|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
10.8.2010 14:37:09   
pepino
A kad bi se ona razvela da li bi joj pripalo ista od tog imanja il je sve njegovo?
Ako je ne bi zapalo,ja bi ostala tu,al pod uslovom da mu uzimam lovu i sve sto treba za djecu,ne bi sa njim imala skoro nikakav kontakt,pogotovo fizicki,a gledala bi sebe i djecu,nasla sebi kakvog djibera,a dzaba mu i ta i sve cice kad nema 3 ciste u glaviuser posted image user posted image

Izvinite sto smo masile temuuser posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
10.8.2010 14:50:28   
lanajelena
Alexx je tu user posted image ...tu tek pocinje serija...njih dvoje su sve zajedno stekli,kao prepisao je na nju tu kucu i jos ne znam sta ali ja im vodim knjige i kad sam isla da im iscitam neke poreze to je jos uvek na njegovom imenu nesto se tu mulja ali sestra je jako zatvoren tip i sa njom nema razgovora oko toga ...ma on hoce i nase da uzme a ne da da nekom nesto,stvarno im ovako nista ne fali,kupuje deci sve sto pozele,svaka ima svoja kola iako jos nisu sve polozile ali je meni tu zao sestre ona po ceo dan radi kao konj i nema vremena za sebe,na kraju ce se one udati i otici a ona ce ostati sama samo to ona mora sama da uradi mi joj ne mozemo vise pomoci a i nece da ostavi sve to sto je godinama stvarala

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
10.8.2010 14:53:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lanajelena

imaju ogromno imanje i sestra je sa tri cerke u jednoj kuci(njega tamo ne pusta)..a ta gdja je na drugoj strani imanja ima svoju kucu i iz nje ne izlazi sem kad mora da rinta,kosi itd jer oni tamo imaju jako puno posla to je veliki salas i imaju milion stabala voca,zivi sa sinom koji vise voli moju sestru od nje same a zet ili kako vec da ga nazovem je po ceo dan u radionici,prespava kod njegove devojke user posted image (sad mi je to sve smesno jer je proslo 5 godina ali onda nam nije bilo nimalo) on i moja sestra imaju samo poslovne odnose(tako bar ona kaze)...inace oni uvek imaju neku zenu koja ima kuva i sprema u toku nedelje i tamo spava sve i jednu mladju koja je tu radila je spopadao kao i ovu sto trenutno radi ali mu se ova ne da i on odma hoce da je otpusti ...ma mogu da napravim dve spanske serije


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Tri puta sam čitala dok nisam skontala da je Ignjacio u stvari sam sebi majka user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
10.8.2010 14:54:38   
pepino
Zeznuto je to sve,koliko malecki ima?
Mogu misliti i da malog gleda bar malo drugacije jer je musko djete?

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
10.8.2010 14:57:32   
*Alexx*
Joj, drage moje, hajdemo u temu o Prevari ili tako nesto... Sve mi se cini da smo otisle u drugom pravcu, sta mislite?

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
10.8.2010 14:58:20   
pepino
Ahm,i ja vec napisa da smo omasile,neka neko prebaci poruke ako mu nije tesko

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
10.8.2010 15:05:57   
marija32
Hajde ja cu da "vratim  temu"user posted image  Prva Andreaina dadilja je bila mlada i lenja, druga je bila mlada i divna, medjutim zatrudnela je i napustila nas, a treca je bila starija zena, koja je smarala za medalju, samo se "samohvalisala", a za sve si morao da je podsecas.
Sada sam u potrazi za novom, te ako neka od vas zna neku finu i pouzdanu gospodju neka mi javi na pp.

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
10.8.2010 15:06:02   
lanajelena
Mali sad ima 5,5 godina i stvarno je sladak i mnogo voli moju sestru i ona njega kao da je njen stalno kaze da mu je ona sestra (ne moze jos da pokapira)...nisam primetila da njega nesto vise gleda zato sto je sin ali moguce ja tamo odem jednom godisnje ali sestricina moja se uvek zeza kad on bude keknuo bice mozda puno dvoriste dece...luda kuca...ako ima zaovo neka adekvatna tema neka moderatori prebace mi se raspisale

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
10.8.2010 15:06:56   
lanajelena
Sorry zvonio mi tel pa nisam videla  user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
10.8.2010 15:11:49   
*Alexx*
Ja prebacila u Prevaru user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
25.10.2011 10:56:43   
Anoniman
user posted image majko moja Jelena... Sita se ismejah!

Pa ovako-mog brata i mene je čuvala Poljakinja od 19 godina koja je jedva govorila srpski i mi smo je obožavali!!! Moja mama kaže da je znala da bude na nju ljubomorna kad dođe sa posla, a mi onako u sobi sa njom- moj brat slaže kockice, ja sedim na naslonu od kauča i "pletem" joj kosu, a ona hekla!!! Naučila je uz nas da redovno govori jezik, jako nas je lepo pazila, napustila nas je kad je završila faks i udala se... Ja je se sećam jedino po toj dugoj crnoj kosi i imenu-Izabela user posted image

Vođena time, i ja sam tražila mlađu dadilju i prvo našla jednu od 30 godina koja mi se us**la u život! user posted image Unazadila mi dete, nepažljiva, okupirana samo time da navuče što više dece da dobije što više para, dakle samo kvantitet, ništa kvalitet!

Sad ga već 6 meseci čuva žena od skoro 60 godina (starija i od moje mame i od svekrve) i moje dete procvetalo- traži se na nošu, svaki dan nešto novo nauči da uradi ili kaže, posvećena mu je isto koliko i mi kao njegovi roditelji...

Tako da ja smatram da je u pitanju samo tip osobe-godine meni ne igraju veliku ulogu

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
25.10.2011 12:14:21   
Anck Su Nmaun
Jao Nina , bas si imala divnu bebisiterku, sad sam zamislila sliku u glavi i bas mi takva jedna treba user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
25.10.2011 12:28:47   
kalinam
Uvek sam za staru skolu i za one koje i same imaju decu jer onaj ko nema dete ne moze da razume majke i njihove zahteve. svaka cast vaspitacicama,ali teorija bez prakse je nula.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
28.11.2011 13:27:21   
nada78
Ja sam za starije i to one koje imaju svoju decu. A nešto nisam pobornik novih teorija po kojima se dete uči da ima sva prava a nikakve obaveze. Sad mi pade na pamet ona reklama za R banku kad kao biraju dadilju user posted image

(odgovor članu kalinam)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
28.11.2011 17:50:41   
vukosava
Kakvu god samo ruzniju od mame. Vidite kako je gospoja Svarceneger i masa ostalih prosla.

(odgovor članu nada78)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
28.11.2011 17:57:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Jao Nina , bas si imala divnu bebisiterku, sad sam zamislila sliku u glavi i bas mi takva jedna treba user posted image


Ja ovo tek sad vidim user posted image

vuko user posted image to kaže i moja svekrva-za dadilje i kućne pomoćnice user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
25.7.2017 14:12:54   
Dragce86
Ja sam za starije i to one koje imaju svoju decu. A nešto nisam pobornik novih teorija po kojima se dete uči da ima sva prava a nikakve obaveze


Kao da sam ja pisala :D

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
25.7.2017 14:18:33   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: vukosava

Kakvu god samo ruzniju od mame. Vidite kako je gospoja Svarceneger i masa ostalih prosla.

user posted image f

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
25.7.2017 14:39:39   
vocicana
user posted image
Zena sa iskustvom, skromna normalna, svako ko trazi posao i zeli ovo da radi, mora da se toga i lati i slusa majku koja ocekuje to i to, nista specijalno.
Moze, moze mladja...ruznija od mameuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
21.10.2017 9:30:32   
MamaNecaVo
Ja sam trazila pre svega iskrenu osobu koja voli to sto radi.
U odnosu sa A tacno vidim ko se kako ophodi prema deci.
A da ima onih koji posao rade mehanicki bez trunke osecanja,ima.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
21.10.2017 9:32:06   
emicaa

IZVORNA PORUKA: vukosava

Kakvu god samo ruzniju od mame. Vidite kako je gospoja Svarceneger i masa ostalih prosla.

kako je Vukosava svojevremeno ovo lijepo rekla user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
21.10.2017 10:26:11   
degu
Stariju koja ne visi na tel non stop kao mi user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
21.10.2017 11:14:25   
MamaNecaVo
Znaci ruznija od mene i srednjih godina.user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
8.3.2018 7:23:56   
Dora89
Naša je vrh, posvećena detetu, pouzdana max, a 60+.
I ne nestaju nam stvari iz kuće - obratite pažnju i na ovo!
Mislim da zavisi od osobe do osobe. Mlađe možda mogu pre da potrče za nemirnim detetom, ali su možda manje oprezne, i možda će više vremena da provedu na telefonu, ili su možda manje spremne da poslušaju ono na čemu insistirate nego što je slučaj sa starijim. Opet, ima dosta razčičitih ljudi, zavisi od osobe do osobe.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
30.3.2018 11:56:25   
Dragce86
Ja sam isto za starije tete ;)
Mislim da vecina danasnje omladine ne moze ni o sebi dovoljno da vodi racuna a kamoli o bebi ;(

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...
Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here