|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Plivanje
6.4.2017 18:00:10   
Sanjica26 RR
Anck, srecno.user posted image
Mi cemo na leto da krenemo, jer imamo samo letnje bazene. Meni je zao sto nema zimskih bazena. Inace bih odmah upisala. Ja sam se profesionalno bavila plivanjem. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Plivanje
6.4.2017 18:15:58   
Anck Su Nmaun
Suuper, meni je to stvarno jedan od lepsih sportova, i ovako a i za razvoj celog tela. Tako kad odemo na takmicenje samo buljim u starije plivace i divim se kako su svi lepo razvijeni!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Plivanje
7.4.2017 10:19:28   
emicaa
Anck koliko su stariji ti "stariji" plivaci user posted image
Dora ce najkasniji nauciti u skoli plivati,to uce sva djeca ako vec nisu naucena i drago mi je da nece ostati neplivac kao ja.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Plivanje
7.4.2017 10:28:24   
Anck Su Nmaun
Po 3-4 god.
Ako sam ja dobro procitala.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Plivanje
7.4.2017 10:41:20   
emicaa
Joj kuku,ja mislila bas bas stariji,20+ godina pa te zezam zbog tog da buljis user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Plivanje
7.4.2017 11:13:20   
Anck Su Nmaun
Hahaha ma ne kad su ti mitinzi ima raznih uzrasta ali do tih " bas velikih" ne docekam user posted image jer dugo traje, skoro po citav dan ...ali vidim po koje starije dete u prolazu. Kad malci zavrse mi odemo.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 7.4.2017 11:14:22 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Plivanje
7.4.2017 13:16:23   
Sanjica26 RR
Htedo i ja da kazem to Anck, ali nisam htela da budem bezobrazna. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Plivanje
7.4.2017 13:26:23   
medamisko
Zdravo svima. Bas planiram sina upisati na neki sport..koji bude zeleo. voli da pliva idemo često na bazen.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Plivanje
7.4.2017 13:44:20   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Htedo i ja da kazem to Anck, ali nisam htela da budem bezobrazna. user posted image

Hahaha bRezobrazniceee user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Plivanje
8.4.2017 15:45:37   
Anck Su Nmaun
Jutros bili na takmicenju, .nije osvojila.medalju..malo sr rastuzila user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Plivanje
8.4.2017 17:14:20   
IvanaSK RR
Anck, zimus na fudbalskom turniru sin i njegova ekipica izgube od Rada na penale, a sve vreme bili bolji i vodili, a ovi im u poslednjem minutu daju gol.
Svi do jednog su plakali, jedva smo ih smirili.. Razumem tvoju lepoticu, mogu misliti kako joj je, ali glavu gore, nekad se pobedi, nekad izgubi, samo nek uvek da sve od sebe. Ljubim je.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Plivanje
8.4.2017 20:17:10   
Anck Su Nmaun
Ceo dan ponavlja kako joj je grozan dan, i da nije sretna user posted image
Pricala sam joj da je to dobro , da stice iskustvo, da je bolja od proslog puta( sto i jeste), i stvarno ona je bila naj mladja na tom takmicenju. Nije uvek sve u pobedi, vazno je da smo ucestvovali user posted image sad je ok!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Plivanje
8.4.2017 21:11:45   
Duškić
Ma plivanje je fenomenalno..Osvojice drugi put, bitno je da pliva i pokrece svaki misic..user posted image za nju

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Plivanje
9.4.2017 10:32:48   
emicaa
Anck bice medaljica drugi put,bitno je ucestvovati.A i ovako se razvija takmicarski duh user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Plivanje
5.6.2017 21:16:15   
Anck Su Nmaun
Imali takmicenje za vikend, medjunaradno. Uglavnom svi stariji od nje ( ne znam kakva je to logika al ajd) bar je popravila vreme na 50 m
Sledece nedelje imamo klupsko, tada se takmici sa svojim vrsnjacima, mada je opet medju mladjima user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Plivanje
1.7.2017 11:26:38   
Anck Su Nmaun
Jutros nam je H imala polaganje u skolici user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Plivanje
1.7.2017 14:02:36   
IvanaSK RR
Super Anck, samo nek plivaju!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Plivanje
1.7.2017 14:08:28   
Sanjica26 RR
Moram da vidim da li mogu da upisem T preko leta u skolu plivanja.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Plivanje
8.9.2017 10:51:59   
krin 40
Moja deca su tano naučila.N je talenat za sport generalno..ali ipak je izabala kosarku.Plivanje obozavam

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Plivanje
9.9.2017 10:28:37   
mama Jo
Plivanje je super i prezdravo... moj muz non-stop govori da ce dati cerkicu na plivanje odmah, cim malo samo poraste i stasa.za plivanje...
Jos ako i zavole- milina 😊
Muz i ja obozavamo

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Plivanje
9.9.2017 10:57:28   
krin 40
Pravi izbor za decu

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Plivanje
9.9.2017 12:53:36   
dunja RR
Ja ne znam da li postoji veći ljubitej plivanja od mm i mene , mi plivamo gde god naš baciš, a da ima malo dublje vode user posted image . Celo ovo leto nije bilo sunčanog dana bez plivanja.
I S se već skoro pa sam održava, naravno i on je svaki dan bio sa nama - more, Ada, Dunav u NS, i ovog leta mi je otkrovenje zrenjaninska Peskara, kupalište, koje je fantastično!

< Poruku je uredio dunja RR -- 9.9.2017 12:54:32 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Plivanje
9.9.2017 13:13:46   
krin 40
Dunja ja u kući imam tri Raka.mm i starija deca.Prco proplivaju pa prohodajuuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Plivanje
7.10.2017 14:07:32   
medamisko
Zdravo je jako za decu, mi iskoristimo da zbrisemo ili do neke banje , Zdrelo, Vrnjacka ma kad god mozemo i sin i mm plivaju . Ja i cerkica po kraju bazena a i ona jos malo pa je naucila.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Plivanje
21.7.2019 14:41:00   
MimaKos
Sa misicima od 3 godine, bez jos uvek nije naucila ali se nadam da ce ove godine na moru savladati.


(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here