|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR Deda Mraz 2011
30.10.2011 15:28:58   
vonavoj
IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Von jedva cekam da te upoznamuser posted image
Mayo, cini mi se da si i nas tj. mene zaboravilauser posted image

PE,i ja tebe! nemo' da te zaborave na spisku..prijavi se crnim slovima!
inice,kad bih mogla jednu bih vam podelila..dosta mi je ova druga mene izludjuju...sve kontra,one koje imaju male hoce vece,a mi hocemo manje


(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: RR Deda Mraz 2011
30.10.2011 15:34:33   
mejvis
IZVORNA PORUKA: vonavoj

user posted image user posted image onda ni ti mene neces omasiti!!
mislim da cu tada imati najvece grudiuser posted image vec ih imam,a kad krenem da dojim!user posted image


Ne'u te omašiti, ne brini, sveža porodilja! A ja ću tad biti 6. mesec...user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: RR Deda Mraz 2011
30.10.2011 15:35:54   
vonavoj
e,bas takouser posted image user posted image user posted image
visoka,krupna,sa naocarima!user posted image

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: RR Deda Mraz 2011
30.10.2011 17:46:08   
ivaj
I meni odgovara 18.

A sto se paketica tice glasam svakako za igrackeuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: RR Deda Mraz 2011
30.10.2011 18:07:43   
Inica
Da, bez igracke to nije to.. Svako dete jedva ceka paketic- ne zbog slatkisa, vec zbog igracke..

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: RR Deda Mraz 2011
30.10.2011 18:56:34   
simke
Mayo da li mogu da ti javim do kraja nedelje za moju kumu i njene blizanceuser posted image

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: RR Deda Mraz 2011
30.10.2011 22:01:20   
Anoniman
Moje dete ni jedne godine nije bilo fascinirano RR paketićem, WOW igračku je pogledao dok je vadio iz kese i nikada više. U tom smislu, nisam baš voljna da dam neke velike pare za paketić, posebno što sada imam dvoje dece.

Za ove mame i decu što su uz moje ime ću da potvrdim kad se bude znalo tačno, kada, gde, i koliko para user posted image

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: RR Deda Mraz 2011
30.10.2011 22:06:29   
Mishica 77

IZVORNA PORUKA: dunja RR


Da li se slažete da u Beogradu datum bude 18.12.? Ja mislim da je ok datum, nedelja je, nije Božić ...

Ajde da da uklopimo da većini odgovara, pišite ...



odgovara... user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: RR Deda Mraz 2011
30.10.2011 22:09:36   
madre
i meni odgovara 18.user posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: RR Deda Mraz 2011
30.10.2011 22:12:59   
Maya21
SIMKE nije kasno da mi javis user posted image
mame, mislim da je glupo da se zalecemo sa cenom paketica, ionako je deci dovoljno da se sretnu sa dekicom i dobiju paketic, a mamama da se upoznaju,ispricaju jedne sa drugima... do sada cene za paketic nisu prelazile 400din. ja bih volela da ostane tako - bar priblizno toj ceni. svakako RR paketic nece biti jedini koji ce deca dobiti, sigurna sam u to...
kupovati neke edukativne skupe igracke nije nimalo lak posao ako se pogleda raspon godista, a i imajte u vidu da cemo samo nas dve to raditi...
predlazem da bude po koji slatkis, slanis, i neka ne toliko skupa igrackica tipa autic za decake, lutkica za devojcice, neke gumene za bebe... knjizica...


< Poruku je uredio Maya21 -- 30.10.2011 22:13:52 >

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: RR Deda Mraz 2011
30.10.2011 22:17:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Maya21


mame, mislim da je glupo da se zalecemo sa cenom paketica, ionako je deci dovoljno da se sretnu sa dekicom i dobiju paketic, a mamama da se upoznaju,ispricaju jedne sa drugima... do sada cene za paketic nisu prelazile 400din. ja bih volela da ostane tako - bar priblizno toj ceni. svakako RR paketic nece biti jedini koji ce deca dobiti, sigurna sam u to...
kupovati neke edukativne skupe igracke nije nimalo lak posao ako se pogleda raspon godista, a i imajte u vidu da cemo samo nas dve to raditi...
predlazem da bude po koji slatkis, slanis, i neka ne toliko skupa igrackica tipa autic za decake, lutkica za devojcice, neke gumene za bebe... knjizica...



user posted image

Nek je i 500, ali više od toga teško da ću dati. user posted image Ja na ovog Deda Mraza dolazim da bih se JA videla sa vama, Luki vaša deca ne znače mnogo. Nemojte me krivo shvatiti, ali Luka vašu decu zaboravi od Deda Mraza do Deda Mraza. user posted image I drugi razlog mog dolaska je da Luka sedne Deda Mrazu u krilo i stisnem KLIK na foto aparatu. Takođe, volim njegov izraz lica dok vuče veliku kesu. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: RR Deda Mraz 2011
30.10.2011 22:21:14   
Inica
Pa dobro, tako je ok.. Bolja opcija je manje skupa igrackica- i onako ce svako za svoje dete kad dodje vreme kupovati i praviti paketic. Ali opet, na koju foru ce sve to kostati samo oko 400din?

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: RR Deda Mraz 2011
30.10.2011 22:23:14   
Anoniman
user posted image Kao i svake prethodne godine. 

(odgovor članu Inica)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: RR Deda Mraz 2011
30.10.2011 22:25:00   
Maya21
Na moju foru user posted image ozbiljno! pitajte mame da li su bili ok paketici proslih godina? ne racunam proslu kada su u njemu ucestvovali sponzori. ne zelim da se oslanjam na to. ako ih bude odlicno, ako ne imacemo sta imamo user posted image i moze da se napravi solidan paketic za 500din user posted image

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: RR Deda Mraz 2011
30.10.2011 22:26:15   
Anoniman
Meni se više dopao paketić pretprošle god nego prošle. user posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: RR Deda Mraz 2011
30.10.2011 22:27:37   
Inica
Hehe.. Ma ok, ne zalim se ja sto treba manje opara da se da user posted image user posted image
Nego me samo zanimalo kako?
Ali neka, sto manje znam, to bolje user posted image

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: RR Deda Mraz 2011
30.10.2011 22:44:04   
madre
IZVORNA PORUKA: Tash

Luki vaša deca ne znače mnogo. Nemojte me krivo shvatiti, ali Luka vašu decu zaboravi od Deda Mraza do Deda Mraza. user posted image

tash, ne znam zasto se uzbudjujes... luka zaboravi decu, deca zaborave lukuuser posted image tako to ideuser posted image



_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: RR Deda Mraz 2011
30.10.2011 22:48:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: madre

IZVORNA PORUKA: Tash

Luki vaša deca ne znače mnogo. Nemojte me krivo shvatiti, ali Luka vašu decu zaboravi od Deda Mraza do Deda Mraza. user posted image

tash, ne znam zasto se uzbudjujes... luka zaboravi decu, deca zaborave lukuuser posted image tako to ideuser posted image




Pa da, ali nisam htela da me neko krivo shvati. user posted image

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: RR Deda Mraz 2011
30.10.2011 23:14:39   
Anoniman
Meni je taj paketic super, samo cu u njega da ubacim jos po jednu igracku ili dzidzu za moje klince i bice savrsen. Taman da ne moram da trazim kesu, slatkise i sta vec u to ide user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: RR Deda Mraz 2011
31.10.2011 9:37:03   
*Alexx*
Slikovnica, neki autić za dečake, i smoki ili grisine - i za moje dete je dosta user posted image Sad je u fazi autobusa, tramvaja, autića...

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: RR Deda Mraz 2011
31.10.2011 9:52:58   
Rivana
Procitala sam sta ste pisale ali opet ne znam koji je datum u pitanju i u koliko sati? Jos nesto me zanima da li ce biti samo sa RR ili ce biti otvorenog tipa kao prosle godine. Prosle godine je bila uzsna guzva.

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: RR Deda Mraz 2011
31.10.2011 9:53:51   
Anoniman
Pitanje: da li 18.12. stoji i za NS??? Ako je tako onda mi ne možemo doći user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: RR Deda Mraz 2011
31.10.2011 9:57:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Rivana

Procitala sam sta ste pisale ali opet ne znam koji je datum u pitanju i u koliko sati? Jos nesto me zanima da li ce biti samo sa RR ili ce biti otvorenog tipa kao prosle godine. Prosle godine je bila uzsna guzva.

Koliko sam ja shvatila , vecina je za 18ti , cena  je 240 din po osobi , odrasli placaju to a za decu ce biti paketic , to ce nam naknadno reci ..
Bicemo sami user posted image Ja cu biti pored  big bubis user posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 98
   RE: RR Deda Mraz 2011
31.10.2011 9:59:01   
Rivana

IZVORNA PORUKA: ribizla

IZVORNA PORUKA: Rivana

Procitala sam sta ste pisale ali opet ne znam koji je datum u pitanju i u koliko sati? Jos nesto me zanima da li ce biti samo sa RR ili ce biti otvorenog tipa kao prosle godine. Prosle godine je bila uzsna guzva.

Koliko sam ja shvatila , vecina je za 18ti , cena  je 240 din po osobi , odrasli placaju to a za decu ce biti paketic , to ce nam naknadno reci ..
Bicemo sami user posted image Ja cu biti pored  big bubis user posted image


Super! A kako da se prijavim user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: RR Deda Mraz 2011
31.10.2011 10:00:44   
Rivana
Nama odgovara 18 decembar! Evo stavite i nas na spisak za Beograd Luka 3 godine (nema jos al nema veze tu je user posted image )
I dvoje odraslih!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here