|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: državno vs privatno zabavište
28.12.2009 10:59:09   
Jeca*
ja sam, nakon svega, i dalje za drzavni, pre nego privatni. Kao sto vec rekoh, mislim da je bolje organizovano i da neki red postoji

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: državno vs privatno zabavište
28.12.2009 14:33:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Markovicka

Mi cemo biti prinudjeni da dete sa godinu dana damo na cuvanje, a evo ni sama ne znam gde. Cula sam da u drzavnim u Ns nema cak ni mesta i da treba da prijavis dete odmah po rodjenju da bi za godinu dana upalo. Zna li neko nesto o tome?



Imaš temu o Radosnom detinjstvu.

I dalje tvrdim da su privatni vrtići u NS bolji od državnih!

(odgovor članu Markovicka)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: državno vs privatno zabavište
21.4.2010 11:04:26   
Rivana
Ja sam u Jerkovicu nasla lepo privatno obdaniste, tj. na slikama na netu sam videla nisam jos licno isla da vidim. tj. jaslice i obdaniste, ne znam....vidim ovde misljenja podeljena oko privatnog i drzavnog obdanista, nisam pametna, u drzavnom je mnogo guzva puno dece, ajde nek pise jos neko ko ima iskustva user posted image Moj Luka ne bi bio ceo dan cuva ga i ovako moja mama, ali sam mami htela da olaksam pa da ga upisem bar na nekoliko sati, a i on da se druzi sa decom, mama bi ga moja uzimala ranije naravno!

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: državno vs privatno zabavište
21.4.2010 11:17:00   
Mimče
Rivana moja zaova živi u veljka vlahovića naselju odmah do jerkovića i baš ima dilemu u koji vrtić da da devojčicu- Miličica 1.9 meseci. Kazi mi molim te koji je vrtić taj što ti se svideo ako ne možeš na forumu pusti mi pp. hvala

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: državno vs privatno zabavište
12.5.2010 19:26:30   
Anoniman
Opet ja i prokleti vrtic. Treba mi preporuka. Privatni vrtic, do kog mogu peske da vodim dete, a zivim preko puta sajma. Pomagajte zene, hitno jeuser posted image

(odgovor članu Mimče)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: državno vs privatno zabavište
12.5.2010 19:33:05   
Anoniman
Ne znam u tom kraju ni jedan. Čitaj ovde KLIK

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: državno vs privatno zabavište
12.5.2010 19:41:43   
Anoniman
Hvala draga, nema ni tamo nista u mom kraju, moracu telefonoteku u ruke pa put pod noge user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: državno vs privatno zabavište
13.5.2010 14:27:33   
Anoniman
Našla sam vrtićuser posted image
Blizu je (relativno-10-15minuta peške).
Dve žene, 12-13 dece. Pola ih je Nešinog uzrasta, a pola oko 3-4 godine. To mi je predstavljalo problem, ali sam otišla, i videla kako se ta deca lepo slažu, kako su veliki pažljivi prema malima, a mali uče od velikih, kako se lepo igraju, odvojeno i zajedno, po potrebi.
Odlučila sam da ću ga ostavljati od 8-12, pa će dolaziti kući da spava. Sledeće nedelje kreće adaptacija...uf...valjda će sve biti ok.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: državno vs privatno zabavište
13.5.2010 14:30:05   
Jeca*
srećno. biće sve ok. Samo da tvoje misli budu pozitivne, deca sve osećaju. I ljubi ga, mazi ga, pazi...najvažnije je da on oseti da ćeš se vratiti po njega. Mislim da je u tome bio ključ mog uspeha i da zato Luka nije plakao.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: državno vs privatno zabavište
13.5.2010 14:55:35   
Anoniman
Hvala Jecouser posted image
Mislim da neće biti problema, ali opet, nije mi svejedno (meni će biti sigurno gore nego njemuuser posted image )

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: državno vs privatno zabavište
13.5.2010 14:58:07   
Anoniman
Nedja neki dan su mene smirivali, tačnije Jeca, Tasha i još neki, i ako je moja ćerka starija , al vjeruj mi tako im je dobro u vrtiću, ako ništa više, dovoljno je što su sa svojom generacijom

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: državno vs privatno zabavište
13.5.2010 15:05:54   
Anoniman
Meni je frka što mi nije "proveren" vrtić, tačnije, nije po preporuci. Vidim ja da su deca tamo vesela, al paničar je paničar....
Znam da će mu biti dobro, kaže mm da ga stavim na 8 sati, umalo nisam dobila fras, kojih crnih 8 sati, ne znam ni kako ću 4 bez njegauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: državno vs privatno zabavište
13.5.2010 15:34:59   
Jeca*
joj kako je meni jedna zena ispljuvala Lukin vrtić. Luka je bio baš beba mi smo šetali i ja sela na jednu klupicu, Luka u kolicima, tu pored neka žena sa bebom i starijim detetom. Pomenusmo vrtić. Užas koliko je ispljuvala. Par nedelja kasnije ja pored vrtica mama izvodi dvoje dece i opet kao "joj bice bolestan celu zimu, evo muke mucimo" Vrtic je ok, onako.
iskreno, sad shvatam da su obe kreteni. Ja sam uzasno stroga, veliki sam kritizer, analiticar. Dete mi nije u belom dvoru, ali vrtic mu je super i ja sam jako zadovoljna. Tako da je rec "proveren" vrlo diskutabilna. Idi srcem, ako se dete uklopi, ako su vaspitacice ok, ako dete vidi osmeh na tvom licu koji kaze da si zadovoljna vrticem, sve ce biti ok, veruj

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: državno vs privatno zabavište
13.5.2010 16:41:07   
Anoniman
Hvala Jeco punouser posted image
Dobro kažeš, nije on baš beba, videću po njemu ako nešto nije ok, ali nema šta da ne bude, ta deca su tamo zdrava, vesela...biće mu kao i drugima.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: državno vs privatno zabavište
13.5.2010 17:29:01   
Anoniman
Smem da budem radoznala... ? user posted image

Koji vrtić je (bez linka samo naziv), koliko košta? Što tako hitno sada... šta bi da si se tako naprasno odlučila?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: državno vs privatno zabavište
13.5.2010 17:34:19   
Anoniman
Cvetić, na detelinari, 80 evra 4 sata, tj 120 evra 8 sati.
Neša je trebao da krene u vrtić u Kamenici, pisala sam negde već, privatni, da bih mogla da spremim ispite. Onda sam ostala bez auta. PA sam se pomirila sa državnim. Međutim, pošto me svekar malo ****u zdrav mozak, možda ću morati da se selim, pa ne mogu da dolazim po Nešu na detelinaru u državni, a kola ne mogu da dobijem nova jer će mi pare trebati za novi stan.A privatni mogu lako da promenim.
Hitno mi je zbog faksa, pomirila sam se sa obnavljanjem godine, zbog proklete selidbe, neplanirane, a sad imam malo nade.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: državno vs privatno zabavište
13.5.2010 17:38:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja

A privatni mogu lako da promenim.



Ne bih da te demorališem, ali ako se Neša uklopi u ovaj vrtić, nećeš želeti da ga menjaš. (ja to iz iskustva) user posted image

Ja sam odustala od prebacivanja Luke u bliži vrtić... taman se tamo navikao, ima drugare, voli vaspitačice...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: državno vs privatno zabavište
13.5.2010 17:39:57   
Anoniman
Znam, znam...ali ako ne budem imala izbora-moraću, jer nemam auto, taksi da plaćam dva puta dnevno, puno mi je,  do vrtića i nazad, a peške će biti daleko...videćemo, ko zna kako će biti, možda ću ga i voditi...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: državno vs privatno zabavište
13.5.2010 17:42:15   
Anoniman
Videćeš... Za sada jedva čekam ponedeljak da nam unezvereno pišeš u temi "Idemo u vrtić!" user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: državno vs privatno zabavište
13.5.2010 17:42:53   
Anoniman
Hihihihi, već zamišljam sebeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: državno vs privatno zabavište
15.9.2010 9:40:48   
Anoniman
Imam dva pitanja: ima li neko bilo kakvo iskustvo sa priv. vrtićem "Bambino" u Branimira Ćosića? I da li neko zna koja je cena boravka u vrtiću "Čarobni svet" (mislim da se tako zove) na staroj Detelinari?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: državno vs privatno zabavište
15.9.2010 10:11:37   
Maya21
O sister moja! Znas da mi je Carobni svet pod nosom, sad cu da trknem pa ti javljam. Zbunjeno moje user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: državno vs privatno zabavište
15.9.2010 10:24:58   
Anoniman
Falaaaauser posted image Nisam ja zbunjena, ja sam pogub totalni, ništa ne umem da uradim oko tih vrtića, kao da sam zaostalauser posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: državno vs privatno zabavište
1.12.2010 10:32:59   
mejvis
Ja sam nila za privatni, i onda sam otišla da se raspitam kod njih. (to je juedini privatni vrtić u Pančevu koji ima jaslice RSD Bajka). Ima ih 10 u grupi od 6 meseci do 2 godine, 3 vaspitačice, sve lepo, novo....Vaspitačice jako mlade...
Pitam da li su bolesna deca, kaže jesu ali to zavisi od deteta, mi odmah izolujemo bolesno dete i zovemo roditelje.
Posle odem u državni, kaže mi ženica ima ih 12 u grupi od 1-2 godine i 2 vaspitačice. Izgleda sasvim solidno, nije kao privatni ali je ok.
Po meni je najbitnije koliko dece ima u grupi jer računam da bi bio manje bolestan ako bi ih bilo manje u grupi a čujem po gradu da su i u privatnom isto bolesni kao u državnom.
Privatni je 150 eura a državni oko 5000 din. I ako bude bolestan u privatnom pa plaćam i dadilju ništa nisam uradila.
Kombinacija državnog i dadilje mi zvuči najbolje, samo još da nađem dobru dadilju...user posted image
A ipak bi da se navikava na kolektiv a ne samo dadilja da ga čuva....
Jaoooo

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: državno vs privatno zabavište
8.3.2011 8:35:02   
Modessty
Vidim da se ovde dosta pisalo o vrtićima u NS. Ajde preporučite neki u Beogradu. Kuma mi živi u Žarkovu. Treba da počne da radi za mesec dva, a bebac za neki dan puni 6. meseci. Doji ga. Ona će inače raditi u školi, što znači da joj ne treba puno radno vreme nego kad ima časove. To je po par sati. Da li postoji neki privatni vrtić u kome bi mogli da čuvaju bebu par sati dnevno? Ajd molim vas preporučite nešto.  Ili ako imate neku ženu ili devojku od poverenja koja bi mogla to da radi. I ako znate cene bilo bi super!!!
Hvala!


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here