|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
31.3.2009 2:46:39   
Verus
user posted image kod mene kako ko, ne insistiram, ali bih volela da se svi izuvaju, a evo zasto:  pomislite samo na javne wc, kako gde mokraca padne, sljam i ko zna sta drugo (fuj), pa oni lepo stanu u to pa kod vas u stan, na tepih il na pod nije ni bitno, pa vam onda dete nesto ispusti pa pravo u usta.  Uzas.  Kada budem imala dete, obavezno izuvanje, dobice papuce, pa ako hoce nek izvole, a hvala bogu nemam nikoga preterano smrduckavog...user posted image ja teram mm da se izuva, a on je odrastao u kuci gde nisu, a ja jesam, pa se tu malo sukobljavamo, a uglavnom ja pobedjujem (mada vidim da se ne izuje ako nisam kuci, onaj beli tepih u kupatilu ne bude dugo beo, rekla sam mu da znam da laze). 
IZVORNA PORUKA: Jacaca

Nezgodno je kada gosti nisu svesni da im smrde noge, pa to sve lepo tepih upije pa smrducka cela kuca.user posted image

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
31.3.2009 7:53:58   
Anoniman
nikad o izuvanju cipela nisam razmisljala ... jednostavno mi se to podrazumijeva da se izuvam i ja kod drugih i oni kod mene (mada da se razumijemo prav ja znam cijelu kucu preci u cipelama ako zurim pa sam nesto zaboravila) .... medjutim ima i onih kod kojih dodjes pa kad podjes da skines cipele kaze ti ne trebas ... e onda ni necu ... medjutim gdje sam god bila ... a bila sam u podosta zemalja, i ne bitno o kojim se nacijama(bivsa yuga, njemacka francuska svica i sl) radi rijetko kad sam dozivila da mi neko kaze da se ne izujem 

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
31.3.2009 8:12:38   
mamanp
interesantna vam je tema, mada sto se mene tice tu nema razmisljanja i premisljanja, cipele u hodnik pa onda moze da se udje, sto ja da razmisljam gde je on sve setao i kuda je sve gazio i hocel dete da se kasnije igra po tom prljavom tepihu. a sto se tice smrada nogu taj koji dolazi u goste najbolje zna da li mu smrde ili ne i on ce iz pristojnosti da ih opere prije nego dodje u moju kucu.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
12.9.2009 12:29:53   
magnetic
Izuvanje obuce je obavezno kod mene i ja se izuvam kada idem u goste.Neke posebne prilike su druga stvar.Kada je slava ili tako neki dogadjaj gde mi dolazi bas mnogo ljudi,izbacim tepihe iz stana i tada nije obavezno izuvanje

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
12.9.2009 12:48:21   
marince1
Kod mene se ne izuva user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
12.9.2009 13:33:48   
Nellyca
kod mene se ne izuva, jedino ako je nekome tako lakse a i kod nas dolaze fini i obzirni ljudi pa nikom do sad nisu noge smrdeleuser posted image user posted image user posted image user posted image
ja se izuvam samo kod drugarica, kod kojih sam kao kod kuce, i lakse mi je.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
12.9.2009 13:37:29   
Anoniman
Kako ko, ali ali nikoga ne tjeram na to. Voljela bih da se izuvaju, jer volim da mi je cista kuca. Najvise me srce boli kada operemo tepihe, plus to naglasim onima koji dodju i oni nista.... ja se izuvam tamo gdje je kuca precista. Kad vidim da neko ne vodi racuna o cistoci, tamo mi se tuga i skinuti. 

(odgovor članu Nellyca)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
12.9.2009 15:57:27   
sanji
IZVORNA PORUKA: marince

Kod mene se ne izuva user posted image

Isto! user posted image


_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
12.9.2009 16:09:29   
buhla
Kod mene se ne izuva, a nemam tepihepa je lako za briskanje svaki dan. Mozda kad dete bude doslo, bude izuvanja, bar u toj prostoriji (koja mi je i spavaca i dnevni boravak), a u trpezariji ce moci bez izuvanja. Uglavnom se kod mojih prijatelja izuva i ja to postujem. user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
18.9.2009 10:27:29   
afrodita
Kod mene sve vise njih ulazi obuvenouser posted image
ja dam papuce, gost kaze "kratko cu"user posted image
ja kazem "pa dobro i onako su mi na rr napisali
da je sad u modi da ti se u kucu ulazi obuven"
gost kaze "molim" ja kazem "nista nista, opusteno"



(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
18.9.2009 10:33:03   
Anoniman
već sam ranije pisala da mi se to podrazumijeva...jednostavno nisam za to da mi u cipelama neko šeta po kući

desi mi se jedino da ako nešto zaboravim pa uletim u kuću onako obuvena ali drugačije nema šanse



(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
18.9.2009 10:37:24   
Lu
IZVORNA PORUKA: afrodita

Kod mene sve vise njih ulazi obuvenouser posted image
ja dam papuce, gost kaze "kratko cu"user posted image
ja kazem "pa dobro i onako su mi na rr napisali
da je sad u modi da ti se u kucu ulazi obuven"
gost kaze "molim" ja kazem "nista nista, opusteno"





user posted image user posted image user posted image
Nemojte se samo još na sudu početi pozivati na rr!

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
18.9.2009 10:50:54   
Skoki
Odlicna tema...
Opet cu izgleda biti sama protiv svih...user posted image
Ja MRZIM IZUVANJE...mrzim kada odem kod nekoga i on me natera da se izujem. Ljudi 21. vek je, kupite dobre otirace, imate sredstva za dezinfekciju pa naprskajte, sve lepo opere sa djonova. Kod mene se ne izuva u dnevnom boravku i trpezariji. Uvek gledamo kako je nama, ali kako je vama kada odete negde. Ja imam kirby, caskom sa njim predjem preko parketa i tepiha, zatim uzmem briska malo sredstva, gotovo za pola sata. Naravno olaksavajuca okolnost je sto imam dvoriste, pa 90% vremena provodim napolju, necu valjda da izuvam dete svaki put kada udje u kucu da pije vodu, ili neko od gostiju treba da ode u wc, pa nisam poludela. Inace jako volim da nosim stikle, i mrzim kada obucem lepo haljinicu, carapice i stiklice i odem kod nekoga i on me natera da se izujem, potpuno mi pokvari koncept. Uvek se setim Keri iz Sex&Sity-a.
U svakom slucaju pogotovo ne volim kada dovedem Leu od godinu i po dana kod nekoga i on mi kaze da joj skinem patikice user posted image . Ne zadrzavam se duze od pola sata ni mrtva.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
18.9.2009 10:55:23   
Anoniman
Skoki ja sve poštujem ... meni ne smeta ...nisam tip da ću se prpucavati .... međutim ja tražim .... neko ne traži...mada u Sarajevu ne znam nikoga kod koga se ulazi obuven u kuću i meni to nema veze sa 21 vijekom
jednostavno svako je gazda u svojoj kući

(odgovor članu Skoki)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
18.9.2009 11:01:47   
prolece
jbga, Skoki, deca nam se igraju po podu, k'o što neko reče ko zna kud je ko išao i u šta ugazio. tepihe sam sve izbacila, nije problem topliki obrisati laminat( zato smo ga i stavili), ali  zašto da ribam ako ne moram. i u kuću mi ne dolaze ministri i kojekakvi zvaničnici("face") već roditelji i prijatelji, moji ili mm, svejedno. e, ako je njima teško da se izuju i obuju papuče, ne moraju da mi dolaze.

(odgovor članu Skoki)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
18.9.2009 11:05:31   
magnetic
Ja niti koga teram i molim da se izuva,niti to iko zahteva od mene.Prosto u mom okruzenju je toliko normalno izuti se kada ulazis u stan da o tome nisam ni razmisljala dok ova tema nije otvorena.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
18.9.2009 11:11:16   
Lu
IZVORNA PORUKA: Skoki
Naravno olaksavajuca okolnost je sto imam dvoriste, pa 90% vremena provodim napolju, necu valjda da izuvam dete svaki put kada udje u kucu da pije vodu, ili neko od gostiju treba da ode u wc, pa nisam poludela.

Tako je i kod meneuser posted image

(odgovor članu Skoki)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
18.9.2009 11:21:15   
Skoki
Opet kazem svi u sustini gledaju sa svoje strane. Deca vam se igraju i u parku i u vrticu i kod drugih ljudi u kucama.
Ne znam za vas ali ja volim kada mi dolazi drustvo kuci, non stop nekoga ima, i stalno nam dolaze novi ljudi, za razliku od mog mm koji je zatvoren i koji nema obicaj da zove ljude da svracaju. I shodno tome sam moje dete naucila da se stvari sa poda daju Baku (nasem psu), dok je bila mala imala je ogradjen deo u sobi samo za nju i nije bilo problema. Opet kazem svako radi kako misli da treba, ja sam prestala da odlazim kod mojih kumova zbog toga. Dosla sam par puta, sa Leom, i morala sam svaki put da se, sa sve rancem, u jaknama i detetom u ruci, u uskom hodniku, izuvam i to i ja i dete od godinu dana. A ljudi pritom imaju kuce u stanu. Kod rodjene sestre ista prica, nekoliko puta sam se sa vrata okrenula i oterala je u pm. Jebem se ja na vratima sa izuvanjem umesto da me primi kao coveka u kucu, i ako sam joj draga, sta je tesko da ocisti kada odem. To mi je kao da mi ne das da popijem kafu, da ne bi posle toga prala sudove...Svasta..user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
18.9.2009 11:25:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Skoki

Opet kazem svi u sustini gledaju sa svoje strane. Deca vam se igraju i u parku i u vrticu i kod drugih ljudi u kucama.
Ne znam za vas ali ja volim kada mi dolazi drustvo kuci, non stop nekoga ima, i stalno nam dolaze novi ljudi, za razliku od mog mm koji je zatvoren i koji nema obicaj da zove ljude da svracaju. I shodno tome sam moje dete naucila da se stvari sa poda daju Baku (nasem psu), dok je bila mala imala je ogradjen deo u sobi samo za nju i nije bilo problema. Opet kazem svako radi kako misli da treba, ja sam prestala da odlazim kod mojih kumova zbog toga. Dosla sam par puta, sa Leom, i morala sam svaki put da se, sa sve rancem, u jaknama i detetom u ruci, u uskom hodniku, izuvam i to i ja i dete od godinu dana. A ljudi pritom imaju kuce u stanu. Kod rodjene sestre ista prica, nekoliko puta sam se sa vrata okrenula i oterala je u pm. Jebem se ja na vratima sa izuvanjem umesto da me primi kao coveka u kucu, i ako sam joj draga, sta je tesko da ocisti kada odem. To mi je kao da mi ne das da popijem kafu, da ne bi posle toga prala sudove...Svasta..user posted image


e sad stvarno Skoki draga kafa i izuvanje nidje veze stvarno

zar je tebi to zaista toliko nenormalno ???? ovo me sad podsjeti na temu da li djetetu perete guzu kad se ukaki...stvarno svašta 

(odgovor članu Skoki)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
18.9.2009 11:30:13   
SUPER MAMA
Kod mene koći svi se iyuju to ne navika, a i ja kad idem u goste izujem se obaveyno.Pogotovo sada kada krenu kiše, yamislite da neko vam uđe s mokre cipele ili blata ipak to nje lepo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
18.9.2009 11:30:17   
Skoki
Veruj mi Vucko da do pre par godina nisam znala sta je to, odjednom je iskocilo kod nekih mojih prijatelja, a sada vidim i ostalih ljudi. Jednostavno bas imam lose iskustvo sa tim i imam averziju od toga, toliku da ne idem kod ljudi koji to od mene zahtevaju.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
18.9.2009 11:35:04   
afrodita
Svako razmislja drugacije.
Ja npr mrzim kad mi
kolega od mm udje obuven a znam da je bio
u kafani i u nekom bljaks wc-u.
Ajd sad? Ko je kuda isao i po cemu gazio
o tome necu da razmisljam.

Takodje ne bih zahtevala od tebe Skoki da se izujes
ako si u sandalicama i ti to ne zelis. Ja cu se kod
tebe izuti a ako ti kazes ne treba ja onda necu.




(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
18.9.2009 11:35:52   
Anoniman
e isto tako Skoki ja do ove teme nisam ni razmišljala o tome jer se meni podrazumijeva da se skidaju cipele...elem nejse ... svakom svoje ...već kao što rekoh svako je gazda u svojoj kući 

(odgovor članu Skoki)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
18.9.2009 11:45:36   
Anoniman
Naravno, svako je gazda u svojoj kući. user posted image user posted image user posted image

Ja mrzim kada mi neko dođe u goste i izuje cipele, jer to između ostalog znači da će se u jednom momentu opustiti i te noge dići na krevet (pošto nam zaista bliski ljudi dolaze u kuću). A koliko god da smo bliski, noge drži na podu! U skladu sa tim i cipele na nogama. Mene isto mnogo smara ta priča... ček citiraću da ne ponavaljam:

IZVORNA PORUKA: Skoki

Opet kazem svi u sustini gledaju sa svoje strane. Deca vam se igraju i u parku i u vrticu i kod drugih ljudi u kucama. 
...
Dosla sam par puta, sa Leom, i morala sam svaki put da se, sa sve rancem, u jaknama i detetom u ruci, u uskom hodniku, izuvam i to i ja i dete od godinu dana.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
18.9.2009 11:46:44   
viking
Ja ne tražim da se bilo ko izuva, a iskreno, ja NE POZNAJEM NIKOGA kod koga se izuva. Stvarno se ne sećam da sam ikada ušla u takvu kuću u Beogradu. Ni mi nemamo tepihe, a i gosti uglavnom ulaze samo u dnevnu sobu, ne šetkaju se po spavaćim sobama. Ako bi neko tražio da se izujem, uradila bih to bez ljutnje, jer svako ima prava da postavlja pravila u svojoj kući, mada je meni to bzvz.
Sve to što ste rekle za higijenu stoji i slažem se, i normalno je da majke žele da zaštite svoju decu od boleštinai štroke, ali deca se igraju i na ulici i u parku gde takođe ljudi gaze, životinje vrše nuždu (a i ljudi) pa nikom ništa. Drže se za rukohvate u autobusu za koji se pre toga držao neko ko je 5 minuta pre toga bio u wc-u (da ne kažem držao onu stvar) i nije oprao ruke... Te bakterije su svuda oko nas (što ne znači da treba prestati voditi računa o higijeni, samo kažem da ih ima svuda, pa pod manje više...).



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Skoki)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here