|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR Deda Mraz 2011
5.11.2011 11:15:01   
Ana RR
Jbg. Jeste malo nezgodno toliko unapred planirati, ja se nadam da ćemo svi biti zdravi pre svega i da ćemo doći. Meni je frka jer je Marko mali a tamo će biti goooomila ljudi, strah me virusa user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: RR Deda Mraz 2011
5.11.2011 11:17:49   
Anoniman
Anci, pa ako ima neko da ga pricuva, ti dodji sama a nama samo ponesi slike user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 202
   RE: RR Deda Mraz 2011
5.11.2011 11:20:14   
Ana RR
Pa nemam kome, sem da ga ostavim kući sa svekijevcima a to ne dolazi u obzir. A poenta je da on vidi Deda Mraza user posted image doći ćemo barem na sat vremena, bože zdravlja user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: RR Deda Mraz 2011
5.11.2011 11:20:55   
Ana RR
E da, Dunja, je l'' treba fotograf? user posted image kad već vodim mm, da bude od neke koristi user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 5.11.2011 11:21:28 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: RR Deda Mraz 2011
5.11.2011 11:23:28   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: boba 11

Sorry Dunja nemo se ljutis .
Ja reko po dorinom postu kako je bilo prosle ng a stvarno neznam kakav je prostoruser posted image


Prošle godine je bio drugi prostor.

Samo kažem da poenta spiskova i jeste da znamo koliko nas dolazi zbog celokupne organizacije koja nije laka, koliko god se činilo. Zato smo i rekli da se spiskovi zatvaraju 5.11. i 7.11..

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: RR Deda Mraz 2011
5.11.2011 11:23:40   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Jbg. Jeste malo nezgodno toliko unapred planirati, ja se nadam da ćemo svi biti zdravi pre svega i da ćemo doći. Meni je frka jer je Marko mali a tamo će biti goooomila ljudi, strah me virusa user posted image

Jeste nezgodno malo zbog virusa, evo sad mi smo bolesni, Luka ce sigurno da se razboli, uzas. Ko zna dotle sta ce biti, ja ga nikad bolesnog ne bih vodila da prenese drugoj deci. Prosle godine kada je smo bili za novu godinu (preko RR) bilo je lepo ali bila je ogromna guzva, Luka je tada tamo zaradio bronhitis i laringitis, namucili smo se. Imas raznih roditelja, imas tako neosetnih da dovode u igraonicu i bolesno dete. To me je uzasno nervirlo uvek. Luka kad je bolestan zna se kuci je dok potpuno ne ozdravi.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: RR Deda Mraz 2011
5.11.2011 11:24:19   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Ana RR

E da, Dunja, je l'' treba fotograf? user posted image kad već vodim mm, da bude od neke koristi user posted image


Treba,treba user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: RR Deda Mraz 2011
5.11.2011 11:32:05   
Ana RR
Joj to je baš bezveze, zatvoren prostor, ogromna gužva i eto..




_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: RR Deda Mraz 2011
5.11.2011 11:35:16   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Joj to je baš bezveze, zatvoren prostor, ogromna gužva i eto..




A deca uvek kilava user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: RR Deda Mraz 2011
5.11.2011 11:35:22   
bubulence
sada sam se cula sa Malecka074, posto ona nije u srbiji trenutno rekla je da na spisak za NS stavimo njenu Laru (tada ce imati 4 ipo meseca), ona je dovodi sigurno i muz ce doci ako ne bude radio... e sad, to ne zna kako da zavedete... 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: RR Deda Mraz 2011
5.11.2011 11:35:52   
boba 11

IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: boba 11

Sorry Dunja nemo se ljutis .
Ja reko po dorinom postu kako je bilo prosle ng a stvarno neznam kakav je prostoruser posted image


Prošle godine je bio drugi prostor.

Samo kažem da poenta spiskova i jeste da znamo koliko nas dolazi zbog celokupne organizacije koja nije laka, koliko god se činilo. Zato smo i rekli da se spiskovi zatvaraju 5.11. i 7.11..


Nemoj pogrsno da me razumes ne mislim da vam je lako da organizujete.Svaka cast svakom ko se usudi da organizuje takav dogadjaj jer ce se uvek naci neko kome nesto ne odgovara pa eto npr i zbog bolesti.
Ja se licno ne bih usudila da organizujem te stvari valda nisam takav tip
Vamauser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: RR Deda Mraz 2011
5.11.2011 11:36:13   
PoisonEve
Anci, palo mi na pamet, ako ces da ga stavis u kolica, mozda da stavis preko njih onaj zastitnik za kisu, plasitcni? Mozda je glupo, al eto sad mi je palo na pametuser posted image Mada ne verujem ni da bi mu bilo nesto za tih pola sata-sat.

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: RR Deda Mraz 2011
5.11.2011 11:36:26   
bubulence
sada sam skontala da je za Ns prijava do 07.11. a ona se vraca sutra uvece pa ce se i sama prijavitiuser posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: RR Deda Mraz 2011
5.11.2011 12:09:41   
boba 11
Evo sad su mi potvrdili da idu pa pisite za NS jos Tamara 4)

Znaci Boba 11-Aleksa 5 ,Anastasija 2 ,Tamara 4 +2 odraslih(ja i kuma)
Eto tatu ne vodimouser posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: RR Deda Mraz 2011
5.11.2011 12:33:24   
MarijaBg
Dunja, ceo taj vikend ne mozemo jer nismo u Bg, a spremamo slavu pa ne mozemo da dodjemo.
Vi ste svakako izabrali super datum, sta cu ja kad zivimo daleko user posted image
Buuuaaaa user posted image Odavno nije organizovano ni ispijanje kafice u Bg-u, kad bude bilo dolazimo!

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: RR Deda Mraz 2011
5.11.2011 14:47:23   
ivaj
IZVORNA PORUKA: Dora

Majo, mene briši sa spiska. Ovo bi trebalo da je druženje za decu, a na spisku ima više odraslih, tako da MI NEĆEMO DOĆI!

Kao i obicno,razmisljamo isto.Samo sto mi ostajemo na spiskuuser posted image
Iako ce kao i obicno da se digne frka,ne mogu a da ne pitam-sta znaci to sto ce neko povesti kumove,prijatelje i ostaleuser posted image
Zar ne bi to trebalo da bude druzenje nas sa rr?

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: RR Deda Mraz 2011
5.11.2011 15:14:50   
Maya21
spisak za Bg je ispravljen i zatvoren. Naknadnih izmena nema.
Kada se u ponedeljak zatvori spisak za NS, saljem vam svima na pp broj racuna na koji treba da uplatite 150 din do kraja nedelje.(12.11.2011.)

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: RR Deda Mraz 2011
5.11.2011 15:42:40   
SUPER MAMA
Ja posto nisam bas prisutna, pa sam sve lepo od prve stranice procitala do zadnjeuser posted image
samo cu reci da jedva cekamo.user posted image 17.12

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: RR Deda Mraz 2011
5.11.2011 16:04:06   
Rivana
Meni nije jasno na sajtu igraonice pise kapacitet igraonice 40 do 45 odraslih, a cini mi se da na spisku ima vise odraslih, zanima me kako ce svi stati. Ali sigurno ce se snaci vec nekako user posted image  

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: RR Deda Mraz 2011
5.11.2011 17:08:19   
limunada
Niste nas stavili Nikola 10 meseci i dvoje odraslih (ja i muz) user posted image Novi Sad

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: RR Deda Mraz 2011
5.11.2011 17:40:14   
Maya21
evo dodajem vas

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: RR Deda Mraz 2011
5.11.2011 18:18:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Maya21

spisak za Bg je ispravljen i zatvoren. Naknadnih izmena nema.
Kada se u ponedeljak zatvori spisak za NS, saljem vam svima na pp broj racuna na koji treba da uplatite 150 din do kraja nedelje.(12.11.2011.)


A Mirjanice nema na spisku a znam da se prijavila.... Nemojte nam drugara Baneta preskočiti, kako ćemo mi bez njega? Aaaa!!!

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 222
   RE: RR Deda Mraz 2011
5.11.2011 18:32:36   
simke
IZVORNA PORUKA: Dora

Majo, mene briši sa spiska. Ovo bi trebalo da je druženje za decu, a na spisku ima više odraslih, tako da MI NEĆEMO DOĆI!


Što nećete doćiuser posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: dunja RR
Prostor je sasvim odgovarajući (potpuno nova igraonica u centru Novog Sada sa svojih 200 m2) i rezervisan je. Zakup prostora Ringeraja je dobila gratis, tako da ne vidim zaista potrebu za dodatnim razmišljanjem.


(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: RR Deda Mraz 2011
5.11.2011 18:32:49   
majathegreat
maya molim te da mi odgovoriš da li u Ns dolazi deda mraz i on deli paketiće? Ili je to samo varijanta druuženja uz animatore?

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: RR Deda Mraz 2011
5.11.2011 18:34:44   
Maya21
naravno da ce biti i deda mraza user posted image sta ce nam paketici ako ih nece podeliti dekica user posted image

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here