|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Renoviranje stana / kuće
19.6.2011 14:37:32   
Jele
Čestitam pepeljugo, nek' vam je sa srećom user posted image (sad ko neka baba zvučim)user posted image

gledaj da ti police budu 'zatvorene', što manje skupljača prašine (eto, ja sam tu recimo pogrešila)

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Renoviranje stana / kuće
19.6.2011 14:39:38   
Snelle
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

E, ja konacno kupila stan user posted image



Čestitam, baš mi je drago user posted image
Valjda ću i ja taj dan dočekati user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Renoviranje stana / kuće
19.6.2011 14:46:49   
pepeljuga
hvala devojke user posted image


gledaj da ti police budu 'zatvorene', što manje skupljača prašine (eto, ja sam tu recimo pogrešila)


e, to, na mudrosti tog tipa i mislim user posted image ja kad se rasplamsam samo gledam da mi se svidja a posle razmisljam koliko je prakticno. u "proslom" stanu/zivotu sam imala onaj veliki aspirator od inoxa, jeste lep ali to treba briskati po ceo dan user posted image ovaj put neka, hvala, uzimam ugradni user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Renoviranje stana / kuće
19.6.2011 15:18:03   
IVA 11
Pepeljugo, neka je sa srecom, bravoooooo! user posted image user posted image user posted image
Za pocetak, svijetli dezeni i svijetli namjestaj(po meni je to najbolje jer se prasina i sve ostalo najvise poznaje na crnom i kafenom namjestaju) i police zatvorenog tipa i sto manje figurica na njih, jer ih treba sve podici pa prebrisati prasinu. user posted image Da, i nikako visoki sjaj, tu tek pada prasina i poznaju se prsti kad beba dira... sjeticu se ja jos. user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Renoviranje stana / kuće
19.6.2011 15:33:52   
Anoniman
Ti bas ne volis da brises prasinu.user posted image

(odgovor članu IVA 11)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Renoviranje stana / kuće
19.6.2011 15:37:28   
IVA 11
Brisem je svaki dan, jer imam sve navedene predmete, pa da se neko ne zezne kao ja. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Renoviranje stana / kuće
19.6.2011 16:45:46   
Lu
Super Pepeljugo, sigurno je divan osjećajuser posted image
Moj savjetuser posted image
Ne stavljaj laminat, svaki pokret gole noge ostavlja trag a o ostalom da ne pričamuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Renoviranje stana / kuće
19.6.2011 17:53:33   
Anoniman
Pepeljugo, čestitam user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Renoviranje stana / kuće
19.6.2011 18:17:03   
pepeljuga
hvala devojke user posted image

nasla sam sad neke bela cokolada plocice za kupatilo, mnogo su lepe ali ne mogu na sajtu da vidim da li su sjajne ili mat. i taaako, razgledam polako user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Renoviranje stana / kuće
30.6.2011 22:55:24   
pepeljuga
Devojke, sta kazu vasa iskustva - mat ili sjajne plocice, svetle ili tamne?
Beogradjanke, ako imate neki svoj predlog gde da gledam plocice, saljite pp user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Renoviranje stana / kuće
30.6.2011 22:56:41   
Nensi*
Cestitam pepeljugo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Renoviranje stana / kuće
30.6.2011 23:05:15   
Ana RR
Pepeljuga, ja volim mat pločice u prirodnim bojama (boja kamena, peska, zemlje i sl.). 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Renoviranje stana / kuće
30.6.2011 23:07:23   
Jeca*
imas pp od mene user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Renoviranje stana / kuće
30.6.2011 23:14:30   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Pepeljuga, ja volim mat pločice u prirodnim bojama (boja kamena, peska, zemlje i sl.). 


E, volim i ja ali ne volim da cistim user posted image pa se pitam kakve su koje za odrzavanje? Dopale su mi se neke bela cokolada (napisah gore), videla sam ih na sajtu, tek treba da idem da vidim kakve su uzivo, ali cini mi se da su mat i rebraste, kuku, kako to da odrzavam??


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Renoviranje stana / kuće
30.6.2011 23:15:13   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: Jeca*

imas pp od mene user posted image


hvala user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Renoviranje stana / kuće
1.7.2011 0:23:04   
Anoniman
Moje podne su mat i na tamno braon a zidne bez sa .. ma neopisivo. Nemam problema sa odrzavanjem. Imam ozidanu tus kabinu i u njos su mi te siste plocice koje su hrapave nekako i uopste se ne klizaju. Cek da vidim da li ih jos ima pa cu ti pustiti na pp.

Da znas da sam skoro pomislila na tebe i nesto se istripovala da si kupila stan preko puta mog, jer tu su neki radovi u toku user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Renoviranje stana / kuće
9.10.2011 11:53:56   
Svetlana78
Mi smo renovirali komplento kupatilo, trpezariju i deciju sobu user posted image
Majstor nam je nasao savrsenu radnjicu u kraju, imaju ogroman izbor boja i lakova i svaga i svacega :)
Evo koga ne mrzi nek baci pogled ili nek svrati kome treba, preporucujem svima.

Dodala Nedja RR: ako želite da se reklamirate obratite se dunji RR

< Poruku je uredio Nedja RR -- 9.10.2011 12:08:36 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Renoviranje stana / kuće
9.10.2011 12:52:26   
pepeljuga
Da znas da sam skoro pomislila na tebe i nesto se istripovala da si kupila stan preko puta mog, jer tu su neki radovi u toku user posted image


Ja tek sad ovo vidim, pusti mi pp gde si, mozda smo komsinice user posted image

Nase renoviranje je doslo do....mmmm, pa sve mislim da smo pred kraj a ima jos sto  cuda. Sve vreme renoviranja smo kod mojih u stanu ili vikendom u stanu mm koji je van grada (to je ustvari u dvoristu njegove porodicne kuce ali mi se foliramo da nam je to vikendica user posted image ) i vise cu poludeti od seljakanja, ali nikako da zavrsimo sve. Mogu vam reci da, iako sam se pripremila na to da je to obiman posao, ovo je prevazislo moja ocekivanja, mnoooogo je to posla kad se radi sve od poda do plafona, bas mnogo!
Na kraju sam ipak uzela one bela cokolada plocice, lepe su ali mislim da ce biti teske za odrzavanje. Sta da radim kad su mi se one najvise svidele user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Renoviranje stana / kuće
9.10.2011 14:30:16   
jelena038
IZVORNA PORUKA: Modessty

Valjda ovo ovde treba da ide user posted image

Mužić okrečio a ja ušvrljala zid user posted image
Ovo su samo dva primera brljanja temperama po zidu. Kad bude sve gotovo slikam ceo zid!

user posted image

user posted image
mod, prelepo! ja crtam slobodnom rukom, nisam se indiga setilaa, a i bojim se da bih isflekala zid. ja samo boje mesam mnogo gusce, pa ispadne homogenije. pogledaj, ako nisi KLIK. samo mi j ovaj mr bean tako redjom bojom uradjen i moracu ponovo da predjem, ne svidja mi se.


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Renoviranje stana / kuće
23.7.2014 9:04:43   
NadaR
Kod nas start . Renoviranje /adaptacija poslije poplave . Usput cu iskoristiti priliku da promijenim neke stvari koje mi se ne dopadaju od proslog renoviranja. user posted image

Sanjice , kako su tvoji? Jesu sredili kucu? Mislim sredili da mogu kako tako funkcionisati ?

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Renoviranje stana / kuće
23.7.2014 9:20:58   
branki*
nado,uzdravlje da raditeuser posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Renoviranje stana / kuće
23.7.2014 9:44:33   
superm

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Valjda ovo ovde treba da ide user posted image

Mužić okrečio a ja ušvrljala zid user posted image
Ovo su samo dva primera brljanja temperama po zidu. Kad bude sve gotovo slikam ceo zid!

user posted image

user posted image

Strava! Kada bih ja ovo znala da nacrtam.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Renoviranje stana / kuće
23.7.2014 9:47:15   
superm

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

E, ja konacno kupila stan user posted image

Sad ide kompletno renoviranje, od poda do plafona, zajedno sa mojim povratkom na posao i tek prohodalim detetom, pa sam u panici zato sto necu imati vremena i mahnito gledam sve moguce sajtove, mozgam, smisljam...
Uglavnom, ako imate neke sugestije iz licnih iskustava, dobro bi mi dosle, npr. nesto sto ste napravile ili kupile zato sto vam se svidjalo a posle ste skontale gde ste ili niste pogresile... Svaki savet mi koristi, i ovako ce mi puci gloova od informacija user posted image

Bravo! Sada sledi uzivanje.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Renoviranje stana / kuće
23.7.2014 14:07:40   
Sanjica26 RR
Nado hvala sto mislis na moje.user posted image Trenutno su u komsijskoj kuci, jer on zivi u inostranstvu. Cekaju da dobiju resenje od opstine i novac. Mislim da ce to tesko ici. Tata i mama su na birou tako da para nemaju za renoviranje. Jedino sto je tata sam uradio je guljenje zidova. Hvala Bogu sto su trpezarija, kuhinja, hodnik i kupatilo u plocicama. Tako da nema tu sta da se radi. Sam je dezinfikovao kucu i dvoriste, jer ljudi koju su za to zaduzeni nisu uopste dosli. Plasim se samo da ne docekaju zimu, a komsija im kaze da moraju da izadju. Gde posle?!

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Renoviranje stana / kuće
23.7.2014 16:10:03   
NadaR
Uh , sve znam . user posted image
Kod nas su podijelili vaucere na iznos od 5000 KM (oko 2,500e) . Kad smo preuzeli vaucer , onda smo skontali da je u stvari 4 200 maraca jer su naravno odbili pdv. user posted image

Imamo na raspolaganju nekih sto preduzeca gdje mozemo kupiti gradjevinski material ,keramiku , namjestaj , bijelu tehniku ... Uglavnom , najpotrebnije.


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here