekako su sami shvatili da to tako treba.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći?
11.9.2014 10:30:45   
Torbica
Ni moje dete ne pravi pitanje, a najsladje mu je biloi da piski sa terase user posted image user posted image To u pocetku kad nije bilo vremena da se stigne do kupatila... Pa mu se osladilo, ne dam kad vidim! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći?
7.3.2015 5:42:40   
mila83

IZVORNA PORUKA: New Mom

Nekako mi svi saopstavaju da njihov decak od pocetka piski stojeci. Sve mislim da sam zeznula.


Tako je i kod nas bilo ispocetka user posted image a mnogo je nezgodno bilo kada sedne u nosu,cesto pisa ispadne.Ali cilj je bio prvo da nauci da kontrolise piskenje.Onda ga je tata vrlo brzo naucio kako piske veeeliki decaci user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći?
4.7.2015 11:24:59   
branki*
mi radimo sad na ovome,tj na pisanju stojeci...savladao je vc solju i sad bez problema i malu i veliku nuzdu obavlja tamo,jer je do pre pola godine to bio problem,kakava vc solja,samo nosa,tako da gde idemo,mi secamo i nosu,ima jedna i kod moje mame i kod svekrve.ali,sad je opet problem kad smo napolju i ako mu se piski,on nema gde,jer nece stojeci u travu.jedino mesto gde piski stojeci je kada dok se kupa...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći?
4.7.2015 11:39:33   
World
uh, i ovo me ceka, a jos se nisam izborila sa tutom.. user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći?
23.7.2015 16:08:16   
amdn
mi smo jako kratko koristili nosu za sedenje jedino za kakanjac, brzo je poceo da piski stojecki, bilo mu zanimljivo da piski kao veliki

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći?
23.7.2015 16:26:38   
vikiveki
Ja sa mojim dečacima nisam imala problema odmah su počeli da piške stojeći,to im valjda bilo super jer onda su kao postali velikiuser posted image kao taja.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći?
23.7.2015 16:38:26   
amdn
mada nas tata skoro seo i piski a Juri se pobunio zasto tata piski sedecki kao devojcica, heeh smejali smo se sve on primeti

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći?
23.7.2015 16:48:03   
jovana jojo
user posted image znači tata daje detetu loš primer

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći?
23.7.2015 17:18:11   
vikiveki
user posted image amdn,moraš prvo tatu naučiti user posted image i moji sve gledaju i samo kopiraju,deca su pravi mali sunđeri

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...
Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here