|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
5.8.2010 13:44:48   
Jele
Ja sam mog angažovala za neke radove po stanu, nisam ga prvo ni primećivala među ostalima pošto je stalno ćutao. A onda sam počela da primećujem jake muške ruke, široka leđa, onaj alat oko struka (obožavam to da vidim na muškarcu), vešte ruke, dubok glas... On moju guzu, pa struk, pa ostalo i taaakooo, dalje znate šta je bilo  user posted image  

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
5.8.2010 14:21:07   
pepeljuga
na poslu - sedeli smo jedno do drugog i stalno se smejali, ne znam kako bih izdrzavala deset radnih sati i radne subote, a nekada i po dve smene. ovako je bilo mnogo lepse, pa smo se malo zacarali user posted image

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
4.10.2010 13:45:22   
Anoniman
Prvog susreta se ne sećamuser posted image Bili smo u SKC-u na nekom dešavanju ni toga se ne sećamuser posted image On kaže da sam bila prelepa,to mu verujemuser posted image Inače nisam htela da se zabavljam sa njim,par meseci sam mu `bežala` i onda se desio klik koji traje 5 godinauser posted image user posted image  

(odgovor članu pepeljuga)
  Direktna veza do poruke: 253
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
4.10.2010 15:24:47   
Anoniman
kad sam dosla na postdipl, da bih obezbedila neke pare posaljem mejl raznim privatnim skolama da im ponudim casove srpskog. i iz jedne mi bas ljubazno odgovore da ako se pojavi neki kandidat da ce me zvati. par mesece kasnije, ja pocela preko leta da radim na moru, zovu me iz te skole i dogovorimo se od septembra da pocnem. u pitanju su bili privatni casovi, a ucenik moj sadasnji muz user posted image  firma mu je placala da nauci jer cesto ide u srbiju. nisam odmah obratila paznju na njega kao na muskarca, jer sam tad imala milion problema, a on je isuvise lep za moj ukususer posted image  jedino sam se stalno odusevljavala time kako je pametak i kako sve brzo shvata i ima dobar smisao za humor. moj drug me je stalno zezao kako sam se zaljubila, a ja sam to poricala. nekih tri meseca kasnije, pred kraj prvog kruga, pozove on mene na pice, a ja ga odbijem. to vece mi je dolazila drugarica iz atine, a nisam htela da mesam posao i privatni zivot. sa casovima je pauzirao neka dva meseca i kad je ponovo poceo imali smo casove subotom. tako da smo 2-3 puta otisli na kafu posle casa (ja ga pozvala ovaj put da se iskupim), posle smo izasli uvece dva puta i to je to...od tada smo bili nerazdvojni, svako vece smo bili zajedno ili kod mene ili kod njega i ceo vikend. nekih 8 meseci kasnije me je zaprosio, a nakon 6 meseci smo se i vencali.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 254
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
5.10.2010 10:39:35   
majared
Preko majstora Srećka koji je došao da mi namesti bravu u stanuuser posted image .  Živela sam u iznajmljenom stanu u centru a momak je iz blokova gde moji žive. Ja nisam bila raspoložena za upoznavanje jer tek što sam raskinula prethodnu vezu ali kontam jedan izlazak na kafu neće škoditi. I tako.... malo po malo na kraju balade posle godinu dana vratim se ja kući a sve zarad gore pomenutog (momka a ne Srećkauser posted image )

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
5.10.2010 15:37:15   
smeško
U iznajmljenom stanu na Vracaru. Stanu koji je iznajmio sa devojkom za vreme studiranja.user posted image Tamo me je odveo moj tadasnji decko i upoznao sa njima. user posted image Ali, moram da napomenem da im nisam rasturala vezu! user posted image Nisam ni razmisljala o njemu na takav nacin. Mislila sam da je nevidjeni snob i neverovatno me je nervirao!user posted image Smuvali smo se dve godine kasnije, kada smo oboje bili slobodni. Vidjali smo se na faksu, nismo imali ista predavanja zbog razlicitih smerova. Par puta sam mu cinila sitne usluge dok je u Paracinu, posto  sam ja iz Beograda, pa me onda on vodio na kafu. Iz tih susreta shvatih da je potpuno normalna osoba. Onda me, posle par meseci pozove na pivo i to bas iste veceri kada sam se dogovorila sa drugaricom. Odgovorim - extra, zoves u pravo vreme, jer mi vec idemo do pivnice! To je bilo predivno vece! Ispratio me do tramvajske stanice i poljubio. Neki cudom, dogovorimo se da to ne ponavljamo i da ga zaboravimo, jer smo jedno o drugom culi svasta - da jedemo devojke/muskarce za dorucak. Ipak, sretnemo se u Tramvaju nedelju dana kasnije i smuvamo se opet! Cetiri sata provedemo u prici, od toga dva sata me on ubedjuuje da treba da budemo zajedno,jer ja necu da budem sa nekim ko vezu odmah osudjuje na propast. Srecom, popustim. Dopustim sebi  da ga okarakterisem na osnovu ponasanja prema meni, a ne na osnovu glasina. Kakav obrt!user posted image Oborio me je snogu svojim odusevljenjem sto je sa mnom i time sto nije hteo odmah da se k****o, vec kad ja budem spremna i on ukapira da to nije prolazna veza. K***li smo se kad sam mu rekla da sam zaljubljena i napala ga!user posted image
Ostalo je istorija....user posted image

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
20.10.2010 13:54:35   
Olga75
Divna tema i divne price.
Kad se samo setim. Bilo je to 1999 , tad sam jos studirala , utrcim ja u voz , nedelja , maglovit novembarski dan tj . predvece. Trebala sam da se nadjem sa kolegom ( muvali smo se bas aktivno ) a obicaj je bio da cuvamo jedno drugom mesto. Krenem ja od kupea do kupea i biram prazan. Udjem u jedan i vidim kako se lik okrece jer je okacio kaput i bilo mi glupo da izadjem. On se ponudi da mi podigne torbu , pa mi okaci jaknu. Krene tu konverzacija i do Novog Sada razmenimo mi i telefone. O njega sam tada dobila deo neke praistorijske cinije i obeca mi dati sertifikat.Proslo je tu nedelju dana i on se ne javlja a cimerka mi goozu pomeri kako pisem telefon po stubovima samo da bih nasla momka.E , tu ti ja njega nazovem i stavim na interfon a on : : bas sam sad hteo da te zoven , iispisah sertifikat , blablabla. Dogovorimo mi vidjenje , prvo , drugp trece .
Ostalo je, sto rece neko, istorija i Marija


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
20.10.2010 15:02:23   
jovana13
moja drugarica sa kojom se nisam videla bas dugo,jedne veceri svrati do mene jer je bila u prolazu.dogovorim se sa njom da izadjemo.odemo nas dve sutra uvece do njene drugarice koja je radila u kladionici da je sacekamo da zavrsi sa poslom i da idemo u grad.....eee mi smo to planirale,al to se nije desilo..user posted image sedimo za stolom nas tri i neki sa nekim momcima i bum! ulazi  decko(mm) lep kao san crn taman ten zelene oci siroka ramena bodi majica...i pridruzi nam se on za stolom i osvanuli smo u kladionici user posted image user posted image user posted image od tada smo nerazdvojni... inace upoznali smo se 13.8... ko kaze da je 13 baksuzan broj,kad je spojio dve srodne duse...???................

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
22.1.2011 8:11:29   
jabudic
Eh, kod mene e to duga pricauser posted image

Jednog novembarskog jutra osvanem sa milion poziva sa nepoznatog broja, i ja sva onako naostrena, slabo spavala, vec spremna da ispitam situaciju, da vidim ko me je to uznemiravao, kad mi se  ukoci telefon, i moram da izvadim bateriju, i naravno, izbrisu mi se svi pozivi...

E, onda nastupa moja memorija, kucam ja broj po sjecanju, javi se momak, kaze nije on nikoga zvao, nema pojma o cemu se radi, a ja mu naravno ne vjerujem... Ne vjeruje ni on meni da me je neko zvao, nego misli da sam ja neka tamo iz Kotora, pa mi je to fora da mu se javim. Nista nije jasno ni meni ni njemu... I pocnemo da piskaramo tako bezveze, on se meni predstavi kao Nemanja, i dalje nevjerujuci da ja govorim istinu... I tako to krene, svakodnevno izrabljivanje telefona u 3 smjene... Nije se ni spavalo, ni jelo, ni pilo, samo pisalo...
Posle nekih dva mjeseca dopisivanja, razmjenimo i slike... I to postom, kao nekada davno... Tih dana je postar bio najpozeljnija osoba u mojoj kuciuser posted image

I slike stigose, i mi se, bogami, zaljubismo u to parce papira, oboje smo spavali sa slikom ispod jastuka, a od ljubljenja su lica vec pocela da gube svoj oblik, samo su obrisi ostali, da se nasluti da je nekada tu bilo lice nekog covjeka, ili zene...

Prolazi i ta prva zima, stize proljece, mi pisemo vec puna 4 mjeseca, ljubav cvjeta, kao i sve oko nas... Samo sto se mi jos nismo upoznali...

E onda krece ugovaranje, ja necu da dodjem u Kotor, on ne moze da dodje u Niksic, i padne dogovor da se nadjemo na pola puta, u Podgorici... Ja stizem par minuta prije, sva uzbudjena gledam oko sebe, osjecam da je to susret mog zivota, da cu uskoro ispred sebe vidjeti ONOG pravog, koji ce sigurno predstavljati vazno poglavlje u mom zivotu, pa mozda i biti moj muz...
Gledam oko sebe, svi mi lice na njega, molim Boga: "Joj, molim te, samo da nije ovaj ruzni..." I onda u masi vidim NJEGA... Joj, kako je bio lijep, najljepsi na svijetu.... Prilazi mi, i prolazi pored mene....user posted image  Ja vec zabrinuta, kad on staje 5-6 metara od mene, zvoni mi telefon, ja se javljam, okrecem u njegovom pravcu, on se nasmije i govori:"Hajde sad, kreni prema meni...user posted image "
Zurim ja prema njemu, i nastupa onaj filmski zagrljaj... Cim sam ga zagrlila znala sam da je on taj...

I tako, mi srecni i zaljubljeni, ali se posle nekih 6 mjeseci nad nasom srecom nadvio "crni oblak"... Dosao on kod mene, i kaze odlazi u Bg da studira... Za mene kraj svijeta... Kako da zivim bez njega? Nije mi na kraj pameti da mi mozemo ostati zajedno, da ce on meni ostati vjeran, da me nece zaboraviti kad ode tamo... Ali ne mogu da trazim od njega da se odrekne svoje buducnosti, pa i po cijenu ljubavi...
Ode on... Ja ga ispratila, idem ulicom i placem kao budala, kao da je to kraj, i da se vise nikada vise necemo vidjeti...
Ali dodje on posle 15ak dana kod mene, pa opet posle mjesec, pa ja kod njega svako malo na nedjelju dana... Joj, kako sam voljela taj "nas" studentski stan... Nista nam nije trebalo, jedno drugom smo bili dovoljni... On je i radio i ucio, nekad sam ga cekala sama po citav dan u sobi, ali mi nije smetalo, imali smo nase tople noci...
A kad se vratim bilo mi je jako tesko bez njega, stalno sam ucila da skrenem misli sa njega... I tako prodjose 3 godine, javlja on da dolazi nazad u Budvu... Ja izvan sebe od srece... Bio mi je tako blizu, mogla sam da odem  kod njega kad pozelim...
I jednog vrelog ljetnjeg dana vratili se mi sa plaze, istusirali se, lezimo i pricamo... Pogledamo se i u istom trenutku kazemo:"Kako bi bilo fino da ovdje izmedju nas lezi jedna bebica..." Potrudili smo se da tog ljeta to i ostvarimo, u avgustu smo dobili potvrdu da ce bebica stvarno lezati sa nama u krevetu, a u novenbru smo se vjencali...
Dalje je poznata prica.. Jako smo srecni, i cekamo drugu bebicu... Ponekad me nervira, ali ga volim najvise na svijetu, i jos uvjek sam zahvalna MOM DRUGU sto me je zvao sa sestrinog telefona i omogucio mi da upoznam ljubav svog zivota...user posted image

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
22.1.2011 8:28:48   
Misica 3
Jabudic, divna pricauser posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
22.1.2011 8:32:21   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Misica 3

Jabudic, divna pricauser posted image


Slažem se user posted image

(odgovor članu Misica 3)
  Direktna veza do poruke: 261
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
22.1.2011 8:35:17   
jabudic
Hvala Misice user posted image

(odgovor članu Misica 3)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
22.1.2011 8:37:01   
jabudic
IZVORNA PORUKA: jabudic

Hvala Misice i Bubice user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
22.1.2011 9:43:11   
Maryna1
jabudic, prica kao neki romantican film, bas je divna!!!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
22.1.2011 10:30:17   
jabudic
A on se naravno nije zvao Nemanja, kako se predstavio, ali se sad tako zove nas sin user posted image

(odgovor članu Maryna1)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
22.1.2011 10:40:02   
MarijaBg
Uh, malo si me rasplakala... Divna zivotna prica draga...
I moja je divna, ali ako sad pocnem, necu moci od suza da dodjem sebi...
Uh, sta mi rade ovi hormoni u trudnoci

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
23.1.2011 2:40:08   
bratzz

IZVORNA PORUKA: MarijaBg

Uh, malo si me rasplakala... Divna zivotna prica draga...
I moja je divna, ali ako sad pocnem, necu moci od suza da dodjem sebi...
Uh, sta mi rade ovi hormoni u trudnoci

Pricaj ja volim ljubavne priceuser posted image

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
23.1.2011 16:24:41   
majathegreat
I mi smo od ovih preko neta, ali samo malo drugačije. Tad je postojala ona krstarica chat room ili kako već, a možda i još postoji, imala sam isti ovaj nick.. Ja sam tad upravo prekinula jednu vezu od pet godina i tako jedno veče sedela sa bratovim drugarom koji je chatovao na krstarici. Nagovori on mene da se ulogujem i odmah me startuje neki lik, kaže sviđa mu se nick i vamo tamo. Uglavnom meni se nije to ćaskanje preko tastature baš dopalo i ja mu kažem da je i on meni zanimljiv, ali malo me mrzi da tu kuckam i ja mu dam moj broj telefona ako hoće da zovne. Eto to je bilo moje prvo i jedino takvo ćaskanje na netu. Mi smo posle nekih 10ak dana pričali telefonom, ali po celu noć ( jer tad je najjeftinije). Počne razgovor oko ponoći i do 6h ujutru, slušali i muziku, komentarisali tv program i svašta... Inače on je iz ZR, a ja iz NS. Sve dok jedno veče tako oko 22h, ja njemu nisam rekla da hoću da ga vidim ( do tada nismo videli ni slike jedno drugog). Pošto sam ja imala auto, a i već dovoljno vozačkog iskustva, preuzmem stvar u svoje ruke i zapalim u ZR. Rekla sam samo bratu šta radim i kako stoje stvari. Sačekao je on mene tamo na trećem semaforu, iako je morao da trči dotle, jer se iznenadio kako sam ja brzo vozilauser posted image . Otišli smo na pivce, bilo je leto, divna muzika i baštica, pa posle toga na peskaru na noćno kupanje. Pun mesec, odsjaj na vodi, prvi poljubac. Petak 13. ti. Pet dana posle tog susreta smo zapalili na more i više nijedan dan nismo proveli rastavljeni.
Inače iz ove perspektive ta baštica je prava kafančina, a ta peskara jedna smrdljiva, ustajala bara. Da se ne naljute moji zrenjaninci.

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
28.1.2011 18:36:43   
minna
jabudic bas lepa prica!!

Kod nas je bilo ovako:

Bila ja kod drugarice na moru i snimila ga jos te godine, ali on mene nije primetio (kako li je to moguceuser posted image )

Posle 2 godine, ja opet kod drugarice na moru (sad mi je to kuma), nas dve u diskoteci i kaze ona meni kad se vratila iz toaleta sva srecna posto je znala da mi je on simpatican - Znas koga sam sad videla, i kaze kako se dogovorila s njim da za koji dan idemo nas nekoliko na neko lepo mesto, predivan pogled i bla bla blauser posted image

A ja kad sam cula kazem njoj - Sta bre za koji dan, gde je to, idemo sad ODMAAAAH!!

Ode ona za njim, medjutim njega nema nigde... Vidi moja drugarica njegovog brata i kaze mi da mu je to rodjeni brat, ja mu prisla, nisam se ni predstavila i kazem - Gde ti je brat? Kaze on - tu je negde sigurno, ako je otisao vratice se...

Ja odmah napolje, gledam svuda okolo, nema njega nigde, vec sam se bila smorila kao da je kraj sveta...kad on prolazi u kolima...
Ja koja nikad to ne bih uradila da nisam popila koje pivouser posted image zaustavila auto, i kazem - Ti moras da se vratis!! A u kolima jos 3 njegova druga, tad je rekao da ce samo da ih odveze negde i vraca se za 7 minuta.

Ja bila ubedjena da se nece vratiti i da su mi se ko zna koliko smejali u kolima...ali eto njega posle tacno 7 minuta...

Onda smo otisli na to lepo mesto, ali je pocela da pljusti kisa tako da smo produzili kod drugarice i tako je sve pocelouser posted image

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
14.2.2011 19:05:28   
moja ciklama
kako..pojma nemam.. pa u vrtiću smo se stalno svadjali, pa nas je učiteljica, naterala da sedimo zajedno u prvoj klupi ispred nje, jer joj je vaspitačica napomenula da smo nemogući, tako smo do osmog razreda poslatiuser posted image .
A onda nakon prve godine u odvojenim srednjim školama, smo shvatili da se mnogo volimo user posted image

< Poruku je uredio moja ciklama -- 14.2.2011 19:06:24 >


_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
14.2.2011 22:25:52   
Kvini
Jao, koliko lepih prica, a mi se, bas mi sad nesto bezveze, upoznali u kaficu. Jedino da kazem da smo oboje prevalili bas dug put iz svojih rodnih mesta da izadjemo u taj kafic u trecem gradu...user posted image  Sudbina, valjda.

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
5.3.2011 19:09:54   
kupina
Upoznali smo se preko moja najbolje drugarice. Ona je kao trebala s njim nešto petljat. Međutim,vuci,ne daj,desi se poljubac između nas. A ja već 3,5 godine u vezi,pa nisam poslije htjela s njim,kajala se što sam tadašnjeg momka prevarila. I dani prolazili,mjeseci,ovaj nije odustajao,a ja se zaljubila ko pubetetlija i tako popustim. Sada imamo prekrasnog sina od 18 mjeseci.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
5.3.2011 23:51:37   
Brana
To je bilo kada sam bila treca godina srednje muzicke skole,pojavio se taj crnooki,visoki,sarmantan momak,sedeo je na klupi i cekao isti cas kao i ja,kada sam ga videla oset__ila sam osecaj da bih sa tim covekom mogla provesti ceo zivot.Usli smo u ucionicu i eto sudbinski se zadesilo da je seo pored mene.pitao me je da li imam skripte iz datog predmeta jer on nije bio tu neko vreme naravno rekla sam da imam i dao mi je svoj broj mob.i ja njemu moj u svrhu da se nadjemo uskoro da kopira pomenute skripte.Posle par dana mi se javio da se nadjemo da kopira skripte,posle toga smo seli u Mc i razgovarali on je bio stariji od mene 6,5 god.ja sam tada imala 16 a on 23god.Kada je cuo koliko imam godina strecnuo se i kao da je poceo da se distancira...Vidjali smo se u skoli ali on bi mi uputio neki kompliment i odlazio...mislila sam da mu se ne svidjam i jako se razocarala....prolazili su dani,nedelje,mesec..ja sam totalno izgubila nadu da cu ga videti i stalno sam se pitala zasto ne mogu da ga izbacim iz glave....sta me je toliko privuklo njemu....Posle dva meseca od naseg vidjenja ja sam krenula u drugu zgradu nase skole da opravdam cas iz korepeticije kod prof.ulazim u zgradu i cujem njegov glas...uf...on je bio na solo pevackom odseku....i bas tada je bio na casu..penjem se uz stepenice drhte mi noge...ulazim u ucionicu i vidim njega,taj pogled,oci su nam se susrele i gutale jedno drugo...Prof.se odusevljeno obraca meni i kaze Brano super sto si dosla taman da pratis M jer mu je korepetitor otkazao...ja u soku presrecna on se nasmejao i rekao moze,divno....I tako je krenula nasa saradnja...probe,izlasci...ali sam primetila da se opusti i onda se opet distancira,zvao me je samo kada smo zakazivali probe...nisam znala zasto....I na kraju takmicenje iz solo pevanja izlazim i osvajam prvu nagradu sve srecna se vracam kuci,zvoni mi mob.javljam se i cujem njegov glas koji mi kaze cestitam na nagradi i postavlja mi pitanje hoces da se vidimo ali neobavezno od probe...naravno pristajem..Izlazimo uvece i set__amo pored hrama Sv.Save pada sneg set__amo stazom okruzenom svetiljkama sve izgleda carobno ....on mi govori da je sve vreme osecao jaka osecanja prema meni ali se plasio da sam jako mlada i nije bio siguran da li sam spremna za ozbiljnu vezu...tu smo sve razjasnili i naravno poljubili prvi put!
Posl godinu dana smo se vencali a posle 5god.dobili smo krunu nase ljubavi naseg Lazara i nikada nismo bili jaci,imamo divan brak i volimo se vise nego ikad...user posted image user posted image eto to bi bilo ukratko...

< Poruku je uredio Brana -- 6.3.2011 0:00:39 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu kupina)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
5.3.2011 23:57:11   
IVA 11
Uh Brano, ovo je tako lijepo receno i divna je ljubavna prica! user posted image
I na slikama se vidi da ste divan par, prelijepi ste!
Zivjela ljubav!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
6.3.2011 0:00:06   
choopa choops
Brano divna prica user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here