|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Renoviranje stana / kuće
28.5.2009 10:51:38   
Anastazija
IZVORNA PORUKA: tomic

750 kuhinja, 1350 aparati za kuhinju



moze li tu jos koji detalj?? vrlo sam zainteresovana za ovaj deo price user posted image

mi cemo kuhinju sami praviti AKO SE IKAD dogovorimo kako ona treba da izgleda... zapelo je i kod izbora aparata, i pre neki mesec postavila sam temu na RR upravo o ovome.. Ipak.. jos se nisam odlucila... user posted image

(odgovor članu tomic)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Renoviranje stana / kuće
28.5.2009 10:52:31   
2002m
IZVORNA PORUKA: Ana80

Ja sam dugo živela sama u stanu moje bake i deke, i trebalo je taj stan i da ostane meni, imali smo planove kako ćemo ga renovirati, srediti... Na žalost, zbog nekih porodičnih tragedija, moj život se okrenuo naopčke i bukvalno sam se u roku od dva dana morala iseliti iz tog stana... Jbg, nije sve uvek onako kako planiraš..
user posted image user posted image user posted image
Mi smo se preselili kada je Miljan imao 4 meseca  a godinu dana smo ziveli sa njegovima.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Renoviranje stana / kuće
28.5.2009 10:54:31   
Anastazija
Ja sam dozivotni rob mojoj banci... za tih 45 kvadrata.. user posted image

ali nema veze... ima to i svojih dobrih strana user posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Renoviranje stana / kuće
28.5.2009 10:55:41   
Ana RR
Draga, ja još nisam bila u braku kad sam se iselila, ali posle nekoliko godina samostalnog života, ja se odjednom selim kod mame i tate...
Bilo mi je grozno, nisam mogla da se naviknem, pogotovo što je to sasvim drugi kraj grada..
Bila sam kod mojih godinu i po dana, a onda venčanje i preselila se kod mm.

Ali smo mi odmah bili odvojeni, svako u svom stanu. Mi smo na spratu, a svekar i svekrva u visokom prizemlju.


< Poruku je uredio Ana80 -- 28.5.2009 10:56:37 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Renoviranje stana / kuće
28.5.2009 10:56:07   
2002m
Imamo svoj mir i sta ces lepseuser posted image

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Renoviranje stana / kuće
28.5.2009 10:56:43   
Anastazija
IZVORNA PORUKA: 2002m

Imamo svoj mir i sta ces lepseuser posted image


uvek sam govorila da sloboda nema cenu user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Renoviranje stana / kuće
28.5.2009 10:58:53   
tomic
Anastazija ja sam apsolvirala ovo. Pravila sam kuhinju, 3.80 dugu, oko 750-800 ce izaci, mada je to jeftino. kod mnogih se to isto krece i do 1100-1200 evra. Od oplemenjene iverice. medijapan je skuplji. Aparati za kuhinju-Neznam. Gorenje daje najduzu garanciju-5 godina, i prilicno je jeftinije u njihovim salonima a imaju i akciju svakog meseca, pa su neki aparati na popustu. napisi sta te zanima od cena, za koje aparate, ja cu ti reci.

_____________________________

nadja, mamina lepotica!

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Renoviranje stana / kuće
28.5.2009 10:59:52   
2002m
Ipak hocete da izadjete iz kuceuser posted image I mi smo imali ceo sprat na raspolaganju pa opet nije to to.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Renoviranje stana / kuće
28.5.2009 11:00:52   
Ana RR
Tomic, super si prošla za kuhinju. Moja kuma ima malecku kuhinju, samo što ide u L oblik, platila je 1300 eura.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu tomic)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Renoviranje stana / kuće
28.5.2009 11:03:22   
tomic
I moja ide tako. Kad bude gotova slikacu pa da vam posaljem. Pa radio mi je jedan majstor, malo kao jeftinije. Inace se metar-gore i dole radi bar ovde kod nas od 180 do 240 evra.

_____________________________

nadja, mamina lepotica!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Renoviranje stana / kuće
28.5.2009 11:03:27   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: 2002m

Ipak hocete da izadjete iz kuceuser posted image I mi smo imali ceo sprat na raspolaganju pa opet nije to to.



Bio je dogovor da će se kuća prodati i da kupimo dva stana. Mi ne želimo da živimo ovde, a oni su već u godinama, penzioneri, neće ni moći da održavaju kuću. Ali svekar je malo sebičan, njemu je ovde super i baš ga briga za nas, tako da ćemo nadam se, za dve godine kupiti stan. Trebalo je ove jeseni, ali nećemo moći. Sačekaćemo još malo.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Renoviranje stana / kuće
28.5.2009 11:04:38   
tomic
Ana, pa kako je najbolje izbegavati prve komsijeuser posted image

_____________________________

nadja, mamina lepotica!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Renoviranje stana / kuće
28.5.2009 11:06:07   
Tara
Mi zivimo sami u kuci user posted image , nismo je jos skroz sredili,
cekamo neke parice da sredimo potkrovlje i spavacu sobu,
jedno kupatilo je ostalo nezavrseno...
Ma ima tu dosta toga da se radiuser posted image
Ali otom - potom user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Renoviranje stana / kuće
28.5.2009 11:06:10   
Ana RR
Ma ja i ne silazim kod njih, da oni nisu dosadni i ne dolaze svaki čas dok sam ja sama, mi se ne bismo videli po 15 dana. Možda je to ružno od mene, ali nemam osećaj da treba da siđem i sedim sa njima user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu tomic)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Renoviranje stana / kuće
28.5.2009 11:11:04   
Anoniman
mene je samo kupatilo koje je malo doslo 2500 eura prije 3 godine
nekad sam namjerila raditi terase ...tacnije samo veliku terasu...skinuti zardinjere (samo kamion da dodje da ih skine je 100 eura ) necu je zatvarati al valja dici stare plocice pa postaviti nove ...pa ograda... pa svasta nesta jos ...tenda neka ....ma ispod 1000 ne smijem ni pocinjati user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Renoviranje stana / kuće
28.5.2009 11:11:28   
2002m
Pregradi stepenisteuser posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Renoviranje stana / kuće
28.5.2009 11:13:33   
2002m
Idem da radim nesto, mi ovako mozemo do sutrauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Renoviranje stana / kuće
28.5.2009 11:34:57   
Anastazija
IZVORNA PORUKA: tomic

Anastazija ja sam apsolvirala ovo. Pravila sam kuhinju, 3.80 dugu, oko 750-800 ce izaci, mada je to jeftino. kod mnogih se to isto krece i do 1100-1200 evra. Od oplemenjene iverice. medijapan je skuplji. Aparati za kuhinju-Neznam. Gorenje daje najduzu garanciju-5 godina, i prilicno je jeftinije u njihovim salonima a imaju i akciju svakog meseca, pa su neki aparati na popustu. napisi sta te zanima od cena, za koje aparate, ja cu ti reci.


izvinjavam se, morala sam na trenutak nesto na poslu i da odradim user posted image user posted image user posted image user posted image

mi smo planirali sami da radimo kuhinju, tj mm ima veste ruke i vec je radio na slicnim projektima. nadam se da ce to biti ok, i ne bi trebalo mnogo da kosta (samo materijal, ruke cu ja u naturi user posted image user posted image )... jedino ostaje problem elemenata.. on insistira na Whirpool, a meni je u principu svejedno.. user posted image

(odgovor članu tomic)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Renoviranje stana / kuće
28.5.2009 13:11:52   
NadaR
Eh, ja bih o ovoj temi imala nadugacko i nasiroko.user posted image
Kupili smo kucu i uselili se pred kraj moje trudnoce , malo sredili unutra, okrecili, dokupili namjestaja i prioritet nam je bilo grijanje da preguramo zimu sa bebicom.
Ove godine , ako bo9g da nabacivanje,fasada i jos ponesto(sto zavisi od finansija) a dogodine na redu uredjenje dvorista.
Tako,nikad kraja i ulaganjauser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Renoviranje stana / kuće
6.9.2009 0:22:10   
gagana83
 Mi privodimo kraju radove na renoviranju nase kuce tj. sprata.
U dnevnoj sobi nam je bio neki dekorativni stiropor u plavoj i zutoj boji-jedva sam cekala da ga eliminisem. Skinuli smo ga,izgletovali i zidove za promenu okrecili u belo jer nam je namestaj tamnih boja(uglavnom crn i siv sa crvenim detaljima). Soba je bukvalno progledala,a i prostor sada deluje veci.
Izmedju dnevne sobe i trpezarije smo stavili crvenu gipsanu plocu koja je malo niza pa nam sluzi kao polica koju smo napunili uramljenim slikama. Klasicne zavese sam skinula i ubacila trakaste(nema pranja i peglanja-jeeee). Samo nam je kuhinja ostala plava-nikako se ne uklapa al to cemo otom-potom. Planirali smo laminat da zamenimo bambusovim parketom al zafalise nam pariceuser posted image
Spojili smo dve sobice jer nam je nasa spavaca bila isuvise mala a treba u nju ubaciti stvarcice za bebuuser posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Renoviranje stana / kuće
6.9.2009 10:09:14   
bonita
mi od namestaja imamo sve novo,sem kuhinje,ali nam nije losea.
Sve smo kupili kada sam ja dosla za nemacku.
Ali nam fali nas stan.mesecno placamo skoro 55o e kiriju,a mogli bi tolko da placamo ratu kredita
E sad je mali problem,tj nije mali.Skupiti pare i dati 20% od cene stana i uzeti kredit.
A kako mi svakog meseca planiramo pocetis stedeti a jos nista nismo,ne znam kada ce mo mocu kupiti stan.
Ali nadam se bar u naredne 2 god.
Inace nam je stan dvosoban,ali ja bih cetvorosoban.Ali otom potom.
jer nam non stop izlaze neki neocekivani troskovi,pa samo da poludis.....

< Poruku je uredio bonita -- 6.9.2009 10:10:14 >


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Renoviranje stana / kuće
6.9.2009 10:12:41   
bonita
mada kada pogledam unazad,zadnjih god ipo,dobro smo se i snasli,jer nam niko za dinar nije pomogao.
Ne mogu da verujem ali tako je.Mada je mozda i bolje....nikom nista duzna nisam.
A moj muz je pre mene ziveo svoj momacki zivot i nije imao ni 1e na racunu kada sam dosla,cak smo bili u minusu.
Ali se sve to promenilo,user posted image user posted image user posted image


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Renoviranje stana / kuće
29.9.2009 11:35:50   
buhla
Ja od danas pocinjem sredjivanje stana, stavljam izolaciju na spoljasnji zid i na krov iznad mene, jer sam na poslednjem spratu, pa prokisnjava, posle toga ide krecenje, jaooooj. u najavi vidim da cu se preseliti kod mojih dok ovo traje. a na prolece pocinje da se zida kucica, na svu srecu ima temelj, znaci odma krece zidanje kuce na sprat (po 50km) i onda unutra sve od nule kupovina! potrajace to!user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Renoviranje stana / kuće
3.10.2009 23:25:51   
marince1
Moram da vam pokazem kako smo okrecili sobu za punoglavca.
Nije jos gotovo,sutra ce ove bez trake da predje belom bojom

user posted image

< Poruku je uredio marince -- 3.10.2009 23:26:29 >


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Renoviranje stana / kuće
3.10.2009 23:27:35   
viking
user posted image user posted image user posted image user posted image marinče!

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here