|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
28.9.2018 9:43:00   
vonavoj
Mili,tako sam i ja imala...curkanja.a bilo je sve ok..to su sve hormoni,. Ali idi i proveri.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1051
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
28.9.2018 9:50:50   
IvanaSK RR
Mili, jesi isla na kontrolu posle porođaja?
Ja mislim da to nije nista posebno, hormoni kao sto kaze Von.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1052
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
28.9.2018 9:54:19   
milicicak
Nisam isla na kontrolu, nikako da se organizujem. Moracu sledece nedelje.
I ja mislim da je normalno sve samo nije moralo vec ☹️

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1053
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
28.9.2018 11:36:31   
IvanaSK RR
Pa jeste, bas je rano. Koliko su ti trajale lohije?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1054
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
28.9.2018 11:39:21   
Maraj
Mili , citam unazad, pa ti izgledanusi ni prestajala da curkas user posted image
Bas bezveze...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1055
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
28.9.2018 20:58:07   
milicicak
Ivana, do 10.9. su mi trajale lohije i dva dana posle toga sam dobila. Sto kaze Maraj, nisam ni prestala da curkam

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1056
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
28.9.2018 22:51:13   
vonavoj
Mili ja sam dobila 5 nedelja od porodjaja .lohije su mi trajale mozda 3.5 nedelje..Ali ja nisam dojila..Mada starije zene tvrde da je bolje da se sto pre dobije,kao iscisti se organizam..

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1057
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
29.9.2018 8:31:46   
IvanaSK RR
Uf, bre, bas je poranila mens. Otidji kod dr kad budes mogla, al kao sto rekoh verovatno se jos hormoni nisu doveli u red.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1058
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
29.9.2018 10:17:57   
mama ivane
Posle prvo porodjaja dobila sam mens. posle 2 meseca beba je sisala , a posle drugo porodjeja proslo je 11 meseci pa sam tek dobila tj. prestala sam da dojim bebu , a sada ce mo videti kako ce bitiuser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1059
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
4.1.2019 22:32:19   
vonavoj
Posle koliko ciklusa od porodjaja bi trebalo da se regulise ciklus. Cekam sestu vesticu i bas mi kasni i nervira me..pri tom sam negde oko 10.og dana ciklusa imala neko krvarenje,samo kad se obrisem,trajalo 5 dana..i sad nikako da dobijem,a stomak me vec 2 dana boli..Otpilike mi je ciklus na 35dana .a sad sam imala 26.11.i trebala sam 30.12 dobiti..i jos nista..bas me nervira. Trudna nisam,jedino ako je vestica 26.11.bila lazna..Svakako sam planirala ginekologa,a sad cu jos brze otici..

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 1060
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
4.1.2019 22:39:31   
MasnaMasnica
Von ne znam. Meni su ciklusi od kako sam D rodila i dobila prvi put, tacni u dan na  28 dana a to pre nije bilo. A jesi li ti radila test?

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1061
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
4.1.2019 23:10:10   
Rosita
Kad sam dobila, nastavili su redovno. To posle prvog porođaja (14 m posle). A sad još nisam dobila (9+). Možda je bila jaka ovulacija, to krvaruckanje... Uradi ti i test, ipak, šta misliš?

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 1062
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
4.1.2019 23:20:13   
Maslacak15
Ti i ne dojis von, trebalo bi da Su se ciklusi stabilizovali.....

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1063
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
4.1.2019 23:51:16   
mama Jo
Meni je ginekolog rekla da se sve racuna u menstr... jer sam ja imala neko blago krvarenje dva dana, i posle toga vrlo neredovne cikluse pa nisam znala da li i to blago od par dana da racunam, rekla mi je tako - sve se racuna.
Ako cemo po tome, to 26.11.bi trebalo da se vodi kao tvoja menst... mozda ti prosto kasni dosta... meni je na nervnoj bazi znala da porani i po 10 dana, tebi mozda prosto kasni... sta znam...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1064
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
5.1.2019 0:11:39   
vonavoj
Ja sam pre trudnoca imala cikluse na 35-40dana..posle drugog mi se regulisalo na 31-33..i vidi sad..Ne smem ni da kazem od kad nismo imali odnose...zato trudnoca ne igra ulogu..od 10.11..glupo mi da kupujem test i radim..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1065
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
5.1.2019 7:02:12   
vonavoj
Dobila sam,napokon.. strres i hormoni,ubise..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1066
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
5.1.2019 7:33:42   
vocicana
Bravo cestitam! Sada pazi sta radis user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1067
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
5.1.2019 8:50:44   
mama Jo
Von, dobro je... ja to tako kazem ,,konacno je probilo" user posted image
To je sve na nervnoj bazi sigurno... vise puta sam imala takvu situaciju.
Dobro je da je konacno dosla.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1068
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
5.1.2019 9:42:39   
vonavoj
Bas je probiloo,pravi naziv. Na nervnoj bazi,i uvek kasni.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1069
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
5.1.2019 12:46:07   
Rosita
Super👍

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1070
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
20.2.2019 19:58:20   
jance
Zene, ja imam osecaj ko da cu ponovo dobiti a nema dve nedelje kako sam prestala da krvarim. Dobila sam prvu menstruaciju posle porodjaja tacno 6 nedelja od porodjaja to je bilo pocetkom februara. Nisam zapisala ali tu negde treceg februara. I evo sad imam sve simptome ko da cu ponovo da dobijem. A krvarila punih 7 dana ( ciscenje od porodjaja verovatno). Bas sam se prestravila sad. Ok kontam danas je 20ti, tu negde cu mozda i sklopiti 21 dan od pocetka prve ali ovo mi bas bas brzo nesto. 

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1071
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
20.2.2019 20:02:48   
Ana RR
Jance, mislim da nije neuobičajeno. Kažu čak da to prvo krvarenje i nije pravi ciklus. Mislim da nema razloga za brigu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1072
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
20.2.2019 20:10:47   
bubulence
Jance, nista cudno i neuobicajeno, posebno jer ne dojis..  Prva 3,4 ciklusa uglavnom nisu redovna, mogu da se javljaju na 10-15 dana, a isto tako mogu i na 2 - 3 meseca... Jesi li isla na pregled posle porodjaja? 


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1073
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
20.2.2019 20:17:52   
jance
Jesam, bila sam na pregledu. Jest da mi nije radila UZ, sve bilo na pipanje ali je rekla da je sasvim ok sve. Bas mi ne ide da odmorim od svega. Taman se zavrsila - eto je opet. A bas mi se ne mili kontraceptivne da pijem, zadnji put sam jaako lose na njih reagovala. 

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1074
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
20.2.2019 20:21:20   
bubulence
Nemoj jos nista piti... Sacekaj jos koji mesec, sve ce doci na svoje... 


(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here