|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moja Jelka
8.12.2015 15:27:51   
Anarunika
Mi smo ukrase i jelku ostavili u nekom prostoru gde držimo stvari koje u kuću ne mogu da stanu. I sada moram samm da idem tamo da iskopamo i jelku i ukrase i sve što ide uz to... Ne verujem da ćemo kititi pre 20. a možda ni do 25. Ali zato pravimo ukrase :-)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Moja Jelka
8.12.2015 22:25:16   
Mala Elena
Jedva cekam da je okitim. Ne znam samo da li ce mi mala dozvoliti da to fino, zajedno obavimo...i gde da stavim jelku od 150cm a da je ona ne cacka?user posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Moja Jelka
8.12.2015 22:32:40   
mila83
Milicicak,jelka je prelepa!
Mod,kod vas je pravo prednovogodisnje raspolozenje i zabava !
Mi kitimo jelku uvek dan dva pred Sv.Nikolu,tako cemo i ovaj put.Samo ove godine imamo i bebu koja voli na sve zivo da se pentra user posted image pa ce biti i novogodisnje avanture ! Jos smisljamo adekvatno mesto za jelku..

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Moja Jelka
8.12.2015 23:12:53   
veselicaa
Mod slike su vam divne user posted image Mi cemo nasu jelku okititi oko 20 decembra.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Moja Jelka
9.12.2015 7:37:05   
m2m2
Divne su vam jelkice. Ja cu okitit jelku vikend pred novu godinu, iz razloga da Laki ne bi rasturio. Poskida ukrase i hoce da se igra sa njima. Trebala bih i da dokupim ove godine nesto ukrasa, jer Laki dosta polomio. user posted image user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Moja Jelka
9.12.2015 8:41:00   
Modessty
I ja obično kitim jelku oko Sv Nikole, ali sad nam RR deka dolazi ranije user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu m2m2)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Moja Jelka
9.12.2015 8:51:54   
veselicaa
Blago vama za rr deku,pomislila sam da si je zbog toga ranije okitila.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Moja Jelka
9.12.2015 8:55:12   
dijana1*
Mi smo nasu prosle nedelje okitili. Bila je to prava borbauser posted image ali uspeli smo.
neko stavlja ukrase, neko ih skida i tako....user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Moja Jelka
9.12.2015 10:01:25   
dejana007
user posted image
user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Moja Jelka
9.12.2015 10:26:18   
Anarunika
Dijana ,zato sam ja primenila homemade ukrase dok deca ne porastu. Prvo što će više da ih cene kada ih sami naprave pa neće toliko da ih maltretiraju,a drugo što i nije tako strašno ako se pokvare,napravićemo druge user posted image A sada tek razmišljam gde da turim jelku a da preživi makar do 1. januara uz ovog malog đavolka user posted image

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Moja Jelka
13.12.2015 10:24:21   
emicaa
user posted image

Evo i naše,malo nam jelkica ima glup rasored grana ali šta da joj radim user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Moja Jelka
13.12.2015 10:50:13   
wivern
Sjajne su vam jelke user posted image
Emice malo je samo suplja pri vrhu, nista strasno. Meni se svidja user posted image
Ja cu nasu pokusati veceras da okitim, stavljam fotku posle

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Moja Jelka
13.12.2015 10:54:52   
emicaa
Wiv taj šuplji dio mi i bode oči a ne znam kako da ga popunim user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Moja Jelka
13.12.2015 11:05:34   
mila83
Emice,lepa vam je jelkica. I mi smo nekoliko godina uzimali pravu jelku i bas jedne godine je isto tako jelka dole bila bas gusta,a gore se isticao taj vrh...

Probaj mozda da umotas prazne kutijice u ukrasni papir,da izgledaju kao pokloncici,pa da stavis na te grane,bitno je da budu lake kutije,da mogu da stoje,cak ih mozes i nekim koncicem vezati..ili ubacis neku cestitku medju granama da stoji...igrackicu...ili neke papirne ukrase,a da ti se slazu sa ostatkom dekoracije...
Obozavam ljubicastu boju ,lepa vam jenkombinacija.user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Moja Jelka
13.12.2015 11:06:33   
Kata90
Jako su vam lepe jelke,ja cu sad od nedelje jedan dan okititi pre malisinog rodjusauser posted image
Kacicu i ja slikuuser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Moja Jelka
13.12.2015 11:12:07   
vikiveki
Emice prelepa vam je jelka...i mi bi trebalo ovih dana da kitimo,ali deca nemaju vremena od školeuser posted image pogotovo ćerka okupirana je ovih dana pismenima i kontrolnim zadacima...tako da ćemo kićenje ostaviti tamo posle 24. kada počne raspust

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Moja Jelka
13.12.2015 11:18:23   
emicaa
Mila super ti je ideja user posted image a i meni se svidja kombinacija,imali smo crveno-zlatnu pa je sad ova na redu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Moja Jelka
13.12.2015 11:28:32   
vocicana
Emicee, Dejanaa, prelepe su vam jelkice, bas prelepe.
Modd samo da pohvalim vasu vecernju, porodicnu, jako lepu akciju kicenja, jelka je divna!!!!!
Mi cemo jos sacekati kicenje, ne zurimo se. Zdravlja Boze, sledece godine, sa nasim detetom!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Moja Jelka
13.12.2015 12:02:12   
Ana RR
Mi smo juče okitili, staviću sličicu posle.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Moja Jelka
13.12.2015 12:20:44   
Figaro88
Andrea je nasu jos prvog,ali okitili smo samo onu malecku,ovu veliku ne znam kada cemo,verovatno krajem meseca,hocu prvo da kupim nekih novih ukrasa,videla sam bas lepe u Rodinom katalogu,a i kod Kineza ima svasta...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Moja Jelka
13.12.2015 12:48:22   
isidora88
Divne su vam jelkiceuser posted image
Mi smo nasu okitili 10.12, mada mija je slicna kao prethodnih godina, osim sto je Mateja ove godine dosta sam kitiouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Moja Jelka
13.12.2015 14:22:47   
wivern
Emice ma samo obavijes onu dlakavu dekoraciju, i to u zelenoj boji.
Valjda si skapirala na šta mislim user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Moja Jelka
13.12.2015 14:49:42   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: wivern RR

Emice ma samo obavijes onu dlakavu dekoraciju, i to u zelenoj boji.
Valjda si skapirala na šta mislim user posted image

Jes' ti otišla na depilaciju? Samo ti dlake u glavi user posted image
Izvinjavam se za OT user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Moja Jelka
13.12.2015 15:05:44   
Bibilib
Prvo da vam pohvalim jelke stvarno su lepe user posted image user posted image user posted image svaka cast
a evo i nase

user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Moja Jelka
13.12.2015 15:56:06   
MAMAMAJ
Divne su vam jelke.
Emice, vaša je baš verodostojna, hoću da kažem da izgleda nekako prirodno s tom "rupom" a nakit kao da je moja ćerka birala. user posted image
Mi smo juče kupili jelkastu girlandu koju ćemo staviti na naše drvene grede na plafonu, mada mi nemamo plafon, ali ne znam kako da objasnim user posted image
Imamo malu jelku i dok deca ne porastu, nećemo kupovati veću, a ova girlanda nam je super rešenje. Dokupili nešto nakita i supeeeer

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here