|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
9.3.2015 11:21:22   
mila83
Moji kada god bi se desilo tako nesto,uvek sam posmatrala da vidim da li nastavljaju da se ponasaju uobicajeno i ni po koju cenu nisam dala da spavaju ako bi i hteli.To sve sto si napisala je upravo najbitnije da se primeti na vreme.Hvala Bogu pa je sve u redu proslo !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu mirka11)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
9.3.2015 11:23:15   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Mila bas sam citala sta ste pisali.
Ali taj zvuk kada sam cula i kako je zaplako plus krv, oduzela sam se.
Neverovatno kada je Vuk bio mali tako nesto kao kosta bacao se po garnituri i udario glavom u radijator. Evo opet ista situacija. ne mogu da verujem.
Jos sam pre neki dan pisala kako se K penje gde stigne.
I posle tog udarca je nastavio da se penje na plasticni sto sa tri noge. popne se i stane na njegauser posted image a to sve vidi od vuka i kopira ga.



Takva su deca Dijana,cim im bol prodje nastavljaju dalje...Moj stariji sin dok je ucio da hoda nije bilo dana da ne padne na glavu i to su bili jaki udarci a jednostavno nismo mogli da ga sacuvamo,jer je dete zivahno i samo je trckarao....A ovaj mladji dosta manje pada a i kad padne zna kako,padne na tupe ili se zadrzi rukama a bata je padao direktno na glavu....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
9.3.2015 11:43:25   
veselicaa
Od devera sincic kako prohodao.pao je sigurno jedno deset puta.Dva puta je pao na usta cak mu je i krv tekla.Ja padove svoje dece mogu da izbrojim na prste jedne ruke i to za obe,sad da li sam ja previse pazljiva ili nesto drugo ne znam ali stvarno su mi retko padale.A i tada nisam imala net user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
9.3.2015 11:50:23   
Bibilib
Nisam ni ja imala net kad se Marko rodio i ucio da hoda,ali je brate padao koliko god da smo ga cuvali,bila mu je potrebna kaciga da bi zastitio glavu a sa Adrijanom je drugacije jer dete pada na guzi....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
9.3.2015 11:51:53   
veselicaa
Ma znaci kada pazis,ja razumem da dete padne ponekad,ali svaki dan mi malo preterano

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
9.3.2015 11:56:31   
mila83

IZVORNA PORUKA: veselica

Ma znaci kada pazis,ja razumem da dete padne ponekad,ali svaki dan mi malo preterano


Delim misljenje,ma koliko da je zivahno!I moji nisu puno padali.Samo da mi se sad ne obije o glavu sa T,mala je zvrk pravi ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
9.3.2015 12:08:20   
mirka11
bas suprotno za spavanje posle pada...u bolnici su mi rekli da je pustim da spava ali da je budim na svakih sat vremena zato sto im je to potrebno valjda dok se malo povrate.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
9.3.2015 12:15:05   
mila83

IZVORNA PORUKA: mirka11

bas suprotno za spavanje posle pada...u bolnici su mi rekli da je pustim da spava ali da je budim na svakih sat vremena zato sto im je to potrebno valjda dok se malo povrate.


To sam i mislila, mora se proveravati da li dete moze da se probudi, da nije upalo u neku vrstu kome.Ali mojima se nikada nije ni spavalo.nemam iskustva puno sa tim, i nadam se da i necu imati.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu mirka11)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
9.3.2015 12:19:01   
veselicaa
Ja ipak mislim da dete nakon pada ne treba da spava,tako su rekli mojoj jetrvi kada joj pao mali.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
9.3.2015 12:24:12   
Bibilib
Moj je padao ali nije spavao vec terao dalje cim mu bol prodje...a slazem se sa vam da se treba cuvati ali jednostavno ga ne mozes non stop drzati u rukama...a ono se vuce hoce dole...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
24.5.2015 12:19:34   
Rosita
D se juce igrao sa nekim veliki prekrivacem, krio se, pravio sator i td. Odjednom je poceo da place, kao nogaaa, ali cim sam ga uzela prestao je i kao sve ok. Medjutim, krene po malo da sepa. Savija prste na levoj nozi ka podu. Al ne zali se nista. Jutros i trci, skace, nista vidljivo nema, sta god mu radis sa nogama sve ok. Al sepa po malo i te prstice savija kad brzo hoda. Odvedem ga u Tirsovu, kao nista, nece ga slikati sad, brufen 2*1 5 dana, pa ako ne prodje onda. Pojma nemam sta je uradio. Taj dr kaze za prste, to je normalno, to nista. A sto sepa, mozda je i neka vodica u zglobu od zadnjw viroze pa je to sad aktivirano i procice. Ah da, da miruje ?!? Kaze ne zna kako . Ufff, deca. Samo da prodje.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
24.5.2015 12:39:39   
veselicaa
Rosita da brzo prodje user posted image Znam kako je tesko kada dr kaze mirujte user posted image

< Poruku je uredio veselica -- 24.5.2015 12:40:43 >

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
24.5.2015 12:50:06   
Rosita
Hvala draga :*


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
24.5.2015 12:53:50   
Mala Elena
Rosita user posted image
Elena sinoc otisla ispod kreveca i odjednom pocela da place kad ja pogledah ona izbacila glavu pored stranice a tu pored bila pribijena guralica i zaglavila glavu. Uzas !

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
24.5.2015 14:14:04   
mila83
Rosita,nadam se da nije nista ozbiljno...
eto,taman mislis dete se zaigralo,igra se prekrivacem i nece mu biti nista...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
24.5.2015 19:48:55   
NadaR
Moj je pun modrica . Ne mogu ga vise ispratiti. Non stop je na biciklu ,igralistu. Najnovija je na čelu. Pentrao se uz ogradu i omaknula mu mokra patika. Namazala sam je margarinom pa se povuklo ljubicasto.

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
1.6.2015 13:28:04   
Rosita
Ja ne znam sta vise da mislim. Pre 8 dana poceo je da pije brufen. Bila kisa, sve vreme u kuci, prohodao ok cini se sve. Napolju mi se cini da sepne kad kad, nekad kad potrci, u subotu se nesto vukao i bas kao da nas zajebava hodao napolju. Juce sve ok, kad se rastrci opet nekad deluje da sepne. To jest sigurno, rodjaku sam pitala da pogleda. Jutros kao boli ga noga i malo sepne. Spakujemo ga i u Tirsovu. U maloj ordinaciji hoda kako treba. Drugi dr iznosi isto stav- jos ga necemo snimati. Brufen da pije 4 dana. To sto uvrce prste na nogama ka podu povremeno je i po drugom dr ok i razvojno, po meni mozda i zbog toga klecne i sepne po nekad. U medjuvremenu imao laringitis. Dodjemo kuci sve ok. Kaze dr ako za 5 dana prodje da ne dolazimo, ako ne prodje dolazimo , nece biti kasno. Eto, pametna nisam vise. Dete igra
Skace, trci. Ne zali se osimo to malo jutros. :( :( malo me umirilo jer eto drugi dr ne smatra alarmantnim - onaj hirurg u nedelju na hitnoj rece vi ste treci od jutros takvi, 11 je bilo, mm ce me proglasiti zq paranoika. Mirovao nije.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
1.6.2015 13:42:08   
mila83
Ne znam sta da ti kazem, ni meni deluje da je nesto strasno..ali znam da sad nemas mira sto ne znas sta je u pitanju. Bice to sve dobro, ,mislim da bi ti to i osetila i primetila kod svog deteta da je nesto drugo u pitanju. Srecno i javi nam posle kako se odvija situacija !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
1.6.2015 14:28:37   
Rosita
user posted image mila

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
15.7.2015 17:23:30   
amdn
nas se slupao kod babe, a bio je sam kod njih, decak cistio dvoriste i potrcao kod dede, nekako se sapleo i lupio glavom o klupu.
rasekao koren nosa pa su morali 2 konca da mu usiju, sreca pa nije oko, moja mama se istresirala, trebali i njoj da daju nesto za smirenje al nisu,
sad je ok vec mu i proslo, skinuli konce i mazemo kremu za ozilje, vidi se al nije strasno.
Najgore je kad se razbiju a nisu sa roditeljima nego kod baba i deda

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
15.7.2015 18:56:34   
mila83
jesi li probala dermatiks da mu mazes?On je sjajan za oziljke.
Da,to se najcesce desi sa bakama i dekama,tamo vrsljaju a oni ne stizu svaki korak da im isprate,a i svasta im dopustaju...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
15.7.2015 21:35:00   
vikiveki
Tako je to kod babe i dede,dopuštaju im previše,a više nisu u mladosti pa da prate ritam dce.I moji su nekoliko puta dok su bili kod babe i dede sami imali par nezgoda,ali ja to posmatram objektivno,i da sam ja bila sa njima to bi se desilouser posted image što ljudi kažu "sudbina"

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
15.7.2015 22:40:33   
amdn
Mila mazemo mu Contractubex, smrdi na crni luk,to mi je preporucio prijatelj koji radi u Klinickom centru,
ako ovo ne pomogne probacemo sa tim, imamo punu kucu kremica....
hvala u svakom slucaju, zapisacu kako se zove da ne trazim posle ovde

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
16.7.2015 0:16:44   
vikiveki
Ja nisam čula za tu kremu,ali svakako vredi je isprobati,koliko košta?

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
16.7.2015 9:39:00   
mila83
Dermatix za oziljke kosta oko 3000dinara,mala tuba od 15ml,moram pogledati bas koliko ml ima.
Evo,taman sam mislila da nemam stada pisem ovde..hvala Bogu,jel..
Kad ono,ova moja mrvica jutros tresnula sa kreveta ,naravno na glavu.Pola cela je u cvorugi i vec plavi.Malo se uplasila,ali uspela sam da je smirim,umivam i stavljam hladne obloge.Lepo se igrala,malo ruckala i sad joj se spava,inace tako radi.
Nadam se da je ok sad daide na spavanje ? Pala je pre sat i 15ak minuta mozda.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Slaba motorika, ravna stopala, loš govor -...
Veliki izazov današnjeg vremena su savremene tehnologije. Tu je, naravno, televizija, ali primat preuzimaju mobilni tele...
BUDUĆE VOĐE: 7 osobina prolećnih beba
Zima, proleće, leto ili jesen ... Da li znate da godišnje doba utiče na našu ličnost? Mnoga istraživanja pokazala su kak...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here