|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prijateljice!
15.12.2010 13:56:15   
liliana
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: viking RR

user posted image  nije to za tebe, nego za dete user posted image


ko mi za dijete nešto učini dušu mi je pomilovao za cijeli život i ja sam u stanju na glavi da ga nosim





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Prijateljice!
15.12.2010 14:29:39   
indy_25
Tek sad vidim ovo Vucko. Nemas mi se na cemu zahvaljivati zaista. Stvarno mi je to sitnica ja cu ipak vidjeti kakvih ima pa cu ti donijeti a ako  bude prije maskembal 29 onda moze za sljedecu godinu ili neku drugu priredbu.

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Prijateljice!
26.12.2010 16:07:22   
Tea2
Hvala za podsećanje......

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Prijateljice!
18.1.2011 15:26:36   
lenaa
Nemam puno prijateljica - onih pravih za koje bih bila spremna i ruku u vatru da stavim, imam samo tri pravih sa kojima se bas druzim i cujem redovno, jedna je Austrijanka i ima devojcicu mladju od moje svega nekoliko dana, a druge dve su Muslimanke i ja ih mnoooogo volim. Zao mi je sto ovde nemam bas ni jedne "nase" prijateljice, ali sta cu, poznajem ih dosta ali nekako se "nismo nasle" a i nasi ljudi ovde su mnogo drugaciji i u glavnom svi gledaju koliko ko ima i slicno, skoro me tako slagala komsinica- ja joj pisala ne znam kako se to kaze kod nas - prijave za posao, biografija, i ona me lepo izlaze gde ide da trazi posao kao da se plasi ne znam ni ja cega, pa kad je sutradan pocela da radi bilo je sramota i okrece glavu kad se sretnemo u hodniku, ne shvatam ja to. Ja je uopste i nisam pitala gde trazi posao nije morala da mi sama kaze a narocito da me slaze. Cak sam joj lepo i objasnila i dala savete kako da nadje bolji posao jer znam kako sam ja radila.

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Prijateljice!
18.1.2011 15:30:21   
jance
ja sam prestala da verujem u ceo koncept najbolje prijateljice jos u osnovnoj, kad me je moja najbolja prijateljica jako razocarala..... od tada imam prijateljice, al sve je to onako, prolazno... mislim da od tada nisam ni zasnivala prijateljstva tipa na ceo zivot.... jasno mi je da smo ljudi i da gresimo, pa mi je lakse da se ne uplicem dublje i ne budem povredjena....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Prijateljice!
18.1.2011 15:31:20   
lenaa
Danas sam jednoj prijateljici pomogla i jako sam srecna sto sam uspela da je malo razveselim i da joj ulepsam dan, a bila je bas tuzna i pricala o razvodu, na kraju smo se fino ispricale, jako sam srecna zbog nje, stvarno je volim ko sestru iako smo razlicite vere.

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Prijateljice!
18.1.2011 15:41:32   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: jance

ja sam prestala da verujem u ceo koncept najbolje prijateljice jos u osnovnoj, kad me je moja najbolja prijateljica jako razocarala..... od tada imam prijateljice, al sve je to onako, prolazno... mislim da od tada nisam ni zasnivala prijateljstva tipa na ceo zivot.... jasno mi je da smo ljudi i da gresimo, pa mi je lakse da se ne uplicem dublje i ne budem povredjena....

Imam identican problem user posted image sve zene koje znam,a s kojima sam bila izuzetno bliska, su me u nekom trenutku razocaraleuser posted image muskarci, s druge strane vrlo vrlo retko, sta vise,rekla bih, samo jednom.

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Prijateljice!
18.1.2011 15:43:09   
lenaa
Jance ja sam imala dobru drugaricu u skoli koja me je ladno otkacila, promenila se puno ne shvatajuci da je novac sreca koja se drugacije vrednuje a da neke druge stvari koje ne mogu da se plate imaju mnogo vecu vrednost u zivotu. Nije ni bitno, upamtila sam je kakva je bila, oprostila i otpisala.

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Prijateljice!
18.1.2011 15:46:39   
Anoniman
U stvari,ne verujem u prijateljstva od pocetka do kraja zivota, tipa "drugari iz peska" ukoliko se zivotni putevi negde razdvoje. Moje prijateljice su uveliko na master i doktorskim studijama, putuju, ne zanima ih porodicni zivot niti moj nacin zivota i obrnuto. Tad prosto ne znam o cemu da razgovaram s njima pa ih pustim da se lepo same udalje.

(odgovor članu lenaa)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Prijateljice!
18.1.2011 15:47:03   
majared
Jedna rec JELA. Znamo se 22 godine, od 15. sada nam je 37. Blagorodna

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Prijateljice!
18.1.2011 15:53:37   
bebać
nekad ih je bilo 7...8...9...nekad se spremalo u mojoj sobi za izlazak u grad...nekad se učilo skupa...a kad sam imala butik uzimala se garderoba 'na crtu' sve onako prijateljski....i skontala sam da u biti svi su tu bili zbog neke koristiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image od kad sam se porodila i udala više ne dan nikom da se kiti tudjim perjem niti da budem ovca za šišanjeuser posted image

imam 3 jako dobre prijateljice....nemam najbolju prijateljicu...i sa njima se vidjam pijem kafe,dodjem ja njima one meni i tako(dvije su udate,jedna je djevojka a znamo se od odnovne škole)

ostalo su sve poznanice sa kojima mogu a i ne moram popit tu kafu

uostalom meni je jako teško bit prijateljica...pisala sam,il me voliš il ne volišuser posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Prijateljice!
18.1.2011 17:09:54   
Maryna1
IZVORNA PORUKA: magiNS

U stvari,ne verujem u prijateljstva od pocetka do kraja zivota, tipa "drugari iz peska" ukoliko se zivotni putevi negde razdvoje.

ya imam jednu prijatelicu tipa "drugari iz peska", mi druzimo vec 28 godima. i nasi zivotni putevi su razdvojili jos pre 10 godina, pa sve jedno mi uspevamo da ostanemo najboljimi drugaricema!!!! ja bi rekla da ona meni kao sestra!!! tako ja verujem u prijatelstvo do kraja zivota!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Prijateljice!
18.1.2011 17:16:32   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Maryna1

IZVORNA PORUKA: magiNS

U stvari,ne verujem u prijateljstva od pocetka do kraja zivota, tipa "drugari iz peska" ukoliko se zivotni putevi negde razdvoje.

ya imam jednu prijatelicu tipa "drugari iz peska", mi druzimo vec 28 godima. i nasi zivotni putevi su razdvojili jos pre 10 godina, pa sve jedno mi uspevamo da ostanemo najboljimi drugaricema!!!! ja bi rekla da ona meni kao sestra!!! tako ja verujem u prijatelstvo do kraja zivota!


To je meni nedostizan san jer moje nazovi dugogodisnje drugarice ne zele da razgovaraju o bebama,a ja s druge strane nemam sta da kazem na temu izlazaka i opijanja. Jesam tu da ih cujem,ali volela bih da moja najbolja drugarica i ja delimo ista interesovanja.user posted image

(odgovor članu Maryna1)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Prijateljice!
18.1.2011 17:34:36   
Maryna1

IZVORNA PORUKA: magiNS


pa znas sta i one jednog dana ce imati decu, tako mozda vi opjat cete imati zajednicki interesi! mi smo isto imali takav problem, ona je dobila prvu cerkicu u 21 godinu, to je bilo pre 10 godina, a ja tad jos nije mogla ni da cujem o deci i porodici, pa mi smo to sve prosli, sad vec ja cekam na drugo dete, i ona meni bas pomaze!
znam jedino takvih drugaric ne moze da bude mnogo, jedna mozda dve, svi ostali su samo neke prijatelice u nekom trenutku zivota!!!

< Poruku je uredio Maryna1 -- 18.1.2011 17:35:21 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Prijateljice!
27.1.2011 11:38:22   
Vučko.ba.
DRAGE MOJE RR DRUGARICE

kako u zadnje vrijeme stvarno ne dižem glavu od posla ...ovdje uletim malkice ismijem se i baš mi bude fino ...volem vas mnoooogooooo

hvala pašinice moje fine

haj sad žive vi meni bile sto godine

odoh sad raditi ovo za šta me plaćaju
user posted image

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Maryna1)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Prijateljice!
27.1.2011 11:39:08   
Jeca*
I bilo je vreme. Samo te gledam i pitam te dokle ćeš user posted image
pusa!

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Prijateljice!
27.1.2011 11:40:17   
Ana RR
user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Prijateljice!
27.1.2011 11:43:04   
Lu
Ajde Vule, zaradi pogače za djecu, da ne moraš kuhati samauser posted image
Volim vas i ja drage moje RR drugarice, tako je lijepo sa vamauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Prijateljice!
27.1.2011 11:48:36   
viking
Hoću i ja da se grlim, hoću i jaaaaaaaaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Prijateljice!
27.1.2011 12:42:23   
Ana RR
user posted image evo big huuuuuug user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Prijateljice!
27.1.2011 19:26:02   
LillyT
Do user posted image   ovde se samo grle moderatorke user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Prijateljice!
27.1.2011 19:27:11   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: LillyT

Do user posted image   ovde se samo grle moderatorke user posted image

Ja se nesto gurkam i trepcem,al dzabe, nikako da dodjem na red user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Prijateljice!
27.1.2011 19:51:03   
viking
Za NEmoderatorke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Prijateljice!
27.1.2011 20:34:02   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: viking RR

Za NEmoderatorke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Prijateljice!
28.3.2011 6:36:24   
nencydrew
imam dobru prijateljicu sa faksa, sad smo i kume.Nažalost, udaljene jedna od druge.

Inače, teško sklapam prijateljstva-u pravom smislu, jer ne funkcionišem površno-mada znam da bih trebala.Ja sam tip koji može mnogo da da, ali želi takođe puno.


Ali volim da upoznajem nove ljude.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here