|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li sušite detetu kosu fenom?
10.12.2008 11:06:01   
Anoniman
Ja sam Luki počela da sušim kosu fenom kada je imao pola godine, i nije se mnogo bunio, sada se više ne buni uopšte, sam drži fen.

A vi? Jel sušite deci kosu fenom? Čula sam da se neka deca boje fena, i neće da suše kosu, beže, plaču čak i kada mama suši kosu. user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
10.12.2008 11:35:56   
Makili
Mi ne sušimo kosu pošto mu je skroz kratka ali bez obzira na to on obožava fen bilo ko da ga upali voli da ti se uvali u krilo i da se fenira,mada ja lično mislim da je fora u tome što uživa u toplom vazduhu. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
10.12.2008 11:44:11   
Anoniman
A ne zaspe od zvuka fena? Jesi videla ovu temu? KLIK

(odgovor članu Makili)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
10.12.2008 13:29:42   
Lu
Sušimo,jedno vrijeme se malo plašio ali vrlo kratko kao i usisavača,
morao se naviknuti jer ima malo dužu kosicu,a mislim koji su dečkići ošišani kratko da i netreba ili?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   [Obrisana poruka]
10.12.2008 13:32:15   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
10.12.2008 13:35:37   
Lu
Naviknut će se,samo ih drži za rukicu ili zagrli dok upališ usisavač i pomalo nek stobom vuku po kući,
poslije će htjeti i same,to je samo još jedna od faza.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
10.12.2008 13:43:51   
Anoniman
To što se vaša deca boje fena, usisivača je u neku ruku i ok - mnogo su glasni. Moje dete se od rođenja (od kada je svesno - da kažem tako) boji KRAVE! Zašto? Kako? Niko ne zna. Nikada u životu nije video kravu sem na TV. Krava je draga, daje mleko i jogurt user posted image  i čokoladice user posted image , ali ne vredi! user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
10.12.2008 13:44:43   
Anoniman
ubiće me guppy... pec-pec

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
10.12.2008 13:47:37   
Lu
E nije Luka jedini i moj Roko se uplašio kada je jednom vidio uživo kravu koja je glasno rekla MUUU,ali nije ga dugo držao strah,možda Luka jednostavno nevoli krave,ma pusti ga ko da ih mora sad voljetiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
10.12.2008 13:59:23   
Anoniman
e ja sada moram ovde da napišem, taman me guppy izbacila sa foruma. user posted image

Imao je oko godinu dana kada je sve to počelo. Mama moja ima neki... nazovimo ga sintisajzer, koji ima dirkice, a iznad ima životinje koje naravno kada stisneš ispuštaju zvukove. Krava je crvene boje, na sred srede celog tog seta životinja. Svaki put je stisnuo baš nju, i onda bežao glavom bez obzira. Onda smo to sklonili. Nakon nekog vremena mu je moja mama kupila krava baterijsku lampu, koju kada stisneš dugme, krava kaže MUU, otvore joj se usta i sija lampa - bacio ju je iz zgloba, seo mi u krilo i morali smo da odemo kući jer se mnogo bojao. Onda smo polako obradili tu temu krave, kupila sam nekoliko plišanih krava, nekoliko gumenih, vratila sintisajzer u upotrebu... onda mu je muž pustio crtać Lolek i Bolek, i jurio ih je bik. Šta zna dete šta je krava a šta bik? Onda smo se podelili u porodici - sve žene su bile krave, muški bikovi, a on tele. user posted image  I ne vredi, i dan danas kada već zaista ne znam na koji način bih ga smirila jer je bezobrazluk i uspaljenost već opasna po njegovo zdravlje, ja kažem "Zvaću kravu!" i on istog momenta sedne i sluša me, bude miram kao bubica. user posted image

Došao mi je jedan dan i rekao je:
- Kada padne sneg, hoćemo praviti sneška?
Kažem:
- Hoćemo.
- I tata će?
- hoće.
- I baba...deda... (svi redom)?
- Hoće.
- A jel ima krava ruke?
- Nema, zašto?
- Ja sam hteo da je uhvatim za ruku i da šetamo!
- user posted image  Nema krava ruke.
- A jel zna krava da pravi sneška?
- ne zna, jer nema ruke.
- A jel može krava da stoji pored nas i da gleda kako mi pravimo sneška?
- Može, ako ti to želiš.

PAUZA OD 30 SEC

- A jel može krava da dođe ovde?
- Ne može.
- A jel može krava da uđe u lift?
- Ne može, nema ruke da otvori vrata, i ne može da stane u lift.

... i tako žene moje hiljadu pitanja vezano za kravu... user posted image

možda guppy u naslov ubaci nekako i kravu sem fena. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
10.12.2008 14:05:22   
Anoniman
guppy, dok ja pisah ovaj esej, lu otvorila novu temu, pa sam prethodni post copy tamo, a šta ćeš sada sa ovim - nemam pojma. Ali kontam da ne menjaš naslov... user posted image

A sada nastavljamo sa fenom...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
10.12.2008 14:07:41   
Jeca*
"Zvaću kravu!"

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
10.12.2008 14:09:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca02

"Zvaću kravu!"

user posted image


U drugoj temi komentariši kravu molim te - ubiće me guppy! user posted image  KLIK

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
11.12.2008 7:20:32   
guppy RR
Ej........
TOLIKO sam se sad nasmejala.............. u temi o fenu raspriča se naša Tasha o kravama....... ej, OD SRCA TI HVALA; tako si mi ulepšala jutro da ne znam da ti kažem........

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
11.12.2008 8:07:21   
Anoniman
guppy moja, postala si suviše emotivna od kada te nema, inače bi već vikala pec-pec! user posted image

A o kravi ima još OVDE

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
13.12.2008 22:10:42   
stella
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Krava je zakonuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Da koristimo fen,i Hana se uopste ne boji.Cak je tu samnom kada usisavam i prati usisivac u stopuuser posted image

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
8.2.2010 16:05:59   
Lu
Gagana evo tema za tebe...ukoliko preskočiš ovo o kravamauser posted image

(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
8.2.2010 16:32:09   
gagana83
Hvala.I nije mi bas nesto od pomoci,vise ste pisale o kravama nego o susenju koseuser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
8.2.2010 16:38:10   
Lu
Evo ja ču ti reći,sigurno sam sušila kosu Roku kad je bila tolika kao u Une!
A reci mi zašto se ti konkretno dvoumišuser posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
8.2.2010 16:46:18   
gagana83
Reci ces mi da sam luda ali mene je strah s obzirom da tako malim bebama kad im dunes u lice na trenutak prestanu da disu.
Mada vidim da ste vi malim bebama susile kosu fenom pa cu probati.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
8.2.2010 16:51:17   
Lu
Pa nećeš gagana u lice fenom,nego od lica prema nazad,ma ništa se ne plaši samo na najmanju jačinu upali i malo sebi malo njoj da ona to shvati kao igruuser posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
8.2.2010 16:52:58   
SUPER MAMA
Draga gagana ja Moniki susim Monikinu kosicu sa fenom od prvog dana po preporuci patronazne sestre a kasnije i od pedijatra jer imala je veeliku kosicu jos i loknice i nije bilo sanse onako sa peskirom da se osusi.Nego sa fenom i to na ono najslabije i izdaljine.Sada normalno navikla je a kada je bila bas mala beba uzivala je kada sma joj susila kosicu.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
2.3.2010 17:29:15   
choopa choops
Da, ono malo kose sto ima mi susimo fenom vec odavno user posted image

Inace kad je bila jako mala mi bi ukljucili fen kad bi jako plakala i odmah bi se umirila osluskujuci sta se desava user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
25.3.2010 11:19:35   
MiLena81
Susimo kosicu fenom, ne voli ga bas nesto, ali ni ne bezi, kapiram da je jako sve to smara user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
9.8.2010 22:20:28   
usamljena
Evo kako sam ja to danas po prvi put uradila. Sela malo dalje od bebe i vrtila fenom sebi oko glave, ruku, nogu, ... Onda sam se lagano priblizila njoj, sedila je, i prstima joj prolazila kroz kosu i blago fenom susila. Ja sam se sva preznojila ali sam joj uspela to napred osusiti a da se ne prepada jer je fen malo veci i crne je boje pa ...
Pitala sam se da li se uopste sme susiti bebama kosa fenom ali vidim da skoro svi to radite.


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu MiLena81)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here