|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
10.3.2016 12:31:06   
branki*
dobih!i to nakon skoro 14 meseci!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
10.3.2016 14:20:04   
choopa choops
Branki jupi user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
10.3.2016 14:22:23   
vonavoj
Opala,branki,tebe je bas postedelo!!user posted image user posted image
Sad ce mozda da ti B bude nervoznija,barem su meni obe bile..i odbile sisanje posle drugog ciklusa

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
11.3.2016 14:46:36   
Anoniman
ja prosli mesec imala 2 ciklusa, u jednom mesecu, prvi nakon porodjajauser posted image i sada cekam drugi , a pre desetak dana smo prestali i sa dojenjem, zvanicno, i sada cekamuser posted image

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 904
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
11.3.2016 16:18:45   
Mala Elena
Um, sto si prestala da dojis?
Mene je donji stomak jutros otkidao, ali nije to ni menstrualni bol nego kao zadrzan ostar bol...tako me drzao 20-tak min .user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
15.3.2016 13:49:07   
Lota
Prvi ciklus sa prvim detetom je bio kad je beba napunila 13 meseci, 15 dana od prestanka dojenja i nakon toga je sve islo redovno, a sa drugim detetom sam dobila vec posle mesec dana, drugi ciklus nakon tri nedelje i sad cekam treci ciklus vec skoro 2 meseca. Eto, potpuno razlicito od prvog puta, a dojim i drugo dete.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 906
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
15.3.2016 13:58:41   
adulence
Evo i ja da se upisem,dobila posle 6.meseci od porodjaja..

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Lota)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
15.3.2016 20:59:50   
serpica
I ja da se upisem,danas dobila prvi put posle skoro 10 meseci,bas sam mislila da ce da me postedi jos koji mesec.. dojim i dalje.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
5.4.2016 15:11:57   
marinic
ja sam dobila tek posle osam meseci od porodjaja, sve je bilo normalno, kao i svaki ciklus, iod tada mi je cak i redovnije bilo nego pre porodjaja, mislim na cikluse...pre su bili neredovniuser posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
5.4.2016 15:14:56   
Maraj
Ja dobila tacno 6 meseci od porodjaja. Trajalo 5 dana , 6.dan nista , 7.dan u tragovima
Videcemo kako ce dalje user posted image . Inace dojim

(odgovor članu marinic)
Direktna veza do poruke: 910
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
6.4.2016 0:11:17   
janajana
Ja kao dobila posle 6,5 meseci tacnije 22.03. ali to ne mogu da nazovem ni dobijanje posto mi je nekih 5-6 dana islo kao da prolazi.

_____________________________

*Every saint has a past and every sinner has a future.
(Oscar Wilde)

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
7.4.2016 9:17:09   
superm
Išla sam juče na uz kod svog dr. Sve u redu. Kaže da je normalno da se ciklus još uvek nije ustalio. Zbog dojenja i hormona koji me ' napadaju'.user posted image
Rekla sam mu da nisam imala takvih problema prethodna dva puta, on reče sve to zavisi od trenutnog hormonskog statusa.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu janajana)
Direktna veza do poruke: 912
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
7.4.2016 9:25:49   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Unina mama

ja prosli mesec imala 2 ciklusa, u jednom mesecu, prvi nakon porodjajauser posted image i sada cekam drugi , a pre desetak dana smo prestali i sa dojenjem, zvanicno, i sada cekamuser posted image


Treci ciklus stigao juce . Posle mesec dana kasnjenja. Povezujem sa prestankom dojenja. I bas su mi sada posle drugog porodjaja obilniji.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 913
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
7.4.2016 9:41:26   
Bibilib
Ja na zalost nisam imala tu srecu bar dok dojim da nemam ciklus vec sam sa nepunih 40 dana posle porodjaja dobila e sada cemo videti kako ce biti posle treceguser posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 914
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
25.4.2016 0:14:16   
Senaa
ja sam dobila menstruaciju prije 15 dana pordila sma se prije 3 mjeseca krvarila sma normalno 40 dana pauzrala par dana opnda mi je pocela menstruacija al evo kako je pocela jios traje i to sve na prekide neznam zbog ceka dal je sto nisam dobija 9mjeseci il od neceka pojma nemam imala sam dva konca sjeklisu me pa da nije do toga

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 915
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
27.4.2016 13:55:44   
loto
Pozdrav mame!
Muci me nesto, porodila sam se pre 4 mesc. i dojila samo 1.5 mes. jer vise nije bilo mleka ni kap.
Ali jos uvek nisam dobila menstruaciju.Da li je to normlno?
Inace vec mesec dana osecam onu nelagodnost u stomaku...ali nista.user posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 916
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
27.4.2016 17:26:37   
branki*
Ja mislim da je normalno,ipak si se re!ativno skoro porodila,dok se hormoni ne unormalizuju.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu loto)
Direktna veza do poruke: 917
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
27.4.2016 19:02:49   
isidora88
Loto ja sam prvo dete dojila isto mesec ipo a dobila sam posle 10 meseci tek.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 918
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
28.4.2016 15:04:35   
loto
Uh, nadam se da je normalno, bas sam pocela da brinem, a stalno osecam taj neki pritisak kao da cu dobiti i kad god pogledam ono nista.... a sekret onako providan sluzav bez mirisa i nekih ne lagodnosti....takav mi je samo bio kad su plodni dani...a sad stalno...i to mi neobicno user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 919
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
11.5.2016 18:00:52   
vocicana
Da li je moguce da mi krece ciklus, porodila se pre 32 dana?!!! Ne mogu da verujem, bas bzv.
Danima osecam neku malu nelagodnost u jajnicima, ali sve sam mislila da je to normalno, ali sam videla krvavi trag, bas se nerviram, moglo je da me iskulira bar do 40 dana.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu loto)
Direktna veza do poruke: 920
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
11.5.2016 19:52:33   
BubaBubica
Kad ne dojiš normalno je, ja sam prvi put kao baksuz dobila tačno 28 dana nakon porođaja.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 921
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
12.5.2016 6:15:09   
vocicana
Jao hvala na odgovoru, ja sam 32-gi dan, ali srecna sam sto me nista ne boli. To je prednost. nervozna sam bila malo vise nego obicno, to je jedino nsto sam primetila, malo vise saltkisa, koje ne volim.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 922
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
10.6.2016 16:40:06   
Mala Elena
Dobih danas. 4,5 m samo od porodjaja...user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 923
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
10.6.2016 16:58:58   
suzi kju
Dobra si, ja sam krvarila posle porođaja mesec dana i posle desetak dana dobija ciklus, užas!!!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 924
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
10.6.2016 17:19:06   
Maraj
Meni lohije trajale 2 meseca a ciklus dobih 6 meseci od porodjaja

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ženama mozak naraste nakon porođaja
Popularno verovanje da se ženski um pretvori u kašu tokom trudnoće i porođaja je totalno pogrešno – mozgovi žena, u stva...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image
Click Here