|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nova godina
25.11.2013 9:58:00   
vikiveki
Ja bih volela da idem malo do rodnoga mi gradauser posted image ubi me čežnja za Užicem,a mogla bi iskoristiti priliku i do Zlatibora da skoknem...Zlatibore širi svoje grane i prihvati goste strane...ja sad smislila stih

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Nova godina
16.12.2015 7:54:59   
tekilica
Prvi deo dana obavezno odemo do mojih. Njegovi mislim da nece dolaziti ove godine. Pravimo veceru, prvi deo veceri je posvecen detutu, muzika koju ona slusa, blesavimo se s njom, a posle po nasem izboru. Bude ludo, zaista, ponese nas atmosfera :) Planiram da ih vodim na neku planinu kasnije, Divcibare su mi skroz ok, tamo nismo bili, ali mnogo mi je daleko.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Nova godina
16.12.2015 14:09:40   
Figaro88
Ja i Andrea smo same kuci,mm naravno opet radi,za Srpsku Novu mozda odemo do Valjeva,mm je prva smena a Andrea taj dan ide na rekreativnu pa cemo moci sami negde user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Nova godina
16.12.2015 14:21:37   
mila83
Planiramo kod kuce sa decom.Proslu Novu godinu sam docekala na odeljenju kardiohirurgije u Tirsovoj :( sa Teodorom..tako da sada jedva cekam da svi zajedno,u petoro docekamo Novu godinu..jer se prosloj nismo mnogo ni radovali niti osecali euforiju.

Kod kuce,baloni,brdo balona i dekoracija..kolaci,slatkisi,muzika...mozda i neki maskenbal,ali i mama i tata da se maskiraju ovaj put,bas da bude veselo i za pamcenje,da nadoknadimo.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Nova godina
16.12.2015 14:54:50   
Anarunika
Mila user posted image Ova će vam zato biti za pamćenje u lepom svetlu .
Ja bih jako volela da uspemo da odemo na Rudnik kod kumova,oni tamo imaju kuću. Nešto smo se čuli da se vidimo i da dođemo kod njih i onda mm i meni padne na pamet da bismo mogli da im se navalimo za NG user posted image . Sada samo da nam se htenja poklope. Ako to propadne onda sedimo kod naše kućice i verovatno spavamo u 00:05 H
Vlela bih da izvedem decu malo iz grada

< Poruku je uredio Anarunika -- 16.12.2015 14:56:39 >

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Nova godina
16.12.2015 15:07:16   
adulence
Mi cemo ove godine kod kucice,prethodne 3 smo sa ivom slavili sve tri sa kumovima,iskreno malo bih da promenim,ne drustvo,nego zelim biti sa svojom decicom u svojoj kucici,pa moze da dodje ko hoce...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Nova godina
16.12.2015 15:13:13   
Zemunka85
Ajoj Mila, pa uzas. Ja sam L prvi rodj docekala u bolnici tj ona i ja. Tuga tuga ...

Ja bih ove godine prvi put isla negde i ne mogu da verujem da ovo izgovaram tj pisem :D. Ja sam baba-baba, tako da smo predhodne 3god docekali kod kuce - prvi sa kumovima, drugu sa drugom mm, a proslu sami, Ove bih bas isla negde, kada L zaspi, sad jos da zbarim mm, a tek ej on dedaaaaaaa ....

A onda Februar standardno Zlatibor weeeeee....

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Nova godina
16.12.2015 15:48:04   
Trcosava
Ja bi ove godine da neko slavi sa nama, ali ćorak. Opet ćemo sami (sa decom naravno). Željna sam ljudi, slavlja sa nekim. Pa makar to i zaova bila user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Nova godina
16.12.2015 16:01:35   
big mum
Ovo Novu godinu cemo najvjerovatnije nas troje provesti sami kod kuce.Muz vise ne zivi sa nama on sad ima novu porodicu.Okitićemo kucu napraviti malo meze kolačić.
Nadam se da ce nam sledeća godina biti puno bolje i uspješnija nego ova sto je iza nas

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Nova godina
16.12.2015 16:56:56   
emicaa
Mi smo od kad se T rodila (dva pura do sad) išli kod zaove i kod njih slavili ali ove godine ćemo vjerovatno ostati kod nas kući,napraviti večericu,torticu ispod jelke poklone i uživati.Zvaćemo i sveki da ne bude sama jer svekar ide za Doboj.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Nova godina
16.12.2015 21:36:42   
branki*
Ove nove godine u beogradu ,doci ce muz da bude sa nama,malo cemo pojesti,popiti,gledati tv ,blesaviti se sa decom i to je to.ovog puta tako.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Nova godina
16.12.2015 21:42:49   
wivern
Već godinama unazad nova godina mi prodje u pokušaju da se odmorim. Naradim se kao niko i nije mi više ni do provoda.
Ove godine ću rado prespavati doček ali ću se prvo dobro najesti

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Nova godina
16.12.2015 21:55:55   
milicicak
Ja ne volim Novu godinu, tj taj 31.12. i najradije bih ga prespavala.
Mi i ove godine klasika, prvo kod mm-ovih pa kuci na klopu i filmove. Mislim da cemo ove godine gledati Star Wars :)

< Poruku je uredio milicicak -- 16.12.2015 21:56:45 >

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Nova godina
16.12.2015 23:05:01   
mila83
Milicicak,ni ja taj 31.12. ne volim,dan kao i svaki drugi..samo sad zbog dece kao nesto posebno pravimo..inace bih i ja prespavala vrlo rado tu noc.Ko zna,ako ih dobro izmorimo,mozda se i naspavam user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Nova godina
17.12.2015 13:27:54   
Anck Su Nmaun
Ove godine docek ce mi biti .... ako uspem da ga ne prespavam user posted image

Trebali bi s nekim drustvom ali ja neznam kako cu docekati 12h

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Nova godina
17.12.2015 14:32:52   
Ana RR
Mi ćemo standardno sa kumovima, još da utvrdimo da li kod njih ili kod nas. Deca se igraju i prave haos, mi mezimo i pijemo user posted image opuštencija.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Nova godina
18.12.2015 0:17:05   
vikiveki
Ja radim za 31. tako da će mi biti kao i da nije Nova godina

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Nova godina
18.12.2015 13:26:11   
Anarunika
Ja inače najviše,oduvek,volim porodične Nove Godine .Žureke i provodi na veliko mi uopšte nisu iteresantni.To mi uopšte nema čar Nove Godine.
Zato se nadam da ćemo otići na Rudnik,biti sa kumovim,da će nas počastiti i neki snegić i da ćemo napraviti deci lepu ,porodičnu uspomenu kakve su i moje iz detinjstva .

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Nova godina
3.12.2019 17:41:00   
mama ivane
Drage moje, doslo je vreme da vas pitam posto nam je Nova Godina svakim danom sve blize😊

Gde planirate provesti Novogodisnju noc ?  Kada planirate  da kitite jelku? Mislim kada nije rano za kicenje jelke?

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Nova godina
3.12.2019 17:43:49   
mama Jo
Mi cemo da kitimo negde polovinom meseca, tako uvek radimo.
A za ng noc nigde.... kuci u nadi da ce deca rano zaspati pa da mogu sa mm bar malo da ostanemo sami...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Nova godina
3.12.2019 17:50:26   
branki*
jeeee,ova temauser posted image ja sam vec pocela prosle nedelje da skupljam stvarcice boki za paketic i bratanici.pocela sam da kupujem i dekoracije za sto,za stan,za devojcice one carapice i rajfove,haljine za novu godinu,posto planiram da zovem deda mraza da kao donese poklon i slika se..sve dizem u hodnik na ormar i cekam.pocecu sredinom meseca sa kicenjem,tad cu jelku da okitim i ulazna vrata.dekoracija stola i komode i prozora ce malo kasnije.
za sam docek ne idemo nigde,bicemo sa decom.mozda dodje moj brata sa zenom i maleckom ili mi odemo tamo do njih,pre toga cu do mojih i do svekrve da im odnesem poklone.po neku sitnicu tako i da ih vidim.za prvo vece mozda negde odemo,mama moj muz ne voli bas.ja ionako 29.idemo sa firmom,pa mi je to izduvni ventil.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Nova godina
3.12.2019 17:58:19   
mama ivane
Moze li neka slikica Branki kada zavrsis sa dekoracijama,  meni je ideja malo po nestalo, postalo mi je malo monotonija , moram  da menjam. 



Ja i mm planiramo kuci sa decom i prijateljima da se organizujemo da okrenemo prasence ili jagnjence u dvoristu i svadbarski kupus za Docek nove godine😊   

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Nova godina
3.12.2019 18:36:38   
Dragica Draga
Nismo jos okitili mada vec crtamo novogodisnje motive, pa o da pores jelke okacimo kanap i onim ukrasnim stipaljkama napravimo kao izlozbu radova. Mi to negde oko Sv.Nikome okitumo, ionako nam do februara stoji

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Nova godina
3.12.2019 18:45:23   
branki*
hocu,okacicu.ja cu klasiku,ono sto mi je novogodisnje inace.nismo do sad nesto posebno,boka bila mala,bozi nije to bitno ili smo u beogradu..sad mi nekako bas praznicno raspolozenje.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Nova godina
3.12.2019 19:17:35   
mama ivane
Uhvatila ova praznicna euforija ,dok nadjem slike od prosle i preprosle godine zanima me vase misljenje kako vam se dopada nasa jelka


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here