|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da se malo upoznamo!
7.6.2010 11:57:55   
Ellenica
Dobro došle nove forumašice
Sjajno mi je kad čujem, "Čitam vas već duže vreme, BAš ste zabavne"user posted image

PA hajte da se družimouser posted image


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Da se malo upoznamo!
7.6.2010 16:36:02   
merjem 82
E hvala na dobrodošlici,sad user posted image zamjenujem sauser posted image ...!


(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Da se malo upoznamo!
8.6.2010 8:15:46   
bokicans
E evo i mene,druga trudnoca i to blizanacka!Baš mi je drago sto cemo se druziti !Veliki pozdrav

(odgovor članu merjem 82)
Direktna veza do poruke: 328
   [Obrisana poruka]
8.6.2010 8:23:17   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bokicans)
  Direktna veza do poruke: 329
   RE: Da se malo upoznamo!
8.6.2010 8:41:43   
simke
Dobrodošla user posted image Ako ti treba pomoć-tu smouser posted image
Za početak  OVDE ćeš naći kako se ubaci ticker,avatar,kako da nađeš temu i sl.user posted image

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Da se malo upoznamo!
8.6.2010 8:49:09   
bokicans
Hvala lepo!Evo sada sam malo pretrazivala ,i gledala ,lepo je sve objašnjeno pa snaćićemo se nekako!!!user posted image

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Da se malo upoznamo!
14.8.2010 0:20:35   
Didy
Žene, pa ja ovu temu nisam uopšte videla do sad!user posted image Ne verujem!
Nadam se da ću jednom u životu imati vremena da iščitam sve prethodno napisano i da vas ostale malo bolje "upoznam".user posted image
Ja sam 1981. godište. Rođena sam, udata i živim u Bačkoj Palanci (uh, strašno zvuči ovako napisanouser posted image ).
Završila sam srpski jezik na Filozofskom fakultetu u Novom Sadu, završavam master (već 2 godine, nikako da sednem i napišem rad) na istom, smer lektorsko-redaktorski.
Radim u školi, na žalost uvek na nekoj zameniuser posted image , a kakvo je stanje u prosveti kod nas, verovatno do daljnjeg. Honorarno radim kao lektor, što bi moglo da postane i stalno kada bi moje dete dobilo vrtić, što je u zemlji Srbiji nemoguća misija, osim ako nisi brat rođeni sa direktorom gorepomenute ustanove.
Odoh malo off, sorry, a sad odoh malo i da spavam.
Pozdrav svima!


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Da se malo upoznamo!
14.8.2010 14:43:35   
lanajelena
Eh Didy zeno svaki moj izlazak se zavrsavao u palanci user posted image user posted image user posted image ...kao klinka Hacijenda,pa Black,kasnije čarda itd...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Da se malo upoznamo!
14.8.2010 19:49:06   
@jokica
Pozz svima!!!!Cula sam dosta lepih komentara o vama pa reko da vam se pridruzim.Inace,zovem se Jovana,imam blizance od 2,5god.strasno su nestasni pa hajde da se kuckamo....

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Da se malo upoznamo!
14.8.2010 19:57:45   
bebironcic
Jokice,dobrodoslauser posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu @jokica)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Da se malo upoznamo!
14.8.2010 20:36:50   
kleopatra*
@jokice dobrodoslauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Sve je tako jednostavno-ILI ce se desiti ILI nece..Treceg nema ;) "

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Da se malo upoznamo!
14.8.2010 22:40:13   
Didy
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Eh Didy zeno svaki moj izlazak se zavrsavao u palanci user posted image user posted image user posted image ...kao klinka Hacijenda,pa Black,kasnije čarda itd...


To je kao ona fora kad položiš za auto onda ideš svakog vikenda u drugo selo da vidiš kakav je tamo "provod".user posted image
U "Hacijendi" smo se mogle sresti, to je bila zlatna era mojih izlazaka (srednja škola), posle me već nije bilo u Palanci...


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Da se malo upoznamo!
14.8.2010 23:19:07   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: @jokica

Pozz svima!!!!Cula sam dosta lepih komentara o vama pa reko da vam se pridruzim.Inace,zovem se Jovana,imam blizance od 2,5god.strasno su nestasni pa hajde da se kuckamo....


dobrodošla mila user posted image

(odgovor članu @jokica)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Da se malo upoznamo!
6.9.2010 14:08:39   
mtajcica83
Evo i ja da napisem koji redak u ovoj temi..user posted image ..Iako sam clan rr od oktobra 2009, tek sad vidjeh ovu temu user posted image .
Ja sam Tatjana, 83 sam godiste.Zivim u Hn sa muzicem..i  u iscekivanju smo bebca user posted image   u oktobru mjesecu..
.Zavrsila sam menadzment i radim u jednom hotelu, tj..trenutno sam na trudnickom bolovanju.user posted image
Eto toliko...user posted image ..


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Da se malo upoznamo!
8.9.2010 11:27:08   
Crvenkapa85
i ja tek pronadjoh ovu temu tragajuci za nekom kafanicom da popijem kafu....Ja sam Milana iz Zrenjanina,radim u jednoj poslasticarniciuser posted image ,u braku sam 3,5 godine i imamo jednu malu smizlu od 3 god.

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Da se malo upoznamo!
8.9.2010 11:31:56   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Crvenkapa85

i ja tek pronadjoh ovu temu tragajuci za nekom kafanicom da popijem kafu....Ja sam Milana iz Zrenjanina,radim u jednoj poslasticarniciuser posted image ,u braku sam 3,5 godine i imamo jednu malu smizlu od 3 god.


Crvenkapice dobrodošla user posted image

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Da se malo upoznamo!
8.9.2010 11:36:19   
SareniVrabac
ja sam Katarina iz Uzica, sad zivim u Novom Sadu...87 sam godiste, studiram biohemijsko inzenjerstvo, treba da diplomiram za mesecak dana... sa mm sam 3,5 god, u novembru cemo se vencati i cekamo bebca u martu

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Da se malo upoznamo!
8.9.2010 11:50:15   
*Alexx*
Dobrodošle, Crvenkapa i SareniVrabac user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu SareniVrabac)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Da se malo upoznamo!
8.9.2010 11:54:23   
SareniVrabac
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Da se malo upoznamo!
8.9.2010 11:56:11   
Crvenkapa85
hvala bolje vs nasla user posted image

(odgovor članu SareniVrabac)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Da se malo upoznamo!
5.10.2010 14:43:01   
MarinaDK
Da vam se predstavim:
Rodjena sam u Sarajevu 1978 god tu sam odrasla i zivjela do 93, te zbog rata i bolesti selim u Hr tu sam zivjela par mjeseci i napokon se selim u Dansku...
Radim kao trgovac uskoro trebam opet u skolsku klupu da se preskolujem za fizioterapeuta...
Imam sina koji se zove Adriano i ima malo vise od 7 mjeseci...
Lpuser posted image

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Da se malo upoznamo!
12.10.2010 12:15:24   
jovana13
ni ja do sad nisam videla ovu temu! Ja sam Jovana iz krusevca 1991god zavrsila sam hemijsku skolu-teh.za zastitu zivotne sredine. ne radim nigde. i imam malu smizlu od 7.5mes

(odgovor članu MarinaDK)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Da se malo upoznamo!
12.10.2010 12:18:22   
jovana13
ups zaboravih ovo udata sam od 10.10 prosle god za bojana...

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Da se malo upoznamo!
12.10.2010 12:24:11   
Jeca*
dobrodošla i srećna vam godišnjica braka, sa malim zakašnjenjem user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Da se malo upoznamo!
12.10.2010 13:36:25   
jovana13
hvala Jeco!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here