|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Maskenbal
15.12.2014 9:31:07   
Anck Su Nmaun
Daa tako i Hana, zato ce biti balerina sa suknjicom od tila , baletanke i nesto cemo iscrtati po licu i to je to.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Maskenbal
15.12.2014 9:49:01   
Peace*

IZVORNA PORUKA: New Mom

Kod mojih kod Kace nema ove godine, a kod Kolje je sutra. Al sa njim je problem sto nece nista na sebe da stavi. Tako da pravim dzabe. Al ajd.


Običnu belu majcu, u ugao naši džep, napiši iznad dr Kolja flomasterom. Kupi kod kineza slušalice, i kraj. Tu ništa ne stavlja na sebe, a maskiran je.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Maskenbal
15.12.2014 11:08:09   
isidora88
kod mateje ce biti ove godine, nama su rekli da svako od kuce donese sve sto mu ne treba (nakit, sesire, perike, sminka...)pa ce oni dati deci da se sama maskiraju u sta zele, bas mi se svidja idejauser posted image
a inace ja sam kao mala uvek bila ciganka, mojoj mami izgleda to bilo najlakseuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Maskenbal
15.12.2014 11:10:58   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Peace*


IZVORNA PORUKA: New Mom

Kod mojih kod Kace nema ove godine, a kod Kolje je sutra. Al sa njim je problem sto nece nista na sebe da stavi. Tako da pravim dzabe. Al ajd.


Običnu belu majcu, u ugao naši džep, napiši iznad dr Kolja flomasterom. Kupi kod kineza slušalice, i kraj. Tu ništa ne stavlja na sebe, a maskiran je.

Ma ja mu kupila i Dzordz Prase masku, al kad nece.
Hteo da bude dinosaurus, i to sam napravila.
Cemo vidimo sutra sta ce biti.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Maskenbal
15.12.2014 11:19:10   
lanajelena
Dusan nije isao prosle nedelje i sad cujem da mu je sutra maskenbal,verovatno ce hteti da ubde nindza kornjaca,neka ideja za odelo ili da li ima negde da se kupi kostim user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Maskenbal
15.12.2014 11:20:53   
Peace*
Mislim da ima u Pertiniju!

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Maskenbal
15.12.2014 20:16:51   
Didy
LJ, kad smo bili mali, naše starije sestre su redovno maskirale nas mlađe. Sećam se da su jednom mog rata od ujaka maskirale u nindža kornjaču tako što su mu zelenom senkom obojale celo lice, oko glave vezale traku, na leđa stavile neku veliku plastičnu vanglu da glumi oklop i uvežale nekim kaišem, ako se dobro sećam, stavile mu u ruke one nun-čake, kako li se već zove i 'ladno je osvojio prvo mesto na mskenbalu. Meni su uvek lepši "domaći" kostimi, nekad čak ne treba ni puno truda, već samo ideja.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Maskenbal
15.12.2014 20:31:27   
Anarunika
I Arči hoće da bude nindža kornjača a ja još nisdam smislila kako da napravim oklop. Pala mi je na pamet plastična vangla ali nemam veliku...user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Maskenbal
15.12.2014 20:33:37   
Didy
Pozajmi od nekog ili kupi.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Maskenbal
15.12.2014 21:02:59   
Misha i Ljisha
karton 4 rupe, i eto ti dugmeuser posted image Naravno velik karton isecen u krug hehehe...nemam pojma i ja se mislim o "domacim kostimima" danas jer i cerka ima maskenbalu petak cini mi se a iskreno ne kupuje mi se nista jer nece vise nikad nositi to sto kupimuser posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Maskenbal
15.12.2014 22:22:35   
Didy
Mišo, ja sam Sofiju "maaskirala" u Crvenkapu prošle godine. Trebalo bi da ima slika na ovoj temi. Kupila sam joj crvenu kapu kod Kineza, obukla crveno-belu suknjicu i crveni džemper odgore, stavila u neku korpu koju smo imali u igračkama igračke voće i obula joj crvene cipele. Prosto, a pretpostavljam da imaš svega toga u kući.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Maskenbal
15.12.2014 22:47:25   
Didy
Sad tek vidim da nisam stavila slike od prošle godine kad je on bio Petar Pan, a ona Crvenkapa.

user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Maskenbal
15.12.2014 22:53:23   
lesica
Srca slatka user posted image

Vi nemate pojma koliko ja volim ovu temu gde su mališani maskirani.

Ja moram ovih dana u kupovinu materijala i da se bacim na pravljenje maske za Crvenkapu. Ubeđivala sam Lenku da bude vuk u spavaćici ali jok, neće ni da čuje.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Maskenbal
15.12.2014 22:56:18   
bubulence
sve ima danas kod Kineza ili u radnjama decije opreme ali to nije ni izbliza lepo kao kada je pravljeno kod kuce... bar meni... a uz malo maste moze svasta da se napravi...
disy ne mogu da saljem po sa tel, samo ukratno reci kako je Stefan? ili idi u neku odgovarajucu temu pa pisi, praticu te po forumu user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Maskenbal
15.12.2014 23:06:33   
lesica
Bubi, i meni je sve to homemade super slatko, a znam da i moja šćer sva bude važna i mesecima pominje kako je to mama sašila/napravila. Kao prošlogodišnjeg tigra- još uvek ga pominje, i još uvek navlači kostim i igra se user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Maskenbal
15.12.2014 23:26:08   
bubulence
mislim da poenta i jeste u tome da se pravi kod kuce, jos ako i oni ucestvuju nema vece srece .. . kakva je draz svega toga ako odes, kupis, navuces na dete i gotovo...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Maskenbal
15.12.2014 23:39:31   
Anarunika
Kupovne maske imamo ali su u vrtiću naglasili da se one ne koriste , i ja se slažem sa tim. Slađe je kad pravimo zajedno. Probaću sa kartonom i o tome sam razmišljala, ne znam da li će samo da bude pravi efekat user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Maskenbal
15.12.2014 23:44:20   
Klarita
Boze me sacuvaj , napomenuli u vrticuuser posted image pa, sta sad, ja koja nisam kreativna i nemam ni zivaca ni ideje ni "ruku" za tako nesto, ne mogu da kupimuser posted image Svasta...njihovo je da organizuju, a moja licna stvar da li cu da kupim, pozajmim ili sasijem/improvizujem kako goduser posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Maskenbal
16.12.2014 8:23:20   
Anck Su Nmaun
Jao ni ja po tom pitanju nisam bog zna sta kreativna user posted image
Starija se ipak razbolela pa nista od maskenbala za nju. A taman sam nabavila i one boje za lice .
H ce biti balerina user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Maskenbal
16.12.2014 8:24:10   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Klarita

Boze me sacuvaj , napomenuli u vrticuuser posted image pa, sta sad, ja koja nisam kreativna i nemam ni zivaca ni ideje ni "ruku" za tako nesto, ne mogu da kupimuser posted image Svasta...njihovo je da organizuju, a moja licna stvar da li cu da kupim, pozajmim ili sasijem/improvizujem kako goduser posted image


ooo sinjorita , ko bre nije kreativan??? ti??? ne verujem, uvek si prepuna ideja

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Maskenbal
16.12.2014 8:24:26   
lanajelena
Anarunika,ja planiram da kupim jednokratni pleh za pecenje i da ga ofarbam u zeleno za oklop user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Maskenbal
18.12.2014 8:09:06   
lanajelena
Ode moja nindza kornjacauser posted image ...kupili smo masku za lice,od kartona smo mu napravili prednji deo i oklop i oblozili krep papirom,od ringerajinog ng poklona smo napravili čake user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Maskenbal
14.2.2015 10:42:24   
Olga75
kod zvercice u vrticu je juce bio maskembal - maskare ( trebalo je biti u cetvrtak ali zbog dana zalosti je pomeren )
bila je prolece user posted image
a spajdermena i betmena i princeza je bilo bas mnogo

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Maskenbal
9.3.2015 5:43:45   
acalukic
Moja unuka je u vrticu bila Princeza kupili smo joj haljinicu kod jedne zene koja ih sije

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Maskenbal
23.4.2015 22:26:42   
veselicaa
Moja cerkica pocetkom maja ide na ekskurziju i tamo ce imati maskenbal.Dajte neku ideju,sta da bude?Imam dva kostima,papreno placena ali su nam mala,prosle godine kada je u skoli bio maskenbal bila je maca kiti,ali sam nesto sama napravila,haljinicu maca kiti isto baletankice sa njom,rajf sa macom kiti i lice sam joj nacrtala.Njoj se dopalo ali nece opet da bude isto.
Ja sam mislila da bude nesto u stilu mini maus,neku suknjicu od tila,majicu sa likom mini i kupila bih joj rajf sa mini usima.Danas pokusala da narucim od zene na fb-u siknjicu od tila ali kaze da nece stici do maja,tako da ako znate nekog ko se bavi pravljenjem tih suknjica pisite mi u pp.

(odgovor članu acalukic)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here