|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
9.5.2012 9:44:42   
lanajelena
NM uzas user posted image nadam se da je KL sad dobrouser posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 51
   [Obrisana poruka]
9.5.2012 10:12:34   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
9.5.2012 10:33:52   
minna
Uh NM mogu da zamislim kako vam jeuser posted image Nadam se da je KL dobro!

Ja sam pala kada sam imala 4 godine sa 3.5 metra (sa kuce, odnosno 1.sprata, velika terasa koja na jednom delu jos nije imala ogradu), na glavu na beton... na snimanju su rekli da je sve ok, samo mi je celo bilo bas oteceno.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
9.5.2012 10:38:57   
minavb
Uh minna, sa te visine? user posted image
Ja sam se jednom ,trčeći unatraške, nabola na cev koja je odvod vode sa terase. Malo se posekla, ali dobila potres mozga. Mislim da sam imala 7 godina. Danima sam ležala u mračnoj sobi i povraćala.
Vanja je jednom pao sa stolice na potiljak. Na mestu udarca je imao malo petehija i ogromnu čvorug. Odmah sam zvala drugaricu iz Tiršove, nasmejala se i rekla da pratim. Ništa se nije desilo.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
9.5.2012 10:44:19   
minna
Da, bas je bilo visoko, moji su bili tu, ja sa drugaricom malo straijom od mene, ona me uhvatila za ruku, ja se otimala, ona pustila i ja odletela, sve se desilo za sekund. Toga se secam kao kroz maglu, vise iz price, ali se tacno secam sta su moji i sta sam ja imala obuceno tog dana. Dobro sam prosla!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
9.5.2012 22:45:07   
New Mom
Nije više povraćala posle nedelje. Sinoć je bilo prvo spavanje da se nije budila vrištući. Juče je krenula da jede kako treba.
Samo sam skopčala da se jako brzo umara, čak sama dođe da traži da ide da spava.
Iskreno, ne mogu još da se opustim i sve se pitam da li je stvarno sve OK...

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
10.5.2012 13:15:00   
vukosava

IZVORNA PORUKA: New Mom

Nije više povraćala posle nedelje. Sinoć je bilo prvo spavanje da se nije budila vrištući. Juče je krenula da jede kako treba.
Samo sam skopčala da se jako brzo umara, čak sama dođe da traži da ide da spava.
Iskreno, ne mogu još da se opustim i sve se pitam da li je stvarno sve OK...


Kako je sad?

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
29.5.2012 15:51:17   
jance
e sad sam se isprepadala ko nikad! majstor je pao sa fotelje onako na ledja, bubnuo je zadnjim delom glave, bukvalno je pa celim ledjnim delom, znaci zadnji deo glave, ledja i dupe sve zajedno. rasplakao se jako u trenutku, ali nije dugo plakao, gledala sam mu zenice, ok su bile, otimao se da gleda dalje crtani. a samo sam se podigla od njega da uzmem igracku sto je bacio.. jooj jos se tresem i ne znam sta da radim.... sad je zaspao, po PSu, bas kao sto mu je i vreme, a ja evo sedim i tresem se...
sta da radim, da ga vodim na hitnu? kod lekara? ili da ga samo pratim?

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 58
   [Obrisana poruka]
29.5.2012 16:11:56   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
29.5.2012 16:15:58   
jance
pao je na laminat. sad se samo tripujem da je nesto prebrzo zaspao posle toga, ali mu je i bilo vreme, zato smo i bili na fotelji, da bi se smirio i polako uspavao. pokusao je da puzi po meni, iliti se odgurivao rukama i nogama od mene ko sto i ume da radi, okretao se da gleda crtani, cinilo mi se normalno.. neznam ni sta da gledam...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 60
   [Obrisana poruka]
29.5.2012 16:18:18   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
29.5.2012 16:22:34   
jance
mislis da ga budim i da zovem mm da nas vozi? ili da sacekam da se probudi?

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 62
   [Obrisana poruka]
29.5.2012 16:25:32   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
29.5.2012 16:30:46   
lanajelena
Jance nema potrebe da panicis,laminat je najbolje na cega je mogao da padne a da se ne povredi,nista mu nije ne brini,prati samo da li povraca ili previse spava(ne mislim na redovno spavanje)

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
29.5.2012 16:31:23   
jance
sad sam se cula sa mm, ne moze odma da dodje, kaze da ce pozuriti da stigne cim bude mogao, pa cemo videti. zvala sam sad drugaricu pedijatricu, kaze da ga ne cimam i vodim kod lekara jos ce tamo neki virus pokupiti, ali ako primetim bilo kakvo cudno ponasanje, pa makar mi se i samo ucinilo, da odem....
jooj muka mi je!
mrzim sto sam u ovoj nedodjiji, da sam u gradu samo bi ga prebacila u kolica i odsetala do hitne....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
29.5.2012 16:33:40   
lanajelena
Dobro ti je rekla drugarica,smiri se,prati ga,ovo vam je prvi put pretpostavljam,svi smo tako reagovali

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
29.5.2012 16:37:00   
jance
pretpostavljam. i rekal sam sebi da necu paniciti kad se to meni desi ali dzaba!

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
29.5.2012 16:39:00   
cockic
jance opusti se samo ga prati.jer mene su gledali ko budalu kad odvedo bebu od 3
meseca jer je pao sa pola metra(kreveta) na parket.

pa su me vratili i rekli da pratim cak sam pitala da li smemo da putujemo
jer je pao 1 avgusta a mi putovali 2 rekose da sme i isli smo i naravno sve bilo ok.

on je meni dosta padao i dao bog sve je bilo ok.mada kad su veci vec umeju da cuvaju glavu
znam petar padne a glava mu stoji u vazduhu nespusti je uopste na podlogu na koju je pao.
bas ume da je cuva.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
29.5.2012 16:45:32   
Olga75
STA KAD BEBA PADNE SA KREVETA
mislim da je ovo prikladnija tema jer to sto si opisala je " obicno " padanje user posted image
samo ga prati ali mislim da nema potrebe da visite kod dr nekoliko sati bez potrebe

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
29.5.2012 16:48:58   
jance
hvala Olga, gagi, lanajelena, cockic user posted image
hvala sto ste brzo reagovale, smirile ste me malko...
Olga, slobodno prekopiraj postove u odgovarajucu temu, ja sam se u brzini samo ove setila...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
29.5.2012 17:18:40   
bratzz

IZVORNA PORUKA: jance

pao je na laminat. sad se samo tripujem da je nesto prebrzo zaspao posle toga, ali mu je i bilo vreme, zato smo i bili na fotelji, da bi se smirio i polako uspavao. pokusao je da puzi po meni, iliti se odgurivao rukama i nogama od mene ko sto i ume da radi, okretao se da gleda crtani, cinilo mi se normalno.. neznam ni sta da gledam...

Jance meni je milica pala prvi put kad je mala 5 meseci iz kreveta dok smo spavali, plakala je jer se uplasila ali ne dugo, brzo posle toga se uspavala i spavala je dugo (dva sata) i posle toga je sve bilo ok. Posle toga je mnogo puta padala jednom je cak imala cvorugu velicine oraha na celu isli smo i na rengen da je snimaju i sve je bilo ok. Posle toga je glavom po ko zna koji put udarila o zid, posto je plakala uzela sma je u narucje i brzo je zaspala, posto je bila noc i vreme za spavanje spavala je sve do jutra.
Moj zakljucak je kad se dete udari i jako se uplasi ima potrebu za snom, i vrlo lako i brzo se uspava. Moram da kazem da nikad nije povracala posle padova i povreda.
Nadam se da je sa KL sada sve u redu.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
29.5.2012 19:17:49   
Anoniman
jance user posted image

(odgovor članu bratzz)
  Direktna veza do poruke: 72
   [Obrisana poruka]
29.5.2012 21:26:42   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
29.5.2012 21:37:08   
jance
pa onako... ne znam sta da mislim. spavao je tacno 2 sata u minut, ko i uvek sto spava, probudio se, i mm i ja smo ga pregledali i ispipali sa svih strana, pustili ga da se podigne na noge, da puzi, sve ok, cak ni cvorugu na glavi nema. jeo je lepo, pa smo otisli kod zaove. e tu je postao kenjkav jaako, a i ona mi je bas nabila tenziju stalno ponavljajuci: on je jaako kenjkav, nije takav inace, nesto nije u redu... pa smo se pokupili kuci. na putu kuci je zaspao, kad smo dosli kuci je jos kenjkao, popio je punu flasicu dohrane i zaspao. za sada spava mirno. kaze mm da je zadnjih nekoliko dana tako nervozan uvece, da su to zubi, kako se ne secam, a ja vise u nista nisam sigurna user posted image

za svaki slucaj mi mm sutra ostavlja kola pa cu videti kakva ce biti noc i jutro.
da, povracao nije, malko je bljuckao ali ga je necaka malko nalivala sa vodom kad su bili tamo, a i mislim da je daleko od povracanja.

uglavnom, za neutralne posmatrace je dobro, samo je malko kenjkav...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 74
   [Obrisana poruka]
29.5.2012 21:40:45   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here